Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde dzwoniłam,aby doktorka mi wyniki Nadi zinterpretowała i mowi ,że nie sa najlepsze i że ma niby wrodzona niedokrwistośc 😞 😞 😞 😞 😞
I że dobrze by było zelazo podawać,a Nadi i bez żelaza ma problemy z kupą...a jak zacznę podawać to w ogóle będzie meksyk 😞 i juz mam zepsuty dzień 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Pati123 napisał(a):
Kurde dzwoniłam,aby doktorka mi wyniki Nadi zinterpretowała i mowi ,że nie sa najlepsze i że ma niby wrodzona niedokrwistośc 😞 😞 😞 😞 😞
I że dobrze by było zelazo podawać,a Nadi i bez żelaza ma problemy z kupą...a jak zacznę podawać to w ogóle będzie meksyk 😞 i juz mam zepsuty dzień 😞 😞 😞 😞 😞


Pati u nas na polepszenie wyników krwi nie kazała żelaza tylko kwas foliowy po pół tabletki dziennie - zapytaj bo faktycznie żelazo utrudni kupki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Pati trzymaj się, może jeszcze nie wszystko przesądzone. Za jakiś czas pewnie będziecie musiały powtórzyć wyniki. Może nie jest aż tak źle. A sytuacja z zaparciami chwilowa i im Nadia będzie starsza tym będzie lepiej. Potem po prostu będziesz karmić ją jedzeniem o większej zawartości żelaza. A na lepsze przyswojenie żelaza dobra jest witamina C i produkty, które ją zawierają. Jestem z Wami i mam nadzieję,że sobie z tym poradzicie. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZIEŃ DOBRY choć dopiero się zaczyna a ja bym poszła już spać!!!Kompletnie się nie wyspałam 😠 😠GANDZIA co chwila się budziła o 5 postanowiła sobie pogadać ze mną o6 udało mi się ją uśpić 🙂 a o 7;40 już pospane...a do tego wszystkiego jeszcze jakieś głupoty mi się śniły... za chwilkę jak wstanie spadamy na spacerek i po paczkę z Hippa do rossmana 🙂
PATI JA Z KROKODYLA MUSZĘ ZREZYGNOWAĆ 😞 I GŁOWA DO GÓRY BĘDZIE DOBRZE A MOŻE Z TYMI KUPKAMI NIE BĘDZIE JUŻ TAK ŹLE... 😘
Paninka -współczuję ja moją psinkę też straciłam po spotkaniu z autem...tylko moja jeszcze się męczyła bo miałam nadzieję, że wyjdzie z tego, ale niestety 2 lata temu przed świętami Bożego Narodzenia musiałam ją uśpić 😞a była kochana, każdy mi jej zazdrościł...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/050922belcia1027.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3894/050922belcia1027.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
MIŁEGO DNIA MIMO WSZYDTKO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieńdobry!

Nadrobiłam material i akurat filip się obudził...wiedział kiedy... 🙂
Mam pytanie - dajcie link do krokodylka...może i ja sie skusze jak tyle zamówień???

Mamusie odpowiedzcie mi prosze na pytanie: czy wasze maleństwa karmione MM zaczynaja mniej jesc? Chodzi o to,że od paru dni mały nie zjada pełnej butli (180ml) a zawsze zjadał i mu mało było. teraz daje mu kilka łyżeczek na obiadek np.marchewkowej...i inne rzeczy...Czy to dlatego?? Nie chce pić bo woli lepszą - zupke? dzisiaj rano znowu zostawił mleczko..chcialam mu dac gruszke ale zjadł 2 łyzeczki i koniec...Czy u was też sie tak dzieje?
🥴 🥴
Jk śpia wasze maluchy? Mój budzi sie punkt 3:00, zje..i w okolicach godz. 6-7 pobudka na całego... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agapurka Lilka ostatnio tez mniej zjadala ale chyba juz wszystko wraca do normy...a spi od 21 do 10 rano z rzerwa na butle o 6


nie dalam rady zakopac meganki 😞 😞 😞 musialam szwagra prosic zeby to zrobil 😞 na razie udalo mi sie jej puszki z jedzeniem powynosic 😞 😞przepraszam ze tak Wam truje ale boli mnie strasznie ta strata 😞 😞 😞 zaraz Lilka sie obudzi to bede miala sie czym zajac 😞

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/zdjcie0026w.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8052/zdjcie0026w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
agapurka Lilka ostatnio tez mniej zjadala ale chyba juz wszystko wraca do normy...a spi od 21 do 10 rano z rzerwa na butle o 6


nie dalam rady zakopac meganki 😞 😞 😞 musialam szwagra prosic zeby to zrobil 😞 na razie udalo mi sie jej puszki z jedzeniem powynosic 😞 😞przepraszam ze tak Wam truje ale boli mnie strasznie ta strata 😞 😞 😞 zaraz Lilka sie obudzi to bede miala sie czym zajac 😞

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/zdjcie0026w.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8052/zdjcie0026w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


oj Paninka 😞 tulę mocno choć i tak wiem że to nie pomoże - ja w ten sposób straciłam pieska i mimo że to było dawno to przykro na samą myśl
a kicia przecudna - o mamciu jak mi sie chce kotaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😉
my przed chwila wstaliśmy 🤪
Pati, nie stresuj sie na zapas, moze wcale nie jest aż tak zle... trzymam kciuki 😘 czasem cos na pierwszy rzut oka wydaje się straszne, a pózniej okazuje sie ze nie taki diabeł straszny... 😘
Paninka, przykro mi z powodu meganki 😞 wiem co czujesz, ja do dzis nie moge otrząsnąć sie po stracie Pumki 😞 trzymaj sie kochana 😘
zaraz będe dzwonic po wyniki - jak tylko coś będę wiedziec , dam znac... a teraz uciekam , bo Ksawi wzywa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka 😘 😘 😘
agapurka moj mniej wiecej jak Tosia moniczek,z tym ze usypia kolo 21.
a w dzien zdarza sie ze usnie kolo 10 i spi 5 min,po poludniu troche dluzej drzemie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pranie się pierze, chatka ogarnięta, zupka się gotuje jeszcze tylko te nieszczęsne prasowanie ehhh 😠 😠 jak ja tego nie cierpię. Ale najpierw muszę wypić drugą kawę aby naładować akumulatory. Ale jak przypomina mi się, że popołudniu wybieram się do fryzjera to od razu nastrój mi się poprawia. Jestem już tak zarośnięta, że aż wstyd normalnie.

Martusia
jestem z TOBĄ kochana. Ty wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć. Postaram się chodź odrobinę rozlać miód na Twoje zranione serduszko. Na pewno dzięki Tobie Lee jakoś to przejdzie. 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!
U nas nocka w końcu wraca do normalności Witek zasnął o 19, pobudka o 00, a potem o 5 i 7.15, także w koncu sie wyspałam.
Paninka kochana Ty moja, popłacz sobie to Ci pomoże, ja też tak straciłam kota- Leon się zwał, wieczorem zrobiłam mu nowe legowisko, styropianem obiłam budkę od środka i nowy kocyk mu kupiłam, a on nie wrócił nad ranem, a potem znalazłam go na drugiej stronie ulicy, już wracał do domu ale nie zdążył, wtedy był mróz wiec mój m go zakopał bo ja nawet nie mogłam na niego patrzec, ale czas leczy rany, a zkotami to tak już własnie jest.
Moniczek Tosieńka też już świateczna, fajną ma czapę i superkowo wygląda 🤪
Pati nasza bizneswomen, aż Ci zaklaskam jak będzie wolne.
Martuś trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się ułożyło, chociaż wiem że można sobie gadać, a Wy i tak macie teraz ciężki okres przed sobą, ale najważniejsze że macie siebie i razem będziecie przez to przechodzić 😘
Diviana miałam wczoraj pisać, ale zapomniałam, Twoja kartka z Alusią świetna, od razu rzuciła mi sie w oczy, śliczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Pranie się pierze, chatka ogarnięta, zupka się gotuje jeszcze tylko te nieszczęsne prasowanie ehhh 😠 😠 jak ja tego nie cierpię. Ale najpierw muszę wypić drugą kawę aby naładować akumulatory. Ale jak przypomina mi się, że popołudniu wybieram się do fryzjera to od razu nastrój mi się poprawia. Jestem już tak zarośnięta, że aż wstyd normalnie.

Martusia
jestem z TOBĄ kochana. Ty wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć. Postaram się chodź odrobinę rozlać miód na Twoje zranione serduszko. Na pewno dzięki Tobie Lee jakoś to przejdzie. 🥴 🥴


Już posprzątałaś?? Ty to jesteś jednak szybka kobitka, ja zanim sie wezme to cały dzien mi schodzi ehh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta uściskam byście to przetrwali
Paninka współczuję, mój sierściuch jest częścią naszej rodziny i wiem jak do zwierzaka można się przyzwyczaić i piękny z niej kotek była ale pamiętaj koty mają 9 żyć wróci do Ciebie pod inną postacią (ja wiem że to prawda jest bo miałam takie zdarzenie)
Milium Moniczek cudne dzieciaczki w świątecznym wydaniu 🙂
Pati wepchałam się w kolejkę i udało mi się Tobie zaklaskać super z Ciebie babka, jakby co na owoca i krzesełko do karmienia tez się pisze 🙂 Mam nadzieję ze Nadi nie dostanie żelaza tylko coś innego
Madalena trzymam kciuki za Szymka by dzielnie przetrwał przetykanie kanalików
Siehankowa za Ksawcia też mocno trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Pranie się pierze, chatka ogarnięta, zupka się gotuje jeszcze tylko te nieszczęsne prasowanie ehhh 😠 😠 jak ja tego nie cierpię. Ale najpierw muszę wypić drugą kawę aby naładować akumulatory. Ale jak przypomina mi się, że popołudniu wybieram się do fryzjera to od razu nastrój mi się poprawia. Jestem już tak zarośnięta, że aż wstyd normalnie.

Martusia
jestem z TOBĄ kochana. Ty wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć. Postaram się chodź odrobinę rozlać miód na Twoje zranione serduszko. Na pewno dzięki Tobie Lee jakoś to przejdzie. 🥴 🥴


Już posprzątałaś?? Ty to jesteś jednak szybka kobitka, ja zanim sie wezme to cały dzien mi schodzi ehh.


hehe jeśli można to nazwać sprzątaniem to tak 🙂 ☺️ ale grunt że można mieszkać i jakoś funkcjionować 🤪 🤪 ja tam wychodzę z założenia,że dom jest to mieszkania a nie na wystawę. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...