Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosiaczek i jak Lenka? masz już wyniki??
no i pochwal się co kupiłaś teściom bo ja ciągle nie wiem co im kupić;( 😠 mogę kupować wszystkim prezenty ale nie im!!! ubranie nie, kosmetyk broń Boże (ewentualnie teściowi jakiś żel pod prysznic), no na prawdę nie wiem co im kupić;( na razie mam tylko kalendarz ze zdjęciami Paulinki, dalej nie wiem co;(

piszecie o ciastach marchewkowych, robiłam kiedyś, było pyszne, ale w mikołajki jadłam coś znacznie pyszniejszego 😉 koleżanka przyniosła pycha ciacho cytrynowe, wzięłam wczoraj przepis, proste w zrobieniu bo składniki tylko się razem wszystkie miesza i 30 minut piecze, mniam, dziś go pieczę bo nie mogę się już doczekać 😉
jak chcecie przepis to napiszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam

A my już po morfologii Lenka tak obserwowała Panią co robi z jej rączką ze nawet nie zająknęła przy pobieraniu krwi moje dzielne dziecko aż w nagrodę dostanie coś słodkiego 😜

Zaraz biorę się za ćwiczenia a potem za cisto marchewkowe 😜

McDa oj daj przepis uwielbiam robić coś co "szybko się robi" a przy tym jest smaczne 😉
Co do wyników będą dopiero we wtorek ale wizytę u lekarza mamy w czwartek wiec wtedy sie dowiemy co i jak. Na początku tygodnia muszę jeszcze donieść mocz bo dzisiaj mało mi nasiusiała i wystarczyło tylko na posiew moczu 🤢

Co do prezentu dla teściów tez mamy problem co roku 🤔 ale w tym roku wywiad zadziałał 😁 teściowej kupiliśmy książkę http://shop.vorwerk.pl/thermomix/ksiazki-kucharskie/ksiazka-pelna-para-thermomix-tm31.html bo ona ma ten Thermomix i wiemy ze chciała dokupić sobie jakieś książki dwie ma ale inne, teściowi radiobudzik tu akurat mąż wiedział bo jego tata ciągle o tym mówił ze musi sobie kupić. No i oczywiście kalendarz 🙂

Miłego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa wiesz co a moze coś z praktycznych rzeczy dla teściów ? zegar na ścianę jakiś fajny ? zdjęcie rodzinne wywołane na płótnie ? z droższych my kupiliśmy ramkę elektroniczną na fotki, a może jakiś gustowny alkohol ? albo klasycznie coś z ubrań szalik z czapką ? sweterek ? portfel ?

Gosiaczek brawo dla Leny, to naprawdę jest dzielna! a Thermomix uwielbiam, miałam w domu rodzinnym i nigdy nie jadłam lepszego rosołu jak tego gotowanego w nim, w 90 stopniach Celcjusza, kapitalne urządzenie, robiłam masło ,ciasto na chleb no zabawę miałam przednią !

Nie chcę zapeszyć, ale z nocnikiem idzie nam coraz lepiej, zdarza się tylko kilka wpadek na dzień dosłownie 1-2 a tak nawet drzemkę popołudniową śpi i nie siusia 🙂 jestem z niego taka dumna, a no i zaczęliśmy ćwiczenia logopedyczne na stałe raz tygodniowo, żeby ten nasz łobuz zaczął normalnie mówić 🙂 pani do nas dojeżdża i jest bardzo miła także zobaczymy za kilka miesięcy co nam to da - z nowinek poleciła kompletnie wykluczyć tv ,podobno z najnowszych badać już 30 minut oglądania dziennie powoduje "tycie mózgu" czyli w rejonach odpowiedzialnych za doznania wzrokowe rozrasta się mózg ale zanikają połączenia neuronowe, co za tym idzie jest to jak typowa otyłość tylko mózgu, dała mi kobieta do myślenia i bez żalu - nie ma bajek ani w ogóle przy nim nie oglądamy - zobaczymy czy to coś da :]

Co myślicie o tym, w sumie chyba nie wyszło jakoś nadzwyczajnie, to moje pierwsze ozdoby świąteczne w tym roku i kartka dla mamy (jej zawsze robię odręcznie kartki okazjonalne):
http://img534.imageshack.us/img534/6990/fdk2.jpg
http://img689.imageshack.us/img689/7697/avnu.png
http://img41.imageshack.us/img41/2304/e983.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

No i po weekendzie. U nas ok choć Lenka ma katarek. Ja poszłam sobie na solarium miałam iść na 7 minut ale nie wiem jak to się stało że w końcu było 10min albo mi się pomyliło albo tej klientce wiec teraz piękny ze mnie buraczek 🤢

Ciasto marchewkowe wyszło choć jakoś tej marchewki nie był czuć mimo że dałam więcej niż w przepisie no i od razu je rozdałam żeby nie zjeść za dużo 😁

Kinia podziwiam Cię za talent i chęci ja jestem z tych co kupują "gotowce" choc w tym roku sama pakuję prezenty bo zazwyczaj to wkładałam do torebek ozdobnych 😜

Zmykam do męża bo zaplanował kąpiel przy świecach a potem ma mi to spalone ciałko nabalsamować 😜 wiec czeka mnie delikatny masaż 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek talent to za dużo powiedziane, to tylko zdolności manualne, choć moim zdaniem te moje "cuda" pozostawiają wiele do życzenia liczę ,że nadrobię tym "że mi się chciało" ☺️ No ja już popakowałam prezent a w tym roku zachorowałam na szary papier barwiony, taki ma fajny klimat jak mi się uda udekorować stół wigilijny tak jak chce i wyjdzie to jakoś, zrobię zdjęcie i Wam pokaże co ja sobie w tym roku wykombinowałam z tym wszystkim w końcu kombinowałam od lipca 😮

Wiecie co mnie ostatnio spotkało, nasza "cudna" starsza pani z dołu wpadła do mnie z "gębą" i od progu "czy to dziecko może przestać walić, co on ma za kapcie, czemu nie macie dywanów, ja tam zaraz oszaleje taki hałas i wezwę dzielnicowego!" ... no i teraz tak,Maks niczym nie rzucał, biegał po swoim pokoju i chichrał z siorką, upadał co prawda na podłogę na kolana no ,ale bez przesady on nie waży 200 kg, kapcie ma z Bartka i wcina mi kobieta się czy ja mam dywany czy nie O.o tak mnie zaskoczyła, zdziwiła, że stałam w tych drzwiach z rozdziawioną gębą i się na nią patrzyłam próbując załapać o co jej tak w sumie chodzi i czego ona ode mnie chce w zamian za to wyrzyganie problemu 🤔

No a tak poza tymi rewelacjami, Maksiak czasami w ogóle nie zasika majtek ani podłogi, choć nie woła w ogóle ,nic a nic, wszystko ja łapię na wyczucie, no ale małymi kroczkami do przodu. teraz odliczam dni do czwartku jak tatuś z nami w domu zostaje ,bo ma urlop wtedy dopiero poczuję w pełni ,że święta tuż tuż, no i trzeba będzie nabyć choinkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

No no widzę że przygotowania świąteczne Was wciągnęły bo ruch tu marny 🤢

Byliśmy z Lenką u dentysty najpierw tata usiadł na fotel miał piaskowanie a potem Lenka 🙂 Pani ją powoziła w górę i w dól zrobiła zdjęcie jej ząbkom i pokazała na ekranie no i sprawdziła ząbki. Lenka ładnie otworzyła buzie i nawet uśmiechała się do Pani. Ząbki ma zdrowe 🙂

A ja dzisiaj robiłam gofry i mimo ze mało zjadłam czuję się jakaś syta w każdym bądź razie gofry pycha 😁 Lence aż się uszy trzęsły 😜 Choć wieczorkiem będzie trzeba spalić ☺️ 😉

Kiniek
nie ma to jak super sąsiedzi ja na szczęście nie mam nikogo pod sobą bo na parterze mieszkam ale za to Ci z góry nie dość że ciekawscy to i głośni mimo ze mają po 50 pare lat 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej!!!

Zyjemy ale wiadomo jak to przed świetami z czasem, chociaz jutro wybieramy sie
jeszcze do aquaparku bo dzien promocyjny jest takze trzeba skorzystac

Patryk zdrowy, szaleje i łobuzuje, mały uparciuch z niego
Dzisiaj Patryk konczy 30 miesiecy 🙂 🙂 🙂

Zaliczamy przedswiateczne zakupy z Malym takze nerwy tez nadszarpniete

W sobote robimy urodziny mojej Mamie takze musze poszykowac

Aha i upieklam w piatek pierwsza partie piernikow te siosty Anieli i wyszly bardzo dobre a co najwazniejsze sa ciagle miekkie i co wazne nie sa zbyt slodkie takze mozna je polukrowac

Tyle ze wczoraj zostaly juz calkowicie pożarte
Patryk na pierniki mowi "mikiki"

Bede tez jeszcze piekla druga partie piernikow siostry A., pierniki te co Kinek podala i piernika - przepis z zeszlego roku

Poza tym ok, Wigilie szykujemy w domu, Boze Narodzenie u tesciow - juz nie moge sie doczekac 🤔,a drugie swieto - odpoczywamy

Prezentow nie kupujemy dla doroslych, tyle co Patrykowi.


No wlasnie dziewczyny co z emilaeem??? macie jakies wiadomosci, ona ma konto na facebooku?
bywa tam? ktoras cos wie???



McDa - i jak Paulinka?
poprosze o przepis na ciasto cytrynowe, mam jeden ale trzeba sie wiecej nabawic a tu jak piszesz ze wrzuca sie wszystko do jednej michy to cos dla mnie - uwielbiam takie ciasta

Kiniek
- ładne kartki
gratuluje nocnikowych sukcesow

moje dziecko juz chyba ma ta otylosc mozgu bo tv caly dzien chodzi ciagle a niedaj Boze jak maz jest

co do ramki (foto) na zdjecia to u mnie stoi a wlasciwie lezy w szafie...

wspolczuje sasiadki, powalona i tyle, pewnie zapomniala jak dzieci miala albo wcale ich nie miala
trzeba by jej od razu bylo odwalic mieszanką ale rozumiem Cie, tez tak mam ze mnie zamuruje czasem a potem mysle co powinnam powiedziec ale niestety to nie film i nie wypowiada sie gotowych kwestii na takie akcje
szkoda tylko ze czlowiek musi sie z takimi upierdliwcami uzerac

u mojej Mamy mieszkala sasiadka na gorze przez pewien czas z wielkim psem - rowniez szczekajacym
ale to pies rodzicow jej przeszkadzal jak zaszczekal jak ktos szedl - wiec jak śmiał zaszczekac to walila w... rury od gazu
wariatka jedna a i dokonala tez zemsty - zamienila sie mieszkaniamy z pewna pania - pani wprowadzila sie z psiarnia i kociarnia
miala 3 psy i 2 koty - teraz zostaly jej niby 2 psy ale jeden wyje caly dzien jak pańci nie ma - i co? i tak ma byc


Gosiaczek
- co do tego ciasta marchewkowego to hmmm tez marchwi nigdy nie czuc jakos rewelacyjnie
no wlasnie, dentysta - pora sie wybrac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werciu, Gosiaczek z sąsiadką sprawa jasna, kobieta próbowała swojego czasu od nas wyłudzić kasę za zalanie ,za które i tak dostała od ubezpieczalni, ale jak stwierdziła ona robotników na czarno wzięła i dała więcej niż dostała z ubezpieczenia i my mieliśmy rzekomo oddać jej różnicę, cóż różne ludzie mają pomysły(wyśmialiśmy ją równo), ale podobno ona tak pogrywa z każdym lokatorem, który graniczy z jej mieszkaniem, jest na nią masa skarg we wspólnocie ,więc ja odpuściłam temat całkowicie, nie sobie nawet żandarmerie wzywa :] będzie ubaw 🙃

U nas dopiero ciśnienie w domu zeszło, tatusiek dostał awans, zdał certyfikację więc od dziś nastrój wrócił pozytywny, bo tak był bardzo napięty klimacik 🤢 jutro musimy powiesić kupione półki , w weekend choinkę załatwić i zacznie się walka w kuchni 😁 w sumie cieszę się ,że nie wiem 🙂 wczoraj na japońskim mieliśmy sporo kolęd i robiliśmy sobie klasyczne sushi (maki) było całkiem miło :] także ja pełna optymizmu wyczekuję Wigilii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

A my jutro idziemy do lekarza odebrać wyniki trochę się boję ale mam nadzieję ze będzie dobrze 😉 Mnie od wczoraj boli gardło dzisiaj wszystko mnie boli 🥴 mąż wczoraj się tak czuł pewnie jakieś cholerstwo przywlókł z pracy 😠 oby tylko Lenki nie wzięło aż się cieszę że jutro będziemy u lekarza to przynajmniej zajrzy jej do gardła 😉
A ja posprzątałam sobie kuchnie i umyłam lodówkę więcej nie dałam rady nawet dzisiaj nie poćwiczyłam 🤢

Kiniek
no to gratulacje awansu czyli mąż dostał już jeden prezent na święta 🙂

wercia ja to aż się ciesze że święta u jednych i drugich rodziców choć i tak piekę ciasto, pierniczki i robię sałatkę to oczywiście zabieram do rodziców i teściów bo znając ich dostaniemy jedzenie do domu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek ano zgadza się jakby nie patrzeć to prezent, kolega co z nim zdawał nie podołał, więc jakby, całość nabiera jeszcze więcej powagi i ważności 🙂 już nawet poświętowaliśmy przy szampanie ☺️
Tobie zdrówka i daj znać jak wyniki (na pewno wszystko będzie ok zobaczysz!)

no ,a teraz czas przerzucić się na porządne zakupy spożywcze i pitraszenie - będę w swoim żywiole, jak posprawdzam przepisy i okażą się dobre podam Wam linki to może komuś się przyda, bo tak w ciemno to nie wiem czy chcecie ? u mnie z nowinek w planach tylko zupa krem z borowików z oliwą truflową, no i ciasteczka orzechowo-pomarańczowe a'la kule śnieżne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Unas tez krucho z czasem. Ale na szyboko cos przy kawie napisze.
Prezenty kupione , jeszcze nie spakowane, cześć jest juz w Polsce. Nasze walizki tez juz prawie pełne zostało sie propagować tylko bieliznę buty i kosmetyki wiec nie ma stresu.

U mnie jak zwykle mieszane uczucia przed wyjazdem , bo i radości straszne niechcenie , ale to jest związane z pakowaniem i ta długa droga do jazdy.

Wczoraj jeszcze bylam na zakupach wygarnelam sobie plaszczo kurtkę i buciory botki na obcasie. I to przed samym zamknięciem sklepów , wiec cieszę z zakupów jak małe dziecko bo to cud ze zdążyłam tak szybko sobie cos wybrać.

Wiecie chyba Emilieem mało aktywna jest na fb. Kurczę mam nadzieje ze wszystko u niej dobrze , wiecie stres z dziadkiem ona sie bardzo przejmuje , do tego ciąża i małe dziecko. Zeby tylko było okay.
Okay kończę bo zaraz nie bede sie spóźniać.

Ostatnie dwa dni w zlobku Lili ,od stycznia szkoła maternele- przeczkole. Po świętach czeka nas stres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Ja nadal źle się czuję walczę z gardłem jak tylko się da ale przez to nie zrobiłam tego co zaplanowałam 🤢
Odebraliśmy wyniki i wszystko niby ok ale OB ma strasznie duże wiec jutro mamy znowu zrobić badania w tym morfologię (już się boję bo Lenka tym razem wie co bedzie 🥴 ) i płatnie Mononukleozę. Może uda się i wyniki będą na poniedziałek. Mnie już różne myśli chodzą po głowie wiec pewnie do poniedziałku będę się zamartwiać 😞

Kiniek jak masz tam przepis na coś fajnego to pisz ja lubię gotować i piec o ile to zajmuje mało czasu czyli szybko się robi i świetnie smakuje 😉

anjaP o tak najgorsza podróż ale przynajmniej święta w gronie rodzinnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek na zamartwianie się o własne dziecię nie ma rady, powiem ,że trzymam kciuki i pewna jestem ,że będzie wszystko ok!

szybko i smacznie mówisz, no to szybko chyba jest a czy smacznie to się okaże , proszę:
http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_polska/wigilia/zupa_krem_grzybowa_z_lazankami/przepis.html
http://www.kwestiasmaku.com/desery/ciasteczka/ciasteczka_orzechowe/przepis.html
http://www.mojegotowanie.pl/swieta/kompot_wigilijny2
to było jeszcze w planach ale chyba zrobię klasyczne podwójnie czekoladowe z kremem maślanym i masą cukrową:
http://www.bbcgoodfood.com/recipes/252615/skinny-chocolate-and-cranberry-muffins
poza tym robię od wieków robioną w mojej rodzinie sałatkę z fasoli 🙂 i blok ,a reszta to klasyki śledzie, barszczyk, ryba po grecku, pierniczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

My już po badaniu krwi i normalnie jeszcze w szoku jestem 😮 🤪 mimo ze Lenka wiedziała co ją czeka nawet nie jęknęła przy pobieraniu krwi w nagrodę dostała Misia Lubisia 🙂 którego zjadła na śniadanie 😁 No i udało się w końcu mocz złapać choć musiałam wyparzyć nocnik i najpierw w nocnik a potem przelałam do kubeczka 😉 W poniedziałek wyniki wiec czekamy...

Kiniek widzę ze tylko my na forum ale dobre i to bo jak bym miała tak sama ze sobą pisać 😮 Dzięki za przepisy zapisałam może nie zrobię ich na święta ale napewno z czasem zrobię 😉

a ja dzisiaj robię http://www.domowe-gotowanie.pl/przepisy-przystawki-przekaski/na-zimno/316-przepis-na-babeczki-z-lososia bo jutro znjomi przychodzę mam nadzieję ze wyjdą i będą smaczne i jeszcze dietetyczne ciasto jogurtowo brzoskwiniowe upiekę ale nie wiem czy dzisiaj czy jutro muszę jeszcze posprzątać mieszkanko i poćwiczyć 😉

Miłego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek fajne babeczki, ja nie lubię łososia ale mój luby bardzo więc przepis z całą pewnością wypróbuję - dzięki.

Siuśki łapałabym tak samo jak Ty 🤪 no i brawa dla Leny - dzielną masz córę 😉

Ja dziś muszę dosprzątać jedną szafkę w kuchni i wyszorować fugi, a tak to dentysta wieczorkiem ,a jutro już wstępne zakupy spożywcze tego co postoi , w końcu w nd już trzeba zacząć pitrasić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jeszcze jestem, dzis specjalnie szybciej z pacy do domu wróciłam ,zeby na spokojnie w ciszy samotnie posprzątać i spakować do końca juz walizki. A od 12 sie jakby w kółko kręcę i nic przy tym kręceniu nie widać ze zrobione. Albo dzis mam lewe ręce do takiej roboty , albo tyle tego do ogarnięcia. No sajgon u mńie w domu jak po tornadzie to fakt. Wszędzie ubrania sie walają , w walizkach , do prania prasowania i do położenia w szafie. I tak patrze i w duchu se mysle ze ja zawsze stekam ze nie ma w co sie ubrać kupuje sobie i dzieciom co raz to nowe, a tak naprawde to szafy sie niedomykaja a chodzisz i tak najcześciej w kilku kompletach
Kobieca polityka i gospodarnosc, ale mężowi sie nie przyznamy do swoich przemyśleń.


Gosiaczek. Brawo dla Leny. Moze bardziej bała sie za pierwszym razem bo nie wiedziala co ja czeka. Teraz juz zaprawione w bojach , poszła i prosze! Dzielne dziecko i mandre.

Wiecie co jak dobrze ze ja jeszcze + nie gotuje tylko jade na gotowe. Wystarczy mi w tym roku na swieta tej magi pakowania. 😉
Wiem ze stekam ale nie lubię sie pakować a jeszcże bardziej rozpakowywywac. Zeby rodzinka z raz do mnie na swieta sie zwalila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny 🙂

Melduję,że żyję,ale brakuje mi totalnie czasu na neta 😮
Wczoraj zaczęłam 16 tydzień ciąży, Dzidziuś rozwija się prawidłowo 🙂 Płci jeszcze nie znam,ale Olek twierdzi,że chce braciszka 😁 Czuję się dobrze,ale Mąż w delegacji już drugi tydzień i sama walczę z przedświątecznymi przygotowaniami 🙂 Zakupy zrobiłam dzisiaj... MASAKRA!!! 😠
Liczę,że chociaż Mikołaj wynagrodzi mnie sowicie... ☺️ 😉

Olek rozrabiaka na całego, gada jak szalony 🙂 Przynajmniej mam do kogo jadaczkę otworzyć 🙂 Dzisiaj w sklepie upadł mi napój na ziemię,a On na cały regulator ,,Kulna mać, Mamusiu uwazaj" 😁 ,albo do Męża dzwoni i Mu opowiada ,,Tatuś, u nas nie ma doblego jedzenia" 😁 A jak Go pytają co zrobi Mikołaj to odpowiada,że ,,złapie za siuta" 😁 Także jest wesoło 🙂

Mama nadzieję,że kiedyś nadrobię co u Was, do połowy stycznia nie ma szans ☺️

No i korzystając z okazji chciałam Wam życzyć dużo rodzinnego ciepła na święta, o wiele więcej wolnego czasu, którego mi bardzo brakuje, zdrówka przede wszystkim i góry prezentów pod choinką!!!
Trzymajcie się cieplutko! 😘 Myślę o Was często!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AnjaP dziękuję za pamięć i spostrzegawczość 😘 Rzeczywiście praktycznie nie siedzę na fb... A w dodatku niedawno doszedł Dziadka wynik... Rak żołądka potwierdzony, zmiana pierwotna, bardzo brzydka, bo owrzodziała i krwawi, no i niestety złośliwa... 😞 Byliśmy na konsultacjach chirurgicznych, lekarze proponują wycięcie, na chemię nie ma szans ze względu na wiek 🥴 No i kazali Dziadkowi powiedzieć o nowotworze,ale stwierdziliśmy,że jeśli to mają być Jego ostatnie Święta Bożego Narodzenia, pozwolimy Mu przetrwać je szczęśliwie i w niewiedzy. Zasługuje na to bez dwóch zdań! Nie wyobrażam sobie kolacji wigilijnej, szczerze powiedziawszy przed nami bardzo ciężkie doświadczenie, ale wiem,że to otworzy nam wizję patrzenia na życie z innej perspektywy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem spędźcie te Święta najlepiej jak umiecie, skupcie się na tym co jest tu i teraz i będzie dobrze 😉

Ja już zrobiłam lebkuchen (ciasteczka korzenne niemieckie) i śledzie, a najgorsze że się podziębiłam i strasznie źle się czuję no ale co zrobić 🤨

Gdybym nie zajrzała bo tak się może zdarzyć ..
Mikołaja bogatego,
śniegu bielutkiego,
choinki pachnącej
i gwiazdki błyszczącej.
Minimum stresu,
maksimum miłości
i tyle radości
ile karp ma ości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaem ja również życzę wspaniałych świat z dziadkiem 😘
    obiecane zdjęcie

[url=][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/sq0h.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4315/sq0h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/url]


Życzę zdrowych i wesołych świąt , bogatego gwiazdora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Babeczki 🙂

EMILUŚładnie Ci w tym kolorku, chyba nawet lepiej niż w czerwieni... 🙂 Cera blasku trochę odzyskała 🙂

A ja tak szybko pokazać moje brzuszydło i małe Piechątko machające ,,Siema" 😉





Mążunio jutro wraca, już nie mogę się doczekać 🤪 Ale Chłopa doceniłam przez nieobecność ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...