Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Kornelka echh tam od razu królową 😁 😁 I tak jedna dziewczyna będę więc nie muszę się starać, żeby lepiej wyglądać od którejś 😁 😁, bo się tak kolegujemy grupką osób, w sumie sami chłopacy i żaden dziewczyny nie ma.

A nie przepraszam, ma do nas moja kuzynka z narzeczonym przyjechać na sylwestra, więc będzie 2 😁 😁

Andzelika to już jednak konkurencja 🤪 😉 Dobrze, że chociaż 2 dziewczyny bo to by bal samców był 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Siehankowa ja tą zyrafkę już wcześniej wypatrzyłam fajna jest
Andżelika suknia super - ja bym się zdecydowała gdybym miala mniej kg na garbie
Bartek też dwulatek i mam nadal dylemat co kupić a od babci dostanie lego od 2 do 5 lat
dzieciarnia wykąpana ,Tosia włóżeczku a Bart fika ze starszą siostrą
chyba obejrzę sobie film
dobrej nocy kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Andzelika sukienka bombowa 🤪 Bardzo mi się podobają sukienki bez ramiączek, ale z moim wielgachnym cycem to lipa 😞


wielgachny źle, mały jeszcze gorzej..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu przepis na pyyszny schabik 🙂 może któraś z Was skusi się i zrobi 🙂

1kg schabu
1masło
1 słoiczek przecieru pomid.
70dag pieczarek
2duże cebule

1. schab pokroić w cienkie plastry, osypać vegetą i zostawić na noc (dzień wcześniej)
2. 0,5 kostki masła skroić w piórka wyłożyć cały spód rynki
3. plasry schabu posmarowac cienko z obu stron przec. pomidorowym i ułożyć na maśle
4. obrac pieczarki cebule (w krazki)
5. mięso przesypac cebula i pieczarkami
6 .układać warstwami, warstwa mięsa, cebula, pieczarki
7 na górna warstwę dac resztę masła
8 przecier przelac do miseczki. dać troszke wody i razem wymieszac, takim sosem polac mieso
9 gotowac ok 50min (sprawdzic czy schab miekki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jeszcze na chwilę
siehankowa znalazłam coś takiego http://allegro.pl/puzzle-drewniane-edukacyjne-z-dzwiekami-gratis-i1919161519.html bo właśnie się zastanawiam nad puzzlami dla mojego smyka
i szukam takich dużych drewnianych bo widziałam na targach przedszkolaka i Bartkowi sie podobały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
daniela napisał(a):
Inez napisał(a):
Andzelika sukienka bombowa 🤪 Bardzo mi się podobają sukienki bez ramiączek, ale z moim wielgachnym cycem to lipa 😞


wielgachny źle, mały jeszcze gorzej..... 🤢

Najlepiej mieć średni 😜

Hmmm ja mam duże B, małe C - taki mi jak najbardziej odpowiada 😁 W ciąży twierdziłam, że mam za duży. A jak wychodziłam ze szpitala na 3 dzień Łooooooooooooooo Matkooooooo - JAK SYLIKONY PAMELI ANDERSON 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
ja jeszcze na chwilę
siehankowa znalazłam coś takiego http://allegro.pl/puzzle-drewniane-edukacyjne-z-dzwiekami-gratis-i1919161519.html bo właśnie się zastanawiam nad puzzlami dla mojego smyka
i szukam takich dużych drewnianych bo widziałam na targach przedszkolaka i Bartkowi sie podobały

A zobaczcie czy nie ma ich w biedronce, bo wiem że moja mam je kiedyś siostrze kupowała właśnie w biedronce i tańsze były 🤨 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
daniela napisał(a):
Inez napisał(a):
Andzelika sukienka bombowa 🤪 Bardzo mi się podobają sukienki bez ramiączek, ale z moim wielgachnym cycem to lipa 😞


wielgachny źle, mały jeszcze gorzej..... 🤢

Najlepiej mieć średni 😜

Hmmm ja mam duże B, małe C - taki mi jak najbardziej odpowiada 😁 W ciąży twierdziłam, że mam za duży. A jak wychodziłam ze szpitala na 3 dzień Łooooooooooooooo Matkooooooo - JAK SYLIKONY PAMELI ANDERSON 😁 🤪 🤪

to ty palomy nie widziałaś 🤪 😜

ja mam E to juz wogóle nie nadają sie do takiej sukienki 😉 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka dziękuję za troskę, troszkę schodzi ale codziennie robię jej parafiną wieczorem a później czesanie...trochę to uciążliwe... 🤢
Jola przepis sprawdzony 😉 robiłam już kilkanascie razy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
ja jeszcze na chwilę
siehankowa znalazłam coś takiego http://allegro.pl/puzzle-drewniane-edukacyjne-z-dzwiekami-gratis-i1919161519.html bo właśnie się zastanawiam nad puzzlami dla mojego smyka
i szukam takich dużych drewnianych bo widziałam na targach przedszkolaka i Bartkowi sie podobały


To jest super prezent! Ja 3 razy dawałam coś takiego i dzieciaki były MEGA zadowolone. A w Smyku są takie, że jak poprawnie włożysz np krówkę to muczy 😁 Naprawdę polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
daniela napisał(a):
Inez napisał(a):
Andzelika sukienka bombowa 🤪 Bardzo mi się podobają sukienki bez ramiączek, ale z moim wielgachnym cycem to lipa 😞


wielgachny źle, mały jeszcze gorzej..... 🤢

Najlepiej mieć średni 😜


Otóż to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny a jak u Was z samooceną po ciąży? Ja nie mogę na siebie patrzeć, moje ciało to masakra mimo tego, że już dużo schudłam, włosy, cera...fe
Czuję się strasznie nieatrakcyjnie, normalnie jakbym nie była kobietą, jakbym była aseksualna 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
Inez u mnie nie jest źle, bo mąż mi ciągle komplementy mówi czasem nawet kupi mi jakis balsam z reklamy 🙂
i zdaża mi się pojechać z nim na zakupy nieumalowana nawet niezauważy 😉


Ano właśnie u mnie komplementów zero ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ciąży się czułam strasznie, pomimo tego że lubiłam ten stan, to i tak czułam się jak hipcio.
Po porodzie poczułam się taka szczupła. Nie lubię mojego brzucha, bo mam parę rozstępów ( po lewej stronie tylko 😁 😁), cycki ok, włosy se zrobiłam więc są do zniesienia. Pośladki mnie wkurzają, bo mam na nich też trochę rozstępów. Ale na razie jako tako próbuję oswajać się z swoim ciałem, bo twierdzę, że to kwestia przyzwyczajenia 😁 😁 A ubolewać będę jak nadejdzie lato 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...