Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moniczek napisał(a):
siehankowa napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Dodzwoniłam sie do jednej z poradni we wrocławiu (polecana na internecie), a dokładnie do Kliniki pediatrii, gastroenterologii i zywienia... mamy przyjechać we wtorek 25.10 na konsultacje... nie wiem czy skierują nas do szpitala czy co? wszystko będzie zależało od lekarza... dobrze, że termin w miare szybko... chociaz ja wolałabym na już, ale niestety pani z która rozmawiałam przez tel. nie udzieliła mi informacji czy któryś z lekarzy pracujący w klinice przyjmuje prywatnie...



To i tak macie szybciutki termin. 😉 Ja jak dzwoniłam we wrzesniu zeby zarejstrować oliwkę do kliniki we wrocławiu to wyznaczyli mi termin na 8 grudnia 😲 😲 😲 😲 😲
A nie znasz nazwiska jakiegoś profesora który tam przyjmuje???? Pobuszuj troszke po necie, moze cos znajdziesz 😉 Ja tak wynalazłam naszego prof Bagłaja, który pracuje w naszej klinice a dodatkowo udziela prywatnych konsultacji 🙂

no niby szybki, ale w pierwszej wersji pani z którą rozmawiałam przez tel chciała dopiero na listopad nas umówić, ale wybłagałam ją żeby znalazła coś szybciej 😉 więc kazała po prostu przyjechać między godz. 9 - 12 i gdzieś nas tam wciśnie 😜
no własnie szukałam dr Stawarskiego (bardzo polecany w necie i przez doktorową z amicusa), ale nie moge znależć zadnych namiarów na konsultacje prywatne 😞


zadzwoń do niego 071 770 30 54 mam nadzieję że aktualny

dziękuje moniczek 😘 właśnie wisze na telefonie ale nikt nie odbiera 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
moniczek napisał(a):
siehankowa napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Dodzwoniłam sie do jednej z poradni we wrocławiu (polecana na internecie), a dokładnie do Kliniki pediatrii, gastroenterologii i zywienia... mamy przyjechać we wtorek 25.10 na konsultacje... nie wiem czy skierują nas do szpitala czy co? wszystko będzie zależało od lekarza... dobrze, że termin w miare szybko... chociaz ja wolałabym na już, ale niestety pani z która rozmawiałam przez tel. nie udzieliła mi informacji czy któryś z lekarzy pracujący w klinice przyjmuje prywatnie...



To i tak macie szybciutki termin. 😉 Ja jak dzwoniłam we wrzesniu zeby zarejstrować oliwkę do kliniki we wrocławiu to wyznaczyli mi termin na 8 grudnia 😲 😲 😲 😲 😲
A nie znasz nazwiska jakiegoś profesora który tam przyjmuje???? Pobuszuj troszke po necie, moze cos znajdziesz 😉 Ja tak wynalazłam naszego prof Bagłaja, który pracuje w naszej klinice a dodatkowo udziela prywatnych konsultacji 🙂

no niby szybki, ale w pierwszej wersji pani z którą rozmawiałam przez tel chciała dopiero na listopad nas umówić, ale wybłagałam ją żeby znalazła coś szybciej 😉 więc kazała po prostu przyjechać między godz. 9 - 12 i gdzieś nas tam wciśnie 😜
no własnie szukałam dr Stawarskiego (bardzo polecany w necie i przez doktorową z amicusa), ale nie moge znależć zadnych namiarów na konsultacje prywatne 😞


zadzwoń do niego 071 770 30 54 mam nadzieję że aktualny

dziękuje moniczek 😘 właśnie wisze na telefonie ale nikt nie odbiera 😠


dzwoń do skutku 😉 Ja jak mam dzwonic do wrocławia to aż się we mnie gotuje. Jakby ktos dał mi flaszkę i paczkę fajek to wtedy spokojnie mogła bym sobie dzwonić 😜 😜 😜
A tak poważnie to raz musiałam sie wybrac osobiście bo z zadne skarby swiata się tam nie dodzwoniłam 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamusie 🙂

Siehankowa trzymam kciuki by wszystko się dobrze skończyło 😘
Cuuudne to zdjęcie w avatarze i widzę podobieństwo do Mamusi 🙂

A u nas ciężka noc.
Maciuś nie spał do 1, płakał okrutnie i już nie wiedziałam co robić.
Podejrzewam brzuszek bo się prężył bardzo ale nic nie pomagało...
potem już chyba ze zmęczenia nie mógł usnąć...
Dopiero jak go wzięłam do nas do łózka unął, choć wymachiwał rączkami do rana 😞
W ogóle czasem mam wrażenie, że mam bardzo wrażliwe dziecko.
Jakieś wyjazdy, goście, zmiana otoczenia i często potem mamy problemy ze snem...

No i od dziś powracam do nauki zasypiania w łóżeczku w dzień - właśnie po godzinie się udało 😁
Bo ostatnio przyzwyczailiśmy go do rączek ☺️

Aha, jaka to parafina jest dobra na ciemieniuchę???
Bo u nas taka brzydka skorupka zeszłą ale tak zupełnie do gładkości nie możemy już tydzień dojść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałam 😁 😁

siehankowa- wierzę, że te wyniki to tylko chwilowe zachwianie organizmu a zaraz na pewno będzie dobrze, w końcu Ksawier to silny duży chłop 😉 Wytrwałości i powodzenia wam zyczę..

Daniela - jak Jagodę tak strasznie wysypało to przestałam ją kąpać w oilatum i myłam zwykłym mydłem bambino po czym smarowałam wszystko, łącznie z buźką oliwką bambino i o dziwo ładnie i szybko zeszło.... Mam nadzieję, że i u was się poprawi...

Diviana- no to masz dietę cud... ja jem podobnie jak siehankowa i dodatkowo co chwila krupnik na obiad i jakoś dajemy radę.... słodycz też czasami jadam, bo.......powstrzymać się nie ogę, tym bardziej, ze przez całą ciążę ich jeść nie moglam...

Marta - podtrzymuję zdanie justyny - dla mnie również jesteś wzorową mamą i ,zoną i do tego masz zdrowe podejście do życia 😉

madalena - powodzenia na szczepieniu 😉

aniołek - ty to się masz z tym chłopem... no po prostu chwilami to powiesiłabym go za jaja nad krokodylami i niech sobie dynda i myśli o tym co gada..... trzymaj się kochana...

karolcia - wracaj, mnie też brakuje twojej wieczornej twórczości...

Dla bruni i paninki - cierpliwości do teściowych 😉

Kornelka - a ciebie uwielbiam bezwarunkowo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i mam pytanie, czy przy przeziębieniu, tudzież piciu syropu elofen niemolę może mieć rzadszą kupkę, bo Jagoda jakby rzadszą robi i przy każdym karmieniu a kontrola dopiero w sobotę i nie wiem czy się martwić???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
A i mam pytanie, czy przy przeziębieniu, tudzież piciu syropu elofen niemolę może mieć rzadszą kupkę, bo Jagoda jakby rzadszą robi i przy każdym karmieniu a kontrola dopiero w sobotę i nie wiem czy się martwić???


na pewno przy przeziębieniu mogą zmienić sie kupki i do tego być zielone a co do syropu to się nie wypowiem bo nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mój robalek dzisiaj 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/20111020135.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/89/20111020135.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
A to mój robalek dzisiaj 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/20111020135.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/89/20111020135.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Ann córcia śliczna a śmiać mi się chce bo widzę że masz taki sam przewijak jak ja, tą samą karuzelę a i pościel mamy identyczną misie różowe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez ile teg omlesia dajesz Tymusiowi noc,że on tyle Ci śpi?
Daniela dietę ja trzymam czasami raz na kilka dni skuszę się na jakiś element nabiałowy...to myślisz,że mm może znowu Nadi zaszkodzić i może ją po nim wysypać???
Marta kto jak kto ale Ty na pewno dasz radę zobaczysz 🙂 Też jesteś moim wzorem mamy zdroworozsądkowej i pozytywnie nastawionej , proszę nie rób mi tego i nie smutaj się 🙂?
Siehankowa będę trzymałą kciuki,żeby wreszcie się znalazła przyczyna zawyżonych wyników...a może Twój synek silną żółtaczkę po porodzie przeszedł i może to wpłynęło i osłabuło watrobę...
Aniołku nie myśl o rozstaniu..każda z nas teraz jest trochę zmęczona, trochę hormony jeszcze fisiują,a Ty masz prawo być mega wykończona po ptrzejściach szpitalnych i zabiegowych Oliweczki...Ja też jestem z moim przez prawiem 11 lat znamy się jakłyse konie, kochamy się nad życie, ale jeszcze nigdy w naszym związku nie byłotakiego okresu,żeby co dzień się o coś poszarpać, a teraz tak jest...liczę że to jakoś przejdzie i mam nadzieję,że i u Ciebie też przejdzie burza zaświeci słoneczko 🙂
Mapa zwykła parafina ciekła, jest w takiejbuteleczce plastikowej jak woda utleniona 🙂 Ja od urodzenia nie uużywam żadnych oliwek tylko właśnie parafinką główkę smaruje i pukico odpukać jest ok 🙂
Dziewczynki jak zobaczyłam jak pomagacie siehankowej to się tylko utwierdziłam w przekonaniuże jesteście NAJLEPSZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati dziękuję za odpowiedź 😘

Ostatnio była u mnie moja mama i opowiadała,
że nigdy tak się z moim tatą nie kłóciła jak właśnie przy malutkich dzieciach.
A są szczęśliwym małżeństwem już prawie 30 lat 😆
Także spokojnie Pati sielski czas małżeński jeszcze powróci 😉

Moje małżeństwo jak na razie w stylu Jo-aneczki i Marty
także czasem aż oczy przecieram jak opisujecie Wasze dialogi i przeżycia
i podziwiam Waszą siłę do zmagania się z trudnościami macierzyńskimi w pojedynkę!

A mój Syneczek śpi już ponad 2 godziny-chyba noc odsypia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...