Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hehe jo-aneczka co do chrztu to ja się dopiero nie śpieszę 🙂 Albo luty albo wielkanoc 🙂
Co do księży, u nas jakiś normalny pod tym względem (choć i tak go nie lubię 😉). Jak chrzciliśmy Majkę nie mieliśmy ślubu (a wogóle tzw. kilka innych przeszkód) i nie było problemu.

My po szczepieniu, Juleczka prawie nie płakała. Dzielna dziewczynka.

Hehe Magda
Bardzo, bardzo mi miło,że mogę WAM służyć pomocą i dobrą radą. To dla mnie szczególne wyróżnienie. Obiecuję, że będę starała się sprostać wszystkim Waszym problemom czy pytaniom jak tylko będę potrafiła najlepiej.
cóż za deklaracja 🙂 Ty uważaj kobieto, za małe masz mieszkanie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

marta-lion napisał(a):

Hehe Magda
Bardzo, bardzo mi miło,że mogę WAM służyć pomocą i dobrą radą. To dla mnie szczególne wyróżnienie. Obiecuję, że będę starała się sprostać wszystkim Waszym problemom czy pytaniom jak tylko będę potrafiła najlepiej.
cóż za deklaracja 🙂 Ty uważaj kobieto, za małe masz mieszkanie 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪 To jak trzeba będzie to przyjadę do Ciebie i będziemy radzić ze zdwojoną siłą hihihh 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my już po spacerku 🙂
Siehankowa ja z moim Piotrkiem też ślubu nie mamy i już jak sie mama dowiadywała to musimy więcej kasy szykować 😠 Wogóle na tej mojjej wsi to źle o mnie mówią bo bez ślubu żyję. Ale powiem Wam dziewczyny że mam to gdzieś bo to tylko i wyłącznie moja sprawa czy mam ślub czy nie. Może kiedyś wezme ale to nie interes plotkar co nic innego nie robią tylko ludzi obgadują 😜 No to się wypowiedzialam hehe
A co do łez to mldy ma oczka mokre jak naprawde płacze bo często to tylko krzyczy 🙂 ale prawdziwej łzy nie widziałam
magdalena jak zaczęłam Was czytać to chyba w maju albo czerwcu było to od początku wydawałaś mi się taką mądrą osobą, taką dobrą duszą służącą dobrą radą 🙂 Tak mówie jako osoba z zewnątrz która tylko codziennie Was czytała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brunia86 napisał(a):

magdalena jak zaczęłam Was czytać to chyba w maju albo czerwcu było to od początku wydawałaś mi się taką mądrą osobą, taką dobrą duszą służącą dobrą radą 🙂 Tak mówie jako osoba z zewnątrz która tylko codziennie Was czytała 🙂


Ojejjj aż się zawstydziłam ☺️ Dziękuje tym bardziej mnie to cieszy. Ja już drugi raz stwierdzam to na forum, że wszystkie jesteście dla mnie jak siostry 🙂
A Marta jak to stwierdziła Pati to dla mnie jak siostra bliźniaczka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
My planujemy chrzest na 23 pażdziernika 🙂
ale mamy problem, bo brat mojego meża odmówił nam bycia chrzestnym 😞 a powiedzieliśmy mu już jakieś 2 czy 3 tyg temu on teraz dopiero mówi i to nie bezposrednio tylko przez rodzicow.
😞((


Oooo w moją pierwszą rocznicę ślubu 😁
My będziemy chrzcić na święta, bo potem nie wiem kiedy będziemy w Polsce (chociaż na pewno w czerwcu, bo m. idzie na euro). Chrzestna dawno wybrana,a z chrzestnym mamy problem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie spieszy ze chrztem,mial byc teraz w swieta ale odpuscilismy.Po nowym roku jakos ochrzcimy.Koscielnego slubu nie mamy i pewnie proboszcz bedzie problemy robil,wtedy ja mu zaczne wyliczac jego przewinienia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja chciałam ochrzcić jak najszybciej, ale mam problem z chrzestnymi. Mój brat nie ma możliwości przyjechać do Polski, z mojej strony mam tylko studiującą kuzynkę. Trzymałam do chrztu jej siostrę i jakoś nie chcę, żeby "oddawała" to co ja kupiłam małej i miała dylemat co kupić, ile dać, bo sama nie pracuje. Rodzeństwo mojego męża jest za granicą. w kraju jest tylko 1 starszy brat, który najprawdopodobniej będzie chrzestnym. A chrzestna? pewnie siostra męża (ma przyjechać na święta). Ale co z tego wyjdzie? Do grudnia daleko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
madalena nie dlugo zostaniesz swieta na forum 😁 😁
sw.Madalena patronka strapionych mam 😁


no ładnie od tych pochwał pomieszało mi się w głowie i zbyt mocno przyprawiłam makaron ze szpinakiem... 🤢 😮 Teraz to dostanie mi się ale od głodnego męża wracającego z pracy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anya napisał(a):
Wiatm sierpnióweczki 🙂
nareszcie wróciłam do domu 🙃 mam nadzieje że mnie przygarniecie do mamusiek sierpnióweczek?

Witaj Anya 🙂 Chyba myślami Cię sciagnelam 😉
Doczytuje powoli, moze zdaze zanim Rysio wstani. Wrócilismy z wycieczki on jeszce spi a ja mleko sciagam i jedna reka pisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
cześć dziewczyny, bo dzien dobry nie moge powiedziec 😞
przepłakałam całą noc i nadal ciężko mi się uspokoić 😞 moja pumeczka odeszła w nocy na moich rękach 😞 a ja czuje jakby razem z nią odeszła część mnie 😞 pewnie niektórym wyda się to śmieszne, ale my traktowaliśmy ją jak nasze dziecko 😞

co do wizyty u kardiologa, to za wiele się nie dowiedziałam... ksawier miał robione usg, ale nie udało się go dokładnie zbadac, bo za bardzo się wiercił... więc za miesiąc kolejna wizyta... z tego na ile udało się go zbadac, to doktorowa powiedziała ze nie widzi nic groznego, ale jednak musi zbadac go do końca... myślę, ze babeczka jest ok, bo na wizyte za miesic kazała nam przyjsc juz bezpłatnie...

noi poznałyśmy się z Aniołkiem i Oliwką w realu 🙂 mówie wam, jaka Oliwka jest malusia, Ksawier przy niej to wielki klocek 😉


siehankowa współczuję z powodu Pumki, wiem co czujesz...
Ksawerkowi życze zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
a my chrzestnego nie mamy wogole 🥴 ani z mojej ani z m. strony nie ma nikogo, za to i moja i jego siostra chca byc matkami chrzestnymi 🙃


He, he, Paninka, i tak bywa 🙂
Ale to chyba nie szkodzi, że będą dwie mamy chrzestne, prawda? Wydaje mi się, że jest to możliwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brunia86 napisał(a):
Tak mówie jako osoba z zewnątrz która tylko codziennie Was czytała 🙂


Brunia, a dlaczego ty tak długo siedziałaś przyczajona?
Fajnie, że do nas dołączyłaś i widzimy, że chętnie teraz z nami piszesz, więc tym bardziej się dziwię czemu tak późno???
Ooooo, ja idę nosić bo bąbel coś marudny i protestuje 😉
Do później kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka dziękuję - Kochana jesteś 😘
U mnie ten zastój to zdecydowanie efekt przedawkowania laktatora,
ale o tyle się tego nie spodziewałam, że wcale nie mam nadprodukcji,
a wręcz znów chyba maleje ilość pokarmu albo nie wzrasta wraz z potrzebami Małego.
Ehh trudne to 😞 MM raczej nie unikniemy.

siehankowa napisał(a):
mapa, mnie zastój dopadł w nocy i gorączkę miałam jeszcze na drugi dzień, pózniej już sama ustała, nie brałam przy tym zadnych środków.


a po ustaniu gorączki od razu wszystko wróciło do normy czy jeszcze obrzmienie i zaczerwienienie zostało?

madalena
dziękuję za odpowiedź 😉

Diviana ile ml Ci mniej więcej na dobę wychodzi?

A pytałaś chyba o zeza- - mojemu Niuńkowi się jeszcze zdarza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po wizycie u lekarza. Tosia jednak podziębiona ale na szczęście nic nie zeszło na dół. Zalecona wit.C, lakcid, kropelki do nosa, woda morska+frida więc się czyścimy ale Tosia tego nienawidzi, krzyczy okropnie...
I uwaga Tosia waży już 4800 😮 😮 a karmiona tylko cycusiem i Pani doktor powiedziała że to za dużo i że mam ją wodą przepajać 😮 😲 I pytanie do Jo-aneczki bo Ty pisałaś że Twoja Hania szybko przybiera na wadze, czy ty karmisz Tylko cycem? czy mm też dajesz?? no i czy jeśli tylko cycusiem to przepajasz?? no bo przecież dzidzia z cyca też pije nie tylko je i sama nie wiem co myśleć o tym przepajaniu...

Co do chrztu to dziewczynki będą cudnie wyglądać w tych sukienusiach 🙂
Ja nie wiem kiedy my się weźmiemy za chrzciny bo po 1 problem z chrzestnymi po 2 rzadko chodzimy do kościoła i już słyszę te kazanie............ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i mamy jeszcze przepisane czopki Vibrucol czy jakoś tak... Madzia co o nich sądzisz?? używałaś? bo jakoś mam skojarzenie że one są takie uspokajające coś jak luminal i nie wiem czy je wogóle stosować......to taka mała istotka i nie chciałabym jej faszerować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie nadrobiłam ☺️
Ale widzę, że Tośka chora- więc dużo zdrówka dla niej i innych małych chorutkich bąbelków.

Szymek wczoraj pobił swój rekord w spaniu jak go położyłam o 20 wstał o 0:40 a potem o 5 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Nic nie nadrobiłam ☺️
Ale widzę, że Tośka chora- więc dużo zdrówka dla niej i innych małych chorutkich bąbelków.

Szymek wczoraj pobił swój rekord w spaniu jak go położyłam o 20 wstał o 0:40 a potem o 5 🤪


SZCZĘŚCIARA 😉 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to kolejna fotka z sesji
my jesteśmy krasnoludki ....

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/19dl.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6100/19dl.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto bardziej aktualne fotki 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/p9190108.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8509/p9190108.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/p9180099.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6609/p9180099.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...