Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

DZIEN DOBRY 🙂
Wpadlam sie szybko pochwalic synusiem.Jak zasnal o 21 o go glod ubudzil o 5 🙂 a teraz o9.
Wczoraj nic nie spal w dzien przez te pierdziochy.I plakal caly wieczor.Pol godziny usypiania 5 minut spania..Ale przy kamieniu mi dziecko oddali 😁
a dzisiaj rano to az usmiechal przy jedzeniu
tfu tfu 😜

Ksawier jest poprostu cudny 🙂
siehankowa fajne dzieci z osobistym robicie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!
u nas nocka ok...lilka usnela kolo 21 potem o 2 butla pozniej o 7 i spi do tej pory ( jej tatus tez:silly 🙂 ...ja juz wielka miche prania wyprasowalam i nie mam co robic 🙃

siehankowa madalena ann sliczne bobaski 🤪 🤪

justyna nawet nie wiesz jak sie ciesze ze u Was lepiej...od piatku zastanawialam sie co biednemu Norbiemu jest...a ty pozwalasz mu tak dlugo spac? mi polozna mowila ze tak do 7-8 godzin a potem nalezaloby obudzic bo za dlugie przerwy tez moga bole brzuszka powodowac...ale to bylo jak Lilka miala dwa tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam kochane za wsparcie,jestescie nie zastapiane 😘
nawet m juz mi przytykow o forum nie robi a wrecz pyta co dziewczyny na to? Milo ze zaakceptowal to co dla mnie wazne 🙂
paninka pierwszy raz mi tak dlugo spal wiec widocznie tyle snu potrzebowal.A glod i tak go obudzil 😉 wydaje mi sie ze nasze dzieciaczki sa juz na takim etapie ze moga spokojnie przespac noc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
Dziekuje wam kochane za wsparcie,jestescie nie zastapiane 😘
nawet m juz mi przytykow o forum nie robi a wrecz pyta co dziewczyny na to? Milo ze zaakceptowal to co dla mnie wazne 🙂
paninka pierwszy raz mi tak dlugo spal wiec widocznie tyle snu potrzebowal.A glod i tak go obudzil 😉 wydaje mi sie ze nasze dzieciaczki sa juz na takim etapie ze moga spokojnie przespac noc 😘


masz racje...ja do tej pory budzilam po okolo 8 ( ale w dzien chyba nadal bede zeby jej sie nie poprzestawialo ) moj m. jak czegos nie wiem albo mam watpliwosci to wrecz karze mi sie sierpnioweczek zapytac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka a Ty ja wybudzasz w nocy na karmienie czy na śpiocha karmisz?
moj to sie wogole podlizuje ostatnio,jak mu palcem dosc mocno pogrozilam (innych slow bym uzyla ale niedziela dzisiaj,nie wypada 😉 ) to potulny sie zrobil jak baranek wczoraj nawet nigdzie z kumplami nie wyszedl tylko zostal "zeby spedzic wieczor z rodzinka", sraty taty 😁
pewnie tylko czekal az powiem "mozesz sobie isc", nie doczekal sie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeśli chodzi o wybudzanie dzieci do karmienia to miałam zalecenie karmić małą co 2,5h, góra 3, ale to było tuż po porodzie. Hania urodziła się malutka, poza tym była wymęczona porodem i sen był dla niej ważniejszy niż jedzenie 🙂 Natomiast teraz karmię ją na żądanie i nie wybudzam w nocy. Jej układ pokarmowy, jest już na tyle dojrzały, że budzi się sama jak czuję głód. Dodatkowo moja jest karmiona piersią, a z tego co wiem dzieci karmione mm dłuzej nie odczuwają głodu i mogą mieć dłuższe przerwy 🙂
Paninka ja też jestem zachwycona zdolnościami Ksawiera 🙂 Moja również chwyta tylko lżejsze przedmioty, np. maskotkę, a i to raczej nieświadomie 🙂
Siehankowa wczoraj pokazałam zdjęcie twojego "małego" mojemu osobistemu 🙂 Był nim zachwycony 🙂 I nie mógł się nadziwić, jak on sie umie z brzuszka na plecki przekręcać. Nasza na razie usilnie próbuję. Ale są to tylko próby 😁 Okropnie sie przy tym denerwuję, że jej się nie udaję 🙂
A co do forum to mój na początku mi sie wypytywał co ja tak tam piszę ciąglę 😁 Ale teraz sie przyzwyczaił i nawet wypytuję co u was 🙂 Najbardziej zapamiętał Siehankową, bo mu kiedyś opowiadałam jak udział w sekcji zwłok brała 🙂 Bardzo mu sie od tego czasu spodobała, ze taka odważna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie 🙂
U nas nocka supeeerrr, Witkacy zasnął o 20 oczywiście z płaczem bo uczę go samodzielnego zasypiania w łóżeczku, no ale w koncu zasnął potem go nakarmiłam na śpiąco o 23 i pobudka o 4, szybka butla i spał do 7.30, a w ogóle muszę sie pochwalić dzisiaj mój synuś pierwszy raz przekecił się z brzuszka na plecki, jestem z niego taka dumna 🤪
A co do zabawek to on jakoś nie jest zainteresowany zeby wziąść je w reke sam, jak mu wsadze i zacisnę dłoń to ją macha i dziwi się ze cos mu grzechocze jak ruszy ręką i sie cieszy ze tak sie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj norbi narazie nawet nie ma zamiaru sie przekrecac 😮 na wszystko przyjdzie czas 🙂
a nerwusss... jak nie ma nic w zasiegu reki zeby do buzi wlozyc to krzyczy i szuka,piastki juz nie ssie zbytnio tylko wklada te swoje paluszki a czasami cala reke tam pcha,juz mi kilka razy prawie zwymiotowal przez to.Mojej reki tez nie oszczedza 😁
A Ksawcio to ma pewnie hard po mamie,co on sie bedzie bawil od razu do rzeczy trza przejsc 😁
ps.przeslesz mi tego ebooka?bo mi sie Norbi troszke przestawil ost z zasypainiem ☺️
Kornelki nie bylo dzisiaj?
milium od razu mi sie przypomnialo jak tesciowa moniq stwierdzila ze Marysia juz sama grzechotke sobie wziela(to nic ze jej do raczki wlozla 😁 )
hehe a u mnie ksiedza wywalili z parafii bo dziecko zrobil 20latce 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
Moj norbi narazie nawet nie ma zamiaru sie przekrecac 😮 na wszystko przyjdzie czas 🙂
a nerwusss... jak nie ma nic w zasiegu reki zeby do buzi wlozyc to krzyczy i szuka,piastki juz nie ssie zbytnio tylko wklada te swoje paluszki a czasami cala reke tam pcha,juz mi kilka razy prawie zwymiotowal przez to.Mojej reki tez nie oszczedza 😁
A Ksawcio to ma pewnie hard po mamie,co on sie bedzie bawil od razu do rzeczy trza przejsc 😁
Kornelki nie bylo dzisiaj?
hehe a u mnie ksiedza wywalili z parafii bo dziecko zrobil 20latce 😁 😁

Kornelki nie widziałam 🙂
A księdza to macie niesamowitego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej mamuśki 🙂

U nas nocka w miarę, wysypka jakby ciut zelżała ale nadal się utrzymuje..... 😞
Justyna super że Norbi wrócił do formy 🙂
A ja już 2pranie idę powiesić, czeka mnie prasowanie....Paninka przyjdż do mnie 😉 Rosół ugotowany..idziemy dzisiaj do kościoła zapytać księdza czy ochrzci małą, no kościelni to my nie jesteśmy żeby co niedzielę biegać....więc nie wiem jak to będzie zaraz pewnie się kazanie zacznie...... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann a niech mi sprobuja krecic nosem ze koscielnego nie mam to pierwsza rzuce kamieniem 😉
to sie dziewczyna nachodzila do Oazy 😁 😁 mozna poiedziec ze jej spotkania zaoowocowaly 😁
milium dobrze ze sie uporalysmy z problemem,jakby ktorejs maluszek tez tak mial to od razu walcie z herbatka 😁
byla moze ktoras na tej komedii "Baby sa jakies inne'? Bo mnie dowcip z tego fimu na lopatki rozlozyl 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Hej hej mamuśki 🙂

U nas nocka w miarę, wysypka jakby ciut zelżała ale nadal się utrzymuje..... 😞
Justyna super że Norbi wrócił do formy 🙂
A ja już 2pranie idę powiesić, czeka mnie prasowanie....Paninka przyjdż do mnie 😉 Rosół ugotowany..idziemy dzisiaj do kościoła zapytać księdza czy ochrzci małą, no kościelni to my nie jesteśmy żeby co niedzielę biegać....więc nie wiem jak to będzie zaraz pewnie się kazanie zacznie...... 🤢

My też kościelni nie jesteśmy, ale na szczęście proboszcz jest nowy i jeszcze mu nie zdążyli donieść, więc problemu nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
ann a niech mi sprobuja krecic nosem ze koscielnego nie mam to pierwsza rzuce kamieniem 😉
to sie dziewczyna nachodzila do Oazy 😁 😁 mozna poiedziec ze jej spotkania zaoowocowaly 😁
milium dobrze ze sie uporalysmy z problemem,jakby ktorejs maluszek tez tak mial to od razu walcie z herbatka 😁
byla moze ktoras na tej komedii "Baby sa jakies inne'? Bo mnie dowcip z tego fimu na lopatki rozlozyl 🤪

I będziesz miała całkowitą rację 😁 Sami nie są święci, a od innych wymagają 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...