Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Aniolek ja chyba tez ☺️ Ogolnie to jakies wielkiej tragedii nie ma,ale trudne pytania chodza po glowie. Tylko nie wiem czy po takich decyzjach nie bylo by gorzej 🤢

martus podaj link na all z tymi naklejkami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
siehankowa ksawier to czysty tatus chyba?

tak paninka, skora zdjęta z tatusia - nawet jakby chciał to by sie nie wyparł 😁


na agu wlasnie wasze zdjecia ogladalam i identyczni sa 🤪 🤪 🤪 i ksawi kawał chlopa a Ty taka kruszynka...masz co dzwigac 😘

no oni nawet identyczne miny robia 🤪 mój mariusz duży (187cm i 110kg 😜) to i synus duzy 😁 afakt - dzwigać jest co - dzisiaj wazylam Ksawiego na wadze łazienkowej i wyszło 8.4kg z pajacykiem i pampersem 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Siehankowa a ty masz ode mnie buziak bo oklaski masz wyłaczone. Juz kupiłam naklejki i papier, będę tworzyć 🙂

to powodzenia 🙂 mój m. jeszcze z żadnego prezentu sie tak nie ucieszył jak z karnetów 😁 i od razu chciał wszystkie wykorzystac 😁 😁 😁 na szczęście jakoś się powstrzymał 😜
Dzięki my lubimy takie prezenty. Dwa lata temu dostałam album od mojego męża z naszego pierwszego wspólnego roku, zdjęcia z pierwszych wspólnych wakacji, pierwsze rysunki Emilki, pierwszy wypadek samochodwy itp.

PS. Już nawet wymysliłam 12 karnetów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
siehankowa ksawier to czysty tatus chyba?

tak paninka, skora zdjęta z tatusia - nawet jakby chciał to by sie nie wyparł 😁


na agu wlasnie wasze zdjecia ogladalam i identyczni sa 🤪 🤪 🤪 i ksawi kawał chlopa a Ty taka kruszynka...masz co dzwigac 😘

no oni nawet identyczne miny robia 🤪 mój mariusz duży (187cm i 110kg 😜) to i synus duzy 😁 afakt - dzwigać jest co - dzisiaj wazylam Ksawiego na wadze łazienkowej i wyszło 8.8kg z pajacykiem i pampersem 😮 🤪


ja tez mam nadzieje ze Lila do tatusia z figura sie wrodzi...on 170cm 57kg ( ale teraz po mutant mass ze dwa przytył) czyli waga idealna jak na dziewczynke 😁 😁 😁 a miny podobne przez sen robia 🙂 🙂 🙂 po mnie ma doleczek w jednym policzku jak sie usmiecha ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny na jakim podlozu najlatwiej dzieciom przekrecic sie z brzuszka na plecki? lila jeszcze tego nie potrafi ale czesto probuje na lozku....i strasznie sie zlosci ze jej nie wychodzi...moze na podlodze latwiej by jej bylo?

oooo teraz tak dlugo trenowala az usnęła 🤪 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/406/zdjcie0123r.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5577/zdjcie0123r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
dziewczyny na jakim podlozu najlatwiej dzieciom przekrecic sie z brzuszka na plecki? lila jeszcze tego nie potrafi ale czesto probuje na lozku....i strasznie sie zlosci ze jej nie wychodzi...moze na podlodze latwiej by jej bylo?

ohttp://www.mamusie.net/forum,odp_sierpnioweczki_2011,17,26631.html,str=9102ooo teraz tak dlugo trenowala az usnęła 🤪 🤪


na twardym ale czy sie pkekręci to nie wiem bo chyba za wcześnie. Ryś 2x tak zrobił jak miał 2 m i 1 dz i w zeszłym tyg i klapa. Ja go w łóżeczku na materacu kładę bo też nie mam gdzie. Stół to dużo ceregieli, podłoga po kąpieli odpada bo według mnie tam najzimniej więc w łóżeczku cwiczymy. I też sie złóści ale według mnieto dlatego że się siłuje i mu ciężko. Czasem mam z niego ubaw po pachy.
Justyna rozsądne pytania sobie stawiasz. Podjęcie decyzji łatwe nie jest i nie można tego nieroztropnie zrobic. Rozważyc trzeba wieeeeele.
Aniołek duchowo Cie wspieram ale jak bym Cię spotkała to do słuchu bym Ci nagadała!!! Jaka Ty ( jak Ty to napisałaś???)ciapa czy d.....jesteś. Nie możesz tak o sobie nawet przez chwilę pomyślec. Bo Cię znajdę i do pionu postawię 😉 🙂 I jeszcze Martę o pomoc poproszę 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście naskrobały 🤪
My byliśmy na rehabilitacjach, pytałam o Vojtę , bo my lecimy Bobathem. Wytłumaczyła mi na czym to polega, ale stwierdziła, że nie jest mu to potrzebna. Pytałam czy mamy w domu ćwiczyć, to powiedziała, że nie. Mamy tylko zalecane zabiegi pielęgnacyjne, jak noszenie, układanie na brzuchu itp. Jej zdaniem różnica jest kolosalna, mały super leży na brzuchu, niby zadania domowe na 5 😁

Byłam u gina dziś, wszystko ok, pobrał mi cytologię, dał tabletki niby jakieś nowoczesne (Lessinella). Pytałam o wkładkę - baardzo poleca. Myślę, że po nowym roku się zdecyduję.

Co do szczepień u nas 185zł. - program 6. I mam nadzieję, że nic się nie zmieniło 😮 😮 No chyba, że cena spadła 🤪

Powiem Wam, że zawsze się śmiałam co się wszyscy na te teściowe tak upierniczyli - teraz już sama wiem 😁 😁 Moja też u Julka widzi za małe body, bluzki i w ogóle. Raz nawet, jak byłam w szkole to posegregowała mi ciuchy 😮 A najlepsze, że te co miał dobre odłożyła, a te co ja odłożyłam, bo za małe to wyjęła 😁 😁 A jak chodziliśmy do niej to też zawsze w piecu napalone a mały poobwijamy kocami. To położna co do mnie przychodziła - koleżanka teściowej to się śmiała z niej, że ona sama położna, a nie wiem że dziecku po rękach się ciepła nie sprawdza. Bo mały miał ręce zimne to od razu, że go mrozimy. 😁 😁

Hehe a co do facetów - to mój Kuba twierdzi, że ja jestem szkolonym pieskiem swojej mamy, że co ona powie to ja tak robię, a to nie prawda. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
Kornelka7 mi tez sie wydaje ze na podlodze tak zimno...nawet na macie ja klade na lozku bo mam wrazenie ze na podlodze to gorzej niz pies ☺️ ☺️


Tak ma i ja, ale maty to już nigdzie indziej nie położę. Jak ubrana i nie po kąpieli to niech śpi, kocykiem ją otul i będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Paninka napisał(a):
Kornelka7 mi tez sie wydaje ze na podlodze tak zimno...nawet na macie ja klade na lozku bo mam wrazenie ze na podlodze to gorzej niz pies ☺️ ☺️


Tak ma i ja, ale maty to już nigdzie indziej nie położę. Jak ubrana i nie po kąpieli to niech śpi, kocykiem ją otul i będzie ok.


ale ona teraz na lozku jest 😁 😁 😁 😁 na przyszlosc pytam bo jakos dziwnie byloby mi ja na podloge polozyc...no ale skoro mialoby jej to ulatwic to chyba sprobuje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Aniołek duchowo Cie wspieram ale jak bym Cię spotkała to do słuchu bym Ci nagadała!!! Jaka Ty ( jak Ty to napisałaś???)ciapa czy d.....jesteś. Nie możesz tak o sobie nawet przez chwilę pomyślec. Bo Cię znajdę i do pionu postawię 😉 🙂 I jeszcze Martę o pomoc poproszę 😉 🙂

Nie ma sprawy. Jakby co jestem gotowa 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Paninka napisał(a):
Kornelka7 mi tez sie wydaje ze na podlodze tak zimno...nawet na macie ja klade na lozku bo mam wrazenie ze na podlodze to gorzej niz pies ☺️ ☺️


Tak ma i ja, ale maty to już nigdzie indziej nie położę. Jak ubrana i nie po kąpieli to niech śpi, kocykiem ją otul i będzie ok.


ale ona teraz na lozku jest 😁 😁 😁 😁 na przyszlosc pytam bo jakos dziwnie byloby mi ja na podloge polozyc...no ale skoro mialoby jej to ulatwic to chyba sprobuje 😁 😁 😁


Ot ja bystra 🤪 🤪 🙃 🙃
Syn w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka my to mamy zalecenie jak najcześciej układać na podłodze. To najlepsze podłoże dla dziecka. My układamy Julkę na takich puzzlach piankowych.

Andżelika do Ciebie mam prośbę. Napisz mi dokładnie jakie zabiegi jak nosic itp. Wiesz o co pytam i powiedz mi czy Julek trzyma głowę przy tej probie podnoszenia do siadu za rączki. Bo na pewno reh to sprawdzał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Paninka my to mamy zalecenie jak najcześciej układać na podłodze.

Andżelika do Ciebie mam prośbę. Napisz mi dokładnie jakie zabiegi jak nosic itp. Wiesz o co pytam i powiedz mi czy Julek trzyma głowę przy tej probie podnoszenia do siadu za rączki. Bo na pewno reh to sprawdzał.



haha to wychodzi na to ze tylko ja mam jakies chore opory ☺️ ☺️ ☺️ ale w sumie jak zacznie zasuwac to podloga bedzie najbezpieczniejszym miejscem dla niej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Aniołek duchowo Cie wspieram ale jak bym Cię spotkała to do słuchu bym Ci nagadała!!! Jaka Ty ( jak Ty to napisałaś???)ciapa czy d.....jesteś. Nie możesz tak o sobie nawet przez chwilę pomyślec. Bo Cię znajdę i do pionu postawię 😉 🙂 I jeszcze Martę o pomoc poproszę 😉 🙂

Nie ma sprawy. Jakby co jestem gotowa 🤪 🤪 🤪


O widzę, że Marta mnie wspiera w ,,działaniu" 😉 🙂 My takie duże obydwie ale siła w nas niespożytkowana jeszcze, drzemie, czeka żeby się obudzic 🙃 🤪 Także aniołek pamiętaj o nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Aniołek duchowo Cie wspieram ale jak bym Cię spotkała to do słuchu bym Ci nagadała!!! Jaka Ty ( jak Ty to napisałaś???)ciapa czy d.....jesteś. Nie możesz tak o sobie nawet przez chwilę pomyślec. Bo Cię znajdę i do pionu postawię 😉 🙂 I jeszcze Martę o pomoc poproszę 😉 🙂

Nie ma sprawy. Jakby co jestem gotowa 🤪 🤪 🤪


O widzę, że Marta mnie wspiera w ,,działaniu" 😉 🙂 My takie duże obydwie ale siła w nas niespożytkowana jeszcze, drzemie, czeka żeby się obudzic 🙃 🤪 Także aniołek pamiętaj o nas 🙂


no to jak Wam kogos z "masa" potrzeba to ja tez moge pomoc 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Aniołek duchowo Cie wspieram ale jak bym Cię spotkała to do słuchu bym Ci nagadała!!! Jaka Ty ( jak Ty to napisałaś???)ciapa czy d.....jesteś. Nie możesz tak o sobie nawet przez chwilę pomyślec. Bo Cię znajdę i do pionu postawię 😉 🙂 I jeszcze Martę o pomoc poproszę 😉 🙂

Nie ma sprawy. Jakby co jestem gotowa 🤪 🤪 🤪


O widzę, że Marta mnie wspiera w ,,działaniu" 😉 🙂 My takie duże obydwie ale siła w nas niespożytkowana jeszcze, drzemie, czeka żeby się obudzic 🙃 🤪 Także aniołek pamiętaj o nas 🙂


no to jak Wam kogos z "masa" potrzeba to ja tez moge pomoc 😜 😜


Dzięki 🙂 a swojego m wezmiesz? 😉 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...