Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Lydzia dzięki za radę a to w aptece tą parafinę kupuje się? Jak Alantan nie zadziała to kupię parafinę bo oliwka jakoś specjalnie egzaminu nie zdaje a mam wrażenie że więcej się tego dziadostwa zrobiło...nawet na czole Tosia ma to paskudztwo....
tą parafinę to jak oliwkę stosuje się??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
ann5353 napisał(a):
A gdzie się podziewa nasza Jo-aneczka?

hehe jak padlo pytanie o kawe to tez o niej pomyslalam 🤪

Hehe Jo-aneczka weekend spędziła w moich stronach. Stąd też okazja do spotkania była.
Pewnie niedługo się odezwie 🙂

To w takim razie czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ta wysypka u Tosi to może być od oliwki bambino?? bo tak się zastanawiam...wysypka tylko na buzi....na ciele brak...a chyba pojawiła się odkąd jej tą głowę zaczęłam smarować.....to krostki na buzi się zaczęły pojawiać....hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka Ty zmieniłaś avatarek? To ta sama panna czy Ci ktos dzieci podmienił bo nie poznaje 😉 jeszcze ładniejsza Lilka niż ostatnio 🙂 🙂
Magda ok to prześlę jakieś tylko za kawałek bo chcę smyka ubrac i na taras wystawic może zaśnie. W wolniejszej chwili jak możesz to zmień ale nie chce żeby to było kosztem męża 😉 jeszcze doczytam 2 strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka przez dziewczyny też spojrzałam 🙂 Boska ta Twoja niunia 🙂)
Kurcze tak mowicie o tych wysypkach i kurcze młody ma troche tego na brudce i myślalam ze to potówki ale teraz to już nie wiem.
A od urodzenia z Polski mama mi oliwke bambino przysyła więc mysle że to nie to. Ale sobie proszek zmieniłam i czasami jak młodego odbijam to zapominam pieluszke położyć więc może to to? Kurcze dzięki Wam to się można tyyyyle dowiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brunia86 napisał(a):
Paninka przez dziewczyny też spojrzałam 🙂 Boska ta Twoja niunia 🙂)
Kurcze tak mowicie o tych wysypkach i kurcze młody ma troche tego na brudce i myślalam ze to potówki ale teraz to już nie wiem.
A od urodzenia z Polski mama mi oliwke bambino przysyła więc mysle że to nie to. Ale sobie proszek zmieniłam i czasami jak młodego odbijam to zapominam pieluszke położyć więc może to to? Kurcze dzięki Wam to się można tyyyyle dowiedzieć 🙂


Brunia mój też ma na brodzie krosty i to tak go wysypały..... nawet nie tyle na brodzis co z prawej strony ust. Magda pisała, że to może byc ślina bo rączki do buzi pchają, mleko się ulewa. Mojemu to cieknie z kącików jak je i wycieram, wycieram. O i teraz jak to napisałam to chyba mam odpowiedz 😁 Bo karmię prawą reką, na lewej trzymam syna i cieknie mu tak z prawej strony bardziej. Zaparzyłam rumianek to mu pyszczka bedę tym przemywac bo sudokremem smarowałam a to Rysiek baaaardzo lubi 😁
I zasnął zanim go ubrałam. To się póżniej powietrzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
brunia86 napisał(a):
Paninka przez dziewczyny też spojrzałam 🙂 Boska ta Twoja niunia 🙂)
Kurcze tak mowicie o tych wysypkach i kurcze młody ma troche tego na brudce i myślalam ze to potówki ale teraz to już nie wiem.
A od urodzenia z Polski mama mi oliwke bambino przysyła więc mysle że to nie to. Ale sobie proszek zmieniłam i czasami jak młodego odbijam to zapominam pieluszke położyć więc może to to? Kurcze dzięki Wam to się można tyyyyle dowiedzieć 🙂




Brunia mój też ma na brodzie krosty i to tak go wysypały..... nawet nie tyle na brodzis co z prawej strony ust. Magda pisała, że to może byc ślina bo rączki do buzi pchają, mleko się ulewa. Mojemu to cieknie z kącików jak je i wycieram, wycieram. O i teraz jak to napisałam to chyba mam odpowiedz 😁 Bo karmię prawą reką, na lewej trzymam syna i cieknie mu tak z prawej strony bardziej. Zaparzyłam rumianek to mu pyszczka bedę tym przemywac bo sudokremem smarowałam a to Rysiek baaaardzo lubi 😁
I zasnął zanim go ubrałam. To się póżniej powietrzy 🙂



Kornelka ja też karmie na lewej rece i też po prawej stronie brudki nawet do połowy policzka ma te krostki. I też mu s ię tak bokiem ulewa. hmmm chyba masz racje to pewnie od tego . A mogę to sudokremem posmarować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brunia86 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
brunia86 napisał(a):
Paninka przez dziewczyny też spojrzałam 🙂 Boska ta Twoja niunia 🙂)
Kurcze tak mowicie o tych wysypkach i kurcze młody ma troche tego na brudce i myślalam ze to potówki ale teraz to już nie wiem.
A od urodzenia z Polski mama mi oliwke bambino przysyła więc mysle że to nie to. Ale sobie proszek zmieniłam i czasami jak młodego odbijam to zapominam pieluszke położyć więc może to to? Kurcze dzięki Wam to się można tyyyyle dowiedzieć 🙂




Brunia mój też ma na brodzie krosty i to tak go wysypały..... nawet nie tyle na brodzis co z prawej strony ust. Magda pisała, że to może byc ślina bo rączki do buzi pchają, mleko się ulewa. Mojemu to cieknie z kącików jak je i wycieram, wycieram. O i teraz jak to napisałam to chyba mam odpowiedz 😁 Bo karmię prawą reką, na lewej trzymam syna i cieknie mu tak z prawej strony bardziej. Zaparzyłam rumianek to mu pyszczka bedę tym przemywac bo sudokremem smarowałam a to Rysiek baaaardzo lubi 😁
I zasnął zanim go ubrałam. To się póżniej powietrzy 🙂



Kornelka ja też karmie na lewej rece i też po prawej stronie brudki nawet do połowy policzka ma te krostki. I też mu s ię tak bokiem ulewa. hmmm chyba masz racje to pewnie od tego . A mogę to sudokremem posmarować?


Brunia no włąśnie ja smaruję i to jakby pomagało bo blednie i nie wygląda to tak nieprzyjemnie jakby dziecko jakies zaniedbane było. Tylko sęk w tym, że one pojawiają się znów. To trzeba zrobic tak żeby się nie pojawiało, usunąc przyczynę, tylko jak kurdele bele. Nie wycierac może, cho ja staram się przykładac pieluszkę żebyto mleko wsiąkłó ale może zle mi to wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka ja karmie butlą i zawsze pod brudke pieluszke podkładam. Ale to chyba nie pomaga. A rzeczywiście te krostki pojawiają się i potem znikają.Ja myslałam że to potówki i niczym nie smarowałam ale tego coraz więcej się pojawia...Posmarowałam teraz sudokremem i zobaczyłam że na szyjce też ma.Ale jakby mniej może dlatego mniej że mój pulpecik odparzał sobie szyjke i sypie mu po kąpieli pudrem? Nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brunia86 napisał(a):
Kornelka ja karmie butlą i zawsze pod brudke pieluszke podkładam. Ale to chyba nie pomaga. A rzeczywiście te krostki pojawiają się i potem znikają.Ja myslałam że to potówki i niczym nie smarowałam ale tego coraz więcej się pojawia...Posmarowałam teraz sudokremem i zobaczyłam że na szyjce też ma.Ale jakby mniej może dlatego mniej że mój pulpecik odparzał sobie szyjke i sypie mu po kąpieli pudrem? Nie wiem


Ja też tak robię ale na szyjce to nie ma krostek. Na odparzenia dobry jest Bepanthen maśc. Ja ją zastosowałam jak się małemu roweczek odparzył bo we śnie się zfajdał i tak spał dośc długo. Po jednym smarowaniu już skóra była normalna. A na potówki to ten sudokrem chyba jest dobry bo on wysusza. Tak na marginesie my też możemy go stosowac po depitacji mariolki, nie robią się te krostki które są nieprzyjemne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja siostra znalazła i mi wysłała 🙂

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:
- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?
- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?
- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.
- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?
- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.
- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?
- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.
- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?
- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem
- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.
- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.
W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:
- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.
- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "Mamusiu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
brunia86 napisał(a):
Kornelka ja karmie butlą i zawsze pod brudke pieluszke podkładam. Ale to chyba nie pomaga. A rzeczywiście te krostki pojawiają się i potem znikają.Ja myslałam że to potówki i niczym nie smarowałam ale tego coraz więcej się pojawia...Posmarowałam teraz sudokremem i zobaczyłam że na szyjce też ma.Ale jakby mniej może dlatego mniej że mój pulpecik odparzał sobie szyjke i sypie mu po kąpieli pudrem? Nie wiem


Ja też tak robię ale na szyjce to nie ma krostek. Na odparzenia dobry jest Bepanthen maśc. Ja ją zastosowałam jak się małemu roweczek odparzył bo we śnie się zfajdał i tak spał dośc długo. Po jednym smarowaniu już skóra była normalna. A na potówki to ten sudokrem chyba jest dobry bo on wysusza. Tak na marginesie my też możemy go stosowac po depitacji mariolki, nie robią się te krostki które są nieprzyjemne 😜


Hmm ja mojemu smarowałam sudokremem rowek bo on czasami puszcza pierdki z maluśką niespodzianką i też się odparzył. Ale kupie dzisiaj ten bepanthen bo widziałam w aptece i tu tez można kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...