Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
A propos filmiku od madaleny - czy wasze dzieci się już tak chichrają?
Bo moja Hanka to bardzo niechętnie się tak spontanicznie i głośno śmieje. Uśmiechy rozdaje na prawo i lewo, piszczy z radości, ale trzeba się nieźle natrudzić, żeby zaczęła chichotać.


Mój Tymcio jeszcze się nie śmieje 😞 Uśmiecha się na potęgę i ''gada'', ale nie śmieje się na głos. No, ale mój Tymcio najmłodszy to chyba mam czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
No i znów mam sukces. Julka wykonała samodzielny obrót z brzucha na plecy tak jak trzeba 🤪 🤪 🤪
I wczoraj i dziś, więc już wiem, że to nie przypadek 🙂


Marta, moja Hanka tez się obraca, ale nasz reh studzi mój zachwyt. Mówi, że dopiero wtedy gdy dziecko potrafi w pełni kontrolować obrót to możemy mówić o świadomym przewrocie. A kontrolowany obrót to taki gdy dziecko będąc "w połowie drogi" potrafi "zawrócić". Leżąc na boku potrafi się kiwać do przodu i tyłu. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi.
Moja Hanuśka jak już dojdzie do pewnego etapu to nie ma odwrotu 😞
Ale ja i tak się cieszę jak się przewraca 🙂
Hmmm u mnie to nie wygląda jak z połowy drogi nie ma odwrotu. Tylko jak porządny wysiłek. I ona np przekłada pupę, wraca, z nów przekłada. Potem dźwiga głowę, czasem głowa upada, a ona stęka i prostuje ciało już na brzuchu.
Świadomy czy nie, dla mnie to sukces. Bo wiesz jak jest. A tu stópki w buzi, teraz obrocik.


Aaaa, no to w takim razie to chyba jak najbardziej świadomy 🙂 To chyba dość szybko Julce poszło, nie? Super, ciesze się razem z tobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerka i się nie załapałam 🤢 heheh

Moja Tosia też rozdaje uśmiechy ale w głos jeszcze się nie zaśmiała......
Już wykąpana zasnęła ale podejrzewam że się obudzi tylko nie wiem za ile

U nas okropny wicher więc mówię Dobranoc bo nie wiem czy mi net nie padnie przypadkiem.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
daniela napisał(a):
oo i mówią w wiadomościach ze idzie huragan...
Moniczek u was najmocniej ma wiać do 120km/h u nas też


Od nas to idzie 🤨


Inez, w wiadomościach pokazywali relację z Norwegii, jak zalewa wybrzeże. A ty nad morzem mieszkasz?
U nas tez dziś wieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
daniela napisał(a):
oo i mówią w wiadomościach ze idzie huragan...
Moniczek u was najmocniej ma wiać do 120km/h u nas też


Od nas to idzie 🤨


No mówili że zmyło cały dom 😮 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Inez napisał(a):
daniela napisał(a):
oo i mówią w wiadomościach ze idzie huragan...
Moniczek u was najmocniej ma wiać do 120km/h u nas też


Od nas to idzie 🤨


Inez, w wiadomościach pokazywali relację z Norwegii, jak zalewa wybrzeże. A ty nad morzem mieszkasz?
U nas tez dziś wieje.


Ja mieszkam na Lofotach, tu są same fiordy, wszędzie woda, mosty, przeprawy promowe. Te domy co pokazywali to u mnie w województwie. Było ostro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki!

Widzę,że był temat chcichotania 🙂. Mój Filipek zachichotał pierwszy raz jakies 2 tyg.temu jak dałam mu puszke z herbatą hipp na brzuszek i puszka się zsunęla. Za każdym razem gdy spadała to chichotał. 😁 😁Potem dłuuuuga przerwa i zaśmiał sie pare dni temu przy kąpieli...fikusiał jakby miał adhd i zaczełam sie śmiać na co on zachichotał. Od tamtej pory cisza 🥴

Co do wiatru to tutaj w gubinie też nieźle daje 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daniela super fotka 🙂
Marta dziękuję bardzo 😘 mam nadzieję że Ci za bardzo nie zawracam głowy ale mam ostatnie 2 pytania ☺️ jak często dokarmiasz mm i ile Julia je za jednym razem?
Co do śmiania się to michał chyba aż tak to się nie chichra 😞 ale potrafi moja mama go usłyszeć w 3 pokoju 🙃 😁 😁
co do przewrotów z brzuszka na plecki to Misiek też ostatnio kilka razy tak zrobił 😜
Czy któreś z maleńst ma może asymetrie i chodzi na rehabilitacje? Bo mój ma a na rehabilitacje mamy czekać koło miesiąca a chciałabym już z małym troszkę popracować bo te nogi to mnie już denerwują że na prawą stronę lecą 🤢
uciekam oglądać filmik 🙂
miłej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anya napisał(a):
Marta dziękuję bardzo 😘 mam nadzieję że Ci za bardzo nie zawracam głowy ale mam ostatnie 2 pytania ☺️ jak często dokarmiasz mm i ile Julia je za jednym razem?
Ja karmię Julkę mm zazwyczaj 4 razy dziennie, i ona zjada wtedy przeważnie 130ml. Pozatym dostaje cyca na żądanie, no i w nocy tylko cyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😜
spęd rodzinny wyczerpuje hehe 😮 🙃
Daniela super wyglądacie na zdjęciu a pierwszy bukiecik Tosi śliczny
krzesełko mam takie http://www.mamaija.pl/coneco-fabula-krzeselko-do-karmienia,d3134.html
ale Bartek nie lubił w nim jeść - ciekawe jak Tosia
Magda ło matko posikałam się prawie ze śmiechu jak sie dzieci śmieją hahaha 🙃
Martuś gratulki dla Ciebie i Juleczki za postępy 😎 a jak fajnie pytki do buzi pcha
Jo-aneczka moja Tosia dzisiaj właśnie rozchichotała się jak do niej mówilam : powiedz OOOOla a ja razem z nią się zaśmiewałam
Daniela no wieje u mnie straaasznie aż dudnią okna 😮 😮 😮

Tosia dziś raczyła się marcheweczką - zjadła trzy łyżeczki i zapiła mleczkiem
a jutro pewno będzie pomarańczowa kupka 😉

Dobrej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny za miłe słowa 🙂
Madzia ale Szymek wysoooko trzyma głowę wow
Marta ja również gratuluję postępów bo chyba zapomniałam napisać

Ja też uciekam bo oczy mi sie same zamykają
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...