Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie Maciuś roześmiał się przez sen - uwielbiam to 🤪
W ogóle już pomału zaczyna wydawać swoje dźwięki 🙂

Muszę umówić Nas do neurologa...to musi być neurolog dziecięcy,prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
moniq1984 napisał(a):
My już po szczepieniu 🙂3 ukłucia i dużo płasczu 😞 😞 😞waga5,5kg wzrost 58cm 🙂i niestety ma pleśniawke(NYSTATYNA TEVA) 😞 😞 😞 😞

oj ciężkie popołudnie 😞 grzeczna jedynie na rękach 😞nawet siku nie mam kiedy iść 😞więc i kąpiel sobie daruje chyba....
STO LAT DLA SOLENIZANTÓW 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas darcie na całego. na szczęście nie trwa długo bo da się synek uspokoic przy pomocy suszarki. Buziaki dla tej która ten sposób nam ,,sprzedała" .Zaraz kąpiel i może spokojny sen dla Rysia bo zmęczony juz maluszek. Ja Wam już też spokojnej nocy życzę a dzieciom kolorowych snów bez bólu brzuszków.
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka tak klucze się znalazły w.... kaloszu 😉 😜
Tosia od 14 masakra! płacze, pręży się. Już wykąpana o 19 zasnęła i już się wybudziła i płacze 😞
Mąż pojechał kotka uśpić, do tego miałam z nim mega spięcie mam dość 😞
Justyna bardzo ładne zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela przykro mi z powodu kotki wiem co czujesz tez kiedyś byłam w takiej samej sytuacji 😠
my dzis też kiepski dzień po 3 h spaerze wynikającyj z przerw na cyca (mały testuje moją śmiałość 😜 ) strasznie płakał i cały czas chciał cyca nie mówiąc ze przed spacerem też sporo zjadł.
Po kąpieli od 19 do teraz siedział przy cycu nie wiem czy jadł czy tylko cyckał bo nigdy tak długo nie pił zawsze 7-10 min max 15 min a tu prosze 45 min. Martwie się ze może mam niewartościowy pokarm? jest to możliwe żeby teraz się zrobił taki?
a i mamuśki karmiące których maluch siedzą cały dzien przy cycu czy wasze piersi nadążają z produkcją mleka? bo ja mam wrażenie ze po 45 min picia mały chyba nie miał juz co pić chociaz jak nacisne to leci 🤔
Andzelika wszystkiego naj dla twojego maluszka 🙂
a ja teraz mam chwile dla siebie dokończe oglądać rodzinke.pl i kąpiel z pianą i olejkami. A co 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzisiaj była u mnie koleżanka, która była ze mną na sali po porodzie urodziła dzień wcześniej niż ja, dziewczynkę i wiecie co... jak ona ją karmiła to trochę jadła i nie chciała więcej i ciągle płakala, ale nie wyginała się przy tym. potem jej się ulało ona znów ją nakarmiła podnosi ją a ona znów, ale to nie ulanie jak dla mnie tylko raczej zwymiotowała nie mogła jej nakarmić. 😞
A potem mi mówi, że wczoraj teściowa jej, dała jej trochę wody żywiec 😮 (bez jej wiedzy)
Myślicie, że ją od tego brzuszek boli?
Pisała mi teraz, że w domu dała jej cyca i znów to samo wszystko zwróciła wiec dała jej mleko z butelki i ładnie jej się odbiło, ale jak położyła ją do łóżeczka to wszystko zwróciła.
Myśli właśnie żeby dziś jeszcze jechac do lekarza, bo jest umówiona na jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
a skad wiecie, ze wasze dzieciaczki mają skaze bialkowa?
bo jak wy tak piszecie,ze mleka nie tego i tamtego nie...
ja to pije kawe z mlekiem, robie sobie kaszke manna na mleku, ryz na mleku wszystko w sumie.

Jola, u Ksawiera pediatra nie stwierdziła na 100% skazy, powiedziała ze to moze byc przedawkowanie białka... po prostu Ksawier dostał strasznej wysypki... i tylko na tej podstawie taka diagnoza... ja wczesniej jadłam non stop mleko, płatki z mlekiem, ryz, kaszki manne, serki, jogurty, żółte sery itd. Jak to ograniczyłam, to wysypka przestała się nasilać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jola może faktycznie brzuszek boleć od tej wody jeżeli nie była przegotowana,ale żeby wymioty to raczej chyba nie...
Andzelika, sto lat dla Julka niech zdrowo rośnie
Daniela przykro mi z powodu kotka 😞

Moja Tosia sobie leży grzecznie w łóżeczku po "wieczornej toalecie" - ciekawe kiedy zaśnie 😜
Bartoś też ukąpany - leży i pije mleczko a teraz czas dla mamy...
jestem na wieczór zawsze tak umęczona że nie mam sił nawet filmu jakiegoś obejrzeć 🙃 😉
a plecy mnie bolą 🤔 i do tego po wczorajszym chodzeniu z kijkami bolą mnie 😮 pośladki hehe
mówię już Wam kochane dobrej nocki...buziaczki dla maluszków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
a skad wiecie, ze wasze dzieciaczki mają skaze bialkowa?
bo jak wy tak piszecie,ze mleka nie tego i tamtego nie...
ja to pije kawe z mlekiem, robie sobie kaszke manna na mleku, ryz na mleku wszystko w sumie.

Jola, u Ksawiera pediatra nie stwierdziła na 100% skazy, powiedziała ze to moze byc przedawkowanie białka... po prostu Ksawier dostał strasznej wysypki... i tylko na tej podstawie taka diagnoza... ja wczesniej jadłam non stop mleko, płatki z mlekiem, ryz, kaszki manne, serki, jogurty, żółte sery itd. Jak to ograniczyłam, to wysypka przestała się nasilać...

ograniczylas czyli nie jadlas codziennie juz tego?
a mial na twarzy wysypke czy gdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zainteresowane 50 bańkami - do kiedy można te losy kupować???
Bo mnie dziś olśniło, że jednak przydałaby się nam kasa 😉, no i koniecznie muszę jeszcze dziś małża wysłać.
Nie za późno???

Daniela - bardzo mi przykro z powodu kotka. Ehh, coś ostatnio smutno się u nas zrobiło - już drugi kociak odchodzi 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
moniczek a moze sobie podraznla zoladek jej mala i stad wymioty nie wiem juz sama nie wiedzialam jak jej pomoc mam.

trudno określić powod wymiotów u takiego maluszka niestety lepiej żeby skonsultowała się z lekarzem - zawsze to specjalista.
a co do nabiału - u mojej Tosi w kupkach pojawiały się takie jakby niteczki krwi i doktor powiedziala że za dużo laktozy w mojej diecie i też kazala ograniczyć - ciężko mi bo ja strasznie nabiałowa jestem 😜 a teraz musze się głowić co jeść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Dziewczyny zainteresowane 50 bańkami - do kiedy można te losy kupować???
Bo mnie dziś olśniło, że jednak przydałaby się nam kasa 😉, no i koniecznie muszę jeszcze dziś małża wysłać.
Nie za późno???

Daniela - bardzo mi przykro z powodu kotka. Ehh, coś ostatnio smutno się u nas zrobiło - już drugi kociak odchodzi 😞 😞 😞

no chyba do czasu losowania wiec masz jeszcze szanse 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

jo-aneczka napisał(a):
Dziewczyny zainteresowane 50 bańkami - do kiedy można te losy kupować???
Bo mnie dziś olśniło, że jednak przydałaby się nam kasa 😉, no i koniecznie muszę jeszcze dziś małża wysłać.
Nie za późno???

Daniela - bardzo mi przykro z powodu kotka. Ehh, coś ostatnio smutno się u nas zrobiło - już drugi kociak odchodzi 😞 😞 😞


u nas można do 21 - ja już też kupiłam 😜 😜 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Dziewczyny zainteresowane 50 bańkami - do kiedy można te losy kupować???
Bo mnie dziś olśniło, że jednak przydałaby się nam kasa 😉, no i koniecznie muszę jeszcze dziś małża wysłać.
Nie za późno???

Daniela - bardzo mi przykro z powodu kotka. Ehh, coś ostatnio smutno się u nas zrobiło - już drugi kociak odchodzi 😞 😞 😞

P.S. Jak wygram tą kasę to dostaniesz ode mnie małego kocurka - takiego jak sobie tylko zamarzysz. Siehankowa też. A Diviance kupię takiego golaska, żeby więcej nie narzekała na sierść 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...