Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

daniela, bardzo mi przykro 😞 wiem co czujesz....
wiesz, ja zawsze byłam przeciwniczką usypiana zwierząt... ale po ostatnim zdarzeniu, gdy moja Pumka umierała mi na rekach, zmieniłam zdanie... nigdy wczesniej nie widziałam takiego cierpienia... tak więc wiem, że to dla Ciebie żadne pocieszenie, ale przynajmniej nie bedzie az tak cierpiał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przeglądalam oferty na all ze zwierzętami, i wiecie na co trafiłam?
"oddam 5-letniego kota sjamskiego, gdyż zakładam rodzine" 😮 jak mozna być tak samolubnym i nieodpowiedzialnym 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Dzień dobry wszystkim 🙂
Nie było mnie parę dni bo sie ogarnąc nie mogę normalnie. Zaposuję od wczoraj pory karmienia i ilości i może jakiś wniosek z tego będzie bo oszalec można. Jak się Rysio obidzi o 6 to do 12 cycka nie wypuści. Przysypia, ja wstaję, 10-15 minut czasem pół godziny w porywach do godziny pośpi. Po południu jest ok bo śpi nawet 3 godz i je jakoś normalnie a do południa koszmar, sam nie wie czego chce. Teraz ubrałam maluszka, opatuliłam i na taras wystawiłam opatulonego w dwa koce w wózku. Może świerze powietrze go ulula. Jak narazie 15 minut jest bez płaczu. Gada sobie, na coś patrzy zadowolony. Wczoraj w desperacji o 15 wyjechałam z nim samochodem bo mojej mamy. Tzn spał od 12 na tarasie, nakarmiłam go o 14 oczywiście wybudzając. Wsamochodzie zasypia szybciutko i tak spał do 16. Pomykał cyca i dalej spał do 17, znów pomykał i dalej na wdorku spał do prawie 19. Wróciliśmy pózno więc pomykał trochę i kąpiel o 20. Od 20.30 do 22 ssał pierś. Położyłam go do łóżeczka, trochę sie rozbudził ale zasnął. Coś tam w domu zrobiłam i o 24 wzięłam go do łóżka do cyca i zasnęłam zanim on się najadł. Obudził mnie o 3 i zdziwiłam się ze on przy mnie lerzy. O już zaczyna ryczec. to lecę, powoże karetą krółewicza.

Kornelka, ja przerabiam to samo. w nocy Ania ładnie śpi, ale od rana co chwilę cyc, chwila snu, płacz cyc zmiana pampersa cyc chwila snu itd. Cały czas domaga sie noszenia na rękach. Uspokoiła się na chwilę przed 12, więc wyszłyśmy na spacer - po 10 minutach wracałyśmy "na syrenie" do domu. Dopiero jak wpakowałam ją w foteliku do auta, jeździłam z nią może 10 min. i usnęła tak mocno, że w foteliku wystawiłam ją na balkon i spała dobrą godzinę. Potem cyc, pampers, cyc, odbijanie, cyc w końcu zawinęłam ją w krewetkę i włożyłam do kołyski. Śpi do tej pory (całe 40 min.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzis to litosci Ryszard nade mna nie ma:sill, bujanie, raczki, spanie,cyc,butla,cyc na przemian z płaczem i kwileniem. oczywiscie była wycieczka samochodem, mama zakupila spodnie i tunike, synek w sklepie płakal to go panie pobujaly 🙂 a mama 🙂 przymierzała i zdecydowac sie nie mogla i wszystko w biegu. w drodze powrotnej zasnal, ale zaraz sie obudzil w domu no to poczestowałam malca cycem to sie gnie i troszke myka a mama pisze 🙂 o obi 🙂dzie musze zapomniec 😉 existencerazem razniej 😁 ooo teraz sie smieje smyk mały 🙂 i juz kwili 🙂 i co chce???? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Dobrze że każdy dzień inny u mnie dziś już spokojniej mi mała wczoraj dała wycisk, ale to przez to masło 🥴 zko
Kornelka i existence trzymam kciuki by jutro było łaskawsze


dziekuje divianeczko 😘 my co drugi dzien łaskawy mamy 🤪 🤪 Tobie tez zyczymy usmiechu kazdego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂

W końcu mam czas, żeby do Was coś napisać. ufff mój Szymek tak samo w dzień tylko przy cycku albo na rękach. Śpi jak mysz pod miotłą. A że Kuba to niezły rozrabiaka i dużo robi hałasu wokół siebie to domyślacie się jak jest. Kilka minut drzemki i jest syrena bartoszycka 🤪
Dzisiaj strasznie wierci się w łóżeczku i co rusz zmienia pozycję raz na plecach raz na boczku a raz na brzuchu leży. Skubany taki sprytny i silny 😜 Ale to chyba po mamusi ma hehe 😉

Przepraszam ale chyba nie dam rady Was doczytać. No zobaczę na jak długo teraz będzie spał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divianko Szymek zdecydowanie lepiej się ma. Dzisiaj nockę pięknie przespał aż moje cycki były jak Pameli Anderson hihih 🤪 🤪
W piątek wybieram się z nim na kontrolę, bo jeszcze czasami słyszę jak coś tam charczy tylko nie wiem czy to w nosku czy może gardełko zaczyna szwankować 🥴 🥴

Dziękuję Kochana za troskę 🙂 A Ciebie podziwiam za determinację w trzymaniu diety, ja co rusz na coś się kuszę a potem nie dziwo, że mały płacze i nie może spać 🤨 🥴 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu jestem wypompowana psychicznie dzisiaj 😞 kot, kolki płakać mi się chce z tej bezsilności 😞
Madzia fajne zdjątko w awatarze
Kornelka jakie Rysio ma ładne drugie imię 🙂
Idę ugotować jabłek bo wczoraj i dzisiaj nie jadłam może dlatego jej ciężko kupkę zrobić lub bączka puścić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękuję daniela Twoje panny także mają ładne imiona, dobrane z klasą i gracją 🙂 oj to się słodko zrobiło 🙃 😁 a klucze daniela znalazły się? masz oklaska za wytrwałośc i dla dodania sił. życze Ci żeby te paskudne kolki nareszcie poszły w zapomnienie.
madalena cieszę się że Szymuś już lepiej się czuje 🙂
podjadam sobie makaron z serkiem białym póki mały śpi ale juz go słyszę troszeczke się wierci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY KOCHANE 🙂
Uff nie ma mnie tu i nie ma 🙂 Ale nie mam ciągle neta, mało czasu, bo szkoła, mały i tak w koło. Jak było spokojnie przez cała ciąże i szło wszystko zrobić to teraz brak czasu na cokolwiek. Wszystko na wariackich papierach 🥴 No, ale nie żebym narzekała, bo chociaż nie jet nudno 🤪

No może napisze co u mojego Julka. No, więc jesteśmy już od tygodnia na bebilonie, bo Julek od wagi urodzeniowej (3900) ważył po prawie 4 tyg. 4230g, więc o wiele za mało. No i wyszło na to, że moje mleko mu nie wystarcza. No, ale już jest ok. Dziś byliśmy się zważyć i w tydzień przybrał troszkę ponad 300g. W piątek mamy usg głowy i brzuszka. Bioderka wiadomo piluchy ładujemy 🙂 No i lekarka nasza, która jest również neurologiem powiedziała, że mały jest jeszcze sztywny, i że jeżeli mu to teraz do piątkowej wizyty nie przejdzie to będziemy się rehabilitować. Ogólnie jest spoko. Mały jest jak na razie grzeczny. Śpi, je, śpi je ... W nocy wstaje zawsze koło 3 i 7. Więc chyba super. Kolek jak dotychczas nie doświadczyliśmy. Dzięki Bogu 🙂 15 mamy chrzciny. Dziś byliśmy garniturek zmówić. Wszystko z rozmachem 🙂 Ale to tylko kwestia przyzwyczajenia. 🙂

Ech rozpisałam się i uciekam, bo mały się mleka prosi, a tatuś jedzie zaraz w delegację więc zostajemy sami.

I mamy dziś miesiąc 🙂 🙂

Buziaki dla mam i dzieciaczków 😉 🙂 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika sto latek dla twojego Bobaska 😁 😁 😁 😁
A my z oliwka u Babci 🤪 🤪 🤪 Przymusowa kwarantanna. Krzysiu się rozchorował a Oliwka do poniedziałku musi byc zdrowa bo przeciez jedziemy do Wrocławia.
I dlatego potowarzyszę Wam dzisiaj troszkę dłużej 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie 🙂

Wszystkiego najlepszego dla Maluszków dziś świętujących 🙂

madalena20
piękne zdjęcia z chrztu św 🙂

Inez śliczne zdjęcia na sierpnióweczkach 😉
I Tymonek do Mamy chyba podobny 🙂

Cuuudne te nasze Skarby 😁

Mój właśnie śpi po prawie 3 godzinnym spacerze 🙂
A ja stwierdzam, że miesiąc po porodzie a nadal coś z moją termoregulacją nie tak...
raz mi zimno raz gorąco i nie dogodzi mi na zewnątrz 🤢
Dziś Mąż na kolacji firmowej także chyba kąpiel sobie podarujemy
będzie "na sucho" 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...