Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
kurcze tak siedze i siedze przy tym kompie a i tak wszystkiego nie doczytałam ☺️
Paninka strasznie mi przykro z powodu kotki, sliczna była 😞 😘
Martusiau ciebie tez nie ciekawie ale pamietaj, ze Bóg zsyła na człowieka tylko tyle ile jest on w stanie przetrwać. 😉
Siehankowa trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki 😉 😉 😉 Musi byc dobrze 🙂
i tylko tyle zdążyłam doczytać.............. ☺️
Oliwce wyskoczyła jakas plamka na główce tak bliżej karku i tak się zastanawiam co to może być 🥴 Jak do jutra nie zejdzie to znowu do lekarza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Paninka napisał(a):
aniołek moze to naczyniaczek? lilka tez miala nad karczkiem ale zeszly, na powiece nadal ma ale coraz bledszy sie robi

No własnie nie wiem co to 🥴 Takie jakby zaostrzone i 1,5cm średnicy ma 🤨
A Ty stosowałas na to jakąs maść????


Aniołku a może odleżała sobie czymś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Paninka napisał(a):
aniołek moze to naczyniaczek? lilka tez miala nad karczkiem ale zeszly, na powiece nadal ma ale coraz bledszy sie robi

No własnie nie wiem co to 🥴 Takie jakby zaostrzone i 1,5cm średnicy ma 🤨
A Ty stosowałas na to jakąs maść????


nie, niczym tego nie smarowalam, wogole nie zwracalam uwagi, samo zeszlo...pediatry pytalam to mowila ze dopoki sie nie zmienia, nie paprze itp. to nic sie nie robi...nadia Pati tez miala to moze ona cos wiecej bedzie wiedziala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko potrzebuje tyle uwagi, że jak odchodzę on niego to zaczyna piszczeć (dosłownie), jak podejdę to się cieszy, daje mu buzi to mnie po policzku liże hehe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Paninka napisał(a):
aniołek moze to naczyniaczek? lilka tez miala nad karczkiem ale zeszly, na powiece nadal ma ale coraz bledszy sie robi

No własnie nie wiem co to 🥴 Takie jakby zaostrzone i 1,5cm średnicy ma 🤨
A Ty stosowałas na to jakąs maść????


Aniołku a może odleżała sobie czymś


Raczej chyba nie, ale pewności tez nie mam. Jutro chyba pójde do tego lekarza bo nie daje mi to spokoju. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Moje dziecko potrzebuje tyle uwagi, że jak odchodzę on niego to zaczyna piszczeć (dosłownie), jak podejdę to się cieszy, daje mu buzi to mnie po policzku liże hehe 😁 😁 😁


moja jeszcze lapie mnie za wlosy, otwiera najszerzej jak sie da paszcze i przyciaga mnie jakby mnie pozrec chciala 🤪 🤪 🤪 i jeszcze tak slodziutko sapie przy tym 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Moje dziecko potrzebuje tyle uwagi, że jak odchodzę on niego to zaczyna piszczeć (dosłownie), jak podejdę to się cieszy, daje mu buzi to mnie po policzku liże hehe 😁 😁 😁


moja jeszcze lapie mnie za wlosy, otwiera najszerzej jak sie da paszcze i przyciaga mnie jakby mnie pozrec chciala 🤪 🤪 🤪 i jeszcze tak slodziutko sapie przy tym 😉 😉 😉

Aaa Julek też sapie, włosy też mi już wyrywał nie raz, ale teraz mi tak wypadają, że wole w domu spinać, żeby czasem nie zjadł jakiegoś, bo już raz w ręce miał 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam najazd 2koleżanek 🙂 fajowo bylo sobie z kimś pogadać.....live 🤪 🤪 🤪 😁 😁
mi Tosia też namiętnie włosy rwie chociaż splątane są.....
uciekam do niej bo krzyczy......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałam "Druhny" - jedna z nich miała samych synów i mówiła, że póki są mali to ok, a potem kołdry sztywne itp. 😁 😁

I dziś mówię do Julka "Mama musi się tobą nacieszyć, bo potem to będą już tylko sztywne kołdry" 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godz spacer zaliczony, w kominku rozpalone, ksawier leży w łóżeczku i zasypia, a ja szukam na all jakiegos drobnego prezentu na mikołaja dla Ksawiera, ale takiego zeby juz mógł się bawić-a nie za miesiąc czy 2 😉 ...
myślałam o czymś takim:
kluczyki fisher
lub takim
żyrafa
albo ewentualnie:
telefon
jak myslicie? co będzie najlepsze? a może jakieś inne pomysły? 😉 z tym, ze takie "drobne", bo cos droższego dostanie na gwiazdke 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny 🙂
Ja do Was z pytaniem...moja Gabrysia skończy 3 miesiące 17 grudnia...od paru dni strasznie się ślini, pcha łapki do buźki i drapie sobie dziąsełka tak, że aż troszkę krewki poleciało...czy może zaczynać się już ząbkowanie??? Może u Was któreś dziecię też tak szybko zaczęło, a może to nie to-sama już nie wiem?? Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂
Ja do Was z pytaniem...moja Gabrysia skończy 3 miesiące 17 grudnia...od paru dni strasznie się ślini, pcha łapki do buźki i drapie sobie dziąsełka tak, że aż troszkę krewki poleciało...czy może zaczynać się już ząbkowanie??? Może u Was któreś dziecię też tak szybko zaczęło, a może to nie to-sama już nie wiem?? Pozdrawiam 🙂

Mój Julek miał 2 miesiące, jak zauważyłam białą plamkę na dziąsełku, jak sprawdzałam to też krewka trochę poleciała. Lekarka powiedziała, że bardzo możliwe, dzieci się z zębami rodzą 🙂

Ale też teraz zaczyna się taki okres - wzmożone ślinienie, wkładanie łapek do buźki 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...