Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Paninka napisał(a):
ann ja mam pytanie do Ciebie...zakładasz cos pod ta czapke z warkoczami? moja jest dosc ciasno robiona ale boje sie zeby Lilki nie przewiało...a z drugiej strony nie chce jej przegrzac i nie mam pojecia czy jakas bawelniana zalozyc pod spod ☺️ ☺️ ☺️

Wiesz, ta moja to ma dziurki, więc pod spód zakładam cieniutką czapeczkę bawełnianą, taką jak się dzieciom po kąpieli zakłada, żeby jej do uszek nienawiało 🙂


to tez zaloze....

a i jeszcze jedno pytanie...zakladacie nadal po kapieli czapeczki? Lilka juz z wiekszosci wyrosla i nie wiem czy kupowac wieksze czy jest juz na tyle duza ze mozna odpuscic...ja wiem ze to durne pytania ale ja sie nie znam ☺️ 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Paninka napisał(a):
ann ja mam pytanie do Ciebie...zakładasz cos pod ta czapke z warkoczami? moja jest dosc ciasno robiona ale boje sie zeby Lilki nie przewiało...a z drugiej strony nie chce jej przegrzac i nie mam pojecia czy jakas bawelniana zalozyc pod spod ☺️ ☺️ ☺️

Wiesz, ta moja to ma dziurki, więc pod spód zakładam cieniutką czapeczkę bawełnianą, taką jak się dzieciom po kąpieli zakłada, żeby jej do uszek nienawiało 🙂


to tez zaloze....

a i jeszcze jedno pytanie...zakladacie nadal po kapieli czapeczki? Lilka juz z wiekszosci wyrosla i nie wiem czy kupowac wieksze czy jest juz na tyle duza ze mozna odpuscic...ja wiem ze to durne pytania ale ja sie nie znam ☺️ 😉 😉

Ja już nie zakładam - też mi Hania z większości wyrosła i nie dokupywałam już więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam mamusie i dzidziusie
Inezmoja Ania dostaje cyca wtedy kiedy chce. Próbowałam jej dawać co 2-3 godziny ale bywały dni że domagała się częściej i nie miałam sumienia jej głodzić. W nocy jak zje o 21 to śpi do 5, obudzi się zje i śpi do 8-9 - dlatego w dzień "nadrabiamy" nocne zaległości.

co do czapeczek po kąpieli - ja wogóle nie zakładałam nawet na początku i nic się nie stało złego (odpukać). Jedynie katarek jaki miała Ania to podłapała od tatusia, bo był przeziębiony, ale mąż chorował ponad tydzień a Ani po 3 dniach przeszło.

mapamusisz uzbroić sie w cierpliwosc - masz niższy limit na jednego maila, więc muszę podzielić muzykę na mniejsze części i wysłać. Niestety zrobię to dopiero po weekendzie, bo ślubny bedzie okupywał kompa a chwilkę to zajmuje zanim dojdą załączniki na serwer
Patity natomiast masz chyba zapchanego maila albo mniejszą pojemność skrzynki, bo część wiadomości mi się wróciła. Wyczyść sobie skrzynkę i daj znać co dostałaś (tytuły maili), a w poniedziałek bedę resztę wysyłać.
siehankowa angielsie piosenki prześlę po weekendzie

Życzę wszystkim udanego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka ja nie zakładam, zresztą krótko zakładałam.....
U nas słonko świeci ale kurde zimno i teraz nie wiem ile czasu zostawić Tosię na dworze bo jednak zimne powietrze, czy można więcej niż godzinę?? żebym jej kurde gardła nie załatwiła....hmmm sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Doberek 😉
Butki super 😉 Ja dostałam i kombinezon z butkami i bez, ale dostałam też butki 😉
Co do ilości mleka to sie nie wypowiem ;/ Lena na cycu wisi kiedy i ile chce.

mapa ja mam turystyczne baby design- baby dream dla Leny i dokupiliśmy materacyk. Dla Julki też takie mieliśmy. Jak wyjeżdżaliśmy to materac zostawał w domu, a my kładliśmy do łóżeczka złożony koc. Łóżeczka bardzo się sprawdziły!
miłego dnia!

ja dziś mam po południu gościa - kumpela aż ze Śląska przyjeżdża do Warszawki i mnie odwiedzi 😉 zabieram się za porządki i obiadek więc pewnie dziś nie zajrzę 😉

Miłego Dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daniela lila tez własnie na dworku spi i nie wiem ile tak moze...a zimno jest ze szok...bez rekawiczek wyszlam i lapy zmarzly mi strasznie 🥴

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/zdjcie0119q.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7831/zdjcie0119q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

nie wiem czemu to zdjecie tak bokiem sie wgrywa 🤔


a ja czapki zakladam caly czas ale chyba tez juz przestane 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czapeczek to ja jeszcze zakładam, bo w sumie dostałam sporo takich na teraz. Ale to tylko na chwilę po kąpaniu, jak kładę małego do łóżeczka to mu zdejmuję. 🙂 Zresztą on nie cierpi czapek 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
Daniela lila tez własnie na dworku spi i nie wiem ile tak moze...a zimno jest ze szok...bez rekawiczek wyszlam i lapy zmarzly mi strasznie 🥴

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/zdjcie0119q.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7831/zdjcie0119q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

nie wiem czemu to zdjecie tak bokiem sie wgrywa 🤔


a ja czapki zakladam caly czas ale chyba tez juz przestane 😜

Jej jak śliczna czapa 🙂 🙂 🙂
A Lilianka oczywiście prześliczna 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Paninka jejku ta czapka jest śliczna i Lila jak w niej ładnie wygląda 🙂


tez mi sie strasznie podoba 😉 😉 😉 tesciowa jeszcze taka Lilce zrobiła ale ta jest jeszcze za duza 🙂 🙂 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/148/zdjcie0122f.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/381/zdjcie0122f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i dziekujemy za komplementy jak sie Lila obudzi to jej przekaze 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Buciki sliczne 🙂,ja kupiłam z nexta emu i jestem zadowolona.
Co do karmienia to w ciagu dnia co trzy godziny 120 a 150,a w nocy to róznie,co 6 a 7 godzin pobudka,a czasami co 5.Z dwa razy się zdarzyło,że Filip spał z 8 godzin,nie wiem od czego to zależy.
A ja dzis jakaś taka nie wyspana jestem.Moje chłopaki pojechały na spacer.
I czekam za nimi bo nie długo wyjezdzamy na obiadek.Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już chatkę ogarnęłam, teraz tylko sałatkę zacznę robić. I czekam na kwoki ( czyt. ciotki) 😁 Oraz moją kochaną teściową, która na bank przybędzie, bo małego już 2 tyg. nie widziała. Oczywiście nie z jej chęci, a mojej. Bo stwierdziłam, że jak ukrócę jej "widzenie" to mniej się będzie wpieprzać. Tak to zazwyczaj chodziliśmy tam co dzień, na reh. zawsze ze mną jeździła, do lekarza też. Więc 2 tyg. to dla niej hohoh. Bo nie pisałam Wam, że Julek ma Stanisław na 2. I ona przed chrzcinami powiedziała, że czytała w necie, że Julki to są pedały i geje i że ona go ochrzci Staś (ONA!), i cały dzień przed chrzcinami gadała, że powiedziała księdzu, żeby się pomylił 😮 Ja powiedziałam, że jak się pomyli to dziecko zabieram z kościoła i wychodzę, a wstydu chyba nie chce mieć przy rodzinie 😁 I wyobraźcie sobie, że ona mówi do niego Staś. I się śmieje, że dziecko rozdwojenia jaźni dostanie, bo u babci Staś a reszta Julek 😮 😮
Ostatnio siedziała u mnie koleżanka i miałyśmy jechać do lekarza (Julkowi jakaś wysypka wyszła) i ja dzwoniłam jej powiedzieć, że Kuba idzie po auto (bo miał u niej na placu), bo jedziemy do przychodni (sami!) a ona min. nie minęła i już u nas była, weszła zabrała mi małego podeszła do okna, ogląda tą wysypkę, my takie oczy, moja koleżanka w osłupieniu. Kuba mówi, że sami sobie damy radę, a ona do nas, że jak nie chcemy to nie musimy jechać, zaczęła małego ubierać, bo ONA JEST Z DZIECKIEM DO LEKARZA UMÓWIONA!!! Ja pokazuję Kubie, żeby coś jej powiedział, no to Kuba ją sprowadził na Ziemię, nie słyszałam co jej powiedział, ale wyszła i się obraziła 😁 😁 I tak od 2 tyg, jak już pisałam nie widzi małego 😁 😁

Ale się rozpisałam. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andzelika no to nadgorliwa teściowa ci sie trafiła
Paninka i ile Twoja lila była na dworze?? bo moja 1,5godz i pewnie jeszcze by była ale mam do mnie zadzwoniła i powiedziała że jak tak zimno to już nawet przydługo.....
ja obiad gotuję i ogólnie jakieś nudy dzisiaj.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chusteczek to my uzywamy cerfurowskie,nawet nawet.Teraz akurat jestem w trakcie bambino bo dostalysmy.Huggies jeszcze nie uzywalam.
Madalena jak urodzilam to na noworodkach uzywali tylko robionej masci na bazie Tormentiolu.Nie wspominali o skutkach ubocnych.
Strasznie mnie brzuch boli,pierwszy raz czekam z utesknieiem na okres(zeby nadszedl i sie skonczyl).Moze po tych anty bede sie lepiej czuc.Mam takie wrazenie jakby ta rana w srodku po cc sie rozciagala.Jak dlugo moze kurczyc sie macica?Jeszcze Norbi mi dzisiaj takiego kopiora zaserwowal w brzuch w to miejsce ze gwiazdy zobaczylam 🤢 🤢
Nie wiem czy znowu tego skoku rozwojowego nie ma.Je po 90ml 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie 🙂
laptop zakupiony więc mogę w koncu się odezwać 🙃 zaległości nie nadrobie ale mam nadzieje że u Was i waszych maleństw wszystko ok 🙂
u nas troch nie za ciekawie bo Michał nadal mi nie przybierał na wadze po 2 tyg. przybrał mi 180 g i w teraz waży 5200 g. Myślałam że to wina mojego mleka ale po zrobieniu badania krwi mały ma jawny niedobór żelaza (jeśłi lekarka się nie myli 🤢 ) i musze mu podawać syrop 2 razy dziennie. Za dwa tygodnie kontrola. Mam nadzieje że w koncu zacznie przybierać 🙂 a i jeszcze dostaliśmy skierowanie na rehabilitacje bo mały układa się w literę S :s ciekawe od czego to? ale chyba najpierw pojdziemy do neurologa by on stwierdził co i jak. U nas to chyba wszystko... 🙂
A właśnie widze że w avatarkach zmiany 🙂 maleństwa śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia sliczna.Pokazalam Norbertowi 😉
daniela pomagasz Tosi w tych cwiczeniach?Ukladasz raczki itp? Czy sama tak?
Anya i jak sprawa z nadzerka? Gin mnie badal powiedzial ze u mnie czysto jest 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...