Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Witajcie dziewczyny 🙂

Justyna u nas nocka dobra 🙂 tylko od 5 Tosia postękiwała i co chwilę musiałam wstawać i jej smoka dawać więc od5 nie śpie 😞 a koło 7 taką kupkę walnęła że szok.
Byliśmy na urodzinach i pozwoliłam sobie na torta-nie wiem czy nie będzie sensacji brzuszkowych 😞 po torcie wypiłam koperek więc może pomoże i kolek nie będzie.
Tosia wykąpana o 19 zjadła cycusia ale śpi niespokojnie, co chwilę się budzi 😞 nie płacze w niebogłosy ale widać że ją męczy... 😞

Brunia witaj serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny 🙂

Justyna u nas nocka dobra 🙂 tylko od 5 Tosia postękiwała i co chwilę musiałam wstawać i jej smoka dawać więc od5 nie śpie 😞 a koło 7 taką kupkę walnęła że szok.
Byliśmy na urodzinach i pozwoliłam sobie na torta-nie wiem czy nie będzie sensacji brzuszkowych 😞 po torcie wypiłam koperek więc może pomoże i kolek nie będzie.
Tosia wykąpana o 19 zjadła cycusia ale śpi niespokojnie, co chwilę się budzi 😞 nie płacze w niebogłosy ale widać że ją męczy... 😞

Brunia witaj serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Divianka 🙂 a jak tam Ala? przybiera już na wadze??
Ja Wam już mówię DOBRANOC Kładę się póki Tosia zasnęła. I kurczę chyba mąż mnie zaraził bo mnie coś w gardle drapie 🤢 🤢 a on się rozłożył na maxa w nocy miał 40st gorączki prawie....Gabi też coś pokasłuje....kurde o Tosię się martwię.
Do jutra dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nie mam jak się odezwać... od wczoraj po południu walczymy z płaczem i kolką.... w nocy co godzinę była pobudka na... jedzenie 😮 a dziś od 15 mała nie śpi tylko płacze i co chwila chce do cyca.. teraz też je.... już nie wiem o co chodzi... lefax nie pomaga a nowy doktor każał podawać bobotic....zastanawiam się co jest z tym jej jedzeniem co chwila... no nie można cały czas jeść.... jestem wykończona.... o teraz znowu płacz... przy cycu.. czy mogę dać jej jakąś herbatkę?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór 🙂

brunia witaj, fajnie, że się odważyłaś do nas napisać 🙂

Foga możesz podawać, od czasu do czasu jak mała będzie miała ochotę herbatkę koperkową, rumiankową albo na lepsze trawienie ale takie granulowane specjalne dla niemowląt od 1 miesiąca firmy Hipp są też innych firm.
Ta jest od pierwszego tygodnia życia np.
http://allegro.pl/hipp-herbatka-z-kopru-wloskiego-od-1-tygodnia-200g-i1816313346.html
http://hipp.dodomku.pl/salon_hipp/kategoria/3594/herbatki-0.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie też od 5 płacz pręzenie i postękniwanie. Kąpiel pomogła na chwile i od nowa.... Poprostu brak sił 😞 Kupiłam dzisiaj butelki Dr browna bo wczesniej Avent używałam i powiem Wam że nie ma tych bąbelków które wczesniej były w mleku. Może pomoże chociaż troche. W necie pisze że po kilku dniach poprawa. Zobaczymy 🙂 Foga ja ratuje się różnymi herbatkami czasami łagodzą czasami nie... Mam rumiankową koperek i tą poprawiajacą trawienie i plantex. Najczęściej koperek pomagał.Sprubuj może akurat.
Daniela piękną masz córeczkę -mała ksieżniczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po chrzcie 🙂 Poczęstowała bym Was tortem no ale cóż mogę jedynie wirtualnie się nim pochwalić 🙂
[URL=http://ifotos.pl/zobacz/DSCF5227_haqrwsq.JPG/][IMG]http://s3.ifotos.pl/mini/DSCF5227_haqrwsq.JPG[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady dziewczynki 🙂
Moja królewna usnęła.. tylko zastanawiam się ile pośpi..zważając na to, że dziś tyle zjadła, że brzuch ma jak bąk... i nie spała przy tym wcale od 15ste... mam nadzieję, że da mi choć ze 4 godzinki na regenerację sił... bo dziś jestem już nietomna...o wyglądzie nie wspomnę, bo z tym dziś było maskakrycznie... ale jak tu sie ubrac i umalować, skoro nawet prania nie było jak wywiesić i do teraz leżakuje w misce...ech szkoda gadać.. Jutro jadę do apteki i kupię ten bobotic.. zobaczymy czy jest skuteczny...

aaaaa zapomniałam,, Daniela, nasz nowy pediatra mówił, żeby nie podawać lefaxu małej, bo można go szybko przedawkować, więc zastanów się czy na pewno chcesz by ten znajomy wam go sprowadzał.. Dr polecał bobotic jako lepszy i zdrowszy...

Brunia - witaj 🙂 (przepraszam, że z opóxnieniem:blush 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nic Jagódce nie zaszkodziłam bo tyle razy ją dzis przekładaliśmy na różne pozycje i nosiliśmy na różne sposoby, ze teraz myślę, czy to sie nie odbije na jej mięśniach czy kościach... no ale już nie wiedziałam jak jej pomóc...

Coś jeszcze miałam napisać ale z tego wszystkiego zapomniałam ☺️

Uciekam pod prysznic i zdrzemnę się dopóki maleństwo mnie nie obudzi..

Dobranoc mamusie i maluszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ale się dziś nanosiłam młodego pokolenia 😉
Ręce mi sięgają kolan.
Brunia - witamy i zapraszamy w nasze skromne progi. Szkoda, że wcześniej do nas nie dołączyłaś.
Madalena - ale cudny torcik zapodałaś na dzisiejszą uroczystość, aż zaczęłam się ślinić na jego widok 😁 😁
Daniela - Tosiulka jest śliczna. No i widzę, że w pokoju w nowym domku wypas 😉
Na dziś to tyle, tylko zdążyłam poczytać. Do jutra kobitki - śpijcie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Mam nadzieję, że nic Jagódce nie zaszkodziłam bo tyle razy ją dzis przekładaliśmy na różne pozycje i nosiliśmy na różne sposoby, ze teraz myślę, czy to sie nie odbije na jej mięśniach czy kościach... no ale już nie wiedziałam jak jej pomóc...


Foga - nie martw się, nie zaszkodzisz. Nawet nie wyobrażasz sobie jakie pozycje lubi moja Hania. Ostatnio na samolot czyli brzuchem do dołu, albo na supermana - boczkiem z łapką wyprostowaną nad głową. Wszystkie pozycje oczywiście muszą być przodem do świata, przytulanie do piersi jej nie kręci (no, chyba, że przytula się plecami 😁 😁 😁 )
Teraz to już naprawdę dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu dzisiaj pustki 🙂 heh wkoncu weekend 😉
Madzia super ten tort,fajnie ze masz juz chrzest za soba,ja na sama mysl sie denerwuje.Tyle zalatwiania..i pewnie klotni z naszym proboszczem 😮 😁
brunia szkoda ze tak pozno dolaczylas,ale od teraz bedziesz jedna z nas 🙂
Norbert juz slodko spi,ja czekam do polnocy zeby mu antybiotyk podac.Dzisiaj sie bez kolki obylo (juz drugi dzien)ale brzuszek i tak go troszeczke pobolewal.
Lydzia Szymek jjuz dlugo choruje?
a Tosia cudenko sliczne kochane [ tfu tfu nie zauroczyc 😜 ] 🙂
foga ja czasami mysle jak to dobrze ze nasze malenstwa kochaja nas bez wzgledu na wszystko bo czasami po ciezkim dniu sama siebie w lustrze potrafie przestraszyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Brunia a w jakie okolice przyjeżdżasz?


Mieszkam w Wielkopolsce a dokładnie okolice Konina.Tzn mieszka tam teraz moja mamuska 🙂)) Moj misiak śpi ale niespokojnie.Pomogło ułożenie go na brzuszku i głaskanie po plecach, kurcze a jak go nie boli to na brzuchu nie da się za nic ułożyć 😮 Dobranoc mamusie i maluszki 🙂 I dziękuję za miłe przyjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po weekendzie,
mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku (nadrobię zaległości po śniadaniu). Wczoraj byliśmy z mężem i dzidzią na grzybach - a co niech się młoda uczy 😜 Tak na poważnie wzięliśmy do auta wózek i ja spacerowałam leśną drogą z wózkiem a mąż ciachał grzybki. Ale jak to u nas na spacerkach bywa skończyło się szybkim powrotem "na syrenie" do auta. Nie wiem czego Ania na spacerach się wybudza i domaga cyca, nawet jeśli zjadła tuż przed. Wogóle przez weekend cały czas wisiała na cycu a smokiem nie da się oszukać. Nici z karmienia co 2 godziny, bo domaga sie częściej. Wieczorkiem po kąpieli i cycu zamiast spać nabiera ochoty na harce i macha rączkami i nóżkami jak szalona. Ale jak uśnie, to budzi się co 4 godziny na cyca i śpi dalej. Dziś obudziła się przed 6, ja z lenistwa dałam jej cyca na leżąco i usnęła dalej. Ciekawe na jak długo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...