Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):


a mogę zapytać ile płacisz za rehabilitację?
Płacę 60zł za wizytę.


Dziękuję 😘
Na razie nie mogę się dodzwonić ale coś czuję,że też może się to skończyć prywatnie...
No ja dziś jadę 🙂 🙂 🙂 A że jeżdżę 2 razy w tyg, to na miesiąc mam około 500zł 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

dziewczyny wy mieliscie jakies skierowania do specjalistow? neurologa (mapa) czy kardiologa(jak u siehankowej)? kurczaki ja mam tylko na to usg bioderek jechac..?czy do innych lekarzy tez? nie mialam zadnych skierowan na badania.Mapa skad wiedzialas zeby jecac do specjalisty? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna myślę,że standardowo pediatra daje skierowanie jak widzi, że potrzeba coś skontrolować.

U nas to wyszło przez przypadek,
bo Maciuś miał porażenie nerwu twarzowego (w trakcie porodu)
i dostaliśmy skierowanie do neurologa żeby to skontrolować.
Porażenie zanikło ale neurolog wypatrzył inne nieprawidłowości.
Podejrzewam, że pediatra by to zauważył tylko pewnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala ja od 4dni jem z rana łyżeczkę małą kminku i popijam wodą-nie rozgryzam. Tosi łatwiej bączki idą.... 🙂 no tylko wczoraj nie pomyślałam i zjadłam plaster żółtego sera i mała miała mega ból brzuszka 😞
Paninka ale Ty masz dobrze...dziecka nie masz.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka widziałam że wczoraj pisałaś cos o dicoflorze pediatra wam tak zalecił, żeby na język dawać czy sama tak robiłaś?
Bo Emilka moja ma chyba plesniawki i ostatnio jak je nie zawsze, ale często, zabiera buzie od cyca i znów chwyta i tak czasem przez całe karmienie i nie wiem czy to przez pleśniawki czy po prostu łapie powietrze, bo ma przytkany nos. chodz śpi z zamkniętą buzią i smoka tez ciąga jak zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kobietki
Pati- mi też mówili, że tylko piersią, ale ja małemu dziennie daję herbatkę- ile chce tyle wypije- no i czasem muszę go czymś oszukać
siehankowa- hmmm instrukcja (dobre) dziennie przy kąpieli ściągam tyle ile się da i nic na siłę, no i wycieram ten "serek" jeśli się da
Aniołek- bardzo się cieszę, że wszystko ok..
ann- dużo zdrowia
Daniela- śliczne masz dziewuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Ja tylko się przywitam i powiem że u nas wszystko ok czyli wszyscy zdrowi ale z powodu braku czasu nie jestem na forum i nie wiem co sie u Was dzieje ale mam nadzieję że wszystko w porządku. Pamiętam że u aniołka szykowała się operacja Oliwki. Mam nadzieję aniołku że wszystko u Was dobrze bo z całego serca Wam tego życzę 😘
My po weselu i po szczepieniu które było w poniedziałek. Nie było skutków ubocznycz czyli gorączki czy marudzenia. Rysio waży 5770 🙂 Na weselu był najmłodszym gościem i zachował się jak na takowego przystało 🙂 Spał od poc 🙂ątku wesela czyli nawet od momentu wejścia do samochodu czyli od 17.45 do 24.00 kiedy to obudziłam malca na karmienie. Zjadł popatrzył na świat, popłakał troszkę i zasnął do 3.30 bo znów obudziłam go na karmienie.
Teraz śpi to mogę coś napisac ale już uciekam bo tylko patrzec jak wstanie a pewnie będzie bardzo głodny bo zjadł o 13.00 tylko 75 i śpi 🙂 Rano jak sie obudzi to jest tak uśmiechnięty i wesoły i lubi żeby do niego gadac. Ogólnie zejęta jestem nim od pobódki do czasami 12 az zaśnie i wtedy coś mogę zrobic innego niż zajmowanie się dzieckiem czyli np. zjeśc śniadanie 🙃 Dziś odrócz tego zrobiłam 1 pranie i zjadłam obiad i piszę do Was. Mam wesoło 🤪 A i jeszczez karmienia piersią nici. Tylko pomyka sobie troszkę i to coraz mniej tego pokarmu mam. Boję się co to b,ędzie bo Rysio przy cycu się uspokaja i lubi pomykac sobie i jak zabraknie pokarmu całkiem to ja nie wiem co to będzie.
Pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę przede wszystkim zdrowia, potem przespanych nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczynki 🙂
Doczytałam,że u aniołka wszystko ok 🙂buziaki dla was 😘
U nas nocka ok,jak Filipek zasnąl o 20.30 to obudził się o 2,potem o 5.15 i spalismy do 9.30 🙂
dziś bylismy na spacerku,bo taka piękna pogoda.
widziałam,ze któras z was pisała o dicolflorze,ja małemu podaję prawie od samego poczatku,bo strasznie sie prężył i widzę ,że jest poprawa 🙂
daniela ma taki sam bujaczek jak ty,czy twoje maleństwo się nie boi tych wibracji,bo mój na samym poczatku nie był zadowolony jak mu je włączałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas dziś cały dzień nie było kupki, a mała co zje to nie dążęjej przełożyć na ramię i nie odbja tylko zaraz wymiotuje 😞 Nie wiemczy to może być od kataru, który jej spływa do gardła?
Na dodatekdziś też po 10 min przy piersi i finito martwię się o nią 😲 Doświadczone mamy jak długo ten katar może się utrzymywać? Mi niby już przeszło ...ona załapała ode mnie, a teraz mąż od niej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati mój Szymek cały czas ok 10 min jest przy cycu i mu wystarcza. A może Nadia nie ma takiego apetytu przy chorobie. Szymek miał katarek dwa tygodnie, ale po paru dniach nie był on już taki mocny. Staraj się jak najczęściej solą fizjologiczną zakraplać i ściągać fridą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie moge dluzej posiedziec 🙂
marta mapa dziekuje za odpowiedz,mam nadzieje ze u Norberta wszystko bedzie dobrze,wole sie nie nakrecac bo ostatnio jakas przewrazliwiona sie zrobilam..eh maciezynstwo 😉
musze sie pochwalic,maly juz kolejny dzien z kolei usypia caly czas sam w lozeczku 😜 bez bujania kolysania itp,dostaje buziaczka od mamy (i taty jesli akurat jest) mowie mu ze teraz idziemy lulu,odkladam do lozeczka i po chwili chlopaka nie ma 😁
pati kochana,katar z tego co zauwazylam dluzej utrzymuje sie u takich maluszkow,moj smyk mial ponad dwa tygodnie ale tak jak napisala lydzia po kilku dniach wyraznie slabnie.Najgorsze sa poczatki 😞 w pierwsza noc wymiotowal mi co karmienie,plakalam razem z nim bo co zjadl to zwymiotowal i bardzo glodny byl 😞 😞 teraz jest takie chrumkanie w nocy i nic poza tym.
aneczkare Filipek jaki bystrzak w awatarku 🙂
zazdroszcze wam tych lezaczkow bujaczkow..moze my tez sobie kiedys kupimy.Ale pewnie zanim z czystym sercem wydam na to kase to Norbi juz wyrosnie z tego 😁 albo trafie na mega okazje licytacje na all 😁 a becikowego brak ciag dalszy 😠 😠 😠
daniela swieto ziemniaka? 😁 no nie moge pierwsze slysze.A Gabi i Tosia...cudenka 🙂 tylko czekac az moj zacznie sie Tosiulce w monitorze przygladac 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka moja Tosia tylko jak ją pierwszy raz włożyłam i włączyłam wibracje to zdziwiona była ale się nie wystraszyła 🙂
pati tak jak dziewczyny piszą katar ok 2tyg i pamiętaj przed fridą daj soli-lepiej po niej glutki wychodzą + nawilżaj nosek z wody morskiej
Justyna moja Tosia też sama w łóżeczku zasypia ale ze smokiem, ja teraz jestem mądrzejsza i nie pozwalam jej zasypiać przy cycu-a tak robiłam z Gabi.
My już po kąpieli Tosia troszkę pomarudziła.....bo pierdzioszki szły....chyba ten kminek działa + dieta......
Justyna ja kupiłam używany leżaczek dla niuni bo nowy to jednak spory wydatek.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my byliśmy dzisiaj z ksawierem u rehabilitantki, bo jak już wspominałam Ksawier upodobał sobie kładzenie główki na lewą strone... na szczęście pani Madzia - bardzo miła zresztą 😉 uspokoiła nas 🙂 Ksawier nie ma ani asymetrii ani "kręczu"... Po prostu ma delikatnie słabsze mięśnie z jednej strony, ale to nic groznego 😉 porozciągała go (masakra jak ona "obracała" nim 😮 ), pokazała nam jak najlepiej nosić maluszka (na tzw. kopertówke - w życiu bym na to nie wpadła 😁) i zaleciła jedno małe ćwiczonko, żeby wzmocnić tą słabszą strone... warto było zapłacić te 40zł 😉

marta, masakra, ze musicie chodzić prywatnie.... kurcze, tyle kasy... 😮 no ale wiadomo, dla maluszka wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...