Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Kornelka ten numer gg tak na wszelki wypadek wpisalam jakbys miala od razu wazna sprawe 😉
moj tel tez jest na sierpnioweczkach,tylko musze zobaczyc czy aktualny bo mialam dwa jednego juz nie mam a nie pamietam ktory madzi podawalam.
Norbi chyba lepiej sie czuje.Nie kaszle,katarek tez mu sie zmniejszyl a nawet frida nie odciagalam bo zalatana bylam.Ładnie spi i zjada.Madalenko musze w takim razie isc do lekarza?jakas przewrazliwiona jestem,tutaj od razu antybiotyk kaza dawac 😞 co o tym myslisz?
bardziej ufam twojemu zdaniu niz naszej pani doktor 😜
aniolek i jak upilas sie? 😁to sa plusy karmienia mm,tzn nie zeby od razu sie upic ale mozna sobie pozwolic na wiecej 🙂
inez ja tego babsztyla to..no nie wiem co bym zrobila,za kudly i o tynk trzec tylko 😠 polska zawisc,cos w tym jest.Nie wazne jak jest w domu wazne zeby u sasiada bylo gorzej.Miejmy nadzieje ze nie bedzie jakis komplikacji przez ta kobite 😞
z moim m lepiej ale szalu nie ma. Pewnie z kazdym dniem bedzie ze mnie to zschodzic 🤨
marta bo ty masz za meza brytyjczyka to dlatego na niego nie nazekasz,z polakami ciezko wytrzymac 😁 😁
swoja droga fajnie miec za meza obcokrajowca..zwlaszcza jakby sie nie znalo jezyka...bo i powyzywac mozna a on i tak nie zrozumie... 🙃
moj malz to ostatnio chyba sie z glupkiem na rozum zamienil.Jemy sobie dzisiaj obiad (rybka byla) a on do mni-co to za ryba? filet? 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Kurde to Tosia też coś za duża już 6kg 😮


dziewczyny cieszcie sie ze dzieciaczki ladnie rosna 😁 z dwojga zlego lepiej w ta strone.Chyba bardziej byscie martwily jakby nie przybywali na wadze?
daniela jak Tosia sie czuje? Przechodzi jej? co powiedzial lekarz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
daniela napisał(a):
Kurde to Tosia też coś za duża już 6kg 😮


dziewczyny cieszcie sie ze dzieciaczki ladnie rosna 😁 z dwojga zlego lepiej w ta strone.Chyba bardziej byscie martwily jakby nie przybywali na wadze?
daniela jak Tosia sie czuje? Przechodzi jej? co powiedzial lekarz?


Wydaje mi się jakby katar mniejszy, psikam euphorbium. Wysypka jakby większa 😞 postanowiłam że zmieniam proszek, odstawiam płyn nivea i kupię emolium tak jak miałam na początku i odstawiam herbatę którą ostatnio kupiłam a po kąpieli na razie nie będę jej kremować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze poplatac sie mozna.Zebys jeszcze miala pewnosc od czego ta wysypka 🤢 troche szukanie igly w stogu siana 😞 bedzie dobrze 😘 a w jakim proszku pierzesz? bo novela podobno uczula. Ja od poczatku piore w dzidziusiu i jak narazie jest dobrze.Nivea uczulila corke siostry.Ale to moze byc wszystko.Ta herbatka ziolowa jakos mnie nie przekonuje,o ile ziola moga wogole uczulac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też walczę z wysypką jakiś czas Nadia ma na pewno skazę białkową i jeszcze coś,alenie wiem na co uczulona 😞 Ma na główce krostki i na pliczkach i szyjce 😞 Nie mam już do tego siły, na dodatek wydaje mi się jakby mi pokarmu zaczynało ubywać 😞 Dlatego pewnie mała się nie najada i częściej się budzi w nocy 😞 Wcześniej miałam takie pełne bimbołki, a teraz takie jakby wyciągnięte i puste 😞 też tak macieczy to moja dekadencja mleczna, której się już od jakiegoś czasu obawiam i unikam...Już jestem nie wyspana bo kilka nocek małanon stop niedojedzona i co chwila się budzi,aż już pomyślałam,żeby na noc czy w nocy z raz mm podawać,żeby chociaż dłużej pospałą i przy tym ja też...jak myślicie nie zaszkodzi to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pati a skad wiesz ze ma skaze? twoj domysl czy opinia lekarza?Co do wiotkosci krtani masz jakies jakies zalecane badania kontrolne?bo z tego co sie orientuje to sa.. ale lekarzem nie jestem i nie chce wprowadzac w blad.
buziaki dla Nadii 😘
podajcie mi link na sierpnioweczki bo m dzisiaj komputer zresetowal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
pati a skad wiesz ze ma skaze? twoj domysl czy opinia lekarza?Co do wiotkosci krtani masz jakies jakies zalecane badania kontrolne?bo z tego co sie orientuje to sa.. ale lekarzem nie jestem i nie chce wprowadzac w blad.
buziaki dla Nadii 😘
podajcie mi link na sierpnioweczki bo m dzisiaj komputer zresetowal 😞


http://sierpnioweczki2011.npx.pl/news.php
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Filipek usnął od razu,teraz jestem ciekawa kiedy sie obudzi.Bo nie wypił,ża duzo mleka tylko 60ml
pati spokojnie możesz dac swojemu maleństwu butlę na noc.U mnie sie to sprawdzało.Filip dłużej spał.
Ja dzis wykąpałm malucha w Oillan,bo ma ostatnio szorstką skórę,zobaczymy czy sie sprawdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati ale jeśli lekarz stwierdził skazę to musi ci wypisać specjalne mleko np nutramigen albo coś innego.....no i Ty musisz prowadzić restrykcyjną dietę jeśli karmisz piersią. ZERO NABIAŁU czyli odstawiasz masło, mleko, sery, jogurty, nie jesz czekolady nie pijesz kakao na jajka też bym uważała. Mojej Gabi skaza zaczęła słabnąć od 4roku życia teraz ma prawie 6lat i może już jeść mleko i jego przetwory i czekoladę. Możesz spróbować mleko kozie
'Uciekam do męża poleżeć, kości rozprostować i wszamać kaszę z...wodą

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuśki 🙂
"chwile" mnie nie było, ale myślami byłam z wami 😉
u nas nie za ciekawie... Ksawier miał ponownie pobieraną krew zeby sprawdzić te próby watrobowe i niestety nadal są dużo za duże 😞
ASPAT - 08.10 miał 153 U/L 10.10 - 248U/L, 18.10 - 133U/L a norma jest do 40 😮
ALAT- 08.10 - 107U/L, 10.10 - 131U/L, 18.10 - 128 U/L norma do 41
GGTP - 10.10 - 152U/L, 18.10 - 185U/L norma do 55
BILUBIRYNA - 18.10 - 1,78 norma do 1,2

ehh, załamana jestem... najgorsze, ze nie znam przyczyny... dostaliśmy skierowanie do poradnii gastrologicznej, ale na takiej zasadzie, ze mamy sami ją sobie znaleść 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz marta, nic nie znalezli, bo zadnych innych specjalistycznych badan nie miał robionych... zarówno w szpitalu jak i teraz pediatra, pytali czy brałam jakies leki, czy przechodziłam zółtaczke, czy ksawier miał zółtaczke? i o nic innego nie pytali, bo w sumie nie są specjalistami... a ja ani w ciąży ani teraz żadnych leków nie brałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam we wrocławiu, ale musze dzwonić jutro do południa, bo dziś było za pózno i nikt nie odbierał... ale z tego co słyszałam, to są baaardzo długie kolejki... dlatego będę dzwonić i pytać czy można prywatnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
znalazłam we wrocławiu, ale musze dzwonić jutro do południa, bo dziś było za pózno i nikt nie odbierał... ale z tego co słyszałam, to są baaardzo długie kolejki... dlatego będę dzwonić i pytać czy można prywatnie...
No pytaj pytaj. Bo normalnie to ci powiedzą jak mi w Wałbrzychu do neurologa, Pani mi luty 2012 zaproponowała na NFZ 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
znalazłam we wrocławiu, ale musze dzwonić jutro do południa, bo dziś było za pózno i nikt nie odbierał... ale z tego co słyszałam, to są baaardzo długie kolejki... dlatego będę dzwonić i pytać czy można prywatnie...
No pytaj pytaj. Bo normalnie to ci powiedzą jak mi w Wałbrzychu do neurologa, Pani mi luty 2012 zaproponowała na NFZ 🤢 🤢 🤢

😮 porazka ta nasza słuzba zdrowia... a tyle kasy płaci się na składki 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...