Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
trzymam kciuki! bedzie dobrze wazne ze malutka przybiera na wadze a reszta minie zobaczysz.. wiem ze sie martwisz bo mnie martwi nawet kazda chrostka pojawiajaca sie na buzi nadinki a ma ich sporo i tez nie wiem co to moze byc.. jak spi ma buzke gladka a tylko przyloze ja do cycka juz pelan chrostek nawet nie zdazy sie napic...
a ja teraz jem obiad tesciowa z mala na spacerze... 😁

Madzia a perfum uzywasz ....bo jak mała przystawiasz do cyca , pozniej na odbicie to moze byc od perfum ze ma takie krostki na twarzy ....ja narazie nie uzywam zadnych i mała nie ma krosteczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
doris mam nadzieje ze nie.. bo ja mam zamiar karmic conajmniej 6 miesiecy!!! a a taka wagą wiele sobie nie kupie a musze wymienic 3/4 garderoby na dzien dzisiejszy...
aga uzywam ale mala je miala jak nie uzywałam... wiec watpie aby bylo to to.. polozna mowi ze to hormony z ciazy jeszcze i ze to normalne za tydzien mamy szczepienie to zapytam lekarki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Magda z tym naszym chudnieciem to moze byc tak ze organizm przy karmieniu piersia chomikuje zapasy na gorsze dni i nie spala zaległego tłuszczu dopiero jak sie przestaje karmic waga spada!!!no ja mam nadzieje ze jednak u mnie niebawem waga spadanie


u mnie jest tak że chudnę potem dość długo waga stoi i znowu leci więc pewnie i u was jest chwilowy zastój 🙂 cierpliwości Kochane bo na pewno szybciutko wrócicie do formy 🙂 a i dobrze Czarnula napisała że trzeba Was kopnąć w chude zadki bo na pewno przesadzacie z grubością 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
mamo Nataszy nie denerwuj sie tak juz za chwilke lekarz wszystko Ci wyjasni moz eto poprostu zwykłe przeziebienie a wiadomo takie maleństwa zawsze katar i kaszel beda przechodzic nie za ciekawie bo same sobie nie radza


dokładnie , na pewno jest ok ... dobrze że nie gorączkuje a to przeziębienie szybko minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry mamusie,
ja dzis mam kryzys, była u mnie położna, stwierdziła ze mały ma za duzo zółtaczki juz mu powinna zejsc bo w poniedziałek 6 tydzien, ze za duzo wazy za szybko przybiera na wadze i go przekarmiam a ja karmie piersią co 3 godz. je ok 10 min i jak się naje od odstawia pierś. Powiedziała również ze mały ma za bardzo wypchnięty pępek i wygląda jej na przepuklinę no i ma najprawdopodobniej nietolerancję laktozy bo robi wodniste kupy, pęży się i pruta. Maskara jakas, jak sie od początku prężył i stękał to stwierdziła ze jest wszystko ok ze ten typ tak ma nie płacze a pręzy się. Walczyłam, mobilizowałam się , ale juz chyba nie mam siły i sobie dziś popłaczę. Jestem sama od porodu i jak na razie dawałam sobie radę, miałam chwilowe kryzyski jak młay miał kolki pzrez trzy nocki ale sab pomógl a dzis to chyba wymiękam po tych newsach. Jutro polecę do lekarza zobaczymy co powie. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia2011 napisał(a):
dzień dobry mamusie,
ja dzis mam kryzys, była u mnie położna, stwierdziła ze mały ma za duzo zółtaczki juz mu powinna zejsc bo w poniedziałek 6 tydzien, ze za duzo wazy za szybko przybiera na wadze i go przekarmiam a ja karmie piersią co 3 godz. je ok 10 min i jak się naje od odstawia pierś. Powiedziała również ze mały ma za bardzo wypchnięty pępek i wygląda jej na przepuklinę no i ma najprawdopodobniej nietolerancję laktozy bo robi wodniste kupy, pęży się i pruta. Maskara jakas, jak sie od początku prężył i stękał to stwierdziła ze jest wszystko ok ze ten typ tak ma nie płacze a pręzy się. Walczyłam, mobilizowałam się , ale juz chyba nie mam siły i sobie dziś popłaczę. Jestem sama od porodu i jak na razie dawałam sobie radę, miałam chwilowe kryzyski jak młay miał kolki pzrez trzy nocki ale sab pomógl a dzis to chyba wymiękam po tych newsach. Jutro polecę do lekarza zobaczymy co powie. 🥴

płacz niech ci ulży! to na prawde pomaga.. wiem co mowie sama rycze czesto i pozniej inaczej patrze na sprawy ktore mnie dołowały.. z malutkim bedzie ok! pierwsze slysze aby byl limit wagowy maximum.. min owszem 500gram na miesiac ale maximum? jak ona to ocenia? skad wie co potrzebuje twoj maluch? głupia jakas.. niech sie cieszy ze rosnie pozniej bedziesz mu dawkowac jak bedzie wiekszy i sliniejszy.
a co do pepuszka to nie pomoge mojej nadince ładnie sie chowa.
głowa do góry kobitko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas standardowo jakis problem

Moja mała ma łzawiące zapuchniete oczy od dołu i od góry spuchniete czerwone powieki

Wyslalam szybko mojago meza do przychodni poki pani dr jeszcze jest moze pomoze tak zaocznie ....... mam nadzieje ze to nic powaznego
polozna juz rano zwrocila uwage ze lekko przyłzawione te oczka i tak obserwowalam caly dzine i zdecydownaie sie zrobily nieciekawe:/
zastanawiam sie czy to jakie zapalenie spojowek czy reakcja alergiczna.... na cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
A u nas standardowo jakis problem

Moja mała ma łzawiące zapuchniete oczy od dołu i od góry spuchniete czerwone powieki

Wyslalam szybko mojago meza do przychodni poki pani dr jeszcze jest moze pomoze tak zaocznie ....... mam nadzieje ze to nic powaznego
polozna juz rano zwrocila uwage ze lekko przyłzawione te oczka i tak obserwowalam caly dzine i zdecydownaie sie zrobily nieciekawe:/
zastanawiam sie czy to jakie zapalenie spojowek czy reakcja alergiczna.... na cos



uuu to kiepsko ja bym raczej sie z mala udała do llekarza albo chociaz przemyj jej oczka zielem śiwietlika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
A u nas standardowo jakis problem

Moja mała ma łzawiące zapuchniete oczy od dołu i od góry spuchniete czerwone powieki

Wyslalam szybko mojago meza do przychodni poki pani dr jeszcze jest moze pomoze tak zaocznie ....... mam nadzieje ze to nic powaznego
polozna juz rano zwrocila uwage ze lekko przyłzawione te oczka i tak obserwowalam caly dzine i zdecydownaie sie zrobily nieciekawe:/
zastanawiam sie czy to jakie zapalenie spojowek czy reakcja alergiczna.... na cos



uuu to kiepsko ja bym raczej sie z mala udała do llekarza albo chociaz przemyj jej oczka zielem śiwietlika

czekam co mu powie, czy kaze z nia porzyjsc czy bedzie wiedziala co to za dziad sie wdał
bo ja nie chce jej narazac bo wieje bardzo (wiesz my mamy zakaz generalnie wychodzenia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
A u nas standardowo jakis problem

Moja mała ma łzawiące zapuchniete oczy od dołu i od góry spuchniete czerwone powieki

Wyslalam szybko mojago meza do przychodni poki pani dr jeszcze jest moze pomoze tak zaocznie ....... mam nadzieje ze to nic powaznego
polozna juz rano zwrocila uwage ze lekko przyłzawione te oczka i tak obserwowalam caly dzine i zdecydownaie sie zrobily nieciekawe:/
zastanawiam sie czy to jakie zapalenie spojowek czy reakcja alergiczna.... na cos



uuu to kiepsko ja bym raczej sie z mala udała do llekarza albo chociaz przemyj jej oczka zielem śiwietlika

czekam co mu powie, czy kaze z nia porzyjsc czy bedzie wiedziala co to za dziad sie wdał
bo ja nie chce jej narazac bo wieje bardzo (wiesz my mamy zakaz generalnie wychodzenia)



no tak zapomniałam o zakazie oby tyko to nie byo nic powaznego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
czesc mamuski,
domis dzisiaj cwiczy jobla caly czas przy cycku masakra, do tego wali ciagle kupska , nadodatek ma jakies krosty na buzi , i pupie , ehh umylam mu rumiankiem moze to pomoze ,
a ogolnie noc ok, nie moge sie dobudzic w nocy masakra,
i boli mnie bania juz 2 dzien
mnie bania tez naparza..czesto gesto..po porodzie tak..
rumianek polecany,zalecany na tego typu wykwinty 🙂 na potowki tez lekarka dzis zalecala przemywanie buzi rumiankiem-takze Agatka1982miala racje 😎 😉


rzeczywiscie zbladły 😁 kurde a ten pępol sie trzyma u nas i trzyma juz mam go dosyć!!!
no i fajno 🙂 a co do pepuszka to ja ten psik psik uzywalam i 6tego pazdz.odpadl wkoncu 🙂cierpliwosci i Wam odpadnie 😉
ja mam gorszy problem....Polozna zauwazyla wczoraj,ze Ola ma"brzuszek sklonny d 😉o przepuchliny..'masakra jak sie zleklam 😞 ponoc nie ma przepuchliny ,ale zakrawe na nia..mam ukladac mala na brzuszku czesto i masowac i podawac kropeliki rozluzniajace zeby sie nie spinala itd...
Ona lapczywie je i czesto mi sie krztusi ,wiec zalecila mi zeby przerywac Jej w trakcie jedzonka i ponosic by sie odbilo,a potem dalszy ciag jedzonka...
zdziwilo mnie to bo wczoraj rano bylam u lekarza z Ola i ta nic nie zauwazyla....kurde lekarka po zboju 😲
a...i Ola przez tydz przybrala 300gr..wazy teraz 4420 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
czesc mamuski,
domis dzisiaj cwiczy jobla caly czas przy cycku masakra, do tego wali ciagle kupska , nadodatek ma jakies krosty na buzi , i pupie , ehh umylam mu rumiankiem moze to pomoze ,
a ogolnie noc ok, nie moge sie dobudzic w nocy masakra,
i boli mnie bania juz 2 dzien
mnie bania tez naparza..czesto gesto..po porodzie tak..
rumianek polecany,zalecany na tego typu wykwinty 🙂 na potowki tez lekarka dzis zalecala przemywanie buzi rumiankiem-takze Agatka1982miala racje 😎 😉


rzeczywiscie zbladły 😁 kurde a ten pępol sie trzyma u nas i trzyma juz mam go dosyć!!!
no i fajno 🙂 a co do pepuszka to ja ten psik psik uzywalam i 6tego pazdz.odpadl wkoncu 🙂cierpliwosci i Wam odpadnie 😉
ja mam gorszy problem....Polozna zauwazyla wczoraj,ze Ola ma"brzuszek sklonny d 😉o przepuchliny..'masakra jak sie zleklam 😞 ponoc nie ma przepuchliny ,ale zakrawe na nia..mam ukladac mala na brzuszku czesto i masowac i podawac kropeliki rozluzniajace zeby sie nie spinala itd...
Ona lapczywie je i czesto mi sie krztusi ,wiec zalecila mi zeby przerywac Jej w trakcie jedzonka i ponosic by sie odbilo,a potem dalszy ciag jedzonka...
zdziwilo mnie to bo wczoraj rano bylam u lekarza z Ola i ta nic nie zauwazyla....kurde lekarka po zboju 😲
a...i Ola przez tydz przybrala 300gr..wazy teraz 4420 🤪


No same atrakcje widze:/
napewno nic nie bedzie takiego Asia:*
a my tak wlasnie robimy zawsze ze przerywamy i trzymamy do odbicia i dalej jazda i lezenie na brzuszku tez duzo, ze wzgl na kolki ktore byly
a tak łapczywie je mały criters ze jak by sie dalo to by wszamała butelke ze smoczkiem i cyca z sutkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
ooooo mogę pisać 🙂 sprawdzałam 😁 widzę że Agatka dziś pisała w moim imieniu 🤪 😁 😁 😁 😁 hahaha 🤪 😁 😁 😁 😁 😁

My po wizycie jest super 😁 nóżki naprostowane i już mógłby być zabieg ale Tymonek za mały i musimy czekać 2 tygodnie, żeby miał pełne 2 m-ce . natną mu na pół centymetra ścięgna ahillesa i wsadzą jeszcze na max 3/4tygodnie nóżki w gips do uzyskania pełnej korekcji i po sprawie 🙂 Sam zabieg będzie trwał max 30min a Tymuś będzie w szpitalu tylko 2 doby 🙂 będę oczywiście cały czas przy nim , ranki nie będzie bo będzie to tak delikatne nacięcie że szybciutko sie wygoi i będzie praktycznie nie widoczne 🙂 Jesteśmy prze szczęśliwi 🙂
superAsiulka,wszystko pojdzie elegancko 🙂 😘
a Twoja synowa marudna i kaprysna dzis wyjatkowo..przechwalilam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...