Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Inez ogólnie wszystkie - pneumo, rota, skojarzeniowe. A najwięcej dzieci z jakimiś chorobami jest po szczepionce na odrę.


No właśnie o tej szczepionce skojarzonej MMR (odra, świnka, różyczka) też słyszałam.
Mam bardzo bliskich znajomych, których dziecko zachorowało na autyzm po tej szczepionce. A moja mama ma koleżankę, której wnuk przestał mówić. Tak po prostu, był normalnie rozwijającym się dzieckiem i po tej szczepionce jakby cofnął się w rozwoju. Dlatego tak strasznie się jej boję i nie wiem czy ją zastosujemy. Wiem, że są różne plotki na ten temat, ale niestety ja znam osobiście ludzi, którzy doświadczyli skutków tej szczepionki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już tradycyjnie wpadam na "ostatki".
Poczytałam i zaraz zmykam spać, nie mam już siły na pisanie a i pewnie nie mam za bardzo z kim. No, za wyjątkiem Inez (cześć Inez 🙂)
Zaraz jeszcze zajrzę na sierpnióweczki zobaczyć twoją pracę bom ciekawa niezmiernie 😉
Kornelka, ja ostatnia złożę ci życzenia. Bardzo spóźnione, ale to przez ciebie - nie mogłaś powiedzieć wcześniej???? I zaintonuje za Siehankową "niech jej gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie......"
No dobra, nie śpiewam dalej.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Inez ogólnie wszystkie - pneumo, rota, skojarzeniowe. A najwięcej dzieci z jakimiś chorobami jest po szczepionce na odrę.


No właśnie o tej szczepionce skojarzonej MMR (odra, świnka, różyczka) też słyszałam.
Mam bardzo bliskich znajomych, których dziecko zachorowało na autyzm po tej szczepionce. A moja mama ma koleżankę, której wnuk przestał mówić. Tak po prostu, był normalnie rozwijającym się dzieckiem i po tej szczepionce jakby cofnął się w rozwoju. Dlatego tak strasznie się jej boję i nie wiem czy ją zastosujemy. Wiem, że są różne plotki na ten temat, ale niestety ja znam osobiście ludzi, którzy doświadczyli skutków tej szczepionki 😞

U nas można pisać "odwołanie" od tej szczepionki podobno 🤨 🤨

Mykam spać, na 8 mam szkołe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Inez napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Inez ogólnie wszystkie - pneumo, rota, skojarzeniowe. A najwięcej dzieci z jakimiś chorobami jest po szczepionce na odrę.


No właśnie o tej szczepionce skojarzonej MMR (odra, świnka, różyczka) też słyszałam.
Mam bardzo bliskich znajomych, których dziecko zachorowało na autyzm po tej szczepionce. A moja mama ma koleżankę, której wnuk przestał mówić. Tak po prostu, był normalnie rozwijającym się dzieckiem i po tej szczepionce jakby cofnął się w rozwoju. Dlatego tak strasznie się jej boję i nie wiem czy ją zastosujemy. Wiem, że są różne plotki na ten temat, ale niestety ja znam osobiście ludzi, którzy doświadczyli skutków tej szczepionki 😞

U nas można pisać "odwołanie" od tej szczepionki podobno 🤨 🤨

Mykam spać, na 8 mam szkołe 🙂 🙂


No ciekawe jak jest w Norwegii, znając ich podejście do dzieci to jeszcze jak się nie zgodzę na szczepionkę to mi dziecko zabiorą 🤢

Miłej szkoły Andżelika. Szkoła...kiedy to było 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Ja już tradycyjnie wpadam na "ostatki".
Poczytałam i zaraz zmykam spać, nie mam już siły na pisanie a i pewnie nie mam za bardzo z kim. No, za wyjątkiem Inez (cześć Inez 🙂)
Zaraz jeszcze zajrzę na sierpnióweczki zobaczyć twoją pracę bom ciekawa niezmiernie 😉
Kornelka, ja ostatnia złożę ci życzenia. Bardzo spóźnione, ale to przez ciebie - nie mogłaś powiedzieć wcześniej???? I zaintonuje za Siehankową "niech jej gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie......"
No dobra, nie śpiewam dalej.
Dobranoc


A dobry wieczór 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak was doczytałam 😁 😁 uzależnienie totalne 🤪 🤪

STO LAT dla WSZYSTKICH DZISIEJSZYCH MAŁYCH JUBILATÓW 🙂

Inez super ta mapa, dopiero teraz widać jak się sierpnióweczki "rozmieściły" dam oklaska jak będziesz wolna 😁 😁

Agapurka witaj z powrotem.

lecę na szybki prysznic bo pewnie królewna sie zaraz zbudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Goście dopiero poszli.... było fajnie 🙂 Tosia grzeczniutka, polewanie głowki nawet nie zaplakala 🙂
doczytam Was jutro bo już dzisiaj chyba nie dam rady

śpijcie dobrze DOBRANOC


No to super, że wszystko się udało i buziaki dla Tosi, że wytrzymała jak obcy pan ją polewał wodą po główce 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Wyspałam się dziś jak nic. Julka spała od 22:30 do 6:30 🤪 🤪 🤪
a i Maja lepiej, też spała całą noc i to w swoim łóżku.

Buziaki dla Ksawiera i Szymona 🙂 🙂 🙂
O i dla Julka z okazji 3 miesięcy.

Daniela cieszę się że wszystko się udało (ty się biedna napracujesz zawsze) i czekam na foty 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Sto lat dla naszych słodkich solenizantów Juleczki i

Ksawierka
z okazji ukończonych 4 m-c

oraz dla Julka i Aleny z okazji ukończenia 3 m-c 🙂

Zdrówka dla Was i dużo miłości.


Daniela
czekamy na zdjęcia z chrzcin. Pewnie cieszysz się, że masz je już za sobą. I na pewno wszystko się świetnie udało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od aasi niestety ma pewne problemy rodzinne i dlatego nie jest aktywna na forum. Pozdrawia wszystkie mamusie i maluszki i przeprasza za nieobecność. Jak sytuacja się wyklaruje to na pewno się pojawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...