Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
U nas nocka super.jak Filip zasnął ok 20.40 to obudził sie o 4,potem karmienie,troszke pomarudził i jak zasnał to obudził sie o 7.30.
moniczek mój Filip piję co ok 3 godziny w dzień 120ml.Czasami te odstepy są dłuższe.A w nocy czasami robie mu 150ml.Czasami udaje mi sie go oszukać herbatką.
inez mój mały tez upatrzył sobie jedna stronę i od wczoraj z nim ćwiczę,żeby leżał i na jednej i drugiej stronie,bo tak zaleciła pani doktorI jak najwiecej mam go kłaść na brzuszek.Ja za tydzień jade na szczepienia,to zapytam swoja pediatrę czy może jakaś rehabilitacja by sie przydała.
diviana sto lat 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
daniela a to uczulenie Tosia ma duże.Bo mój Filip dostała na szyjce, wydaje mi sie,że to przez to ulewanie.Przemyłam mu wczoraj i dzisiaj wodą z soda i posmarowałam sudocremem i widze,że zaczęły schodzić.
A my dzis bedziemy sie kapać w oilum i zobaczymy czy będzie jakaś poprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
daniela a to uczulenie Tosia ma duże.Bo mój Filip dostała na szyjce, wydaje mi sie,że to przez to ulewanie.Przemyłam mu wczoraj i dzisiaj wodą z soda i posmarowałam sudocremem i widze,że zaczęły schodzić.
A my dzis bedziemy sie kapać w oilum i zobaczymy czy będzie jakaś poprawa.


no spore 😞 doktorka mówiła że to też są trochę potówki i od śliny krostki ale też jakieś uczulenie....ale bądź tu mądry na co 🤨
Paninka tak grzejemy mamy w sypialni 22-23stopnie ale ja nie ubieram Tosi grubo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
daniela a to uczulenie Tosia ma duże.Bo mój Filip dostała na szyjce, wydaje mi sie,że to przez to ulewanie.Przemyłam mu wczoraj i dzisiaj wodą z soda i posmarowałam sudocremem i widze,że zaczęły schodzić.
A my dzis bedziemy sie kapać w oilum i zobaczymy czy będzie jakaś poprawa.


no spore 😞 doktorka mówiła że to też są trochę potówki i od śliny krostki ale też jakieś uczulenie....ale bądź tu mądry na co 🤨
Paninka tak grzejemy mamy w sypialni 22-23stopnie ale ja nie ubieram Tosi grubo.

rozumiem,a spróbuj ją wykąpać w tym krochmalu,tak jak marta pisała.
Nam na potówki to pomaga woda z soda,tak jak pisałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daniela a propos krochmalu, pierwsze słyszę że wysusza skórę. My Julkę kąpaliśmy w nim przez 3 dnia rano i wieczorem + 2 dni tylko wieczorem. Nie używaliśmy przy tym żadnych kosmetyków prócz Alantanu plus jak pisałam i nie było mowy o wysuszonej skórze. Krochmal ma właściwości ściągające, ale czy wysusza, myślę że jak wszystko co ma złagodzić swędzenie, a przy tym zniwelować wysypkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Daniela a propos krochmalu, pierwsze słyszę że wysusza. My Julkę kąpaliśmy w nim przez 3 dnia rano i wieczorem + 2 dni tylko wieczorem. Nie używaliśmy przy tym żadnych kosmetyków prócz Alantanu plus jak pisałam i nie było mowy o wysuszonej skórze. Krochmal ma właściwości ściągające, ale czy wysusza, myślę że jak wszystko co ma złagodzić swędzenie, a przy tym zniwelować wysypkę.


Aj Marta oszaleć można z tymi konowałami.............. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Daniela a propos krochmalu, pierwsze słyszę że wysusza. My Julkę kąpaliśmy w nim przez 3 dnia rano i wieczorem + 2 dni tylko wieczorem. Nie używaliśmy przy tym żadnych kosmetyków prócz Alantanu plus jak pisałam i nie było mowy o wysuszonej skórze. Krochmal ma właściwości ściągające, ale czy wysusza, myślę że jak wszystko co ma złagodzić swędzenie, a przy tym zniwelować wysypkę.


Aj Marta oszaleć można z tymi konowałami.............. 😠
Słuchaj ja wiem, że szukamy dziury w całym, ale może ty jesz coś codziennie w bardzo małych ilościach i nawet o tym nie myślisz. Nie wiem np pszenicę, może jest w makaronie, chlebie itp. Kurde sama nie wiem są przecież ludzie uczuleni na pszenicę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Ann ja Tosię myję w płynie Nivea i nie myślę że to od tego bo od razu całą by ją wysypało a to się tylko na buzi pokazało a teraz przechodzi na ciało 😞 Zastanawiam się czy to może być od tej nowej herbaty na laktacje która zaczęłam pić.....od jutra ją odstawiam i bede obserwować. Diviana a jeśli chodzi o jedzenie no to nie jem nic nowego.....to samo co wcześniej....A Ty co teraz będziesz jeść jak Ala na gluten uczulona??

My po godzinnym wietrzeniu ale tak mnie wypiźdźiło że szok, myślałam że mi głowę urwie 🤢


Daniela mojego Witka wysypało po herbatce na laktacje z hippa, a potem też po herbatce jaką jemu podawałam również z hippa, teraz już ją odstawiłam i jest gładziutki, ale tam była w składzie własnie melisa i pomyslałam ze to moze od tego, a teraz pije herbatke naturalna z kopru albo rumianku, albo mieszam i pije rumiankowo-koperkowa i jest oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
daniela napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Daniela a propos krochmalu, pierwsze słyszę że wysusza. My Julkę kąpaliśmy w nim przez 3 dnia rano i wieczorem + 2 dni tylko wieczorem. Nie używaliśmy przy tym żadnych kosmetyków prócz Alantanu plus jak pisałam i nie było mowy o wysuszonej skórze. Krochmal ma właściwości ściągające, ale czy wysusza, myślę że jak wszystko co ma złagodzić swędzenie, a przy tym zniwelować wysypkę.


Aj Marta oszaleć można z tymi konowałami.............. 😠
Słuchaj ja wiem, że szukamy dziury w całym, ale może ty jesz coś codziennie w bardzo małych ilościach i nawet o tym nie myślisz. Nie wiem np pszenicę, może jest w makaronie, chlebie itp. Kurde sama nie wiem są przecież ludzie uczuleni na pszenicę.


ale to by jej nie wysypało wcześniej?? tylko po prawie 2mcach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
marta-lion napisał(a):
daniela napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Daniela a propos krochmalu, pierwsze słyszę że wysusza. My Julkę kąpaliśmy w nim przez 3 dnia rano i wieczorem + 2 dni tylko wieczorem. Nie używaliśmy przy tym żadnych kosmetyków prócz Alantanu plus jak pisałam i nie było mowy o wysuszonej skórze. Krochmal ma właściwości ściągające, ale czy wysusza, myślę że jak wszystko co ma złagodzić swędzenie, a przy tym zniwelować wysypkę.


Aj Marta oszaleć można z tymi konowałami.............. 😠
Słuchaj ja wiem, że szukamy dziury w całym, ale może ty jesz coś codziennie w bardzo małych ilościach i nawet o tym nie myślisz. Nie wiem np pszenicę, może jest w makaronie, chlebie itp. Kurde sama nie wiem są przecież ludzie uczuleni na pszenicę.


ale to by jej nie wysypało wcześniej?? tylko po prawie 2mcach?
Ja już sama nie wiem. A od kiedy pijesz herbatkę na laktację?
Pozatym szczerze ci powiem, że alergie pojawiają się w różnym wieku. U mojej Emilki stwierdzono alergię na czekoladę dopiero w wieku 3 lat. A wcześniej przecież ja jadłam jak karmiłam i potem ona jadła 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamusiOlusia napisał(a):
widze ze o wysypkach mowa, moja Ola od dluzszego czasu ma na buzi mase pryszczy potem na glowie uszach i tez nie wiem co to, najpierw lekarka mowila ze tradzik no0worodkowy potem ze potowki a teraz ze nic i sama nie wiem a z tych pryszcxzy sie normalnie strupki robia


moja Lilka tez tak miała...p. doktor powiedziała ze to potówki...nie wiem czy na pewno to byly one ale przepisala mi Laticort, trzy dni smarowałam i sladu nie ma...do tej pory nic sie nie pojawilo...

Daniela mi nie chodziło o temperature tylko o to ze powietrze inne, bardziej suche i od tego moze jej sie tak robi...no ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie...


a Lika dzisiaj marudzi 😮 🙃 przez to ze tylko godzinke na spacerze bylysmy ( zawsze okolo 3 spedzamy na dworze)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ta herbatkę nowa od zeszłego tygodnia jakoś. No nic odstawię tą herbatkę, będę kąpała w krochmalu i niczym jej nie będę smarować ewentualnie na buźkę sudocrem lekko......
a czytam w necie i przecież krochmal jest np na potówki ja nie wiem co ta doktorka gadała......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneczkare22 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Daniela fakt, to może byc ta herbatka. Może Tośka nie lubi melisy hehe 🙂

Aneczkare moja Julka nie waży wiecej na pewno więc nie martw się 😁 😁 😁


oki,bo tu jak dziewczyny podaja wagi swoich maluchów to jestem w szoku,a sa młodsze od Filipa
Moja Julka waży teraz może 5100-5200g, więcej nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Daniela fakt, to może byc ta herbatka. Może Tośka nie lubi melisy hehe 🙂

Aneczkare moja Julka nie waży wiecej na pewno więc nie martw się 😁 😁 😁


oki,bo tu jak dziewczyny podaja wagi swoich maluchów to jestem w szoku,a sa młodsze od Filipa
Moja Julka waży teraz może 5100-5200g, więcej nie.


to podobnie jak Filip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Daniela fakt, to może byc ta herbatka. Może Tośka nie lubi melisy hehe 🙂

Aneczkare moja Julka nie waży wiecej na pewno więc nie martw się 😁 😁 😁


oki,bo tu jak dziewczyny podaja wagi swoich maluchów to jestem w szoku,a sa młodsze od Filipa
Moja Julka waży teraz może 5100-5200g, więcej nie.


to podobnie jak Filip


Aneczkare, twój Filip fajnie waży. Ja mam kluskę 6,6 kg, ale jak powiedziała pediatra, waży za dużo. Tak gdzieś o kilogram za dużo 🤔
Marta może potwierdzić, że Hania to duuuuża kobieta 😉. No, ale cóż mam na to poradzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Aneczkare, twój Filip fajnie waży. Ja mam kluskę 6,6 kg, ale jak powiedziała pediatra, waży za dużo. Tak gdzieś o kilogram za dużo 🤔
Marta może potwierdzić, że Hania to duuuuża kobieta 😉. No, ale cóż mam na to poradzić 😉
Hehe czy ja wiem Hanka fajny bobas 😉 😉 😉
Moja babcia mawiała duże kobiety są do roboty, małe do kochania 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Aneczkare, twój Filip fajnie waży. Ja mam kluskę 6,6 kg, ale jak powiedziała pediatra, waży za dużo. Tak gdzieś o kilogram za dużo 🤔
Marta może potwierdzić, że Hania to duuuuża kobieta 😉. No, ale cóż mam na to poradzić 😉
Hehe czy ja wiem Hanka fajny bobas 😉 😉 😉
Moja babcia mawiała duże kobiety są do roboty, małe do kochania 🤪 🤪 🤪


hi,hi, te babcine mądrości. Ciekawe czy się sprawdzą.
Moja em też duża była a do roboty to ją miotłą zaganiać trzeba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Aneczkare, twój Filip fajnie waży. Ja mam kluskę 6,6 kg, ale jak powiedziała pediatra, waży za dużo. Tak gdzieś o kilogram za dużo 🤔
Marta może potwierdzić, że Hania to duuuuża kobieta 😉. No, ale cóż mam na to poradzić 😉
Hehe czy ja wiem Hanka fajny bobas 😉 😉 😉
Moja babcia mawiała duże kobiety są do roboty, małe do kochania 🤪 🤪 🤪


hi,hi, te babcine mądrości. Ciekawe czy się sprawdzą.
Moja em też duża była a do roboty to ją miotłą zaganiać trzeba 😁
Bo Emilki to leniwce 🤪 🤪 🤪 Wiem z autopsji 🙂
A Emilka teraz na dużą nie wygląda, ładniutka kokietka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...