Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Paninka napisał(a):
a to czapa wykonana przez teściową ( teraz jest jeszcze kwiatek dorobiony)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/sdc11471m.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5603/sdc11471m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i przed dzisiejszym spacerkiem


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/sdc11474g.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8282/sdc11474g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Śliczna czapa 🙂 🙂 🙂

O tak 🙂 Śliczna 🙂 Ja się połozyłam na trochę i tak dumam jak taką dla Rysia zrobic ale na dumaniu się chyba skończy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Ja mam farmera, hippa i jakiś katalog artystyczny. A myślałam, że wszyscy mamy to samo 😮
Do picia czasem dam Rysiowi rumianek lub koperek ale za piciem on nie przepada 🙂
Inez przyłączam się z trzymaniem kciuków 😘
Paninka Lila na zdjęciach wcale nie wygląda na tyle ile ma lecz na kilku miesieczną już pannę, łapki ma takie pulchniutkie 🙂
A synek sobie dalej śpi, ajadł o 15, zaraz zasnął i tyle go widzieli 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ochotę dać Hance jabłuszko. Już nawet dałam jej polizać. Czekam na "pozwolenie" od naszej pediatry i jak tylko będę mogła to zacznę Hani dawać nowe smakołyki.
Ja póki co nie daję jej żadnych herbatek ani wody bo młoda jest głównie na cycku i nie potrzebuje.

p.s. Ann ja frosty jeszcze nie widziałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę reklamę hal przemysłowych 😮 Hippa, Ikee i Rotawirusy.........
U nas jakaś masakra 😞 Tosia płakała 3godz z przerwami, jakby mi ktoś dziecko podmienił, kolka jak cholera.......wczoraj jak byliśmy w gościach zjadłam 1zrazika niby gotowany wołowy ech już mnie męczy to niejedzenie mam doła na maxa, jeszcze przeboje ze starszą córką nic się nie słucha po 10razy do niej mogę gadac a ona w nosie ma.......... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nic nie daję do picia, sam cyc, ale jestem na skraju od podawania mm 😞 😞 😞 mam dość odciągania laktatorem podgrzewani, chłodzenia itp...k...można dostać jeszcze jak sama w domu jestem to tylko mała i laktator i na zmianę.... a Nie wiem jakiś muł mnie dopadł i nic mi się nie chce.....i w ogóle mam jakąś ogólnie złe samopoczucie i nie wiem czy katar znówNadi nie łapie...mam nadzieję,że to tylko suche powietrze....
Daniela bardzo Ci współczuję....na prawdę...ja wczoraj pojadłam ciasta z kremem i dziś mała troszkę przez sen marudziła, ale po ss poszła kupa i jest ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi teraz proponują firmę założyc 🤪 🤪 🤪
jo-aneczka ja przed chwilą na Rysia patrzyłam i jabłko jadłam i tak myślę kiedy będę mogła mu dac 😆 i pytam go czy chce polizac bo głodny taki jak smok 🙂 🙂 Tak się zastanawiałam właśnie kiedy można dac dziecku jabłko, wchodzę na forum a tu jo-aneczka o jabłuszku dla Hani pisze 😁 Niech je dziewczyna i dalej tak zdrowo rośnie na pociechę mamusi i tatusia i siostry oczywiście 🙂
Ja już mówię DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny 🙂
W końcu was doczytałam.Nie miał wcześniej czasu,żeby tu zajrzeć dziś.A wiec byliśmy u lekarza u kontroli i jest ok.Przez miesiąc czasu mamy jeszcze smarować maścią, ale tylko te najbardziej suche miejsca.Buzię mam smarować kremem oilatum i kąpać na razie wodzie mineralnej.I mamy kupić maść na dziąsełka,bo Filipek ma troszkę przekrwione.I mam obserwować jak będe kupowała jakieś nowe rzeczy.
U nas nocka w miarę.Za to w dzień Filip prawie w ogóle nie spał.Jak obudził się o 7 to przez cały dzień spał może ok 1.5 godziny z przerwami.I też co dwie godziny by jadł.
mapa ja daję Filipowi herbatkę Hippa ułatwiająca trawienie 🙂
diviana ty zamawiałaś ten gorset na allegro,czy juz go dostałaś,i czy jesteś zadowolona??
paloma śliczne zdjęcie 🙂
kornelka pięknie się Rysio smieje 🙂
karolciak co do przepisu na naleśniki.To upiekłam naleśniki,nafaszerowałam je pieczarkami i zalałam sosem serowym z fixa z brokułami.I zapiekłam w piekarniku na 15 minut 🙂
daniela widzę,że jesteśmy ten sam rocznik.Mi w czerwcu stuknie 30-stka 🙂
Ale wyglądam na młodszą,tak przynajmniej twierdzą znajomi 🙂
A co do wagi to mi zostało to zrzucenia jakieś 3,5 kg,ale jakoś cięzko mi to idzie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziewczynki już śpią a ja usiadłam z laktatorem 😉 Wieczorem odciągam mleko bo Hanka wstanie pewnie dopiero koło 6 rano więc to trochę za długa przerwa dla moich bimbołów.
Pati - dzięki za info o wanience, jutro pomierzę moją wanienkę bo 66 cm to wydaje się być mało 🥴 Kurczę, w sumie to już nie wiem co lepsze, czy kupić tą wanienkę flexi czy drugą ale zwykłą, którą bym trzymała cały czas w mieszkanku w górach 🥴 Mam tam bardzo małą łazienkę więc każdy "dodatkowy" grat zawadza 😮
Kornelka - nie pamiętam kiedy książkowo można podawać dziecku jabłuszko, ale moja Hanka wygląda jakby bardzo chciała już coś "dorosłego" wszamać. Aż się nieswojo czuję jedząc przy niej cokolwiek - cały czas wodzi tęsknym wzrokiem za jedzeniem niknącym w czeluściach mojej paszczy 🙂 Za dwa tygodnie mamy zaplanowaną wizytę u pediatry to zamierzam zapytać czy już mogę wprowadzać nowe produkty.
Moją pierwszą córę karmiłam bardzo długo wyłącznie piersią, wręcz wydawało mi się, że jak coś nowego podam to małą otruję 😮 Na całe szczęście latka lecą i rozumku przybywa 😁 😁 😁

P.S. Kornelka, przed chwilą rozmawiałam z moim osobistym. Jest w podróży i właśnie przejeżdża przez Radom 🙂

Dobranoc dziewczynki, do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka to będzie mijał mój dom tak z 600 m od drogi głównej w linii prostej 😉 🙂 Zakładam, że na stolicę leci 🙂 Gdybyście kideyś przejeżdżali to zapraszam 🙂 W podróży trzeba robic przystanki, nabrac sił i odpocząc 🙂
Mi to tak trochę szkoda Rysia że on tylko to mleczko może jeśc 😉 ale taki jest szczęśliwy jak je wcina 😁 głuptasek nie wie jeszcze ze są inne potrawy to się cieszy tym co ma 😉 🙂 Zmiana jadłospisu dopiero po 4 miesiącu, ale nie pamiętam od czego można zacząc. Chyba, że teraz są inne zalecenia lekarzy i można wcześniej jednak nie wydaje mi się. Hania już 4 miesiąc zaczęła więc za chwilkę będzie ,,dorosła" to i zje i wypije dziewczyna 🙂 🙂
Problem z zaśnieciem dzisiaj był. Pierwszy raz, jeszcze tak się nie zdażyło. Zaczął o 19.20 kolację a zakończył przed chwilą niemal. Z wielkim bólem przymknął oczka i już śpi ale już nie wiedziałam co mu dac bo się ewidentnie mleka domagał. Zjadał partiami bo co się skończyło to płacz i tak zaczął od 150 potem 60, 60, 40, 40, 10 i 25 wody i wszystko do 22.00 Już się bac zaczęłam, że go brzuch rozboli ale nie chciał nic w zamian. Ani karuzela, noszenie na rączkach, telewizor, konik, głaskanie po główce, trzymanie za rączkę, zupełna cisza, dyskoteka(konik i karuzela w duecie) smoczek, pieluszka no nic tylko jeśc. Trochę mnie zmęczył. Kąpiel i idę lulu 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę, że pisałyście dziś o gabarytach 😁
U nas to ja jestem i zawsze byłam cięższa od m. .Teraz i tak jest lepiej bo razem ze mną przytył w ciąży 12kg 😁 Wcześniej to ja się czułam jak wielka berta przy nim 🙃 A teraz wygląda bardziej męsko 😜
Pati jesteśmy w tym samym wieku. Też mam 27 lat. A i również nie napiszę mojej wagi, bo przy dziewczynach to ja wieeelkaaa jestem 😁

DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJKA KOBIETKI!
Ja tylko na chwilę 😉 Wielkie dzięki za wsparcie i życzenia dla Julii. Oczywiście moc sierpnióweczek działa! Dziś lekarka stwierdziła zapalenie gardła u Juli i dała antybiotyk. Już z nią lepiej - najważniejsze że ta temperatura nie skacze tak wysoko, a teraz miała - ku mojemu zdziwieniu 36,6 i oby tak dalej!
Lenka też OK i mam nadzieję że nic nie zdążyła od Julki złapać!
Muszę się Wam pochwalić że mój mąż podpisał dziś umowę o pracę 😉 Jest szansa na odmianę losu i wyjście z ostatnich długów. Firma wieeeeelka i dająca wiele możliwości rozwoju więc może mój M będzie zadowolony!


Siehankowa przesyłam Wam moc i siłę 😁 😁 😁 😁 a Ksawierowi życzę dużo zdróweczka i dobrych wyników!!!!!!

Co do gabarytów to ja też mam masakrę - tylko (jak zwykle) w drugą stronę. Pierwszy rok moich dzieci więże się zawsze z utratą wagi 😞
Wyobraźcie sobie że ważę teraz 6 kilo mniej niż przed ciążą (rok temu) 😮 😮 😮 Dziś nawet mój tata stwierdził że niedługo zniknę!

Życzę spokojnej nocki i pięknych snów dla waszych pociech 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Ja na nogach od 4.50 tak mój Skowronek o tej porze postanowił wstać, niestety od wieczora męczyły ją kolki, zasnęła ale o 3.15 się obudziła mocno prężyła nie mogła jeść bo brzuszek ją bolał w końcu zrobiła kupę (po 5 dniach) pogadała jeszcze do 4.15 choć miała ochotę już na wstawanie dałam jej smoka i zasnęła ale nie na długo :/ ja totalnie wypompowana jestem przez to 😞
Aneczkare kupiłam ten gorset jest ok, ja wzięłam miseczki c i to są faktycznie duże c że moje bimbołki z mlekiem się mieszczą, przesyłka też szybka, a te rzeczy co oni sprzedają to są dla bon prix produkowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...