Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Dzięki dziewczyny za pomoc i wsparcie - kochane jesteście 😘
niestety nie dodzwoniłam się bezposrednio do tego doktora, ale będę próbowała jeszcze jutro... a jak nie to moze akurat uda się ze jak pojade do tej kliniki we wtorek to trafimy na niego...

Pati, ty chyba o żółtaczke pytałaś? no więc Ksawier w ogóle nie przechodził zółtaczki, tak więc to nie to... czytałam troche na necie o takich przypadkach jak ma ksawier i często lekarze sami nie mogą znależć przyczyny... 🥴 no nic, zostaje nam czekac i byc dobrej myśli...

marta - no tylko pogratulowac tak ułożonej i dobrze wychowanej córki 🙂

diviana, jak to mówią "na frasunek najlepszy trunek" 😁

aniołek, nie daj się, z chłopami trzeba krótko 😜 i nie ulegac, bo jak poczują, ze mają cie w garści, to koniec! zacznij się przeciwstawiac, udaj obojętną, zobaczysz jak mu kolana zmiękną 😉 polecam ksiązke "dlaczego mężczyzni kochają zołzy" 😁

paninka, lilka słodziuchna 😁

moniczek , tez chce zobaczyc krowe z balona 🤪

mapa, Ksawier to cały tatuś 😉

jola, ja serki topione jadłam, teraz juz nie bo ograniczyłam nabiał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyskoczyłam na zakupy, kupiłam Tosi szampon emolium i płyn do kąpieli emolium, modlę się oby wysypka się zmniejszyła bo zaczyna na całe ciało przełazić a ja dalej nie wiem od czego.......
miałam pranie jutro robić ale byłam w dwóch sklepach i jak na złość nie dostałam proszku dzidziuś 😠 do tego nie jem nabiału i nie piję tej herbaty na laktację i zobaczę co się będzie działo...

Tosia już wykąpana,śpi.

Paninka jaki fajowy śmieszek 🙂
Moniczek pokazuj no tą krowę 🙂
Diviana mnie też dopadają smutki...słonka brak, rutyna...no jakoś tak mi smutno także nie jesteś sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu Was doczytałam.

aniołku głowa do góry, Ci nasi faceci to czasami muszą dostać kopa na otrzeźwienie, żeby coś do nich dotarło. Ja co prawda swojego nie bije... 🙂 hhehe ale czasami dostaje słowne upomnienia. I potem jest chłopak do rany przyłóż.
A propo alkoholu to i ja mam smaka na zimnego Desperadosa albo jakieś dobre czerwone winko 🙂 no ale mogę tylko pomarzyć puki karmię.
Daniela a jesz może pomidora?? Bo ja zauważyłam,że jak go zjem to Szymek dostaje takich czerwonych krostek i tylko na buźce.
Inez o kurczaczki jacy potrafią być ludziska wrrr 😠no takiej babie to bym osobiście w gębę dała. Dobrze,że Twój m zareagował bo kto wie co jeszcze by nawymyślała.
aneczkare tak smaruję Szymkowi dziąsełka żelem bo ewidentnie go bolą. Tak mocno piąstką je szoruje i przy tym się złości, że aż mi go szkoda.
Justyna jeśli piszesz, że Norbi ma się zdecydowanie lepiej to pewnie tak jest. Jesteś jego mamą i świetnie go znasz. Jeśli Cie nic nie niepokoi to wizyta zbędna. Ale zawsze to byś dowiedziała się czy dobrze przybiera na wadze. Zdrówka Wam życzę.
Pati nie martw się i nie myśl, że Nadia się nie najada bo sobie sama tak wkręcisz i tego pokarmu na prawdę zacznie Ci ubywać. To tak jest, że jeśli psychika szwankuje to i pokarm przestaje lecieć. Ja uważam, że czasami tak jest bo dziecko rośnie i jego zapotrzebowanie rośnie dlatego częściej spędza czas przy cycku. A jak częściej je to i piersi mniejsze i miękkie się robią.
siehankowa kochana mam nadzieje, że wszystko się wyjaśni czemu te wyniki takie.Na pewno to nic groźnego bo Ksawcio taki duży, uśmiechnięty chłopczyk. Aż miło na niego popatrzeć.
Ślę buziaki 😘 😘
Kornelkajak dobrze, że jesteś Twoje posty tak super podnoszą na duchu. Buzia sama się śmieje. 🙂 Teraz sama widzisz dlaczego nazwałam Cię naszym Aniołem stróżem. 🙂
jo-aneczka a Ty czemu kochana uważasz, że masz małą produkcję w bimbołkach, przecież sama piszesz, że Haneczka ładnie przybiera, ma drugi podbródek tak jak Szymek i zapewne dołeczki w łokciach ehhh jakie słodkie te ciałko sama bym je schrupała. Jak kąpię czy przebieram Szymka to nie mogę się oprzeć i całuję gdzie popadnie 🙂
KarolciaK ja czasami też się łapię na tym, że na Szymka powiem Kuba ale myślę, że to chwilowe. A że Szymek nie rozumie to na pewno wybaczy mamusi za te słodkie wpadki. A Lenka śliczna dziewczynka 🙂
Paninka ehhh ta Twoja teściówka ona tak tylko gada, bo nawet jeśli okazałoby się Ze Lilianka będzie leworęczna to przecież nie przestanie jej kochać.
Divianko Ty to jesteś dzielna z tą swoją dietą. ehhh Alicja ma super mamę.Ja to co rusz kuszę się na coś czego nie powinnam i potem Szymek reaguje bólem brzuszka. Wyrodna matka ze mnie no ale jak bym tak ograniczyła jedzenie to Szymkiem i Kuba za nie długi czas nie miał by się kto opiekować. Schudła bym z kości na ości hehe.
Marta pamiętaj, że ja jestem i będę z Wami. I potrafię tak gadać i gadać i gadać aż do znudzenia. Głowa do góry razem damy radę.
ooo doczytałam Justyna widzę, że byliście jednak u lekarza no to super wiadomości. Norbercik zdrowy, a napisz mi ile już waży bo jestem ciekawa.
moniczek dużo siły Ci życzę. Ale Ty świetnie sobie radzisz i takie kryzysy Ci nie straszne. mam nadzieje, że Bartuś szybko wyzdrowieje.
mapa my też tak mamy, dzieciaki się często rozstrajają jeśli zbyt dużo dostaną bodźców z otoczenia. Trzymam mocno kciuki, żebyś w końcu mogła się wyspać a Maciuś nie cierpiał tak z powodu brzuszka.
Foga tak może być z kupkami, robią się luźniejsze i zielonkawe jeśli dziecko ma jakąś infekcję lub jest przeziębione. Chodź nie zawsze czasami zła dieta matki karmiącej może mieć na to wpływ. Wtedy świadczy to o alergii pokarmowej. A Jagódka to słodka córunia tatunia. Ciekawe po kim odziedziczy charakterek 🙂
Paninka Twoja Lilianka ma śliczny uśmiech. Mam nadzieje, że nie będzie miała urazu do aparatu jak jej rodzice. Szkoda było by nie uwieczniać tak ślicznej istotki.

A my po szczepieniu. Szymek dostał drugą ostatnią dawkę na rotawirusa i drugą dawką szczepionki 5 w 1. Na pneumokoki zdecydowaliśmy się dopiero w styczniu jak skończy 6 m-c wtedy dostanie tylko 3 dawki.
Synek waży już 6 kg. Mierzy 60 cm a obwód główki ma 39 cm. Co do napięcia mięśniowego to jest w normie pani doktor stwierdziła, że jestem lekko przewrażliwiona i mam nie myśleć takimi kategoriami, że jeśli Kuba miał takowe problemy to Szymek też takie będzie miał.
No wiec nie ukrywam, że kamień z serca mi spadł bo obawiałam się poprawki z rozrywki. Teraz przynajmniej całą swoją siłę i wsparcie skieruje na Was mamusie ćwiczące. Martuś, jo-aneczko i aasiu jestem z Wami. Dacie radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my mieliśmy gości.Filpkowi chyba nie odpowiadało towarzystwo ,bo się zdrzemnął 😁
madziu a jakim żelem smarujesz dziąsła Szymkowi??Bo mój Filip tez strasznie wkłada piastki do buzi i bardzo ssie.
A muszę się wam pochwalić,że mój maluszek dzis chwycił gruchawkę do rączki 🙂
martuś głowa do góry,ty jesteś silna kobietka
diviana ty też się trzymaj kochana,ja też często jestem sama w domu,tylko z Filipem i Kicią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):

madziu a jakim żelem smarujesz dziąsła Szymkowi??Bo mój Filip tez strasznie wkłada piastki do buzi i bardzo ssie.


Smaruję żelem o nazwie Bobodent. Można go stosować bo nie ma ograniczeń wiekowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Matko jaka u nas pogoda...leje i wieje aż szyby latają 😮 Jakby się sztorm zaczynał 😞
Dziś byłam na zakupach i kupiłam mojemu bąblowi kilka fajnych rzeczy 🙂 Mamusie a Wy chodzicie już z maleństwami do miejsc gdzie jest dużo ludzi np. centrów handlowych? Ja jakoś się obawiam, więc mały zawsze zostaje z tatusiem w domku.
Wczoraj po całym dniu ''roboty'' rozsiadłam się przed tv z zamiarem obejrzenia top model. Jak tylko program się zaczął m. zaczął gadać do małego. Mówię do niego ''kochanie proszę Cię, chciałabym tylko to obejrzeć''. No to przestał to wtedy mały zaczął marudzić. Normalnie te moje chłopy się zmówiły, że matka ma nie mieć spokoju i już 😜
Pati Tymon pije na noc około 180ml mm 🙂
Wczoraj niestety dał nam popalić, bo marudził i na przemian płakał od 22 do 1 w nocy. Niby zasypiał, ale nagle robił się cały czerwony i kurczył nóżki 😞 Myślę, że to przez to, że nie może zrobić kupki, bo jak zawsze robił 4-5 dziennie i to porządne, to od 2 dni nie ma 🥴

No mały się obudził...czas na kąpiel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Inez- ja z Szymkiem już od dawna latam po centrach handlowych- nie mam wyboru, bo nie mam go z kim zostawić.
A o której Tymek chodzi spać? Mój bąk zaraz po kąpieli zasypia.


To zależy. Jak zaśnie po całej wieczornej rutynie (kąpiel itp) to śpi tak do 23, potem zje 180ml mleka i śpi do 5, czasami 6. Nie raz jest tak, że nie chce spać od razu po kąpieli, bo dużo spał w dzień to jak już zaśnie to śpi tak do 1 rzadziej do 2, to wtedy mleko i śpi. W obydwu sytuacjach jak wsunie 180ml mleka to śpi 5, 6 godzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...