Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

lydziaa84 napisał(a):
Pati, aż Ci zaklaskałam za ta krokodylową akcję 🙂
A co do krzesełek spróbować można, choć może być ciężko, bo każda ma inny gust


właśnie spróbować można 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Kornelka7 napisał(a):
Matko Pati 😮 🤪 ale masz głowę do interesów 😁
Wyobraziłam sobie te krokodyle hurtowe potem krzesełka też hurtowo i Bóg wie co jeszcze nam do głowy przyjdzie 🤪 Było tak kiedyś gdziekolwiek, żeby tyle kobiet tyle zgodnych pomysłów miało? 🤪 Oj wesoło 🤪 🤪
Oklask dla Ciebie Pati 🤪


Uwielbiam zakupy i negocjowanie cen, realizowanie zmówień to po prostu moja praca i hobby 🙂 jeżeli mozna to tak nazwać 🙂 🙂 Dobra spadam spać mam nadzieję,że koleś skombinuje odpowiednią ilość krokodyli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Ja mam z drutem, na all zamawiałam i jest ok ale miseczka E

Kornelka- papryka (żywa) i nie tylko czerwona, ale i żółta, zielona.


Dzieki Lydzia 😘 zaklaskałam Ci 🙂


To ja Ci też zaklaskałam za poczet jutrzejszego kucharzenia

🤪 o masz babo placek 🤪 mogę podziekowac jutro? co by nie zapeszyc... 😉
A do Pati kolejka, na szczęście jestem druga i cierpliwa, 2 godz szybko zleci, Ryś nie śpi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
FOGA a możesz napisać z jakiej firmy masz te bez drutowe?? 🙂 te moje też są dla karmiących właśnie ale te druty mnie dobijaja 😞
no nic pora uciekać tylko nie wiem co z małą.. zostawiłam ją u siebie na łóżku i śpi ładnie odłożę ją do łóżeczka to pewnie się obudzi 🙃
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Pati, niesamowita jesteś z tymi krokodylami. Ciekawe co gość sobie o tobie pomyślał, jak chciałaś zamówić 11 😉
No, ale z drugiej strony taki klient jak ty nie trafia się często więc teraz pewnie gość siedzi i kombinuje jak upolować brakujące sztuki 😁 😁 😁
Poklaskać mogę dopiero za 118 minut, więc to już jutro załatwię.
A teraz już naprawdę dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Ja mam z drutem, na all zamawiałam i jest ok ale miseczka E

Kornelka- papryka (żywa) i nie tylko czerwona, ale i żółta, zielona.


Dzieki Lydzia 😘 zaklaskałam Ci 🙂


To ja Ci też zaklaskałam za poczet jutrzejszego kucharzenia

🤪 o masz babo placek 🤪 mogę podziekowac jutro? co by nie zapeszyc... 😉
A do Pati kolejka, na szczęście jestem druga i cierpliwa, 2 godz szybko zleci, Ryś nie śpi 😁


U mnie całe towarzystwo śpi- małż, Szym, pies
O! jedynie Mieczysław (chomik) buszuje na jego towarzystwo zawsze mogę liczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Ja mam z drutem, na all zamawiałam i jest ok ale miseczka E

Kornelka- papryka (żywa) i nie tylko czerwona, ale i żółta, zielona.


Dzieki Lydzia 😘 zaklaskałam Ci 🙂


To ja Ci też zaklaskałam za poczet jutrzejszego kucharzenia

🤪 o masz babo placek 🤪 mogę podziekowac jutro? co by nie zapeszyc... 😉
A do Pati kolejka, na szczęście jestem druga i cierpliwa, 2 godz szybko zleci, Ryś nie śpi 😁


U mnie całe towarzystwo śpi- małż, Szym, pies
O! jedynie Mieczysław (chomik) buszuje na jego towarzystwo zawsze mogę liczyć

🤪 u mnie osobisty zawsze pierwszy, potem Ryś, potem psy, Helena(myszka), córka i nareszcie na mnie kolej 🤪 tak gdzieś koło północy albo dalej. Pobudka o 4 jak m do pracy wstaje i potem Ryś mnie budzi i od nowa Polsko Ludowa dzionek zaczynamy 🙂 🙂 Kiedyś mieliśmy dobermana i tak się bał burzy, że zanim ja ją usłyszałam to on już na łóżku leżał i za nic nie dał się zgonic, miejscówkę sobie zajął i już 🙂 kiedyś mało do pralki nie wszedł tak się huku bał jak w łazience był i zagrzmiało 🙂 Ooooo Ryszard zasnął...hura!! to jeszcze parę minut i do łóżeczka żółwika przeniosę 🙂 Mam szansę na błogi sen 🙂 oby nieprzerwany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka- mój pies przed burzą w szafie się chowa 🙂

🤪 🤪 W szafie kociczka się okociła jak byłam mała, ale były cudne malutkie kotki, a innym razem w łóżku. No szok był straszny jak mama to zobaczyła 🥴 A mi się zawsze podobały 🙂

O ja też pamiętam, jak mojej chrzestnej suka w szafie się "oszczeniła", ale jak piszczała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nigdy nie miałam do czynienia z małymi zwierzaczkami- a wszystko co małe to bym zagłaskała.
Nawet z Szymonem ledwo się hamowałam, jak go brałam na ręce to mówiłam, poczekaj jak podrośniesz to Cię tak wyściskam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka- mój pies przed burzą w szafie się chowa 🙂

🤪 🤪 W szafie kociczka się okociła jak byłam mała, ale były cudne malutkie kotki, a innym razem w łóżku. No szok był straszny jak mama to zobaczyła 🥴 A mi się zawsze podobały 🙂

O ja też pamiętam, jak mojej chrzestnej suka w szafie się "oszczeniła", ale jak piszczała 😞

My taką malutka suczkę mieliśmy i jak się miała oszczenic to nie odchodziła ode mnie na krok. Wchodziła do mnie na łóżko i nie chciała wyjśc za nic, potem się okazało, że rano zaczynała się szczenic. Nie na łóżku ale..życzyła sobie byc przy niej..i normalnie porody jej odbierałam bo, bała się byc sama. Ratowałam te psinki bo jeden w wosku się urodził to go przeciąc musiałam by psinie pomóc a następny jak się urodził to nie oddychał i za tylke nóżki pół godziny nim majtałam, żeby wody mu wypłynęły i uratowałam Frykusia 🙂 a oddychał raz na minutę bidulek. Dobranoc dziewczyny bo już Ryś u siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Ja to nigdy nie miałam do czynienia z małymi zwierzaczkami- a wszystko co małe to bym zagłaskała.
Nawet z Szymonem ledwo się hamowałam, jak go brałam na ręce to mówiłam, poczekaj jak podrośniesz to Cię tak wyściskam 😁 😁

No i ja czekam aż Ryś podrośnie żeby go wyściskac bo taki malutki jeszcze a ja tyle mam siły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Ja to nigdy nie miałam do czynienia z małymi zwierzaczkami- a wszystko co małe to bym zagłaskała.
Nawet z Szymonem ledwo się hamowałam, jak go brałam na ręce to mówiłam, poczekaj jak podrośniesz to Cię tak wyściskam 😁 😁

No i ja czekam aż Ryś podrośnie żeby go wyściskac bo taki malutki jeszcze a ja tyle mam siły 🙂


Oj biedne te nasze chłopaki będą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Ja to nigdy nie miałam do czynienia z małymi zwierzaczkami- a wszystko co małe to bym zagłaskała.
Nawet z Szymonem ledwo się hamowałam, jak go brałam na ręce to mówiłam, poczekaj jak podrośniesz to Cię tak wyściskam 😁 😁

No i ja czekam aż Ryś podrośnie żeby go wyściskac bo taki malutki jeszcze a ja tyle mam siły 🙂

My też bo oni będą silniejsi 🙂 ale co tam 🙂 Ja się doczekac nie mogę kiedy Ryś sam rączki będzie wyciągał żeby się przytulic 🙂 🙂
Oj biedne te nasze chłopaki będą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...