Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karola tez taka zakręconą jak ja z tymi zakupami na alegro. 😉 🙂
Ja Juz wstałam , dzieci jeszcze śpią, i mam czas na poranna bezstresowa kawę, juz dawno tak nie było. Dzis dzien zaplanowany , rano obiad , potem zakupi i po piętnastej kawa u koleżanki, powrót gdzieś pomiedzy 18 h-19 h .

No i sie obudziła. Milego dnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc a ja zdecydowalam sie na powrot do ciemnych wlosow, te inne kolory to nie moje niestety,probowalam wielu odcieni i zle sie w nich czuje....jednak tyle lat w czarnym robi swoje..a jak na zdjecia patrze stare to az tesknie! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


Natalia spi ja mam wolne to wskakuje sie przywitać ,żebyście o mnie mnie zapomniały 😉 😜


maja nie wracaj do ciemnych włosów , w tych ci jest bardzo ladnie 🙂


Ja tez poddałam sie dekoloryzacji i teraz z ciemnego bordo mam rude 😉 i za tydz ide na blond pasemka 🙂 🙂 Mam juz tyle siwych włosów ,że nie mogłam patrzeć na siebie , bo juz po 2 tyg farbowania było widać siwki 😠i zdecydowałam sie na jasne psemka, ale stopniowo najpierw sa rude 😉

    Dziewczyny dajcie jakies ciekawe linki zabawek, bo ja nie wiem co mam kupic Natalii na gwiazdkę , moja mama tez daje mi kase żebym jej cos zamówiła i oglądam to allegro i mętlik w głowie 😮 🙃 Ode mnie dostanie lalke agatke z mikrofonem ( chyba) , oglądałam tez doktora ( co prawda ma juz 2 zestawy ) ale ten jest na baterie, tablet, suszarkę do włosów na baterie, pralek na baterie ,mikrofon ze statywem i mnie mam pojęcia co kupić w grę wchodzą zabawki do 50 zł .










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalą się i chwalą , pokażcie lepiej a nie opowiadacie 🙂 ja potrzebuję motywacji, tez siwe mi przebijają już ;/ z tym ,że ja bardzo nie lubię farbować włosów ,ale u nas słabe geny, mamusia siwiała od .... 18roku życia , a tatuś ani jednego włosa siwego do 60 O.o , ja niestety nie dotrwałam dalej jak do 30 🤢 no i tak ten rudy za mną chodzi,ale tez i piękny czysty fiolet (bo ja to lubię zdecydowane kolory jak już mam coś kłaść 😁 )

Emilko ,a te interaktywne pieski czy te furby, wiem ,że "biedronka" ma taką a'la furby teraz (nazwali to pieszczoch) , mruczące, piszczące, reagujące na dotyk z tym ,że to droższe niż 50 zł :/ a może np płytę z piosenkami ? wiesz taką tylko jej 🙂 ja miałam swoją kasetę Fasolek i nauczyłam się bardzo szybko ją włączać i katowałam ile wlazło :] czyli coś zupełnie odmiennego niż klasyczne zabawki , że tak powiem z innej beczki 🙂
pogrzebałam po allegro chwilkę to co znalazłam:
http://allegro.pl/klocki-lego-duplo-6151-pokoj-spiacej-krolewny-i3683822102.html
http://allegro.pl/lego-6152-chatka-krolewny-sniezki-duplo-wroclaw-i3678589419.html
http://allegro.pl/clementoni-hello-kitty-znikopis-tablica-stempelki-i3734537084.html
http://allegro.pl/farby-do-malowania-palcami-4-kolory-creativo-astra-i3683032543.html
http://allegro.pl/perkusja-zestaw-super-prezent-na-mikolaja-i3744476712.html
http://allegro.pl/ciasteczkowy-potwor-gra-rodzinna-nowosc-malpki-i3727691081.html
polecam tez sklep :
http://www.kreatywnedziecko.eu/index.php mają ciekawe artykuły do rozwijania kreatywności i w dobrej cenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Goście wyjechali ja padam na twarz dosłownie. Weekend udany choć plany były inne ale...Lenka znowu nam zaczęła gorączkować tak od 38 do ponad 39 dzisiaj lepiej ale już sama nie wiem o co chodzi już ma tak trzeci raz (co tydzień)gorączkuje i nic poza tym ani kataru ani kaszlu. Może któraś się z czymś takim spotkała??? może to jakieś trzydniówki albo wirusówki 🥴

emilia co do pomysłów na prezenty to u nas będzie tak: myślimy o duplo takim większym zestawie, lalka baby alive, wiem że siostra myśli o znikopisie, może jakieś duże puzzle Lenka jedne już ma i uwielbia układać kupione za 19,90 (Pony) w biedronce, od znajomych na mikołaja dostała to http://allegro.pl/klein-vileda-duzy-zestaw-do-sprzatania-mop-smoby-i3747463889.html prezent trafiony w 100% więc tego typu zabawki pierwsza klasa 😉

No dziewczyny pochwalić się zmianami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
i myśmy dziś byli z Paulinką na pogotowiu, znów gorączka wczoraj ponad 39, w nocy dusiła się i oddychać nie mogła, jak poprzednio;( dziś w dzień już lepiej, kaszle okropnie ale rzadko, katarek troszkę wodnisty ale słaby, gorączka dziś w dzien cały czas ok 37,5, więc obyło się bez syropku, jednak zdecydowaliśmy pojechać do pediatry bo bałam się że noc będzie jak poprzednia albo gorzej i co? ostre zapalenie gardła, nie wykluczone że jutro już będzie angina;( znów;( ale mam nadzieje że przynajmniej nie ropna, bo to było coś strasznego... powiedziałam lekarzowi że 2 tyg temu miała angine a on mi na to, że może miec nawet co tydzien, maksymalnie obniżyć temp w sypialni i 3 syropy + wziewny, mam nadzieję że obędzie się bez antybiotyku i na zapaleniu się skończy, jutro mamy iść do naszego lekarza żeby zobaczyć czy nie rozwinęło się choróbsko;( mam nadzieję że będzie lepiej bo w piątek mikołaj i bardzo chcę żeby poszła do żłobka 😉 no i żal mi jej bo chodzi taka smutna;(

Gosiaczek widze że Lenka też choruje;( oby juz się skończyły te choroby! no i fajnie że weekend się udał!

Emilia ja kupiłam Paulince na mikołaja http://allegro.pl/natalia-lalka-madra-przyjaciolka-interaktywna-pl-i3709377929.html a na święta kupię chyba mikrofon ze stojakiem bo ostatnio jakoś się rozśpiewała i może jakieś puzzle albo klocki, mój brat kupuje jej puzzle bo uwielbia układać, ma już mnóstwo ale chce ciągle nowe, plus http://allegro.pl/maly-lekarz-w-walizce-bicie-serca-doktor-9900r-i3732241680.html
http://allegro.pl/gra-spadajace-malpki-falling-monkeys-29cm-333-i3718277710.html
http://allegro.pl/zabawka-gra-rodzinna-krokodyl-u-dentysty-114449-i3676877899.html
moja mama kupuje tablice chyba taką http://allegro.pl/duza-drewniana-tablica-magnetyczna-i-kredowa-i3746172853.html ale idzie kupić już tańsze... nie wiem co kupuje teściowa i siostra męża 😉
Paulinka lubi tez grać na organkach, bawić się w kuchni, ale ostatnio częściej bawi się małą kuchenkę tego typu ale troszkę inną http://allegro.pl/agatka-elektroniczna-kuchnia-z-piekarnikiem-akces-i3755117568.html dostała ją niedawno więc pewnie dlatego że nowsza 😉 oprócz tego uwielbia małe ksiązeczki z wierszykami i cieszy się z każdej, nawet za 2zł no i lubie się bawić laleczkami, wozi je w wózeczku, daje spac, daje smoczej, butelke i ciągle rozbiera i wrzeszczy bo nie umie ubrać 😉 to mi teraz przychodzi do głowy 😉

Kiniek dzięki za link do sklepu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze dziewczyny wszystkiego dobrego dla maluchow.....
ja tez mysle nad prezentem Zuzy, chyba jej gitare kupie taka wielkosci dla dziecka bo ona kooocha..od siostry-chrzestnej dostanie laptopa jakiegos do nauki kojarzenia itd. . Nie chce kolejnej bzdurnej zabawki kupowac, lalek ma duzo w tym mowiace,pijace mleko ,spiewajace ehh i bawi sie nimi jak jej sie przypomni, klocki ma i duplo tez kiedys tata jej kupil,szczerze to duplo moim zdaniem to porazka bo tych klockow jest kilka a cena wiecie jaka... ja to czekam na momenty az gry planszowe bedzie rozumiala 🙂 puzzle tez mamy i lubi ukladac....teraz kiedy swieta sie zblizaja widze jak wiele ona ma....boze dziecko ma 2,5 roku a ma wszystko co moglaby wymyslec, a gdzie miejsce na marzenia...? Dlatego koncze ten temat musze ja nauczyc marzyc ,zeby wiedziala,ze musi sie starac tez zeby cos miec, a i w dobrym kieunku idziemy bo od miesiaca ma skarbonke i zbiera kasiore, narazie nei wie na co ale jak kiedys ja oswieci to zrozumie to i owo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa, Gosiaczek zdrówka dla dziewczynek !!! żal mi ich strasznie jak czytam ile się muszą namęczyć, moja Ewcia jak mała była to samo miała, non stop coś z jednej choroby po tygodniu w drugą, co więcej teraz niby mniej choruje ale 2 lata temu miała 4 zapalenia płuc z rzędu, powiem jedno cieszcie się tą gorączką jakby to źle nie brzmiało, wiecie przynajmniej ,że organizm walczy , u nas nie ma żadnych objawów poza kaszlem, raz o mało nie doszło do ostrych zmian w płucach bo wzieliśmy to za zwykłe podziębienie .... 🥴

Fajne te prezenty wymyślacie, o małpkach też myślałam, jest jeszcze ta gra "operacja" http://allegro.pl/hasbro-operacja-zabawa-w-chirurga-i3762696048.html albo tańsza wersja http://allegro.pl/elektroniczna-gra-operacja-zabawa-chirurg-doktor-i3681226009.html bo widziałam ,że coś w klimaty medyczne uderzacie 😉

Muszę też się pochwalić może i Maksiak jeszcze nie woła ,ale przestał się powstrzymywać przed robieniem na nocnik, no i jak go w porę wysadzę to robi i kupkę i siusiu, więc to nasz mały sukces, wreszcie nie mam po siedem par spodni i majtek do prania dziennie, choć trafia się jeszcze kilka 🙂

Maju poruszyłaś w sumie ważną kwestią,czytałam ,że psychologowie dziecięcy radzą by dziecku dawać jeden prezent na gwiazdkę czy urodziny, właśnie by uniknąć ,że dziecko nie wie czego chce, albo chce wszystko dla samej chęci posiadania po czym rzuca to w kąt po kilku dniach. Sama jednak pomimo tej wiedzy nie umiem nie obsypywać małego i córy toną prezentów, może to wynika tez stąd ,że kiedyś tyle tego nie było i poniekąd rekompensuję jej swoje braki z dzieciństwa ? U nas jednak Maks nie ma jeszcze ani laptopa, ani zbyt wielu puzzli czy gier, staram się mu to właśnie dawkować by zawsze było co wybrać :] poza tym zaważyłam,że jest wierny kilku zabawkom (głównie wielki smok gumowy, kilka mniejszych dinozaurów i samochodziki Match Boxa czasem wraca do Duplo) . Zobaczymy jak zareaguje na nowe zabawki ,czy będą trafione - bardzo mnie to ciekawi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Maxa 🙂 wielkie postepy 🙂 !
a wiesz,ze u nas tez sa grane max boxy? i to jeszcze stare zabawki meza! to maja po 20 pare lat plus te,ktore tutaj kupowal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju no właśnie u nas też to był pomysł tatuśka, który sam je kolekcjonował, jego tata mu przywoził z Ameryki , ja tam bym na to nie wpadła, nie moja branża 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!! 🙂 🙂 🙂

Witam po weekendzie

Pogoda dzisiaj u Nas dosc ladna, slonecznie i przyjemnie jak na tą porę

Weekend minal Nam dosc dobrze aczkolwiek nieco smętnie... 🙃

Z racji tego ze jestesmy z Patrykiem jeszcze przeziebieni spedzilismy go w domu,
na szczęscie jest coraz lepiej, ja trochę chrypię ale Patryk ma sie lepiej.
Za to mąż cyborg nienaruszony, no oprocz lekkiego kaca jaki mial w sobote bo zrobil sobie mini Andrzejki

Ale nie, oprócz ogólnego dosyc nudnego weekendowania była jedna atrakcja a właściwie zdarzenie 😜
Patryk odstawił Nam niezlego numera...

W niedziele rano - mąż w kuchni konczyl sniadanie robic a ja konczylam sie ubierac w lazience
Maż zaniosl dla Patryka juz parowki z jego widelcem (jego = dostal sztućce na chrzest od chrzestnych takie dla dzieci z grawerem swojego imienia)
My nadal - ja lazienka, maz - kuchnia

Za chwile przylatuje Patricos do kuchni i ziuuu do szuflady po nowy widelec, maz sie go pyta po co mu nowy a ten nic, wiec poszedl za Nim do pokoju i co? no i pyta sie Rozbojnika gdzie jego widelec, a Patryk pokazuje na....
telewizor
no i co sie okazalo ze Patryk wrzucil do dziury pod glosnikami widelec do naszego malego telewizorka
tv byl wlaczony a te "dziury" pod glosnikami mialy takie jakby "barierki" ktore Zboj wylamal tym widelcem i go tam wrzucil, dobrze ze go prad nie porazil
no magia po prostu, maz mial zajecie wieczorem bo musial rozbrajac tv i wylapywac widełek... magnesem
No a tv szkoda bo to taki nasz tv przekorny - tzn. wszyscy kupuja te "nowe" a My starego, malego dziada chowamy 😜 😜 😜 własność męża

A poza tym jakos leci, juz na Mikolaja pokupowane mamy, od Nas bedzie to jedna zabawka ale i tak wiem ze nazbiera sie tego bo jeszcze moja Mum, tescie, chrzestny, moze chrzestna tez sie odezwie bo Nam troszke od Nas
wyjechala wiec i kontakt niestety mniejszy.

Na Mikolaja mamy auto dla PAtryka ale pokaze moze dopiero jak je dostanie bo to auto marki Auchan takze nie mam za bardzo jak,
do tego ksiazeczka o świętach i troche slodkosci,
od mojej Mum traktor z Wadera - taki z przyczepka takze bedzie dobry do wożenia zabawek
W ogole PAtryk uwielbia auta.

Na święta kupilismy Patrykowi.... no bardzo oryginalnie - garaż z autkami a od mojej Mum bedzie pianinko z racji ostatnich zapędów
Patryka do grania i spiewania - a ze czesto symuluje gre na.... reczniku wiszacym na brodziku od prysznica to moze sie ucieszy 😜
Oto pianinko

http://allegro.pl/organki-keyboard-pianinko-mikrofon-nagrywanie-062-i3730063996.html

Chcialam dorzucic jeszcze jakies slodkosci do prezentu na swieta wiec zapewne beda
A zabawek mamy troche obczajonych ale chce je troche rozlozyc na "okazje" zeby nie bylo tyle na raz, z racji jak Kiniek pisala psychologicznych zapedow
Chociaz zdaje sobie sprawe ze te "zasady" sa czasem na nic, te musztry, plany i tryby dnia w łeb biorą 🥴

Oczywiscie zaraz nadrobie wpisy i naskrobie do kazdej z Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek i Mcda zdrówka dla waszych dzieciaczków 🙂


dziewczyny dzięki za linki na pewno coś wybiorę 😉 a włosami nie ma co sie chwalić sa tylko rude jak wyjdą pasemka za tydzień ide to sie pochwale 😜 Kupiłam juz jeden prezent mikrofon ze statywem do karaoke z wejściem do mp3 i cd 😉to już coś hehhe. Dużą kuchnie Natalia dostanie od chrzestnej , o tablicy mówiłam chrzestnemu, bo u mojem mamy stoi już jedna po wnukach i Natalia lubi na niej rysować. Podoba mi sie pomysł z puzzlami bo nie ma ani jednych, ma tylko chyba z 5 układanek drewnianych, wózki tez odpadają bo ma 2 i lalek juz nie pisze ile 🙂 Lubi też bawic sie kucykiem pony także polecam http://allegro.pl/my-little-pony-interaktywny-kucyk-poznan-i3760842775.html.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ahh pechowy dzien strasznie! Paulinka angine znów;( kolejny antybiotyk, 2 tyg temu skończyła brać i znów;(
do tego mąż rozbił nowe auto, kupił go 3 miesiące temu, nawet rok nie miało;( szukał auta 5 miesięcy, znalazł wymarzone, długo się nie nacieszył;( przynajmniej dobrze ze nie z jego winy i że nic mu się nie stało;( no ale prezent na święta super, ja rozbiłam w maju a teraz on;( 😠szkoda autka, bo było na prawdę super! i znów cała procedura odszkodowawcza, szukanie samochodu itd;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

anjaP- tak piszesz o slabym jedzeniu Lili, to moze byc przejsciowy okres

a co do tych dzienniczkow tobym troche z przymruzeniem oka je czytala moze
tam troche sciemniaja - tak pisze bo moja kolezanka ma syna w zlobku
i tez jej gadaja ze niby ladnie dziecko je a jak wraca to glodne jak wilk
a jak przez weekend dziecko w domu to jest ok

hmmm troche dziwne te mixowanie dzieciom ale pewnie robia jeden gar jedzenia
i miksuja dla mlodszych
A co do sloiczkow tobym sie nie przejmowala, ja tez czasem dam sloik jak
czasu nie mam ugotowac - srednio 1 na tydzien


Gosiaczek
- duzo zdrowka dla Lenki, oj podejrzana ta regularnie pojawiajaca sie temperatura
chyba tylko lekarz zostaje, daj koniecznie znac co i jak
termometr u nas - ten do ucha/ czola ożywiony = czyli nowa bateria jest
super ze cwiczysz a pot jak najbardziej wskazany


MajaCh
- fajnie ze wrocilas do ciemnego koloru wlosow
ja tez jak młoda bylam to kombinowalam w roznymi kolorami - blond, rudy itp a w koncu zafarbowalam na ciemny kolor i dalam swoim wlosom odrosnac, tyle ze juz siwków coraz więcej...


McDa
- duzo zdrowka dla Paulinki, biedulka musi sie nameczyc oby szybko przeszlo
oj to faktycznie pechowy dzien, dobrze ze nic sie mezowi nie stalo

emiliaeem-
czy moglabys napisac mi jaki to jest preparat na zabki - w przypadku
lapisowania - a dokladniej ten po ktorym zeby nie sa "czarne"
cos chyba bedziemy zbierac plony picia z butli - zabki robia sie nieladne niestety

Kiniek
- gratulujemy postepow
oj znam to znam - jak z reszta chyba kazda z Nas, my meczylismy sie 5 tygodni ponad
do tego ze 3 tyg siedzenia caly tydzien prawie w domu bo pielucha na kazde wyjscie strasznie rozpraszala

co do prezentow w pelni sie z Toba zgadzam


emilia1
- u mnie tez siwkow coraz wiecej, tak juz nawet myslalam ze moze jak juz tyle siwkow bedzie
to do blondu powroce - kiedys rozjasnialam wlosy wlasnie z bardzoooo ciemno brazowych na blond - jakim kosztem to sama wiem o malo mi łba nie spaliło a teraz powolutku coraz wiecej siwkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Dzięki dziewczyny u nas już lepiej tzn. Lenka ma 37 stopni i całkiem inne dziecko, choć zamierzam porobić jej badania bo nie wiem czy to normalne że tak co tydzień gorączkuje 🤢 z czegoś ta gorączka musi się brać.

McDa oj to współczuję biedna Paulinka zdrówka życzę 😘 no i szkoda samochodu ale najważniejsze ze nikomu nic się nie stało 😉

Kiniek gratulacje dla Maksia 😉

emilia oj koniecznie spraw jej puzzle Lenka też uwielbia je układać choć od niedawna wiec muszę jeszcze jakieś kupić 😉

wercia
i Lenka lubi samochody aż zastanawiam się czy jej nie kupić jakieś lego z samochodem 😁 Co do słodkości u nas napewno się nie pojawią tym bardziej że sama już ich nie jem więc po co smaka sobie robić 😜 musi wystarczyć nam świąteczne ciasto ze stołu 😁

Co do prezentów my robimy sobie pod choinkę (tzn. tak się umówiłam z rodzinką) a na Mikołaja Lenka dostaje tylko od nas i dostała prezent od znajomych no może i jakaś paczka będzie jak ją teściowa w piątek zabierze na Mikołaja 😉

A ja mam jakiegoś doła i jestem strasznie nerwowa tzn. wszystko się na to złożyło, wyjazd męża moje nieprzespane noce (śpię po 4-5 godziny) męczący weekend ciągłe siedzenie w domu, pogoda i martwienie się o Lenkę. Dzisiaj jak ćwiczyłam Turbo spalanie to w pewnych momentach płakać mi się chciało dosłownie ☺️ 🥴 a mężowi w głowie tylko jedno co mnie wkurza bo wieczorem ja myślę tylko o tym żeby iść spać i przespać całą noc 🤨 i w końcu się wyspać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek - no z tymi slodkosciami to racja ale u Nas ciezko bo my slodkie dupki jestesmy
a zabki juz widze nieladne sie robia wiec dentysta murowany

co do zlego samopoczucia to sie Ci wcale nie dziwie, sama przerabiam to od jakiegos czasu i tak jak piszesz to wiele czynnikow sie sklada na to i potem ma sie dosc, ja tez poplakuje dosc czesto a do tego dochodzi brak slonca i wyjsc - od jakis 2-3 tyg siedze w chalupie bo kazde - a dokladniej codzienne zakladanie pieluch na spacery bardzo rozpraszalo Patryka

a co do potrzeb naszych mezow to no wlasnie skad ja to znam, moj przesiaduje ciagle w tej nieszczesnej firmie, ciagle go nie ma, ja padam na ryjek bo niestety "siedzenie w domu z dzieckiem" bardziej pompuje moja cała energie niz "wyjscie do ludzi" i padam na ten moj stary ryjek a temu jeszcze w glowie glupoty a najlepiej abym sie zdecydowala na drugie dziecko toby sie cieszyl z "roboty: 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja troche z mezem pospacerowalam po miescie i SPOTKALISMY SW>MIKOLAJA hehe taki dziadzius u nas ma klucze do miasta i sie przebiera w rozne postacie,dzis sw.Mikolaj, Zuzia chciala do domku tak sie go wystraszyla chociaz wczesniej chciala,a wogole to taki typ,z ktorym moj maz na saune chodzi czasem na ploty 😁
a co do prezentu to chyba mu perfumy davida bekhama kupie bo mu sie jedne koncza ,a tamte kiedys mial i byly ladne. O tyle.....no a malej jak pisalam gitare. Od dziadkow lale jakas spiewajaca dostanie dzis paczke wysylaja, od chrzestnych laptopa no i jakies slodkosci zeby prezentow bylo duzo 🙂
Wercia to na wyjscia zakladaj pampka,ja sobie nie wyobrazam zeby z mala ciagle w domu siedziec ,nawet jak pada wychodzimy.....i do tej pory zdarza mi sie pampersa jej na pupcie zalozyc jak na dluzsza trase idziemy bez przystankow....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh - zakladamy na wyjscia ale kiedy bylo tak codziennie = codziennie wychodzilismy z pampkiem na dupie Patryk za kazdym razem sie rozpraszal i lał w domu po podlogach, tylko patrzyl czy po nogach leci i tak w kolko
wiec ograniczylismy wyjscia na jakis czas - tzn te codzienne- regularne bo tak to "czasem" wyjdziemy, np. dzis planujemy na zakupy to sobie cedzi potem rowno w pampka az przemaka, a ze duzo pije to po ok 2 h caly mokry
Nasze dziecko z tych ciagle cedzących i sraj..ch a jako gratis nie chodzacych a biegajacych 😜
Jak nosil pampki to codziennie przynajmniej 2 razy przesiurane ciuchy i przes..e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

wercia ja jestem ale jakoś nie było czasu na pisanie 😉 U mnie mój różowy notebook i internet to już uzależnienie 😁 wiec włączony mam cały czas ☺️ 🤢

Maja i wercia ja Lence zawsze na wyjścia zakładam pampersa bo jakoś nie wyobrażam sobie wystawić jej tyłeczka na to zimo ale u nas nie ma problemu w domu ściągam i ładnie woła 🙂 Kupka nadal w pampersa 🤢

Nocka lepsza choć Lenka miała pobudkę o 2 i o 6.30 niestety nie poszła już spać wiec się z rana załamałam 🥴 oby to był jednorazowy wybryk 🤢
Lenka jest już zdrowa 🙂 ale i tak jej badania porobię żeby być spokojnym 😉

Ja już rano poćwiczyłam teraz ćwiczę na zmianę jeden dzień Turbo spalanie drugi Total Fitness I albo II a trzeci Skalpel I albo II i tak na zmianę 🙃 cieszę się że udało mi się wpaść taki rytm choć Lenka bardzo się wtedy denerwuje i czasem przeszkadza 🤢 co mnie niestety strasznie wkurza...szkoda że nie ma drzemki w dzień wtedy w spokoju mogłabym ćwiczyć.
Poza tym pranko już zrobione zupka ugotowana i intensywne szukanie prezentów na necie tzn. pomysłów.

Dla tych które lubią piec znalazłam stronkę http://www.mojeciasto.pl/ może już ją znacie jak dla mnie super zamierzam w tym roku upiec z Lenką pierniczki 🙂

A my już zdecydowaliśmy co do prezentów pod choinkę teściowie i chrzestny kupią to http://allegro.pl/sklep-lego-duplo-10505-domek-do-zabawy-krakow-i3759636955.html albo to http://allegro.pl/lego-duplo-moj-pierwszy-pociag-10507-i3736486846.html my lalke http://allegro.pl/hasbro-baby-alive-moja-lala-mowi-po-polsku-24783-i3752011569.html nie wiem tylko co moja mama i chrzestna ale fajnie tez nie wiedzieć i mieć niespodziankę a druga siostra znikopis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...