Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Kornelka7 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Paninka- strasznie mi przykro
Moniczek- ale mikołajka 🙂
Pati- słuchaj Magdaleny, może to jeszcze nic pewnego. A szpinak z makaronem i serkiem topionym mmmmm 😉
Szymon- zasypia o 20- ale muszę go w okolicach 18 położyć, bo inaczej nie wytrzyma. Na wstajemy ok. 9, 10. No i bardzo dziękujemy za komplementy 🙂
Kornelka- coś masz pod górkę z tą zupą


Czemu 😉 Zupa na jutro bo ja tak gotuje żeby osobisty w pracy gotowane jadł wiec spoko 🙂 Na patelni już wszystko jest, wywar na gazie dochodzi 🙂 Tylko Lydzia rybę na patelni posmażyc czy prosto do wywaru surową? Aaa i jeszcze u mnie wody nie było 😉 😉 🙂 🙂


Surową do zupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Anya napisał(a):
ostatnio to się rozpłakałam jak koleżanka opowiedziała mi co się stało z jej psem. uciekł im a po 2 dniach jak się znalazł to był w krytycznym stanie 😞 jak pojechali to vet to się okazało że został zgwałcony (pies nie suka) do tego nie wiadomo czy przez psa czy przez człowieka 😮 😮 😮 😮 cały w strupach martwica łap pokłuty widłami. Masakra jakaś 😮 😮 😮

😠 😠 😠 zadusiłabym takigo człowieka własnymi rękami 😠 😠 😠


Ja też, jak tak można- nóż się w kieszeni otwiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Dzięki dziewczyny za otuchę ale mimo wszystko mam wyrzuty i mi smutno 🥴


oj przestań- ja z samym Szymkiem mam problem żeby go po schodach w foteliku znieść a co dopiero dwójka maluchów- niestety taka nasza uroda, że do siłaczek nie należymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia czytam ten Twój post i mi włos na głowie zjerzył, co za BZDURY PISZESZ oj ja nie wiem co z Tobą!!!!!!! 😠 😠
Justyna, Daniela ja ten strój to za grosze wylicytowałam przed bumem świątecznym 🙂 ale jestem do dyspozycji, jak któraś chce to ja go oddam, pożyczę, przekażę, wyślę, fotki juz porobiłam i jest mi on niepotrzebny, to co?? Chce ktoś ten strój?? Czekam na info!!!!!! Rozm. 68 🙂 Możemy go sobie przesyłać pokolei, po co kupować, no to sie zastanówcie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Czy jak mała ma 37,4 mierzone w pupie to mogę iść na spacer czy lepiej nie?
Na dodatek ją zważyłam ii mniej waży niż wczesniej 😞

Ja nie wiem Diviana ale jak to mniej waży??? może ją zle zważyłaś kiedyś albo teraz.


Kornelko zawsze ważyłam ją na wadze łazienkowej na podusi, oststnio jak ją ważyłam to 6800 ważyła (bez ubrań i podusi na szczepieniu 6350) dziś ją zważylam 2 razy i 6100 mi pokazuje, bo tak mi się wydawało że się taki szczuplaczek zrobiła 😞 nie wiem od czego oststnio ma takie dni że całe dnie się rusza jak nakręcona, jeść je mniej, a dziś od rana 2 razy już tak strasznie płakała i nie wiadomo dlaczego 😞 może faktycznie coś ze skokiem ale żeby ubylo na wadze
Madalenka Ty jesteś super mamcia co my byśmy bez Ciebie zrobiły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Czy jak mała ma 37,4 mierzone w pupie to mogę iść na spacer czy lepiej nie?
Na dodatek ją zważyłam ii mniej waży niż wczesniej 😞

Ja nie wiem Diviana ale jak to mniej waży??? może ją zle zważyłaś kiedyś albo teraz.


Kornelko zawsze ważyłam ją na wadze łazienkowej na podusi, oststnio jak ją ważyłam to 6800 ważyła (bez ubrań i podusi na szczepieniu 6350) dziś ją zważylam 2 razy i 6100 mi pokazuje, bo tak mi się wydawało że się taki szczuplaczek zrobiła 😞 nie wiem od czego oststnio ma takie dni że całe dnie się rusza jak nakręcona, jeść je mniej, a dziś od rana 2 razy już tak strasznie płakała i nie wiadomo dlaczego 😞 może faktycznie coś ze skokiem ale żeby ubylo na wadze
Madalenka Ty jesteś super mamcia co my byśmy bez Ciebie zrobiły


możne faktycznie urosła parę cm i dlatego tak ci wyszło. A do tego waga łazienkowa tez lubi plątać figle. Głowa do góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Straszne te historie z pieskami 😠
Madalenka ty super mama jesteś, mnie tez niekiedy ciężko się zmobilizować do wyjścia z całą trójką. Chociaż tylko trzy schodki mam 🙂
Divianka może to faktycznie ten skok... Moja mała też ostatnio w ciągu trzech tygodni przytyła tylko 300g. Nie wydaje mi się, żeby była głodna. Ładnie je z cyca i mleka mam sporo. Za to się długa zrobiła - po ubrankach widzę. Ale też mnie to martwi i chyba się z nią jutro do pediatry wybiorę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj Magdalenko tu się zgodzę z koleżankami że kopniaka trza Ci sprzedać 😉 😉 😉
jesteś cudowną mamunią dla swoich pociech a i jeszcze naszym niezawodnym doradcą 😎
i buziaki dla Ciebie 😘 😘 😘
ja też nie radzę sobie z wyjściem z maluchami sama - trzecie pietro i do tego wózek i Bartek który schodów nie lubi 🤪 i czekam jak dzieciaki albo małż z pracy wróci i już 🙃
matko co za okropieństwa o zwierzakach brrrr....no co za zwyrodnialcy żyją pośród nas 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dzięki Inez nareszcie wiem gdzie te Bartoszyce 🤪 🤪Fajowy pomysł na nudę, kreatywny 🤪 🤪
Diviana może tak jakpiszą dziewczyny, Ala urosła a i waga psikusa może robic. Może dobrze byłoby dla spokoju własnego pujśc do lekarza niech sam oceni, żebyś spała spokojnie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my juz po spacerku Lilka nadal spi w wozku ale zaraz ja chyba przyniose, troche mi szkoda ja budzic ale dopiero co jej katar przeszedl i nie chce zeby znowu cos zlapala 🥴

madalenka przypomniec Ci jak to Ty mi mowilas o sercu matki i ze kazda z nas jest najlepsza mamusia dla swojego dziecka?koniec mazania... 😘 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgruzowałam chatę 🙂 A Jagoda jak zasnęła ok 11 stej tak śpi nadal..hmm a chciała na spacer iść... Tylko trochę wieje 😮

Magda - a co Tobie się tam w tej główce pomieszało? TY i niezdarna mama????? Ech chyba u was słonko za nisko zeszło i przegrzały ci się przewody 😮 😮 😮 Jesteś super mamą ooo i nawet masz czas by obrazy tworzyć 🤪 Ja w życiu przy jednej jagodzie nie dałabym rady takich rzeczy robić.. oj trza by sie tam wybrać i ci kopniaka zasunąć 🤪

Nie wiem co dzis na obiad zrobić..... i w ogóle jakaś taka bleeeeee jestem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
U nas dalej chorowicie. Tymek ma taki nos zapchany, że aż mi go szkoda jak słyszę jak charczy. Próbuję to wszystko nawilżać i odciągać, ale wydaje się to syzyfową pracą. Pieprz...Norwegia nawet nie ma czegoś takiego jak maść majerankowa czy chociażby spirytus salicylowy, więc nic innego nie mogę zrobić 😞
Pisałyście o pięknej Norwegii i faktycznie tak jest. Po prostu przepięknie, ale czasami ich zachowania, kultura doprowadza człowieka do szału 😠
A w wakacje zapraszam do mnie, albo w zimę bo też jest pięknie. Wynajmijcie autobus, wsiadajcie i jazda na Lofoty 😁
Paninka współczuję.Przesyłam buziaki 😘 😘 😘
siehankowa dalej trzymam kciuki 😘
Magda jakie Ty masz szczęście, że ja w tej Norwegii, ale ląduję w Gdańsku więc jak jeszcze raz napiszesz bzdury to JADĘ DO CIEBIE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...