Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Lui moze wystawia jeszcze te torebki,bo poki coi nie maja w aukcji...w razie co masz tu linka na te sama ale niestety drozsza...w 4 kolorach http://allegro.pl/torebka-primark-atmosphere-listonoszka-4-kolory-i1906052743.html

Jezuuuuuuuuuuusicku jaka cudna ta musztardówa!!!!!!!!!!!!!
I'm lovin' it 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej ... szalone co Wy tak popisałyście ? 🙂
Pierwszy raz od niewiem jak dawno obudziłam się wcześniej niż Tymonek 😁 😆 tak nam ładnie spał że szok ! o 1 w nocy pobudka , mój go przebrał flachę zrobił a on nie zdążył zjeść tylko w kime 🤪 i potem 5.30 dopiero żarełko od 19stej i śpi do tej pory heh 🙂 Gdyby nie te kupy to nie miałabym na co narzekać 🙂 Kochane dziecię 😘 Śpi nam w łóżeczku sam codziennie a nad ranem jak mój wychodzi to go zabieram do siebie ☺️ co by mi smutno samej w wyrku nie było 🙃 😁 nie ma jak się wtulić w takiego pachnącego Bąbla 😁 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lui cieszę sie że wszystko ok 🙂 nie potrzebnie zamartwiałaś bardzo Kochana 😘
Martula przykro mi z powodu dzieciaczka 😞 😘

My dziś jedziemy prosić na chrzciny 🙂 także pewnie nie będę miała czasu dla Was niestety 🥴 a jutro do rodziny mojego także weekend w rozjazdach 🙂
Miłego dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 🙂

jeny, mam chwilkę dla siebie póki jeszcze chłopaki śpią, potem jak zwykle zapieprz przy nich 🤢

jak się uda to podczytam Was 🙂

Luiza - wyczytałam coś że planujesz zmienić mleko? nie służy małej? ja od paru dni dokarmiam tym mlekiem na noc i póki co odpukac jest ok. Michał zjada mi tak 60-80 ml - nie rzuca się na to mleko, ale sobie ciamka jak sie budzi z pierwszej drzemki po kapieli.

Kupiłam wczoraj herbatke uspokajającą HiPPa dla małego bo ten ciągleby przy cycu wisiał - no i chyba mu nie smakuje , sama nie wiem, wypije może 5 ml i koniec 😮 po koperkowej ( miałam 1 saszetkę ) miał straszne bączki więc u nas koper odpada.

dziś mam trochę roboty - Michał wyrósł mi z ciuchów na 62 i musze mu zmienić w szafie całą jego "garderobę". Wczoraj co ubierałam bluzkę to okazywała się za ciasna, także dzisiaj czeka mnie układanie i przebieranie toreb. No i starszemu też muszę porządek zrobić bo powyrastał.
a co do pieluch to juz używamy pampers 3 - w dwójkach już tyłek mu sie nie mieścił i ledwo co zapinałam 😉
A ja się pytam kto mi okna umyje? juz 2 tydzień się zabieram za nie i co tylko mam chwilkę i chcę je umyć to Misiek wstaje.

buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

jak czytam forum to łapie doła kolejna nieprzespana noc chodze i wyglądam jak Zombie
jak nie minie mu w weekend to pręzenie i jęczenie to wybieram sie do pediatry bo dłuzej tak nie wyzyje
dobrze ze moja mama przyjechala mi troszke pomoc to moze z godzinke pokimam pozniej

milego weekendu bede zagladala jutro wycieczka do dziadkow i na chrzciny prosic bedziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

jeny, mam chwilkę dla siebie póki jeszcze chłopaki śpią, potem jak zwykle zapieprz przy nich 🤢

jak się uda to podczytam Was 🙂

Luiza - wyczytałam coś że planujesz zmienić mleko? nie służy małej? ja od paru dni dokarmiam tym mlekiem na noc i póki co odpukac jest ok. Michał zjada mi tak 60-80 ml - nie rzuca się na to mleko, ale sobie ciamka jak sie budzi z pierwszej drzemki po kapieli.

Kupiłam wczoraj herbatke uspokajającą HiPPa dla małego bo ten ciągleby przy cycu wisiał - no i chyba mu nie smakuje , sama nie wiem, wypije może 5 ml i koniec 😮 po koperkowej ( miałam 1 saszetkę ) miał straszne bączki więc u nas koper odpada.

dziś mam trochę roboty - Michał wyrósł mi z ciuchów na 62 i musze mu zmienić w szafie całą jego "garderobę". Wczoraj co ubierałam bluzkę to okazywała się za ciasna, także dzisiaj czeka mnie układanie i przebieranie toreb. No i starszemu też muszę porządek zrobić bo powyrastał.
a co do pieluch to juz używamy pampers 3 - w dwójkach już tyłek mu sie nie mieścił i ledwo co zapinałam 😉
A ja się pytam kto mi okna umyje? juz 2 tydzień się zabieram za nie i co tylko mam chwilkę i chcę je umyć to Misiek wstaje.

buziaki 🙂

prawdopodobnie ze wzgl na skaze bialkową bardzo mzoliwe ze ma okaze sie w poniedzialek co powie dr


ja juz mam poprane poprasowane poukladane 68 ale moja noci 68 doły a gore 62 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Lui moze wystawia jeszcze te torebki,bo poki coi nie maja w aukcji...w razie co masz tu linka na te sama ale niestety drozsza...w 4 kolorach http://allegro.pl/torebka-primark-atmosphere-listonoszka-4-kolory-i1906052743.html

Jezuuuuuuuuuuusicku jaka cudna ta musztardówa!!!!!!!!!!!!!
I'm lovin' it 😎 😎 😎 😎 😎 😎
mi tez sie ona podoba 🙂ale jednak wzielam braz ..fajnie jakby pomaranczowa byla... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
hej ... szalone co Wy tak popisałyście ? 🙂
Pierwszy raz od niewiem jak dawno obudziłam się wcześniej niż Tymonek 😁 😆 tak nam ładnie spał że szok ! o 1 w nocy pobudka , mój go przebrał flachę zrobił a on nie zdążył zjeść tylko w kime 🤪 i potem 5.30 dopiero żarełko od 19stej i śpi do tej pory heh 🙂 Gdyby nie te kupy to nie miałabym na co narzekać 🙂 Kochane dziecię 😘 Śpi nam w łóżeczku sam codziennie a nad ranem jak mój wychodzi to go zabieram do siebie ☺️ co by mi smutno samej w wyrku nie było 🙃 😁 nie ma jak się wtulić w takiego pachnącego Bąbla 😁 😆
🤪 taka kluska ciepla-niezastapi tego zaden chlop 😁 😁 😁 😁 zapaszek dzidziowy 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

jeny, mam chwilkę dla siebie póki jeszcze chłopaki śpią, potem jak zwykle zapieprz przy nich 🤢

jak się uda to podczytam Was 🙂

Luiza - wyczytałam coś że planujesz zmienić mleko? nie służy małej? ja od paru dni dokarmiam tym mlekiem na noc i póki co odpukac jest ok. Michał zjada mi tak 60-80 ml - nie rzuca się na to mleko, ale sobie ciamka jak sie budzi z pierwszej drzemki po kapieli.

Kupiłam wczoraj herbatke uspokajającą HiPPa dla małego bo ten ciągleby przy cycu wisiał - no i chyba mu nie smakuje , sama nie wiem, wypije może 5 ml i koniec 😮 po koperkowej ( miałam 1 saszetkę ) miał straszne bączki więc u nas koper odpada.

dziś mam trochę roboty - Michał wyrósł mi z ciuchów na 62 i musze mu zmienić w szafie całą jego "garderobę". Wczoraj co ubierałam bluzkę to okazywała się za ciasna, także dzisiaj czeka mnie układanie i przebieranie toreb. No i starszemu też muszę porządek zrobić bo powyrastał.
a co do pieluch to juz używamy pampers 3 - w dwójkach już tyłek mu sie nie mieścił i ledwo co zapinałam 😉
A ja się pytam kto mi okna umyje? juz 2 tydzień się zabieram za nie i co tylko mam chwilkę i chcę je umyć to Misiek wstaje.

buziaki 🙂
KASIU JA CI CHETNIE OKNA UMYJE!:)NIE MA DLA MNIE GORSZEGO DRAMATU NIZ UKLADANIE CIUCHOW....BOZE U KAMILI MISZ MASZ JEST W SZAFKACH I SZAFIE..MUSZE JEJ ZNOWU SEGREGACJE ZROBIC ...NIENAWIDZĘ TEGO.. 😮 😮 😮 😮 U OLI TEZ MUSZE ZROBIC SORT ,TAKZE CHETNIE SIE ZAMIENIE KOCHANA Z TOBA 😁 😁 😁 😁ZAPRASZAM ,A JA JUZ SIE ZBIERAM DO CIEBIE POMYC OKNA 😜 😉 😎 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
/hej babole 🙂
tak sie cieszyłam ze nie mam okresu a tu patrze dzisiaj i oczom nie wierze 😮 😮 😮krwawa mery mnie przywitała!!!!!!!!!!!
Mateuszowi wczoraj na wieczór cos odbiło bo nie chciał za chuny isc spac i zmogło go dopiero koło 24 ale pospał do 6 i potem do 9 ale wieczorem to mna nerwy szarpały bo byłam strasznie spiaca no i wielkimi krokami krwawa mery do mnie szła 😜
odstawiam bobotic i zobacze czy efekty beda ???!!!!no i kupa jak siemasz wiktor wczoraj poszla 🙂
teraz bede dawac rubiki 🙂jak bede mogla oczywiscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...