Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Diviana napisał(a):
Ja bym chciała coś zjeść ale Ala ma po wszystkim uczulenie 😞


No, w twoim przypadku to zupełnie inna bajka. Skoro uczula to rzeczywiście musisz się ograniczać. Ja piszę o sytuacji kiedy "nie jada się" na wszelki wypadek.
Musze przyznać, że ten wypluty kasztanek Joli rozbroił mnie całkowicie 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
jo-aneczka ja go wyplułam bo nie chciałam ryzykować w niedziele chrzciny, a Emilka była by wysypana 🤨 to tylko dlatego. Jakieś takie mysli mnie naszły, ale już po niedzieli będę powoli jadła wszystko. 😜 😜 😜

A zjadłam właśnie z 15 orzechów włoskich i teraz się zastanawiam 😜
chociaż już jadłam i nic jej nie było ale zawsze jakieś obawy mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Mnie tez pada, do tego jeszcze dochodzi moja chandra i marudzenie Oliwki 😞 Jest dzisiaj starsznie nie spokojna. Zasypia baaaaaaaaaardzo długo po ok 20 min zrywa się jakby jakiś koszmar jej się przyśnił, płacze jeść nie chce................ MASAKRA 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
CHYBA MUSZĘ SIĘ UPIĆ 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
Lilka jak sie rozgada to czesto czkawke dostaje 😮 czka co kilka sekund tak ze az cala podskakuje i strasznie sie przy tym meczy...to normalne jest? jak jej moge pomoc...pic nic nie chce przy czkawce

Moja też ma bardzo często czkawke nawet jak chce spać oczy ma zamknięte a tu dalej czkawka ją męczy. Ja juz próbowałam i ja nosić i kłaść i cyca dawać i nic samo przechodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam juz z przedszkola, ugotowałam, zjadłam i nawet gary pozmywałam 🙂
Moja tez ma często czkawkę. Niekiedy przystawiam ją do piersi, ale niekiedy nie chcę i samo jej przechodzi 🙂
Aniołek upić się to jeszcze długo nie bedę mogła 🤪, ale chociaż piwa bym się napiła 😁 a tu nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Daniela ja metodą prób i błędów i eliminowania różnych rzeczy z jadłospisu się dowiedziałam a może Twoja też jest bezglutenowa?
U mnie dziś od rana ryk zero spania i ciągłe noszenie na rękach 😞


Diviana a Ala od początku była wysypana czy to dopiero teraz jej wyszło?? no bo Tosia ma te krostko-plamki od jakiś 5ciu dni a wcześniej buźka gladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Diviana napisał(a):
Daniela ja metodą prób i błędów i eliminowania różnych rzeczy z jadłospisu się dowiedziałam a może Twoja też jest bezglutenowa?
U mnie dziś od rana ryk zero spania i ciągłe noszenie na rękach 😞


Diviana a Ala od początku była wysypana czy to dopiero teraz jej wyszło?? no bo Tosia ma te krostko-plamki od jakiś 5ciu dni a wcześniej buźka gladka


Ala zaczęła być wysypana pierwszy raz jakoś kilka dni po podaniu mm czyli jak miała ok 3 tyg, potem to schodziło, pojawiało się schodziło trochę tylko jak było słabsze to ani położna ani lekarz nie zwracali na to uwagi a ja myślałam że to potówki, dopiero potem tej się więcej zrobiło i nie chciało znikać i lekarz stwierdził że to coś co jem cały czas bo ona mocno jest wysypana, tak naprawdę to mocno wysypało ją jak miała z 5 tygodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann ja Tosię myję w płynie Nivea i nie myślę że to od tego bo od razu całą by ją wysypało a to się tylko na buzi pokazało a teraz przechodzi na ciało 😞 Zastanawiam się czy to może być od tej nowej herbaty na laktacje która zaczęłam pić.....od jutra ją odstawiam i bede obserwować. Diviana a jeśli chodzi o jedzenie no to nie jem nic nowego.....to samo co wcześniej....A Ty co teraz będziesz jeść jak Ala na gluten uczulona??

My po godzinnym wietrzeniu ale tak mnie wypiźdźiło że szok, myślałam że mi głowę urwie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wrocilam 🙂 szybka jestem 😉 maly zostal z siostra i podobno sie ze.... wiec wracalam pedem a tu...pusto 😁
Justyna jak ja na gg jak ja ledwo dałam radę tutaj 😜 No proste to jest, teraz juz umiem, ale bez Magdy się nie obeszło 🙂 gg mam ale juz tak dawno nie uzywane, ze nawet nie mam tam po co wracac 🙂 Wszystkie zabezpieczenia są mi już obce 😉 😉 Na sierpnióweczkach jest mój tel ..w razie czego.. 😜
Oj kiedys tez tak było jak u marty i jo-aneczki i wcale nie uwazam takich zwiazkow za para...jakies tam. tak wlasnie byc powinno. marta to super opisala 🙂
ululam Rysia bo sie snu domaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Ann ja Tosię myję w płynie Nivea i nie myślę że to od tego bo od razu całą by ją wysypało a to się tylko na buzi pokazało a teraz przechodzi na ciało 😞 Zastanawiam się czy to może być od tej nowej herbaty na laktacje która zaczęłam pić.....od jutra ją odstawiam i bede obserwować. Diviana a jeśli chodzi o jedzenie no to nie jem nic nowego.....to samo co wcześniej....A Ty co teraz będziesz jeść jak Ala na gluten uczulona??

My po godzinnym wietrzeniu ale tak mnie wypiźdźiło że szok, myślałam że mi głowę urwie 🤢


daniela ty jestes dobra 🤪 wypi..... 🤪 🤪
a moze kot uczula? proszku nie zmienialas? moze gabi ma w szkole kontakt z czyms co przenosi na ubraniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny- czytałam was w ratach ale wreszcie się udało 🙂
Ann-ja jadłam ogórki kiszone i było ok. Od samego początku jem jabłka, paprykę czerwoną, wprowadziłam już cebulę- więc to chyba zależy od dziecka
Inez- chipsy też już jadłam, ale te z pieca, co do wagi to jestem 5kg na plusie (odłożyło się conieco na pupie i udach )
100 lat dla wszystkich dzisiejszych jubilatów
Daniela- Szymek też miał inhalacje- najpierw wykrztuśne (bo miał oskrzela) a potem z samej soli, jak już mu kaszel minął
Jola-ja często popijam karmi, od karmienia do karmienia te minimalne procenty chyba wyparują 😉 a ja słyszałam, że podobno na kolki pomaga- nie wiem ile w tym prawdy ale Szymek kolek nie ma. No i wczoraj przy rocznicy skusiłam się na odrobinę winka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U nas nocka miodzio 🙂 Tymcio jak zasnął o północy to spał do 6 😁 Normalnie wyspałam się hehe
Potem spał jeszcze do 11. Po jedzonku i przebraniu poszliśmy na spacerek (cudna dziś pogoda)i chodziliśmy ponad 2 godziny 🙂
Teraz małego przejął tata a ja robię obiadek 🙂

Diviana dużo zdrówka życzę i szczęścia 😘
Ja tam uwielbiam urodziny. Cieszę się wtedy jak dziecko, że jest moje i tylko moje święto 😜

A ja się tak wkurzyłam ostatnio. Wiecie co, normalnie Polak Polakowi wilkiem za granicą. Mieszkam w małej miejscowości gdzie Polacy są strasznie zawistni (na szczęście nie wszyscy). Wpieprz... się w nie swoje sprawy itp. Ostatnio mój m. miał zacząć chodzić na kurs norweskiego (zalecenie pracodawcy) razem z innymi pracownikami z zagranicy. Kurs trzy razy w tygodniu po południu. Mówiłam mojemu m, że to trochę nie w porę, bo wolałabym aby był w domu, a nie trzy razy w tygodniu znikał na cały dzień. Więc mój m. pogadał z szefostwem i szkołą i się zgodzili żeby poszedł o stycznia.
No i oczywiście zaczęło się...pewna ''życzliwa'' znajoma zaczęła rozpowiadać, że ja nie radzę sobie z dzieckiem. I mówi o tym wszędzie, zwłaszcza w pracy gdzie pracują również Norwedzy, którzy jak pewnie wiecie są strasznie przeczuleni na punkcie dobroci dziecka.
Mój m. jak się o tym dowiedział to się działo 😠 😠 😠 Delikatnie mówiąc poszedł do męża owej znajomej i powiedział co o nich myśli.
Nosz cholera jasna, żebym ja przez jakichś debili miała problemy i musiała chodzić po instytucjach i tłumaczyć się z opieki nad dzieckiem?! Bo może dojść do takiej sytuacji. Ja wiedziałam, że on plotkują ale żeby wymyślać takie rzeczy?!!! 😠 😠 😠
Mówię Wam no koszmar normalnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Któraś z mam pytała o ułożenie główki, chyba Pati. Mój Tymek jak leży lubi trzymać główkę na boku i to upatrzył sobie jedną stronę. Ale staram się z nim gadać jak najwięcej to wtedy patrzy prosto na mnie 🙂 No i jak ''pedałuje'' (tzn rusza rękoma i nogami jak szalony) to też ma główkę prosto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka na kota chyba raczej nie bo wcześniej miałam dwa i Tosi nic nie było, proszku nie zmieniałam a raczej płynu bo w proszku nie piorę.....no mam zagwozdkę straszną 🤢
Lydziaa to szczęściara jesteś że tyle możesz jeść rożnych rzeczy wychodzi na to że Tosiaczek ma wrażliwy brzusio... 🤨
Jeśli chodzi o Karmi to ja piję i Tosi nic nie jest, wina nie próbowałam no bo tam jednak są większe procenty 😜 a i raz wypiłam szklaneczkę grzanego piwka
Inez no są ludzie i parapety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...