Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

marta-lion napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Dziewczyny czy któraś z was ma może nawilżacz powietrza? i może go polecić?


a są może nawilżacze z inhalatorem?
Zawsze do nawilżacza możesz wlać olejek i jest inhalacja 🙂


no ale nie da rady robić inhalacji w maseczce :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Dziewczyny czy któraś z was ma może nawilżacz powietrza? i może go polecić?


a są może nawilżacze z inhalatorem?
Zawsze do nawilżacza możesz wlać olejek i jest inhalacja 🙂


no ale nie da rady robić inhalacji w maseczce :/
Hehe no nie, ale nie wiem czy takowe są 2 w 1 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja się na dziś juz pożegnam,jutro trzeba szybko wstać i na kontrolę do rehabilitanta i psychologa 30km pojechać 🤔
a coś dzisiaj zmęczona jestem 😞 chyba jak poduszkę dotknę to odlecę 😉
tak więc dobrej nocy
aa ... nie do wszystkich nawilżaczy można olejki eteryczne dawać - ja sobie tak właśnie rozwaliłam swój 😠 niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zabawki lubią wasze maluchy? Szymon np uwielbia hantelkę
o taką http://allegro.pl/grzechotka-pluszowa-hantla-i1846128744.html

bo chciała bym mu kupić coś przetestowanego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Lydzia Tosia nie ma ulubionej zabawki jeszcze a myślę żeby jej takie coś kupić http://allegro.pl/little-tikes-1621-muzyczny-ogrodek-zabaw-5-gratis-i1896524203.html


o Daniela moja mama właśnie to kupiłam dla Szymka na gwiazdkę 🙂 wiem, bo widziałam i muszę powiedzieć, że fajna zabawka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
daniela napisał(a):
Lydzia Tosia nie ma ulubionej zabawki jeszcze a myślę żeby jej takie coś kupić http://allegro.pl/little-tikes-1621-muzyczny-ogrodek-zabaw-5-gratis-i1896524203.html


o Daniela moja mama właśnie to kupiłam dla Szymka na gwiazdkę 🙂 wiem, bo widziałam i muszę powiedzieć, że fajna zabawka 🙂


i na długo wystarczy..rośnie razem z dzidzią więc myślę że to dobry zakup będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
madalena20 napisał(a):
daniela napisał(a):
Lydzia Tosia nie ma ulubionej zabawki jeszcze a myślę żeby jej takie coś kupić http://allegro.pl/little-tikes-1621-muzyczny-ogrodek-zabaw-5-gratis-i1896524203.html


o Daniela moja mama właśnie to kupiłam dla Szymka na gwiazdkę 🙂 wiem, bo widziałam i muszę powiedzieć, że fajna zabawka 🙂


i na długo wystarczy..rośnie razem z dzidzią więc myślę że to dobry zakup będzie 🙂


bardzo fajna ta zabawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julek wykąpany, najedzony - śpi. Wieczór dla siebie 🙂 Ja jakoś też typ sowy jestem, lubię posiedzieć, he a najlepsze że poranny skowronek. Nie lubię długo spać. Im dłużej śpię tym bardziej jestem zmęczona.

Zabaweczka fajna, będzie na dłużej. Może powiem komuś aby kupił, bo każdy się już pyta co Julek chce na święta.. 🤔

Ja się już żegnam, zmykam oglądać Przepis na życie. 🙂

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola ja mam taki:
http://www.pamedica.pl/290-nawilacz-beurer-lb-50-.html
Ale do niego chyba nie powinno się wlewać olejków eterycznych.
Ja olejkami np inhalolem skrapiam mokre ręczniki i wieszam na kaloryferach. Efekt jest bardzo dobry 🙂
Do nawilżacza bałabym się wlać olejku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my dzisiaj z rana pojechaliśmy w odwiedziny do mojej siostry, połaziłyśmy z dzieciakami jakieś 4 godz. więc ksawier się mega dotlenił 😉
co do zabawek to ja własnie zastanawiam się nad takimi stojakami gimnastycznymi, ale nie moge się zdecydowac który wybrać 😉
little tikes
chicco
pianinko
a na all też taki rozpiernicz w cenach, że aż nie wierze, że może byc taka różnica w takich samych zabawkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór
W końcu miałam czas,żeby was doczytać jakoś dzis mi ten dzień tak szybko zleciał,że nie miałam czasu tu zajrzeć.
U Filipka na razie poprawy nie ma ,uczulenie cały czas daje o sobie znać 😞 Więc w czwartek będę dzwoniła do lekarza.
andżelika ja używam tego samego zagęstnika o którym piszesz,u nas to ulewanie się trochę zmniejszyło.Bo na samym początku,też ulewał jak z kranu.My dodatkowo jesteśmy na nutramigenie,a ty jakie mleko używasz??
siehankowa co do wysypki na pupie,to mogę ci polecic,maśc robioną w aptece na zamówienie.Rewelacja.Tylko musisz mieć receptę od lekarza.A koszt takiej maści to tylko 5 zł.Nam bardzo pomogła.Napisz mi jeszcze,jak długo trzeba piec te piersi z tymi pieczarkami i serem 🙂
Co do spania,mój Filip zasypia między 20 a 21, i różnie śpi.Czasami wstaje już o 7, czasami śpimy do 9.30,oczywiście z przerwami na karmienie 🙂
daniela współczuję ci z tymi kolkami,ale juz nie długo powinny ci się skończyć .
Uciekam dziewczyny.Ide sie kąpać i spać.Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczka, piersi pieke w 180stopniach ok 15-20min 🙂 co do wysypki na pupce to smaruje na razie sudokremem, dostałam od lekarki recepte na jakąś maść , ale ona jest na sterydach, więc na razie odpuściłam...
ehh, z tymi uczuleniami u dzieciaczków to jakaś plaga w tych czasach jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka my jesteśmy na Bebilionie normalnym. Dopiero od wczoraj używamy tego zagęstnika i jak mu się uleje to troszkę, jest różnica. Tylko wkurza mnie to, że się smoczek zatyka 😁 Dałam 3+ i dalej lipa. Chyba muszę 6+ kupić. Ach i powiedz mi - ile tego wsypujesz? Bo ja troszkę mniej niż zalecają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...