Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

daniela napisał(a):
Siehankowa jak tam u Was z wysypką?

Ksawierowi wysypka praktycznie zeszła... czasem pojawiaja się pojedyncze krostki na buzce, ale już sama nie wiem od czego... ja już staram się jeść wszystko, od czasu do czasu zjem nawet nabiał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Nie było mnie ale dobranoc trzeba przecież powiedziec 🙂
W szpitalu w którym rodziłam, po porodzie dzieci karmione były właśnie enfamilem i NAN. pielęgniarki mówiły że Enfamil to dobre mleko. Ja tego mleka szukałam ale niestety mieszkam na ... no u mnie go nie ma bo do kupienia chyba tylko w rossmanie a tego u mnie też nie ma 🙂 Teraz karmie nan z żelazem zeby podwyższyc rysiowi żelazo. lekarz zalecił kropelki ale osobisty stwierdził że mu się zęby zepsuja i żeby nie dawac. rysiu jakby dostał kolorków chyba na samo wspomnienie ile ono kosztuje 😉 🤪
jeszcze o tym uczuleniu. jak przeczytałam, że sie strupki robią, na myśl mi przyszła łuszczyca. Tylko ja żadnej absolutnie pewności nie mam, mówię tylko co mi do głowy przyszło.
siehankowa w łodzi jest instytut, o tu może Paninka będzie wiedziała coś więcej bo jatylko tyle że jest tam bardzo dobra opieka. oj jakoś się wysłowi nie umiem. w tym instytucie leczyła się moja mama kiedy chorowała na wzw typu b. Leczenie się udało, do zdrowia wróciła i powiedziała ze gdyby tam nie trafiła, nie byłoby jej już dawno. Nie wiem czy leczą tam dzieci alle skoro instytut to może tak. no staram się jakoś pomóc, choc może nieudolnie ale jak tak czytam to mi przykro że takie kłopoty zdrowotne macie i jakoś mi się teraz ryczec chce. no bo tu wysypka, tam operacja, to wyniki do kitu, to uczulenie, skaza...nosz kurde końca nie ma. takie malutkie te dzieci jeszcze przecież.
Justyna zaktualizuj dane 😉 😜 🤪
u mnie się poprawiło, ciekawe na jak długo, ale siłe mam, może jeszcze nie do końca ale ciągle zdobywam 😉 😜 i jeszce sie dowiedziałam o tragedii w rodzinie sąsiada, jego córki właściwie. No co za dzień. Dobrze ze jutro nowy 🙂
Dobranoc 🙂 oj zapomniałam dodac. jo-aneczka Hania to na drozdżach chowana, taka panna duża 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka, u nas Enfamil w każdej aptece jest 😮 a ja wiejska dziewucha jestem (no, prawie 😉 ) Mi też go polecono w szpitalu. W pierwszej dobie Hania była nim karmiona więc nie kombinowałam tylko zaczęłam je podawać. Ja teraz muszę dokarmiać młodą mm bo już nie mam wystarczającej produkcji.
A te kilogramy to nie wiem skąd się biorą (chyba w nocy pączkują). Hania jada 5 razy na dobę, w tym 3 razy cyca. No więc chyba ilościowo nie ma dramatu 😮
Ale rzeczywiście, tak jak któraś z mamuś napisała - cieszę się, że Hanka ma apetyt i przybiera na wadze. A że przybiera trochę za szybko - no cóż, nikt nie jest doskonały 😉 Gdyby było odwrotnie to bym się zamartwiała.
A ja kocham jej wałeczki na nóżkach i drugi podbródek 😁 😁 😁

Dobranoc wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka Mamuśki 😉
My żyjemy całkiem nie źle i caaałkiem intensywnie 😉
Lenka rośnie! Dziś była szczepiona pierwszy raz i straasznie wyła - bidulka. Waży już 5,5 kg i jest mała klucha.
Nie zaglądam do Was bo nie bardzo mam kiedy. Mój mąż pracuje na nocki a w dzień szuka pracy więc okupuje laptopa. Kiedy on odsypia nocki ja staram się ewakuować z domku do rodziców do cioci do kumpeli lub biblioteki (w ramach działań nad mgr).
Dziś na przykład po szczepieniu poszłam na herbatkę do Palomy i Dominika 😉 Jadłyśmy jabłecznik wg. przepisu Fogi i tak mi się forumowo zrobiło!!!!! A do tego później jolajola mi napisała smska 😉
Czytam o tych waszych problemach i szkoda mi tych maluchów Wysypki to pikuś przy tych złych wynikach badań czy skazach, ale dla każdej mamusi to jakiś stresik. Moją Julkę też zsypuje co jakiś czas. W zeszłym tygodniu była wysypana i zastanawiałam się co się dzieje. Jak w nocy wstałam i zaczęłam pić to mnie olśniło! Po chrzcinach zostały nam soki i ja się podpinałam pod pomarańczową fortunę 😉 Odstawiłam sok i biedroneczka zeszła z Lenki.
Wcześniej też miałam stresa bo 4 dni przed planowanymi chrzcinami Julka strasznie chrypiała poszłam z nią do lekarza a Pani doktor mówi - szkarlatyna! Myślałam że oszaleję!!!!!! Ale na szczęście bardzo łagodnie sobie przeszło. Lenki chorubska nie ruszają i mimo że Julka jej nie odstępowałą to nic Mała nie złapała!

Mam pytanie do mam które mają więcej niż jednego dzidziusia: Czy Wam (jak mi) też zdarza się mylić dzieci? Ja non stop mówię na Lenkę Julcia 😉


buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CZEŚĆ 🥴
Ja tak z ranka bo potem chyba nie dam rady zajrzeć.

Majka załapała jakiś katar i teraz siedzi biedna ledwo zipie. Nie wiem gdzie i kiedy, bo nawet Emilka zdrowa, ze szkoły nic nie przyniosła. No ale katar jest. Nie wiem może jak na spacerze wiatr wiał to prosto w nią walnął jakimś choróbskiem 🥴
Emilka za to załapała jakąś histerię i w jej towarzystwie poszła do szkoły. No a histeria z powodu za mocno wyprasowanej bluzki. Jakby w żelazku krochmal był 😮 😮 😮.

Siehankowa trzymam kciuki daj znać na kiedy Cię umówili.

Dziewczynki dziękuję za fluidy, wczoraj już nawet chciałam odpuścić ćwiczenia, ale Magda gadała gadała gadała 😮 😮 😮 Że z tych Bartoszyc ludzie tyle gadają 😮 😮 😮

A i Mapa dziękuję że we mnie wierzysz (wczoraj zapomniałam podziękować).

Buziaki dla was.
Jak się da to zajrzę jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry Mamusie i Maleństwa 🙂
Siehankowa dużżo zdrówka dla Ksawierka i trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie skończyło 😉 😉 😉 😉 A Pediatra nie powiedziała Ci gdzie mozesz się udac z tym skierowaniem??????????????? Nie poleciła zadnej kliniki???????????????? 😲 😮
Z Krzyśkiem wstępnie sie dogadałam ale potem jak rozmawialismy o rozstaniu to powiedział żebym sobie nie myślała że on da mi Oliwkę 🤪 🤪 🤪 bo dziecko zostanie z nim 😠 😠 😠 😞 😞 😞 😞 A jak będe chciała ja zabrac ze sobą to on zgłosi porwanie na policji 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Normalnie psychol 😠 😠 😠 😠 Ja mu powiedziałam, że za żadne skarby swiata nie dam mu Oliwki a on stwierdził że ojciec ma teraz takie same prawa jak matka i i tak by mi ja odebrał 😲 😲 😲 😞 Idiota 🥴
Martusia dużo zdrówka dla Majeczki 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!

Siehankowa trzymam kciuki za Ksawierka 😘 😘 😘 a co do tej kliniki w Lodzi to moze jest ale ja nic nie wiem bo nigdy nie miaam potrzeby zeby sie dowiadywac na szczescie...

wczoraj przyszła tesciowa, akurat z Lilka sie bawiłam dawalam jej do raczki gryzaczki ( raz do prawej a raz do lewej) jak weszła to trzymała go w lewej...tesciowa zobaczyla i gada do mnie ze mam jej tylko do prawej dawac bo lewus (cokolwiek to znaczy) wyrosnie 😮 😮 😮jak stwierdziłam ze MOJE dziecko bedzie uzywac tej raczki ktora mu bedzie wygodnie i na sile nie bede jej przekladac to wzrokiem chciala mnie zabic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Siehankowa a wczoraj wieczorem nie zaglądałam na forum a myślałam co tam u Ciebie i jak wyniki, mam nadzieję że się wszystko wyjaśni i że będzie dobrze, trzymam mocno kciuki
Aniołek no przegiął ten Twój mężczyzna, nie przejmuj sie nim i nie bierz sobie tego do głowy, też wymyślił wyślij go na jakąś siłownie niech sie wyżyje na sprzętach a nie na Tobie.
Daniela no ja moge jeść mięso zagryzać chrupkami kukurydzianymi i pieczonymi jabłkami, no i kaszkę ryżową na wodzie i gotowaną marchew, ale mam poczucie że przez te ograniczenia pokarmowe mam coraz mniej pokarmu 😞
U mnie dziś ciężka nocka była i chodzę jak zombi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Divianka mi pokarm juz dawno zanikł, choc starałam się go utrzymać było go coraz mniej az w końcu wogóle 😞 Ale teraz przynajmniej wiem ile Oliwka zjada i ze się najada 😉 A jak ma jakąś wysypkę to nie zachodzę w głowę co takiego zjadłam i czego jeść nie powinnam. A jeszcze tak jak piszesz że Ale uczulona jest na gluten to co możesz jeść żeby miec pozywny i wartościowy pokarm?

A juz doczytałam........ 😉 😉 😉 😉 😉 No jadłospis to raczej masz ubogi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Ja znów na raty bedę pisała 😁
KarolciK nareszcie zawitałaś do nas kochana 🙂 cieszę się że jesteście zdrowi, w dobrych humorach i tak fajnie logistycznie dopasowani 🙂 🙂 jak już się odezwałaś to może dasz radę cześciej te kolaboraciki posac 🤪 bardzo je lubię 🤪 A ja też nie tak dawno pomyślałam o tym dniu kiedy tak pisałyśmy 🙂 oj jakby wczoraj 🙂 wtedy wszystko tak szybko się działo 🙂 dopiero herbata a za chwilę wody Ci odeszły 🙂 Och...miło tak powspominac 😘 Lenka ma tez dwa miesiące więc wszystkiego naj..naj..naj.. i moc całusków od cioci i kolegi Rysia przesyłamy 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Budzi się mój skarb więc zaglądnę do Was pózniej ale dziś to raczej tylko poczytac bedę mogła 🙂 Miłego dnia wszystkim życze i każdemu dziecku które ma dziś okrągłą 😉 rocznicę narodzin 100 lat w zdrowiu i uśmiechu 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka popieram Twoje zdanie a na marginesie to jak zaczynasz pisac o teściowej to z taką uwagą czytam... no masz wesoło 😉 🙂 Ale Ty masz zdrowe i bardzo właściwe podejście do życia i do niej i bardzo to u Ciebie lubię. Taką moc pozytywnej energii potrafisz otoczeniu dostarczyc 😘 😘 😘 🙂 🙂 🙂 masz oklaska 🙂
aniołek już o pomste do nieba.... ale przyznam się teraz ze...ja tez to usłyszałam od swojego, niestety. Nie mysl o tym, chodzi mi o to żebyś nie dała się mu zastraszyc. Niech gada,m to tylko go pogrąza i straszy Cię, sprawdza na ile może sobie pozwolic. Miłóśc miłością ale trzeba byc rozważnym i w słowach i w czynach. Trzymam za Ciebie kciuki. i Też dostaniesz oklaska za odwagę. A czy rozmowa z ,,teściową" by pomogła? Nie wiem jaka ona jest ale jeśli ma wpływ na syna, to może warto powiedziec jej co syn wymysla. My, niektóre, to jakies stowarzyszenie powinnyśmy założyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka z teściową raczej nie mam co gadac bo ona to raczej wspiera swojego synka we wszystkim 😉
Ale te chłopy to durne stworzenia 😮 😮 😮 😮 Jak mozna byc takim pustakiem. Ja mojemu centralnie powiedziałam, ze prędzej bym mu oczy wydłubała niz oddała Oliwkę 😉

I też masz oklaska za to, ze jedziemy na tym samym wózku 😉 😉 😉 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,
Ech Aniołek, trudnego masz osobistego. To fajnie, że tak kocha Oliwkę, ale takie argumenty 🤢 🤢 🤢
Ja też dziś wpadłam tylko na chwilkę, za chwilę karmienie a potem jedziemy na ćwiczenia. Zajrzę po południu.
KarolciK - no wreszcie się odezwałaś, nie wstyd ci tak rzadko do nas zaglądać. Nieładnie, nieładnie 😉
Ja też lubię twoje wieczorne... opowieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamuśki i maluszki 🙂

U nas nocka w miarę za to od 4 znowu wygibasy i marudzenie na pierdziochy 😮 😮 też kurde nie mogły sobie innej pory wybrać tylko akurat 4tą 😞

Paninka ja tak jak Kornelka z wielką uwaga czytam o Twej teściowej 😁 😁
Karolcia a ja wczoraj o Tobie myślałam gdzie się podziewasz? Ja mam dwójkę dzieciaczków i zdarza mi się na Tosię mówić Gabi 😁 😁 😁 no trzeba się przyzwyczaić że już nie jedno a dwójka 😁 😁
Aniołek oj ja Ci współczuję ale nie daj sobie na głowę wejść i nie ustępuj we wszystkim bo później już nic się nie da zrobić i cię chłopinka zdominuje całkowicie.
Siehankowa za Was będę trzymała mocno kciuki
i od dzisiaj też eliminuję nabiał do zera, muszę z kawki zrezygnować ojojojo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 nic sie nie boj...rownouprawnienie niby jest ale i tak zawsze matka pierwsza ma prawo do dziecka 😉 😉 😉

kornelka bez przesady ☺️ ☺️ ☺️juz kiedys pisalam ze ta pozytywna energie dopiero w ciąży dostalam 😉 a teraz ta mala laleczka mi daje sily i pozytywnie do zycia nastraja...moge powiedziec ze dzieki niej wiele zrozumialam i nadala sens w moim zyciu ☺️ oj jak to zabrzmialo 😉 😁 😁 😁 a tesciowa "niestety" coraz mniej rad udziela bo widzi ze raczej malo z nich korzystam 😉 😉 😉


ja wlasnie prasuje 🙂 🙂 🙂 chyba jakas dziwna jestem ale bardzo to lubie 🙃 Lilka spi a ja przy zelazku sie relaksuje, mam czas zeby sobie pomyslec i po calej wielkiej gorze prasowania bardzo odstresowana jestem zawsze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂

Ja też tylko na chwilkę wpadłam. Dzisiaj na 16 mamy szczepienie. Zastanawiam się czy pani doktor pozwoli. Ja już wykaraskałam się z tych zatok, chodź jeszcze trochę smarkam. Za to mojego m tak rozłożyło, że ledwo się trzyma. A wiecie jak to jest jak chłopa dopadnie choroba. Od razu umiera. I w domu mam teraz trójkę dzieciaków 🤔 🤢 ehhh
Trzymajcie kciuki, żebyśmy w końcu wyszli z tego krążącego przeziębienia.
Wybaczcie, że nie czytałam co tam u Was. ☺️ Mam nadzieje, że wszystko ok. Wieczorkiem postaram się wszystko nadrobić. Buziaki. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KarolciK napisał(a):
Hejka Mamuśki 😉
My żyjemy całkiem nie źle i caaałkiem intensywnie 😉
Lenka rośnie! Dziś była szczepiona pierwszy raz i straasznie wyła - bidulka. Waży już 5,5 kg i jest mała klucha.
Nie zaglądam do Was bo nie bardzo mam kiedy. Mój mąż pracuje na nocki a w dzień szuka pracy więc okupuje laptopa. Kiedy on odsypia nocki ja staram się ewakuować z domku do rodziców do cioci do kumpeli lub biblioteki (w ramach działań nad mgr).
Dziś na przykład po szczepieniu poszłam na herbatkę do Palomy i Dominika 😉 Jadłyśmy jabłecznik wg. przepisu Fogi i tak mi się forumowo zrobiło!!!!! A do tego później jolajola mi napisała smska 😉
Czytam o tych waszych problemach i szkoda mi tych maluchów Wysypki to pikuś przy tych złych wynikach badań czy skazach, ale dla każdej mamusi to jakiś stresik. Moją Julkę też zsypuje co jakiś czas. W zeszłym tygodniu była wysypana i zastanawiałam się co się dzieje. Jak w nocy wstałam i zaczęłam pić to mnie olśniło! Po chrzcinach zostały nam soki i ja się podpinałam pod pomarańczową fortunę 😉 Odstawiłam sok i biedroneczka zeszła z Lenki.
Wcześniej też miałam stresa bo 4 dni przed planowanymi chrzcinami Julka strasznie chrypiała poszłam z nią do lekarza a Pani doktor mówi - szkarlatyna! Myślałam że oszaleję!!!!!! Ale na szczęście bardzo łagodnie sobie przeszło. Lenki chorubska nie ruszają i mimo że Julka jej nie odstępowałą to nic Mała nie złapała!

Mam pytanie do mam które mają więcej niż jednego dzidziusia: Czy Wam (jak mi) też zdarza się mylić dzieci? Ja non stop mówię na Lenkę Julcia 😉


buziaki!

To to nic 🙂 Ja na Hanię mówię Igorek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
KarolciK napisał(a):
Hejka Mamuśki 😉
My żyjemy całkiem nie źle i caaałkiem intensywnie 😉
Lenka rośnie! Dziś była szczepiona pierwszy raz i straasznie wyła - bidulka. Waży już 5,5 kg i jest mała klucha.
Nie zaglądam do Was bo nie bardzo mam kiedy. Mój mąż pracuje na nocki a w dzień szuka pracy więc okupuje laptopa. Kiedy on odsypia nocki ja staram się ewakuować z domku do rodziców do cioci do kumpeli lub biblioteki (w ramach działań nad mgr).
Dziś na przykład po szczepieniu poszłam na herbatkę do Palomy i Dominika 😉 Jadłyśmy jabłecznik wg. przepisu Fogi i tak mi się forumowo zrobiło!!!!! A do tego później jolajola mi napisała smska 😉
Czytam o tych waszych problemach i szkoda mi tych maluchów Wysypki to pikuś przy tych złych wynikach badań czy skazach, ale dla każdej mamusi to jakiś stresik. Moją Julkę też zsypuje co jakiś czas. W zeszłym tygodniu była wysypana i zastanawiałam się co się dzieje. Jak w nocy wstałam i zaczęłam pić to mnie olśniło! Po chrzcinach zostały nam soki i ja się podpinałam pod pomarańczową fortunę 😉 Odstawiłam sok i biedroneczka zeszła z Lenki.
Wcześniej też miałam stresa bo 4 dni przed planowanymi chrzcinami Julka strasznie chrypiała poszłam z nią do lekarza a Pani doktor mówi - szkarlatyna! Myślałam że oszaleję!!!!!! Ale na szczęście bardzo łagodnie sobie przeszło. Lenki chorubska nie ruszają i mimo że Julka jej nie odstępowałą to nic Mała nie złapała!

Mam pytanie do mam które mają więcej niż jednego dzidziusia: Czy Wam (jak mi) też zdarza się mylić dzieci? Ja non stop mówię na Lenkę Julcia 😉


buziaki!

To to nic 🙂 Ja na Hanię mówię Igorek 🤪


🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siehankowa ja również o tobie intensywnie myślałam, nawet przed chwilą i chyba cię ściągnęłam 🙂 Trzymam za was mocno kciuki i głęboko wierzę, że te wyniki znajdą jakieś logiczne wytłumaczenie, a z Ksawierkiem wszystko jest dobrze. Trzymam również kciuki za znalezienie dobrego specjalisty 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...