Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosiaczek - solarium, super, juz nie pamietam kiedy ostatni raz bylam...
w takim razie teraz juz wiem skad paczka 😉 😉 😉

no u Nas dziadkowie = czyt. teście .... to nawet nie zapytaja nigdy co kupic tylko zawsze kupuja co chcą a najbardziej mnie wkurzają z kupowaniem ciuchów bo nigdy nie zapytaja a Patryk ma duzo ciuchow, pelne półki a dziecko przeciez rośnie a tu zawsze ciuch jakiś - tym razem doszly 10-te rajstopy i 30-ta bluzka na wyjscie a wlasciwie to dwie bluzki a to wszystko w rozmiarze "na teraz"
Dodam rowniez ze bluzka ktora dostal przedostatnio jest juz "na styk"
Ale wszystko pobija jak na razie sweterek z aplikacja cyferek - już za mały
Aplikacja ma cyferki - na jednej polowie 6 na drugiej 9 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam, wróciłam od fryzjera, ale nie zrobiłam jeszcze zdjecia 🙂 . U nas wszystko ok, Natalia zdrowa, mnie wczoraj rozłożyło , ale pije jakieś dziadostwa i pomaga 🙂 Z mikolaja Natalia zadowolona, jaki miałam ubaw jak o 6 rano weszła do swojego brata i mu mówi;; Adian ale to śmieszne haha mamy słodycze w butach 😁 ;'


zdrówka dla chorowitkow 😘 😘


gosiaczek śliczne zdjęcia 🙂


kinga u mnie w kuj-pom było chyba najgorzej wialo, padał na przemian snieg i grad . wypadki na drogach w jednym dniu 4 🤢 zablokowane drogi tiry stały jeden za drugim cały dzien i noc 😞 😮


maja był śnieg i po sniegu hehee


emiliaeem ja tez sie zastanawiam co tam u ciebie słychac, trzymaj sie cieplutko i zdrówka dla dziadka


Laski kiedy ubieracie choinke ??? Ja dzis zaczynam robić bigos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Dziewczyny u mnie totalna załamka aż płakać mi się chce po tygodniu spokoju Lenka znowu gorączkuje (zero innych objawów) to już czwarty raz. Jutro idziemy do lekarza boję się że coś musi być tego przyczyną 🥴

wercia oj byłam na solarium ale tylko na 5 minut bo opalam się z głowę i nie mam zamiaru chodzić jak burak 😜 w czwartek idę znowu 😉
Co do pierniczków kurcze jakbym tak wcześnie upiekła to pewnie bym je przed świętami zjadła 🙃 dlatego my pieczemy dopiero 23 😉

emilia my ubieramy 21 w sobotę wszyscy razem z Lenką już widzę jak się będzie cieszyć 🙂
Czekam na foto 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko to ładnie, u nas w sumie po huraganie jakoś śladu nie było większego,zapytałam z ciekawości bo w mediach tak to rozdmuchali jakby nie wiem co się działo, już zaczęłam myśleć że ja w innym kraju żyje O.o rób zdjęcie fryzury - nie ociągaj się 😁

Z choinką też obstawiamy weekend przedświąteczny, ja miałam robić pierniki tradycyjne ale zrezygnowałam, bo to trzeba było najpóźniej koło mikołajek zrobić :]

Gosiaczek zdrówka Lenie, oby to był jej urok przy styczności z wirusami a nie jakaś poważniejsza przyczyna 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka nieprzespana 🥴 Lenka wieczorem nie miała już gorączki ale w nocy 37 ale i tak źle spała rano gorączki nie było a teraz jest znowu w granicach 37. Idziemy do lekarza na 14.00 mam nadzieję ze porobimy badania w tym tygodniu a w przyszłym będę wiedziała co jej jest.

Dzięki dziewczyny ja robię takie pierniczki jak wercia bo mam identyczny przepis w gazetce 😜

a za mną chodzi ciasto marchewkowe ma któraś sprawdzony przepis? pewnie zrobiłabym go w formie light 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przepraszam ze tak nie do kazdej z Was

Gosiaczek - za mna tez chodzilo ciasto marchewkowe i pewnego razu bylam u znajomej ktora wlasnie je podala wiec przy okazji wysepilam przepis
Mam przepis - zmienilam go troche przez te lata ktore je pieke i pieklam tez na Mikolaja
Jest to taka wersja podstawowa, mozna dodawac orzechy, ananasa, jakis serek do przelozenia (nie pamietam nazwy ale jest on slonawy i dodaje sie cukier puder)
Podam go pozniej jak chcecie albo na priv-y bo teraz okno chce myc no i przy okazji meble na gorze i lampe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ciasto marchewkowe moze nie jest to wersja light ale w smaku obłędnie.
http://www.kwestiasmaku.com/desery/ciasta/ciasto_marchewkowe/przepis.html


Macda , Gosiaczek jak tam Paulinka i Lenka sie czuja . Moja juz zdrowa dzis ostatni dzien antybiotyku, ale przez te chorobsko charakterek sie jej rozpiescil.

Wercia ja mam przepis fajny na pierniczki ze szkoły Adama . Tydzien lezanki im wystarczy ale chyba nie bede robiła w tym roku. No i nie ubieram choinki w tym roku, doszliśmy do wniosku ze nam sie nie opłaca , jak ubiore ja nawet teraz to 20 grud. juz wyjeżdżamy a wracamy 5 -6 stycznia. I trzeba by było ja zaraz rozbierać.
Stroik wystarczy i lampki . Tylko bombki nowe dokupilam i nawet ich nie rozpakuje, za rok bedą jak nowe 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny czekam na przepisy 😉

My już po wizycie Lenka dała takie przedstawienie że w szoku byłam 😮 tak się rozpłakała 🤢 darła się i nie chciała się rozebrać ☺️ 🤢 no ale w końcu udało się ją zbadać i jest zdrowa na pierwszy rzut oka wiec dostaliśmy skierowanie na badania najbardziej boję się morfologii 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ciasto marchewkowe moze nie jest to wersja light ale w smaku obłędnie.
http://www.kwestiasmaku.com/desery/ciasta/ciasto_marchewkowe/przepis.html


Macda , Gosiaczek jak tam Paulinka i Lenka sie czuja . Moja juz zdrowa dzis ostatni dzien antybiotyku, ale przez te chorobsko charakterek sie jej rozpiescil.

Wercia ja mam przepis fajny na pierniczki ze szkoły Adama . Tydzien lezanki im wystarczy ale chyba nie bede robiła w tym roku. No i nie ubieram choinki w tym roku, doszliśmy do wniosku ze nam sie nie opłaca , jak ubiore ja nawet teraz to 20 grud. juz wyjeżdżamy a wracamy 5 -6 stycznia. I trzeba by było ja zaraz rozbierać.
Stroik wystarczy i lampki . Tylko bombki nowe dokupilam i nawet ich nie rozpakuje, za rok bedą jak nowe 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ciasto marchewkowe moze nie jest to wersja light ale w smaku obłędnie.
http://www.kwestiasmaku.com/desery/ciasta/ciasto_marchewkowe/przepis.html


Macda , Gosiaczek jak tam Paulinka i Lenka sie czuja . Moja juz zdrowa dzis ostatni dzien antybiotyku, ale przez te chorobsko charakterek sie jej rozpiescil.

Wercia ja mam przepis fajny na pierniczki ze szkoły Adama . Tydzien lezanki im wystarczy ale chyba nie bede robiła w tym roku. No i nie ubieram choinki w tym roku, doszliśmy do wniosku ze nam sie nie opłaca , jak ubiore ja nawet teraz to 20 grud. juz wyjeżdżamy a wracamy 5 -6 stycznia. I trzeba by było ja zaraz rozbierać.
Stroik wystarczy i lampki . Tylko bombki nowe dokupilam i nawet ich nie rozpakuje, za rok bedą jak nowe 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Okno umyte w kuchni, kurze na wysokosciach starte i lampa, poprasowane, jeszcze pranie rozwiesic
Musze jakos rozlozyc te porzadki przed swietami bo jeszcze 21 robie Mamie 60-tke u Nas takze troche szykowania bedzie

Nie zostawie tak Mum chociazby za to ze Nam pomaga jak moze, a ze ma w domu remont od ponad roku, to ma rozpizdziel wiec miejsca nie ma
Troche dre koty o to z mezem bo obiecal pomoc mojej Mum w remoncie mieszkania w ramach wdziecznosci (a za co to on dobrze wie...) ale marnie mu to idzie z racji przesiadywania w firmie - przez rok zrobil tynk na 1 sciance w kuchni i moja Mum siedzi z meblami do kuchni w pokoju juz rok ale na szczescie juz zalatwilysmy pomoc i od stycznia rusza remont - tyle ze za kase niestety i niesmak obiecawanej pomocy troche został....


emilia1- duzo zdrowka dla Ciebie
i ja dorzuce ze czekamy na foto

co do choinki to chyba w sobote meza po choinke wysle zeby z piwnicy przyniosl
na nastepna sobote bedzie rozlozona byc moze bez lampek albo z lampkami juz
chce zeby Patryk troche sie przyzwyczail bo w poprzednie swieta byla malutka choinka tylko
a stroic planuje w niedziele 22 o ile cos nie wyskoczy bo w sobote 21-szego robie u Nas mojej Mum 60-te urodziny takze musze co innego robic


Gosiaczek
- podam Ci przepis na ciasto na priv
daj koniecznie znac co lekarz powiedzial bo ta goraczka na prawde jest dziwna
juz doczytalam co i jak, wiec teraz czekamy na info o wynikach z morfologii

a czy te pierniczki juz pieklas wczesniej? bo ja pieklam z innego przepisu,
a teraz natrafilam wlasnie na te i chce najpierw jedna partie zrobic - i pewnie zostanie pożarta od razu

Kiniek - no widzisz u Was niby tak blisko huraganu a śladu nie bylo a tutaj wiało jak diabli mimo ze prawie to drugi
koniec Polski, pewnie od gor tak zaciagalo i drzewa polamane

a na pierniczki przepis zapodalam, podobno nie trza ich duzo wczesniej piec
mniam wlasnie zobaczylam wpis i linka od Ciebie i co??? i trzeba bedzie wyprobowac przepis bo bardzooo apetycznie wygladaja


MajuCh
- ano wlasnie o ten serek mi chodzilo, nigdy z nim do czynienia nie mialam i zawsze zapominam jego nazwy
wyslij mi jesli moge prosic Twoj przepis na ciasto marchewkowe

anjaP
- macie racje z ubieraniem choinki, tez bym nie ubierala,
przepis super, widze to ta full wersja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia dzięki 🙂

anjaP wow co za przepis 😁 na samą myśl robię się głodna 😜

wercia morfologii boję się najbardziej ale mamy jeszcze zrobić inne badania i wiem że na raz tego nie zaniosę największy problem będzie z kupką bo raczej na zawołanie nie zrobi a i z siku rożnie bywa a muszę mieć i na posiew moczu i na ogólne badanie moczu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kurteczke dla Zuzi mi wlasnie listonosz przyniosl ta,ktora zamawialam z Chin, no i piekna jest rzeczywiscie ale nie za gruba... napewno nie na Polska zime. Musze jej golfow kilka kupic i bedzie ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Noc koszmarna Lenka ciągle się budziła wierciła i płakała wiec od 2 z nami w łóżku spała co oznacza ze ja prawie nie spałam to już trzecia nieprzespana noc teraz odczuwam to najbardziej 🤢 jak tylko ją położę kąpie się i idę lulu. Jeszcze po głowie chodzą mi różne myśli i to męczy mnie dodatkowo 🤔

Maja pochwal się kurteczką!

Jutro rano idziemy na morfologię i mam nadzieję ze uda mi się złapać mocz 😉 kupkę już mam w końcu po dwóch dniach zrobiła 😉

Jutro jak dam radę robię placek marchewkowy a jak mąż wróci z pracy jadę z siostrą do galerii na zakupy tzn. po prezent dla męża bo nawet nie mam kiedy się wybrać ☺️ 🤢

Spokojnej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znow dalam plame z przepisem.....juz niec nie obiecuje bo mi wstyd ale zaganiana dzis jestem nie ukrywam.
Gosiaczek taka kurteczka fajna zrobie je zdjecie to Wam chetnie pokaze.
Powiedz mi co z Lenka?!!! ja troche chyba przeoczylam myslalam,ze ja pgrypa zlamala tylko a tu kompleksowe badania... trzymam kciuki,zeby bylo ok
i w tym momencie znow mysle o Emilieem........kochana jak nas czytasz to napisz chociaz kropke....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i nie śpię jeszcze ale zamawiałam jeszcze przez internet prezent dla teścia i mamy już prezenty dla wszystkich gorzej z moim mężem obym jutro coś kupiła 🤢

a dzisiaj przyszedł kalendarz z naszymi zdjęciami na większości Lenka ale my tez jesteśmy 😜 Trzy sztuki bo jeden dla rodziców a drugi dla teściów 🙂

Maja Lenka od końca października mi wysoko gorączkuje ma tydzień przerwy a potem znowu gorączka do 39,9 się pojawia bez obecności innych objawów czyli nie ma ani kaszlu ani kataru. Byliśmy u lekarza i jest zdrowa na pierwszy rzut oka wiec konieczne są badania bo gorączkuje z jakiegoś powodu 🤢

a tu znalazłam jeszcze taki przepis https://kuchnialidla.pl/product/Ciasto-marchewkowe ja będę robić na pewno zmodyfikowane w formie mniej kalorycznej 😉 choć znając mnie żebym i tak nie zjadła za dużo to dam trochę tego ciasta rodzicom o ile wyjdzie 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...