Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
jeśli chodzi o duplo to te jeszcze mi się podobają http://allegro.pl/lego-duplo-66454-3w1-farma-5649-traktor-5647-5645-i3700869325.html i http://allegro.pl/lego-duplo-6157-duze-zoo-xxl-dostawa-24h-i3695427445.html


stosowałyście dla dzieci plastry aromactiv? kupilaam dzis. pisze od 3 lat ale przykleiłam a teraz sie zastanawiam czy mogą zaszkodzic.... na razie pachnie w całej sypialni i chyba odkleję z piżamki a przykleję na łóżeczko zeby bylo dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam

A my mielimy gości i niedawno wyszli to ja poszłam się kąpać a mąż posprzatał ze stołu, powkładal do zmywarki a to co zostało włożył do lodówki 😮 szok 😮 😮 😮

Maja suhi mniam ostatnio tez polubiłam bo naprawdę jest smaczne 😜

McDa więc tak Lenka gorączkowała mi tak przez trzy dni 38-39,5 podawałam co 6 godzin Nurofen a między tym Paracetamol co 8 godzin bo tem. spadała jej max do 37,7. Trzeciej nocy tak się wypociła ze była cała mokra ubranie i miejsce na którym leżała wtedy to temperatura pierwszy raz spadła do 36,5 potem przez kolejne dni miała tem. od 37 do 38 max. ale po podaniu leku już spadała jej temperatura. Myslę że jakiś wirus chciał się do niej dobrać. Mojej koleżanki córka też tak goraczkowała i okazało się ze to było zapalenie migdałków. Zdrówka dla Paulinki. Co do plasterków to skoro są od 3 roku życia to też bym je przykleiła gdzieś na łożeczko albo posciel.

Co do Duplo to ZOO też biorę pod uwagę ale chyba skusimy się na te pociągi bo wiem że o bedzie trafiony prezent w 100% 🙂
No i słodkie to co powiedziała Paulinka najwidoczniej mamusia jest słodka 🙃

Zmykam spac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny taka odskocznia od tematu ogladam sobie pirdoly na ebayu chinskie i zobaczcie CO to jest hehehee
http://www.ebay.co.uk/itm/Sexy-Women-C-string-Thong-Lace-Comfortable-Panty-Black-/161054460001?pt=UK_Women_s_Lingerie&hash=item257f980861
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Babeczki 🙂

Kurczę, czuję się coraz lepiej... Chyba nadchodzi lepszy okres 🙂 Oby nie zapeszyć!!! 😮

Sobotę spędziłam w szkole, a wczoraj byliśmy u znajomych 🙂 Było sporo dzieciaków i Olek po raz pierwszy poszedł do tak dużej grupy dzieci i się z nimi bawił 🤪 Co raz wpadł do nas do drugiego pokoju, zwinął kiełbachę ze stołu i ruszał dalej 🙂

McDa przypomniałaś mi coś, Olek zamiast ,,Filemon" mówi ,,Fimelon" 😁

Ja o świętach jeszcze nie myślę 🙂 Olek ma swoje trzy ulubione zabawki (pociąg Tomek, dinusie i klocki), jeździ z nimi wszędzie,a co Mu kupić teraz? Nie wiem...

Tak apropos to wpadłam,żeby pokazać Wam coś pięknego! 🤪 Obejrzyjcie tego wyciskacza łez, ja się wzruszyłam 😁 😁
http://www.smog.pl/wideo/64164/dziecko_wzrusza_sie_piosenka_matki/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

emilieem i oby tak dalej 🙂

Dziewczyny mam pytanko czy wiecie która lalka robi siusiu i kupkę? bo znalazłam taką http://allegro.pl/hasbro-baby-alive-moja-lala-mowi-po-polsku-24783-i3671406694.html ale ona robi chyba tylko siusiu a mnie dwie opcje są potrzebne 😉 i jeszcze ta http://alejka.pl/baby-alive-interaktywna-lalka-na-nocniczku-hasbro.html ale czy napewno robi kupkę??? może któraś miała styczność.

Maja śliczna taka ala opaska nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i pojechałam dziś z Paulinka prywatnie do lekarza bo jest coraz gorzej no i okrpna angina ropna, bez antybiotyku nie ma szans, podobno bardzo mocna angina;(

Gosiaczek nie znam lalek więc Ci nie pomogę;( a też się kiedyś zastanawiałam nad lalkami siusiającymi, muszę powrócić do tego i jeszcze raz przemyśleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa wirusy teraz szaleją 😠 właśnie się dowiedziałam ze koleżanka córki też ma anginę i zaczęło się od gorączkowania 🤢 Zdrówka dla Paulinki i szybkiego powrotu do zdrowia.
My bardzo szybko wybraliśmy się do lekarza i on nam przepisał jakiś lek przeciwwirusowy i to może uchroniło Lenkę przed czymś gorszym 😉
A co do lalki to szukam takiej co robi kupkę na nocniczek to może i Lenka by w końcu zaczęła robić a nie w pieluchę wali 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja, Gosiaczek tak się śmiałam ,że mi aż kącik ust pękł ☺️ ☺️ jestescie genialne ze stringo-opaską ! 🤪

McDa koniecznie dolecz anginę, jak trzeba mocnym antybiotykiem, ja miałam źle wyleczoną za młodu i mam powiększony migdałek już na stałe co dość mocno utrudnia mi łykanie i jest dość uciążliwe 🤢 Zdrówka dla malutkiej i sił dla Ciebie !

Z lalkami nie pomogę niestety , kompletnie wypadłam z obiegu ☺️ ja jestem na etapie "monster high" , więc jak za kilka lat będziecie potrzebowały w tym temacie sugestii... 😎 ewentualnie coś z klimatu hot wheelsów i match boxów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Dzięki dziewczyny 🙂 McDa co do lalki to wolę taką która siusiu i kupkę robi na nocniczek a nie w pampersa bo szukam jakiegoś sposobu żeby Lenka zaczęła robić kupkę na nocniczek albo do kibelka jak narazie nawet przekupywanie nie pomaga 🤢

Kiniek super że Cię rozbawiłam mam nadzieję ze kącik ust szybko się zagoi 😜

A ja już po ćwiczeniach z Chodakowską to już 9 dzień ale muszę chyba dorzucić jakieś intensywniejsze ćwiczenia może Killer 😉 bo Turbo spalanie chyba by mnie wykończyło samo oglądanie mnie przeraża 🥴

Miłego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Mamuski!!!

My jak i Wy oczywiscie po weekendzie 🙂
Nawet minal dosc fajnie czyli wykorzystany mozna tak powiedziec dosc dobrze

W sobote pomoglismy troche mojej Mamie, ogarnialismy chałupe a potem przyszli znajomi i troche posiedzielismy
W niedziele akurat o dziwo Patryk zasnal po obiedzie - cud normalnie z tymze mielismy jechac do znajomej i bylismy godzine pozniej

A wczoraj od rana myslelismy gdzie wyruszyc i w koncu pojechalismy do Ogrodzienca na zamek na chwile ale zimno juz
dobrze ze czapke mialam i rekawiczki, Patryk nie chcial rekawiczek nosic ale dal sie przekonac ze to od Myszki Miki 😜
No i tak ciuchy lacznie z kurtka do prania bo brudne jak u diabelka haha

Prezentow juz mamy pokupowane dla Patryka ma sie rozumiec - zabawki - to sie pochwale -auto, traktor a w niedziele
udalo sie Nam okazyjnie kupic garaz z autkami w TEsco- nie jest jakis wielce rewelacyjny ale jak na razie wystarczy
jeszcze cos moze dokupimy - dodam czesc z prezentow bedzie od mojej Mum takze nie ze wszystko od Nas

Poza tym jakos leci, na razie lekki zastoj z realizacja moich planow

Znalazlam niedawno dość ciekawy artykuł

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,128281,12358146,Wojna_miedzy_kurami_domowymi_a_karierowiczkami.html


zaraz nadrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia artykuł mocny, opisujący zagadnienie z każdej strony ,ale nie daje żadnych odpowiedzi , w sumie dzięki temu można ,by rzec ,że jest obiektywny.
Widzę, że nie ja jedna z prezentami wyskoczyłam przed grudniem jeszcze 😁

Zmykam za 2h mam japoński, muszę powtórzyć materiał, a coś czuję, że i tak będzie pokos 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I u Nas zabawek mnostwo, rupieciarnia niezla no ale jak sie bawi i korzysta to niech ma
A te klocki Lego fajne ale cena masakra

MajaCh
- no ja tez co widze tobym chciala dla Malego, chociaz staram sie wybierac te powiedzmy bardziej "potrzebne" rzeczy i mam wielka radochę jak mu kupuje, chyba nawet ja bardziej sie nakrecam niż dzieć no ale wiadomo że mały jest, a potem bedzie wybieral sobie zabawki, ktore moga sie Nam nie podobac
no i widze ze hulajnoga juz zakupiona
no coz co do wytarcia przez meza Zuzi kocem to juz mnie nic nie zdziwi, faceci, moj za to jest mistrz w czestym ubieraniu butówna odwrót - czyli prawy na lewy

aaaa te stringi - widzialam kiedys, pewnie niezbyt wygodne 😜


Gosiaczek - duzo zdrowka dla Lenki no to u Nas Myszka Miki a dokladniej bluza zakupiona, tylko chodzic w niej nie chce a ogladac na wieszaku i sie
do niej przytulac
oj co do lalek sie nie znam
Gosiaczek a moze Ty juz nie masz co zrzucac???


McDa
- duzo zdrowa dla PAulinki i tak jak dziewczyny pisza doleczcie Paulinke porzadnie i antybiotyk do konca

doczytalam wlasnie o tym lyzeczkowaniu, masakra normalnie co za straszny szpital ze nie usypiaja do takiego zabiegu

a to Paulinka ładnie powiedziala 🙂

emiliaeem - super ze czujesz sie coraz lepiej
a tego wyciskacza widzialam i podobno dziecko placze tam ze strachu na nim, bo sie boi tych tonow

Kiniek
- bardzo dobrze okreslilas ten artykul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny! 🙂

Kinia że niby JAPOŃSKI???? 🤪 🤪 🤪
To ja na drutach zaczęłam robić i myślałam,że lecę po bandzie 😁 Zaskakujesz mnie 🙃

Ja już po wizycie u ginekologa, założono nam oficjalnie kartę ciąży 🙂 Lekarz dał nawet zdjęcie naszej Fasolinki 🙂 Wszystko jest w porządku, na chwilę obecną Dzieciątko nie wykazuje cech zespołu Downa 🙂 Wyniki morfologii i moczu rewelacyjne, trochę poleciała mi tarczyca,ale nie na tyle,żeby była niepokojąca 🙂 Po rewolucji hormonalnej wszystko powinno wrócić do normy 🙂 Dzisiaj znów zaliczyłam pawia, waga póki co stoi w miejscu, od początku ciąży ,,przytyłam" 650g 🙂
No i cyc mi się powiększył 🤪

Oluś czekał ze mną i z Mężem w kolejce, trochę świrował, bo chciał skakać i biegać, co raz krzyknął zafascynowany echem, które się później niosło po korytarzu 🙂 I wiecie co? Jakaś babsko z kolejki zaczepiła Go i mówi do Niego ,,Jaki ty jesteś niegrzeczny!". I dalej papla do mnie,że ostatnio jak tutaj czekała to przyszła mama z córką, dziewczynka młodsza chyba była, ale tak grzecznie siedziała całe dwie godziny!!! A we mnie aż się zagotowało! Tak mi podniosła ciśnienie,że jej wyparowałam,że chyba nie potrafi odróżnić ,,łobuzerstwa" od ,,żywego temperamentu"! 😠 Moje dziecko ani nie bije nikogo, ani nic nie demoluje, ani nie przeklina i wyje! Biega roześmiany, ma dużo energii i nie uważam,żeby był NIEGRZECZNY, tym bardziej,że ma TYLKO dwa lata! Zamknęła mordzisko na poczekaniu 😁 A jaka zniesmaczona była,że ja tyle młodsza zwróciłam jej uwagę! 🙂
Ludzie czasami nie myślą nim coś chlapną! A ja przez te hormony cykam ostatnio jak bomba, taka jestem wyczulona na te uwagi,że chyba bym zagryzła w afekcie!

Gosiaczek na brzuch weź A6W (tę areobiczną 6), według mnie daje rewelacyjne efekty! Ja byłam bardzo zadowolona, tyle,że trzeba pamiętać o oddychaniu i dokładności. IOnaczej padniesz w trakcie przy większej liczbie powtórzeń 😉

Zapytałam dziś Olka co chce dostać od Mikołaja,a On do mnie ,,Flytecki z Maka" 😁 (fryteczki z McDonalda) Tanie święta mnie czekają 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem aż czekałam na Twój wpis wiedziałam że czyms mnie rozbawisz .. no i jest "tanie święta" !! no więc "flytecki" koło lybecki w galalecie 😉 Ano japoński , uwielbiam ten język na równi z francuskim, a że francuza męczyłam 7 lat , to pora na coś z innej beczki, no i tak sobie śmigam 🙂 na razie znam tylko pierwszy alfabet, jeszcze został 2gi i całe pismo symboliczne 🙂 a co dziergasz? ja robiłam zabawkę ze wzoru z ksiązki, zaczęłam koc ( eghm jak Maks był mały) no i zrobiłam mu kapcie a'la truskawki 🙂 strasznie żałuję,że pomimo prób nie załapałam półsłupków z szydełkowania, jakoś tam więcej mają fajnych dziecięcych wzorów 🤨
Co do uwag, każdy jeden, a już w zupełności starszej daty kieruje się stereotypami, grzeczne dziecko to dziecko-lalka, je ,pije, przytula, mówi ,że kocha i nic więcej(broń boże biega, śmieje się w głos ) , niegrzeczne to te normalne zazwyczaj 🙂 a "diabeł wcielony" to dopiero opcja rozwydrzonego dziecka 🙂 w ogóle się nie przejmuj i super żeś jej powiedziała do słuchu , choć jak mniemam nic to nie da, przy kolejnym dziecku pewnie tez sypnie takim textem 🤢

Zmykam spać (we wt mam po 4h japońskiego i zazwyczaj kwadratową głowę wieczorami) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiniek masakros! 😁
Emiliaeem mnie tez sie cisnienie podnosi jak tylko czytam o takich sytuacjach a jak sie w takiej znajduje to nie musze miec hormonow ciazowych zeby wypalic. Naprawde niecierpie jak sie ktos wpierd...w moje zycie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka wstała dzisiaj o 7.30 wiec jak dla mnie to jakaś masakra 🤢 tym bardziej że dwa razy wstawałam do niej nocy 🥴 a już było tak fajnie. I jeszcze ta pogoda...

Ale jestem już po 40 minutach intensywnego treningu. Dziewczyny polecam Total Fitness II z Tomkiem początek lekki ale pod koniec daje czadu 😜 I nie wiem czemu ale troszkę mi się śmiać chciało jak on wykonuje niektóre ćwiczenia no ale pewnie z czasem się przyzwyczaję 😜 😉

wercia co do ćwiczeń to ja nie chcę zrzucać wagi bo już wtedy zrzuciłam a do mojego wzrostu to niby i tak lekka niedowaga. Ja pracuję nad jędrnością i wysmukleniem ciała oraz brzuszkiem 😜

emiliaeem najważniejsze że wszystko dobrze i zazdroszczę Ci że piersi Ci się powiększyły u mnie przy tych ćwiczeniach skutek będzie odwrotny 😠 a co do tej A6W różnie opinie słyszałam dobre i złe ale jak te ćwiczenia które robię nie pomogą to pomyśle wtedy o innych 😉 Widzę że Olii wie co to McDonald Lenka nie wie bo akurat tam nie chodzimy ale smak frytek zna i uwielbia 😉

Kiniek
wow japoński podziwiam 😮 ja przynajmniej angielski chciałabym opanować 🤢

Maja daj znać jak tam Zuzia

a u nas powstało jakieś nowe prywatne przedszkole wiec kolejna placówka do obejrzenia 🙂

Miłego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...