Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie, ale dzisiaj było mega kupsko przy przewijaniu, takie znienacka... dwie ręce mi obsrał... teraz je... kupowałyście lub macie zamiar kupić maść znieczulającą na szczepienia?

o matko jest cos takiego .....a jak szczepisz ....bo ja te ktore sa potrzebne , dodatkowych chyba nie cały czas sie zastanawiam czy nie zaszczepic na rotawirusy


my szczepimy na pneumokoki na pewno 🙂
a z rota nie jest przypadkiem tak, ze sie szczepi na 3 odmiany a jest ponad 90? ktos tu tak pisal.. i dzieciaki pomimo szczepionek i to czesto chorja na rotawirsy.. 🥴

wiecie co kiedys kuźwa tego nie było i dzieci zyły a teraz wymyslaja , ja to chyba wezme te potrzebne i to wszytsko .....

Ja biorę te potrzebne i rota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie, ale dzisiaj było mega kupsko przy przewijaniu, takie znienacka... dwie ręce mi obsrał... teraz je... kupowałyście lub macie zamiar kupić maść znieczulającą na szczepienia?

o matko jest cos takiego .....a jak szczepisz ....bo ja te ktore sa potrzebne , dodatkowych chyba nie cały czas sie zastanawiam czy nie zaszczepic na rotawirusy


my szczepimy na pneumokoki na pewno 🙂
a z rota nie jest przypadkiem tak, ze sie szczepi na 3 odmiany a jest ponad 90? ktos tu tak pisal.. i dzieciaki pomimo szczepionek i to czesto chorja na rotawirsy.. 🥴

wiecie co kiedys kuźwa tego nie było i dzieci zyły a teraz wymyslaja , ja to chyba wezme te potrzebne i to wszytsko .....

bo kiedyś może były lagodniejsze szczepy rotawirusa itd. to tak jak z grypą zaszczepisz się a i tak zachorujesz bo się wirus zdazyl zmutować ja też biorę podst szczepienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie, ale dzisiaj było mega kupsko przy przewijaniu, takie znienacka... dwie ręce mi obsrał... teraz je... kupowałyście lub macie zamiar kupić maść znieczulającą na szczepienia?

o matko jest cos takiego .....a jak szczepisz ....bo ja te ktore sa potrzebne , dodatkowych chyba nie cały czas sie zastanawiam czy nie zaszczepic na rotawirusy

ja z doświadczenia pielęgniarskiego nie wierze w te mascie barzdiej dziala na psychikę wiec i tak darcie zapewnione 🥴

a ty Iza jak szczepisz...

tylko że zaburżuje i wezmę 5w1 bo itak rozdarciuch jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie, ale dzisiaj było mega kupsko przy przewijaniu, takie znienacka... dwie ręce mi obsrał... teraz je... kupowałyście lub macie zamiar kupić maść znieczulającą na szczepienia?

o matko jest cos takiego .....a jak szczepisz ....bo ja te ktore sa potrzebne , dodatkowych chyba nie cały czas sie zastanawiam czy nie zaszczepic na rotawirusy


my szczepimy na pneumokoki na pewno 🙂
a z rota nie jest przypadkiem tak, ze sie szczepi na 3 odmiany a jest ponad 90? ktos tu tak pisal.. i dzieciaki pomimo szczepionek i to czesto chorja na rotawirsy.. 🥴

wiecie co kiedys kuźwa tego nie było i dzieci zyły a teraz wymyslaja , ja to chyba wezme te potrzebne i to wszytsko .....


Kochana ale kiedyś nie było tylu chorób, a teraz wirusy i bakterie ciągle mutują. Na rota to chyba nie będę szczepić bo jest teraz 13 odmian a szczepią na 3, ale resztę kupuję. Nie będę kusić losu i sepsy, tym bardziej, że teściowa ciągle mówi o nowych zgonach w jej szpitalu właśnie po sepsie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie, ale dzisiaj było mega kupsko przy przewijaniu, takie znienacka... dwie ręce mi obsrał... teraz je... kupowałyście lub macie zamiar kupić maść znieczulającą na szczepienia?

o matko jest cos takiego .....a jak szczepisz ....bo ja te ktore sa potrzebne , dodatkowych chyba nie cały czas sie zastanawiam czy nie zaszczepic na rotawirusy

ja z doświadczenia pielęgniarskiego nie wierze w te mascie barzdiej dziala na psychikę wiec i tak darcie zapewnione 🥴

o rany mój to jest dzielny chłop, kłucia w ogole nie poczul, zapłakal tylko jak mu wciskkala ta szczepionke, ale potem zaraz przestal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, kurde juz nie wiem co jest grane...ten pierwszy skpk rozwojowy to Jagódka raczej ma juz za soba....i ona teraz naawet jak kolki nie ma to ciagle placze...calymi dniami ryczy....juz mama i brat mwia zeby do szpitala z nia pojechac bo to nei jest normalne..nie wiem juz co o tym myslec i co robic.......?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosix89 napisał(a):
Hej, kurde juz nie wiem co jest grane...ten pierwszy skpk rozwojowy to Jagódka raczej ma juz za soba....i ona teraz naawet jak kolki nie ma to ciagle placze...calymi dniami ryczy....juz mama i brat mwia zeby do szpitala z nia pojechac bo to nei jest normalne..nie wiem juz co o tym myslec i co robic.......?


a to przypadkiem nie drugi skok sie zaczal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Hej, kurde juz nie wiem co jest grane...ten pierwszy skpk rozwojowy to Jagódka raczej ma juz za soba....i ona teraz naawet jak kolki nie ma to ciagle placze...calymi dniami ryczy....juz mama i brat mwia zeby do szpitala z nia pojechac bo to nei jest normalne..nie wiem juz co o tym myslec i co robic.......?


a to przypadkiem nie drugi skok sie zaczal?

nie no drugi jest jak dziecko ma 8tygodni a ona przeciuez nie ma 8..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosix89 napisał(a):
2skok jest 7-9tyg.ale ona dopiero co skonczyla 1 skok.....jezeli wogole go skonczyla..wiec to raczej nie to........................ 😮 😮 😮


Twoja corcia skonczyla 6 tydz. wiec jest w 7, a juz teraz moze sie zaczac marudzenie, Tadzio juz wieczorem dał o sobie znac... wiec moze jednak to?
http://imageshack.us/photo/my-images/84/skokiou8im61se8.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
2skok jest 7-9tyg.ale ona dopiero co skonczyla 1 skok.....jezeli wogole go skonczyla..wiec to raczej nie to........................ 😮 😮 😮


Twoja corcia skonczyla 6 tydz. wiec jest w 7, a juz teraz moze sie zaczac marudzenie, Tadzio juz wieczorami daje o sobie znac... wiec moze jednak to?

ale jesli to to, to (:P) ona nie miala rxzadnego odstepu miedzy 1a 2 skokiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosix89 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
2skok jest 7-9tyg.ale ona dopiero co skonczyla 1 skok.....jezeli wogole go skonczyla..wiec to raczej nie to........................ 😮 😮 😮


Twoja corcia skonczyla 6 tydz. wiec jest w 7, a juz teraz moze sie zaczac marudzenie, Tadzio juz wieczorami daje o sobie znac... wiec moze jednak to?

ale jesli to to, to (:P) ona nie miala rxzadnego odstepu miedzy 1a 2 skokiem...


Jak nie jestes pewna to faktycznie jedz i sprawdz, lepiej sie przejechac na darmo niz cos waznego przeoczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosix89 napisał(a):
w tym artykule sa wymienione okresy skosow i jest 7-9tygodni a na dole jak sa te skoki opisane to jest skok w 5tyg a potem w 8.......


w 8 tyg jest punkt kulminacyjny, tak to rozumiem, ale marudzenie pojawia sie przed i po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ratunku!! moj misiek strasznie sie spina. Widze wyraznie ze boli go brzuszek. Robi sie czerwony i jeczy glosno tak yyyyyy a potem zaczyna plakac i puszcza baka. W nocy tez juz tak jeczal. Przez cala noc nie robil kupki dopiero rano a teraz znowu przestoj. To dziwne bo karmie cycem i on robi kilka dziennie. Zrobilam mu masazyk zasnal na moim brzuchu. Serce mi sie kraje.... co robic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Ratunku!! moj misiek strasznie sie spina. Widze wyraznie ze boli go brzuszek. Robi sie czerwony i jeczy glosno tak yyyyyy a potem zaczyna plakac i puszcza baka. W nocy tez juz tak jeczal. Przez cala noc nie robil kupki dopiero rano a teraz znowu przestoj. To dziwne bo karmie cycem i on robi kilka dziennie. Zrobilam mu masazyk zasnal na moim brzuchu. Serce mi sie kraje.... co robic?

zrob mu herbate koperkowa lub plantex duo jak masz kladz na brzuszek jak najczesciej . nie musi robic codziennie kupek jak jest na cycu, moja nadii nie robi nawet tydzien..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Ratunku!! moj misiek strasznie sie spina. Widze wyraznie ze boli go brzuszek. Robi sie czerwony i jeczy glosno tak yyyyyy a potem zaczyna plakac i puszcza baka. W nocy tez juz tak jeczal. Przez cala noc nie robil kupki dopiero rano a teraz znowu przestoj. To dziwne bo karmie cycem i on robi kilka dziennie. Zrobilam mu masazyk zasnal na moim brzuchu. Serce mi sie kraje.... co robic?

nie wiem ale to chyba kolki kochana.....albo cos zjadłas co mu moze zaszkodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Mati niedawno zasnął kużwa dzisiaj sie mocno spina i głośniej niż zwykle płakał zrobiłam mu Plantex duo i dałam sab ale kużxwa nie wiem czy nie zakupie tego Delicolu bo on rozklada laktoze .Normanie jestem ogłupiała !!!!!!!!!!!

nam delicol pomogl pierwszej nocy, drugiej juz nie, sama nie wiem czy polecac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...