Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
marta-lion napisał(a):
No to wiesz co czułam Pati.

Wróciłam od gina wszystko ok. I też wzięłam Cerazette. Po Azalii jak mówiłam czułam się fatalnie. Moja Pani ginekolog stanowczo odradzała mi zastrzyki. Muszę pomysleć.... na razie będę brać tabletki zobaczymy.


Marta mi położna też odradziła zastrzyki i zachodzę w głowę czemu???bo dla mnie była to najmniej inwazyjna metoda 😞
Pati Tosia jak była chora to wręcz pani doktor kazała na dwór wychodzić oczywiście przy sprzyjającej pogodzie i doszła do siebie bardzo szybko

BO PO NICH JUŻ MOŻESZ NIGDY NIE MIEĆ OKRESU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TE ZASTRZYKI ZOSTAŁY WYMYŚLONE DLA KOBIET Z SUDANU CHYBA, GDZIE KOBIETY MA SIĘ ZA NIC!!
A POZA TYM PRACUJĄ NAD MNIEJSZĄ DAWKĄ, BO TA JEST ZA DUŻA!!

Tak mi powiedziała moja gin.
USG bioderek ok 🙂 pan doktor powiedział, że Marysia ma bardzo ładne bioderka a następna kontrola ok lutego 🙂
doczytałam post Marty i jak widać ile lekarzy tyle zdań i opini......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry a ja już od 5 bo Tosia pojękiwała i się wierciła okropnie w łóżeczku, przed 7 puściła dopiero dużo bączków 🙂 ale nie płakała więc kminek chyba zaczął działać......
My się szykujemy na szczepienie....idę się szykować bo niunia zasnęła
Diviana a jak dzisiaj u Ciebie? lepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry:* u nas nocki coraz fajniejsze 🙂 dzisiaj pobudka o 2 i 5 🙂 da sie wyspac,za to w dzien bardzo absorbujacy.
Daniela powodzenia na szczepieniach:* ja wczoraj odnalazlam dziewczyne z ktora rodzilam na oddziale 🙂 zżyłyśm sie troszke na karmieniach 🙂
milego dnia dla wszystkich:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie nie jest fajnie mala albo spi( nie jest tego zbyt wiele) albo je a ja nie robi tych 2 rzeczy to placze non stop. Nie umie polezec popatrzec tylko ciagle placze. ?Na raczkach jej wszytskie smutki przechodza ale nie moge jej ciagle nosic bo bedzie coraz gorzej. A znowu kjak lezy i przerazliwie placze to nie jestem wtanie tego sluchaj dluzej niz 5 min. Masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🤪
u mnie nocka burzliwa bo ...... pokłóciliśmy się z m 😮 - matko i z facetami wrrrrrrr 😠
jakoś dziwnie skonstruowani hehe
Divianka cieszę się że u Ciebie przycichło 🙂
Daniela trzymam kciuki za Tosię coby lekko szczepienie przeszla 😉
Moniq niestety po tych zastrzykach i tak może się zdarzyć jak opisujesz tyle że każda kobieta ma inny organizm i inaczej reaguje,a ile "bab" tyle opinii 😜
a ja dzisiaj po nocnej burzy zaspałam rano i starszaki wyszykowały sie same do szkoły ☺️ - nawet budzika nie słyszałam a dzieciaki obudziły mnie dopiero o 8,15 🤔
wkleję Wam najwspanialszy widok dla mamy po ciężkim dniu 😉 :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
Moniq niestety po tych zastrzykach i tak może się zdarzyć jak opisujesz tyle że każda kobieta ma inny organizm i inaczej reaguje,a ile "bab" tyle opinii 😜

Fakt. Tylko, że dla mnie (osoby nie planującej już dzieci), brak okresu to żaden skutek uboczny 😁 😁 😁
A tabletki antykoncepcyjne w organizmie przez kolejne 20 lat, to dopiero dawka hormonów 🤢.
No ale ja sama już nie wiem. Zastrzyków i tak nie mogę, bo skoro reagowałam na Azalię to na zastrzyki pani ginekolog powiedziała, ze zareaguję na 200% 🤢 🤢 🤢
Moniczek napisz coś o wkładce. Jesli możesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martuś ja wkładke zakładałam 12 lat temu 😮 i miała mi posłużyć przez 3 lata a niestety po pól roku dostałam krwotoku i musieli mi ją usunąć aczkolwiek i teraz rozważam taką opcję choć sie boję...na tamten czas najlepszą była Mirena na 5 lat z tym że jej koszt był dwa razy większy od innych,powiem Ci że teraz jeszcze nie szukałam nigdzie wiedzy na ten temat,wiem jedynie że najlepszymi są te które mają w swojej budowie miedź.
No ja mam nadzieje że lekarz pomoże mi w wyborze metody między zastrzykiem a wkładką bo tabletki nie wchodzą w grę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
No mi wczoraj proponowała zwykłą miedzianą, ponieważ nie mam obfitych miesiączek.
Ale ja jakoś dziwnie czuję się z myślą, ze mam "coś" w środku non stop hihi 🤪 🤪 🤪


nie czuć jej hihi - no musisz sobie przemyśleć wszystkie "za" i "przeciw" ja Ci powiem że mam też nie lada problem co wybrać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
marta-lion napisał(a):
No mi wczoraj proponowała zwykłą miedzianą, ponieważ nie mam obfitych miesiączek.
Ale ja jakoś dziwnie czuję się z myślą, ze mam "coś" w środku non stop hihi 🤪 🤪 🤪


nie czuć jej hihi - no musisz sobie przemyśleć wszystkie "za" i "przeciw" ja Ci powiem że mam też nie lada problem co wybrać 😮

No ja też. Na razie wzięłam Cerazette i chwilowo mogę brać. Ale nie jest to dla mnie zabezpieczenie na stałe. Bo jak przez 20 kolejnych lat mam brać anty tablety ??? 😮 😮 😮
Nie mam pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martus ja do wkladki to tak nie za bardzo przekonana jestem.Moja znajoma zaszla pomimo niej a do tego miala problemy zdrowotne przez to.Tabletek tez sie boje bo w rodzinie bylo duzo przypadkow raka piersi a to jest jakos powiazane ze soba.Guzkow na piersi mozna dostac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...