Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

anya, co do karmienia to zalezy jaka zmęczona jestem 😉 bo jak bardzo to na lezącą - z tym, ze wtedy przeważnie zasypiamy razem i budzimy się na kolejne karmienie 😁 a tak to na siedząco 😉

Oliwka aniołka ma dziś operacje, dobrze pamiętam? myślami jestesmy z Wami i trzymamy kciuki 🙂 na pewno wszystko będzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Dobry Dzień 🙂

U nas nocka fajna pobudka o 24, 3 i przed 6.
Kurcze jak ja Wam zazdroszczę że tak rzadko wstajecie w nocy.
Foga udanych zakupów no i trzymajcie się kochane 😘 😘
Aniołek trzymamy z Tosią kciuki 😘 😘
Siehankowa tak kupiłam Hipcia dzisiaj 🙂 Pani specjalnie wystawiała na Allegro bo na szafce jeszcze ciut zielona jestem ale się wprawię 😉
Anya no to miłej zabawy na aerobiku 😉
Marta a co się stało w sobotę jeśli mogę spytać?

Ja już okna pomyłam teraz kawka i bułeczka i czas sie brac za porządki bo łazienka o pomstę do nieba woła................
I idę dzisiaj przed 13 do gina ale mam cykora, boję się że tam jakiś ropień mi się zrobił...... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
Anilek wszytko bedzie dobrze. Trzymamay kciuki i myslami jestesmy z Toba.


Ja również trzymam kciuki, oby operacja przebiegła sprawnie i bez komplikacji. A Oliwka szybko powróciła do zdrowia. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny.
Foga ja niczym nie dokarmiam tylko cyc 😁
a włosy masz napewno fajne.

Anya ja w nocy karmie tylko na leżąco, wtedy zje i szybko zasypia, nawet jak się wybudzi to dłużej przy cycu i śpi. Próbowałam już kilka razy na siedząco w nocy, ale zaraz się budzi i oczy jak 5zł. Chociaż przyznam jak już naprawde się wybudzi, bo np jest zmiana pieluszki to karmie na siedząco, bo i tak wiem że nie zaśnie szybko.

siehanowa ważyłam ostatno małą waży równe 5kg niestety wtedy coś z wagą było nie tak, no zobaczymy jak będzie na wizycie mamy w tym tyg szczepienie.

Ja niedawno przeszłam na pampersy 2 a wy juz piszecie o 3 😮 no w sumie miedzy 1 a 2 nie ma wielkiej rożnicy.

A czy kładziecie już wasze dzieciaczki na poduszki? czy dalej na płasko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
O ile dobrze kojarzę to Aniołek pisała, że dzisiaj udają się do szpitala, a jutro będzie operacja...
Foga miłych zakupów 🙂 🙂 🙂
U nas nocka ok. Jak Hania uśpiła się przed 10.00 tak wstała o 8 z dwoma przerwami na karmienie o 1 i 5. A teraz z powrotem śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
_Evelina_ napisał(a):
Anilek wszytko bedzie dobrze. Trzymamay kciuki i myslami jestesmy z Toba.


Ja również trzymam kciuki, oby operacja przebiegła sprawnie i bez komplikacji. A Oliwka szybko powróciła do zdrowia. 😘 😘


Ja oczywiście również myślami jestem z wami i trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja również karmię małą w nocy na leżąco, a w dzień na siedząco. Podobnie jak u Joli mała się wtedy nie wybudza i po karmieniu śpi dalej 🙂
Jola ja kładę maleńką w łóżeczku na te cienki poduszeczki od pościeli. Niekiedy kładę ją też na poduszkę u nas w łóżku - tylko uważam, żeby leżała na niej całym ciałem. Nie np. w połowie wysoko, a druga połowa na płaskim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry!
Aniolek ja tez z calych sil trzymam za Was kciuki!
foga ja daje Lilce herbatke koperkowa hipp czasami ale karmie tylko mm
u nas nocka ok, wieczorem Lilke troche marudzila budzila sie co godzine ale jak usnela o 24 to spala do 6 zjadla i spi do teraz, wogole sie przestawila bo wczesniej w dzien jadla 120 co 3 godziny a teraz 150ml co 4 🙃 i piszecie ze wasze dzieci w dzien sa takie aktywne a moja najczesciej spi 😮 noce przesypia pieknie w ciagu dnia moze ze 3 godz jest aktywna jak jej nic nie dolega, zastanawiam sie czy to spanie to po tacie odziedziczyla czy moze cos jest nie tak? 🤔 🤔 🤔

i na dworze tez uwielbia byc, az sie boje co bedzie jak pogoda sie zepsuje...wczoraj mowie do m. ze Lilka na swiezym powietrzu to jak pijana...a on sie mnie pyta czy tak rzyga 😮 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lilka jak lezy na brzuszku to glowke juz bardzo dlugo przeklada...o 6 polozylam ja na boczku i zawsze przekrecala sie na plecki a dzisiaj jak wstalam to na brzuszku spala 🤪
nie kladfa ja na poduszkach, klin tez wyjelam bo turlala sie po nim i najczesciej w poprzek na plaskim spala...raz tak sie rozpedzila ze gdyby nie ochraniacz na szczebelki to buzia by uderzyla w nie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry
u nas nocka fajna,karmienie 19-1-5-9 🙂 tylko o 6 pobudka bo problemy z pierdzioszkami.Nie wiem narazie co was zaraz doczytam.
I zla jestem bo sie z ojcem chyba pokloce 😠 😠
dziewczynki ile czekaliscie na becikowe?my juz dwa tyg a z kaska krucho,a mleko sie konczy..i woda...i pampersy....eh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj był dzień otwarty stadionu narodowego. ja tak chcialam pojechać, ale tam są schody, 🤨 a my z wózkiem pomyśleliśmy, że nie ma sensu patrzyłam w tv, ale nie widziałam mam z wózkami.
A dziś kolezanka mi pisze, że pełno było wózków, aż jej jedna mama najechała na nogę
eh jaka szkoda a otwierali ten dach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anni i jola to macie super bo Michał to max 5 min je i zasypia (chyba tak dobrze koło mamy 😎 ) i przez to co godz pobudka 🤢 chyba dziś spróbuje na siedząco.
Aniołek ja również trzymam kciuki 🙂 napewno wszystko będzie ok 🙂
Paninka mój Michałek mało śpi w ciągu dnia ale pomiędzy nim a Lilką jest ok 3 tyg. różnicy to jak na takie maluchy to sporo więc korzystaj poki mała jeszcze sporo śpi bo pożniej już nie znajdziesz chwili na nic 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna my czekaliśmy długo - ponad miesiąc, bo u nas pieniądze odbiera się w kasie, która jest otwarta tylko raz w miesiącu - jeśli chodzi o becikowe - we wrześniu był to 23. Natomiast załatwienie formalności zajęło nam ok 2 tygodni. Musiałam najpierw zebrać dokumenty i je złożyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Hmmm jakaś masakra u was z tym becikowym. Ja czekałam 2 dni. A co do dokumentów ja potrzebowałam tylko dowody osobiste, akt urodzenia dziecka i zaświadczenie od lekarza.

Jeśli chodzi o dokumenty to potrzebowałam tego samego - tylko długo nie mogłam załatwić zaświadczenia od lekarza, bo co zajechałam do szpitala to albo miał operację, albo go nie było. Becikowe nam przyznali tego samego dnia co składaliśmy dokumenty - od ręki Justyna. Tylko z tą kasą jest u nas problem, bo tylko raz w miesiącu czynna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hmmm jakaś masakra u was z tym becikowym. Ja czekałam 2 dni. A co do dokumentów ja potrzebowałam tylko dowody osobiste, akt urodzenia dziecka i zaświadczenie od lekarza.

Jeśli chodzi o dokumenty to potrzebowałam tego samego - tylko długo nie mogłam załatwić zaświadczenia od lekarza, bo co zajechałam do szpitala to albo miał operację, albo go nie było. Becikowe nam przyznali tego samego dnia co składaliśmy dokumenty - od ręki Justyna. Tylko z tą kasą jest u nas problem, bo tylko raz w miesiącu czynna.
No ja miałam na konto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta ja staram sie o drugi tysiac dodatkowo wiec potrzebuje jeszcze zaswiadczenia ze skarbowki za ostatnie dwa lata , z urzedu pracy i z pracy m. o dochodach i zaswiadczenie o nieposiadaniu gruntow rolnych akt urodzenia pesel ksera dowodow plus wnioski - 4 szt 😮 i oczywiscie zaswiadczenie od lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...