Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

moniq1984 napisał(a):
WITAJCIE KOCHANE 🙂
Mam pytanie do mam dziewczynek-kiedy będziecie przekłuwać uszka??


Moniq ja czekałam aż Gabi sama podejmie taką decyzję..... jak miała jakoś 5lat z hakiem byłyśmy u ciotki a ona ma zakład kosmet i przekłuwa uszy i zapytała Gabi czy chce mieć uszy przebite,żeby sobie kolczyki wybrała....ja jej wytłumaczyłam na czym to polega i się zgodziła 🙂 ale na początku miała wkrętki żadnych wiszących bo wiadomo w przedszkolu różne rzeczy mogą się zdarzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Ann a może zamiast butli jakby jednak nie chciała kubek niekapek?? tylko ja już nie pamiętam od kiedy dzieci z niego piją.....

Daniela ja też nie bardzo... Na pewno muszą być siedzące. Ciekawe czy Hania będzie siedzieć pod koniec lutego 🥴
Martwi mnie to trochę, bo Igor nie pił z butelki przez ponad rok, ale w tym czasie nie pracowałam, a boję się, że sytuacja sie powtórzy. Próbowałam dawać Hani herbatkę butelką, ale tylko podziama smoczek i wypluwa. Na pewno luty będzie u mnie ciekawym miesiącem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
siehankowa a dużo przedtem jadłaś marchwi? Bo marchew zatwardza kupkę, więc może po tym jak zmniejszyłaś jej spożywanie kupa się rozluźniła?????

marchewke jem raczej w tej samej ilości... poza tym ksawi dostał wysypki, więc coś musi mu przeszkadzac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia słodziutka. 😘 🤪

Niekapki są chyba od 6m, jeśli dobrze kojarzę.

Moniq mi się szczerze wydaje, że 3 miesiące to za mało na przekłucie uszu. Dziewczynką u mnie zazwyczaj przekuwało się około roku. Taki maluszek ciągle leży, mi się osobiście wydaje, że za wcześnie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 😘
Norbert wkoncu zasnal,po marudzeniach i lamentech.Co chwile musialam jedzenie dorobic.W nocy od 5 to sam nie wiedzial czego chce.Wstal wypil 80,walnal do pieluchy i polozylam go spac.To chyba stwierdzil ze glodny jest bo zjadl 90 i dopiero usnal. 🙂
Dzisiaj od 14 mamy 80tke babci meza.Cala rodzinka,juz czuje co tam bedzie 🤢 Wy tez nie lubicie jak nagle kilkanascie osob rzuca sie na dziecko i "aj tyty" robia?Koszmar 😠
Tosia jakie cudenko.. ☺️ ☺️ 😘 😘
moniq dla mnie to duzo za wczesnie,przynajmniej u nas zawsze przekluwalo sie uszy w wieku co najmniej 3latek.Albo wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
boooze, ksawier znów robi śluzowate kupki, a do tego znowu go wysypało na buzce i pleckach 😲 i teraz nie wiem czy to po lekach, czy po jedzeniu - bo ostatnio pozwoliłam sobie na więcej, czy to jednak skaza, bo czytałam ze najczesciej ujawnia się koło 3 - 4 miesiąca 🤨


Bardzo współczuję Ci...u mnie z kolei problem z kupką wczoraj cały dzień nie było i poprzedniej nocy też nie 😞 Tej nocy Nadi słabo spała prężyła się widać,że kupa ją mordowała a ja pojadłam chałwy i to ona zapewne była tym winowajcą złego więc potanowiłam czopkiem Nadi pomóc i połówkę raz i połówkę drug raz i po jakiś 20 minutach ulga, ale kupka też była śluzowata 🤢 😮 😞 😞
Zresztą siehankowa moja Nadi często śluzowate kupki robi i ja jakoś nie przywiązuję do tego wagi bo wydaje mi się,że to od słodyczy które jadam, 😞 a co do skazy to faktycznie 3-4 miesiąc są podobno znaczące i krytyczne w skazie 😞
U mnie to Nadi bez przerwy ma coś na buzi ja już pie....ca dostaje i nie wiem od czego to 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Siehankowa uwielbiam zdjęcie Ksawcia z tą przytulanką. Prze słodkie 🙂 🙂

w takim razie z dedykacją dla ciebie - zmiana avatarku 😁

Hehe dziękuje ☺️ 🤪 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Daniela Tosia śliczna dziewczynka i czy ona się uśmiecha na tym zdjęciu ? bo usteczka tak fajnie ułożyła 🙂
Dziewczyny gdzie znalazłyście rodzinne zdjęcie siehankowej bo za nic nie mogę znalezc a podziwiac bym chciała 🙂
moniq przepraszam ale wydaje mi się, że nie taka jest kolej rzeczy. Na przekucie uszu przyjdzie jeszcze czas. Może właśnie wtedy gdy już ząbki będą, gdy chodzic już będzie sama, gdy będzie mogła sama powiedziec co ją boli i czego chce.
Ja się na zakupy wybieram, potem pizza na obiad (własnej produkcji) bo teśc przyjedzie pomóc osobistemu przy cięciu drewna, to w miarę szybko ciepłą strawę upichcę 🙂
I doszłam chyba o co chodzi z tym nocnym marudzeniem Rysia przed snem. W dzień, zanim zaśnie, kołyszę go w wózku i na noc też chyba tak chce a ja go prosto do łóżeczka kłądłam i nie zasypiał chociaz było tak, że beż płaczu zasypiał a teraz mu sie odmieniło.
Miłego weekendu dziewczynki i maluszki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Daniela Tosia śliczna dziewczynka i czy ona się uśmiecha na tym zdjęciu ? bo usteczka tak fajnie ułożyła 🙂
Dziewczyny gdzie znalazłyście rodzinne zdjęcie siehankowej bo za nic nie mogę znalezc a podziwiac bym chciała 🙂
moniq przepraszam ale wydaje mi się, że nie taka jest kolej rzeczy. Na przekucie uszu przyjdzie jeszcze czas. Może właśnie wtedy gdy już ząbki będą, gdy chodzic już będzie sama, gdy będzie mogła sama powiedziec co ją boli i czego chce.

Ja się na zakupy wybieram, potem pizza na obiad (własnej produkcji) bo teśc przyjedzie pomóc osobistemu przy cięciu drewna, to w miarę szybko ciepłą strawę upichcę 🙂
I doszłam chyba o co chodzi z tym nocnym marudzeniem Rysia przed snem. W dzień, zanim zaśnie, kołyszę go w wózku i na noc też chyba tak chce a ja go prosto do łóżeczka kłądłam i nie zasypiał chociaz było tak, że beż płaczu zasypiał a teraz mu sie odmieniło.
Miłego weekendu dziewczynki i maluszki 🙂 🙂

Na agu agu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Daniela Tosia śliczna dziewczynka i czy ona się uśmiecha na tym zdjęciu ? bo usteczka tak fajnie ułożyła 🙂
Dziewczyny gdzie znalazłyście rodzinne zdjęcie siehankowej bo za nic nie mogę znalezc a podziwiac bym chciała 🙂
moniq przepraszam ale wydaje mi się, że nie taka jest kolej rzeczy. Na przekucie uszu przyjdzie jeszcze czas. Może właśnie wtedy gdy już ząbki będą, gdy chodzic już będzie sama, gdy będzie mogła sama powiedziec co ją boli i czego chce.

Ja się na zakupy wybieram, potem pizza na obiad (własnej produkcji) bo teśc przyjedzie pomóc osobistemu przy cięciu drewna, to w miarę szybko ciepłą strawę upichcę 🙂
I doszłam chyba o co chodzi z tym nocnym marudzeniem Rysia przed snem. W dzień, zanim zaśnie, kołyszę go w wózku i na noc też chyba tak chce a ja go prosto do łóżeczka kłądłam i nie zasypiał chociaz było tak, że beż płaczu zasypiał a teraz mu sie odmieniło.
Miłego weekendu dziewczynki i maluszki 🙂 🙂

Na agu agu 🙂


Dzięki ann 🙂 Lecę tam, może znajdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...