Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Paninka napisał(a):
a u nas otworzyli komis, w ktorym tesciowa zakupila w prezencie dla Lilki lezaczek bujaczek 🙂 🙂 🙂 🙂
w stanie bardzo dobrym a zaplacila....100zl
http://allegro.pl/bright-starts-hustawka-ptaszek-do11kg-i1835252977.html


Fajowy 🙂 Już bujałaś w nim Lile?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Paninka napisał(a):
a u nas otworzyli komis, w ktorym tesciowa zakupila w prezencie dla Lilki lezaczek bujaczek 🙂 🙂 🙂 🙂
w stanie bardzo dobrym a zaplacila....100zl
http://allegro.pl/bright-starts-hustawka-ptaszek-do11kg-i1835252977.html


Fajowy 🙂 Już bujałaś w nim Lile?


bujam wlasnie usmiecha sie caly czas...mam nadzieje ze szybko jej sie nie nudzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po długiej przerwie
Co do bąków u nas jest już ok.- nawet kropelek nie podaję. Może pomogło rzadsze karmienie. Jedyne co mu daję to herbatkę koperkową lub rumiankową
Jo- aneczka ja skusiłam się na kotlet i roladę i wszystko ok. 🙂 No i ostatnio golonko zaliczyłam (ale bez skórki)
Aniołek- trzymam kciuki
siehankowa- zazdroszczę- Szymek oststnio ma wstręt do łóżeczka- śpi w nim po 15 min. Jedynie w nocy jest ok.- choć od 2 dni wstaje co 2 godziny. Daj znać jak mały.
Existence- ja paprykę jem od samego początku. Aneczka śliczna
Pati- zdrówka wam życzę. A co do spacerów to moja pani dr powiedziała, że spacerki jak najbardziej, na dworze dzieciaczkom się lepiej oddycha. No chyba że jest gorączka, to spacer odpada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny Tosiulek 😞 😞
zeby jutro zapomniala o wszystkim...
daniela kupowalas szczepionke skojarzona czy normalna? my musimy zwykla bo teraz z ta kasa ajajaj.. 🥴 mam nadzieje ze po niej nie bedzie bardzo zle
jo-aneczka ja cie podziwiam,Hania juz troche wazy a ty ja na recach nosisz.moj ma nie cale 5 kg a juz kregoslup o pomoc wzywa 😮 😁
Norbert caly dzien przemarudzil i przeplakal.Ja rozumiem dziecko musi czasami poplakac moge go nosic i sluchac placzu.Najgorzej jak slysze kogos z rodziny meza (z ktora mieszkamy) teksty typu"znowu sie drze,co on sie tak pruje" itp itd 😠 eh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna niestety zwykłą bo z kasą też cienko.... 😞 z Gabi miałam skojarzoną..... I Tobie też współczuję tych sytuacji...(
Dzisiejszy dzień jest straszny 😞 żeby jeszcze człowiek wiedział co dolega i jak pomóc...... 🤢 Mam nadzieję że jutro będzie lepiej......
A Tosia nawet nie wiem ile waży bo tak sie ruszała że waga pokazywala od 5kg do 5300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati mój Szymek jak się rozłożył z katarem to pierwsze dwa dni też był taki osowiały więcej spał i mało jadł. Chodź w dzień było jeszcze w miarę, najgorsze były nocki bo katar spływał mu do gardła i on się dławił miał odruch wymiotny, raz nawet mocno zwymiotował no i przy tym miał tą akcję z bezdechem ehhh jak o tym pomyślę to aż mnie trzęsie 😞 🥴
Wracajcie szybko do zdrówka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
powiedzcie jak walczycie z ciemieniuchą, bo małego dopadła franca


ja używam olejuszkę z firmy Skarb matki. Ją wcieram godzinę przed kąpielą i potem grzebykiem delikatnie wyczesuje. Schodzi ładnie, dlatego polecam ten specyfik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny...
do ksawiera prawdopodobnie przypałętał się jakiś wirus... ma stan podgorączkowy i biegunke... doktorowa przepisała mu Dicoflor 30 w saszetkach i kazała dokładnie obserwowac... bo takie dzieciaczki bardzo szybko się odwadniają... jezeli obiawy nie ustąpią to w piatek mamy sie zgłosic... z tym ze mam problem z podawaniem tego dicofloru, bo ksawier nie je z butelki... łyżeczką troche cięzko... więc jutro musze zaopatrzyć się w strzykawke, może będzie wygodniej 😉
a jutro idziemy na wizyte do pani rehabilitantki, która oceni czy ksawier po prostu bardziej upodobał sobie odwracanie główki w lewą strone czy to napięcie mięśniowe... pokaze nam jak mamy z nim cwiczyc...
noi z lekarzowych wiesci to jeszcze to, ze dzwonili od kardiologa i 21 mamy przyjsc na wizyte - tym razem rano , więc mam nadzieje, ze ksawiś da się zbadac do konca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do szczepień, to my mieliśmy te "zwykłe" . Ksawierowi nic nie dolegało poza tym, że przespał prawie cały dzień 😉 noi płakać przy szczepeiniu też nie płakał, zrobił tylko "aaaa" ale jak wziełam go na rece to od razu przestał - dzielny chłopczyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Siehankowa a gdzie mierzyłaś temp?? mi dzisiaj mówili ze u naszych dzieci goraczka zaczyna sie powyżej 37,5

daniela, temp. mierzyłam pod pachą... doktorowa stwierdziła, że ksawier ma lekki stan podgorączkowy, ale żebym nie panikowała 😉 zakupiłam na wszelki wypadek paracetamol, ale mam podawać dopiero przy temp. 38stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela, bardzo ci współczuje. Twój Tosiulek chyba najbardziej z "naszych" dzieciaczków cierpi na kolki a tu jeszcze to dzisiejsze szczepienie. Bo ja też myślę, że to reakcja na szczepienie a nie na ser.
Mam nadzieję, że choć wieczorem miałaś chwilę oddechu a nocka będzie spokojna. Trzymam za was mocno kciuki.
Justyna - mój słodki ciężar rozkłada się na dwie pary rąk dlatego mój kręgosłup nie jest aż tak bardzo obciążony 😉 Ja mam do pomocy nianię więc nosimy na zmianę 🙂
Madalena - Szymuś ma świetnego irokeza. Słodziak z niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...