Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
agata82 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
MELDUJE SIE

spanko od 24 i nadal spi wstawal tylko na karmionko alo sama ją podkarmiłam na spioszka wiec mama wyspana pelan energi na 13 jedziemy cwiczyc potem o 16 przychodzi pani rehabilitantka


Agatka postaraj sie zrobic cos dla siebie np dla mnie bombow esa wypady na Infatred i Vacuum Jet moze nie schudlam po tym ale bynajmniej czuje sie zajebiscie!! a w saunie zapominam o calym swiecie.

mnie sie tez zdarza zarzucic mezowi ze w pracy odpoczywa ale ja i tak wolalabym zostac z dzieckiem do roku czasu np a nie tylko pol roku 😞(((
ogolnie czuje sie super jako mama i zmiana w zyciu i w domu ktorej sie balam wcale nie ejst wywrotką o 180 st. teraz dopiero czuje ze mam po co zyc

Agata 1982? ty nadal karmisz odciaganym? jak tak to jestes debesciak!!!

Co mowili o masazach brzuszka?


no dalej ściągam 😎 choć czasami jak widzę laktator to mam ochotę krzyczeć 🤢 ale mówię sobie, że wiecznie trwać to nie bedzie 🙂 a jeśli pokarm jest to niech Niuńka korzysta 🙂

jestes przegigant dla mnie!! toz to wyzwanie nie lada trydniejsze nic karmienie cycem !!!
Szacun Agatka i powodzonka!!


Dzięki Luizka 😘
Dla mnie to Ty i inne dziewczyny, których dzieciaczki mają(przejściowe) kłopoty jesteście przegigantkami 🙂 🙂
trzymam kciuki i modlę się za wszystkie mamusie, żeby miały siłe i optymizm a dzieciaczki były zdrowe i zawsze uśmiechnięte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
MELDUJE SIE

spanko od 24 i nadal spi wstawal tylko na karmionko alo sama ją podkarmiłam na spioszka wiec mama wyspana pelan energi na 13 jedziemy cwiczyc potem o 16 przychodzi pani rehabilitantka


Agatka postaraj sie zrobic cos dla siebie np dla mnie bombow esa wypady na Infatred i Vacuum Jet moze nie schudlam po tym ale bynajmniej czuje sie zajebiscie!! a w saunie zapominam o calym swiecie.

mnie sie tez zdarza zarzucic mezowi ze w pracy odpoczywa ale ja i tak wolalabym zostac z dzieckiem do roku czasu np a nie tylko pol roku 😞(((
ogolnie czuje sie super jako mama i zmiana w zyciu i w domu ktorej sie balam wcale nie ejst wywrotką o 180 st. teraz dopiero czuje ze mam po co zyc

Agata 1982? ty nadal karmisz odciaganym? jak tak to jestes debesciak!!!

Co mowili o masazach brzuszka?


Lui chętnie bym zrobiła coś dla siebie...poszła na basen chociażby, ale nie mam jak niestety w trakcie tygodnia-jedynie weekend. Bo mój od 7 pracuje, w domu jest koło 18-19...a wtedy to ja już po prostu padam na pysk. Tomek przejmuje wtedy obowiązki domowe, że tak powiem, a ja idę z psem ,żeby siły zregenerować 🙂
Ale nic , już jest lepiej ze mną 🙂Wystarczy jej uśmiech cudny, bezzębny i wszystko przechodzi 🙂

A co do pracy, to nie chodziło mi o to, że on odpoczywa w pracy ( bo pracuje fizycznie i o odpoczynku nie ma mowy), tylko o to, że codziennie dzieje się coś innego, spotyka się z luxmi, mają inne tematy niż tylko kupki itp, po prostu ma trochę odmiany....a u mnie stale to samo...ale cóż taka rola Mamuśki - ale przynajmniej mam Małą przy sobie i widzę jej postępy i piękne uśmiechy 🙂

Dobrze, że mama Was, bo chyba bym ocipiała...a tak zawsze mamy wspólne tematy, bolączki, radości i smutki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale dziś maraton lekarski - najpierw pediatra i szczepienia, potem ortopeda.
Mały ma 64 cm i waży 5775, dr stwierdziła że ładnie przybiera na wadze i pierś mu wystarcza. od 5 mca mamy zacząć podawać mu przetartą marchew z kaszą manną - 100 ml. u ortopedy też ok, narazie więcej wizyt nie będzie.
po ukłuciach mały płakał, ale po wzięciu na rączki uspokoił się. narazie jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
ale dziś maraton lekarski - najpierw pediatra i szczepienia, potem ortopeda.
Mały ma 64 cm i waży 5775, dr stwierdziła że ładnie przybiera na wadze i pierś mu wystarcza. od 5 mca mamy zacząć podawać mu przetartą marchew z kaszą manną - 100 ml. u ortopedy też ok, narazie więcej wizyt nie będzie.
po ukłuciach mały płakał, ale po wzięciu na rączki uspokoił się. narazie jest ok.


super ze wszystko ok 🙂 my 22 grudnia mamy maly marato bo idziemy na szczepienie i do okulisty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
MELDUJE SIE

spanko od 24 i nadal spi wstawal tylko na karmionko alo sama ją podkarmiłam na spioszka wiec mama wyspana pelan energi na 13 jedziemy cwiczyc potem o 16 przychodzi pani rehabilitantka


Agatka postaraj sie zrobic cos dla siebie np dla mnie bombow esa wypady na Infatred i Vacuum Jet moze nie schudlam po tym ale bynajmniej czuje sie zajebiscie!! a w saunie zapominam o calym swiecie.

mnie sie tez zdarza zarzucic mezowi ze w pracy odpoczywa ale ja i tak wolalabym zostac z dzieckiem do roku czasu np a nie tylko pol roku 😞(((
ogolnie czuje sie super jako mama i zmiana w zyciu i w domu ktorej sie balam wcale nie ejst wywrotką o 180 st. teraz dopiero czuje ze mam po co zyc

Agata 1982? ty nadal karmisz odciaganym? jak tak to jestes debesciak!!!

Co mowili o masazach brzuszka?


Lui chętnie bym zrobiła coś dla siebie...poszła na basen chociażby, ale nie mam jak niestety w trakcie tygodnia-jedynie weekend. Bo mój od 7 pracuje, w domu jest koło 18-19...a wtedy to ja już po prostu padam na pysk. Tomek przejmuje wtedy obowiązki domowe, że tak powiem, a ja idę z psem ,żeby siły zregenerować 🙂
Ale nic , już jest lepiej ze mną 🙂Wystarczy jej uśmiech cudny, bezzębny i wszystko przechodzi 🙂

A co do pracy, to nie chodziło mi o to, że on odpoczywa w pracy ( bo pracuje fizycznie i o odpoczynku nie ma mowy), tylko o to, że codziennie dzieje się coś innego, spotyka się z luxmi, mają inne tematy niż tylko kupki itp, po prostu ma trochę odmiany....a u mnie stale to samo...ale cóż taka rola Mamuśki - ale przynajmniej mam Małą przy sobie i widzę jej postępy i piękne uśmiechy 🙂

Dobrze, że mama Was, bo chyba bym ocipiała...a tak zawsze mamy wspólne tematy, bolączki, radości i smutki 😘 😘 😘


zgadzam sie z Toba jeden uśmiech dziecka i juz smutki przechodza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
aha i zazdoszcze ze Wasze maluchy spia w nocy moj sie wierzga nie wiem ktora juz noc spie 3 godziny takze dziewczyny głowy w gore i naprade nie ma co narzekac !!!!

milego dnia

to wierzganie to takie machanie rekami nogami non stop?


tak głowa i rękami i nogami czasem tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
zastanawiam sie czy szczepic niunie dodatkowo na rotawirusy zdania sa podzielone jak tak bliskich pytam ogolnie szczepienie druga dawke to 6w 1 bedzie miala robione za 215 doktorka gadala ze jakbysmy chcieli na rotawirusy to dodatkowo 300zl by to kosztowalo

Ja nie szczepiłam na rota 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
zastanawiam sie czy szczepic niunie dodatkowo na rotawirusy zdania sa podzielone jak tak bliskich pytam ogolnie szczepienie druga dawke to 6w 1 bedzie miala robione za 215 doktorka gadala ze jakbysmy chcieli na rotawirusy to dodatkowo 300zl by to kosztowalo

my szczepiliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
aha i zazdoszcze ze Wasze maluchy spia w nocy moj sie wierzga nie wiem ktora juz noc spie 3 godziny takze dziewczyny głowy w gore i naprade nie ma co narzekac !!!!

milego dnia

to wierzganie to takie machanie rekami nogami non stop?




tak głowa i rękami i nogami czasem tez


moja jak zasypia to czasami kręci głową jakos tak nerwowo w prawo i w lewo ale długo to nie trwa. myślałam, że może chce jeszcze odbić ale jak ją brałam do góry to nie odbijała. po chwili zasypia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
aha i zazdoszcze ze Wasze maluchy spia w nocy moj sie wierzga nie wiem ktora juz noc spie 3 godziny takze dziewczyny głowy w gore i naprade nie ma co narzekac !!!!

milego dnia

to wierzganie to takie machanie rekami nogami non stop?




tak głowa i rękami i nogami czasem tez


moja jak zasypia to czasami kręci głową jakos tak nerwowo w prawo i w lewo ale długo to nie trwa. myślałam, że może chce jeszcze odbić ale jak ją brałam do góry to nie odbijała. po chwili zasypia

u mnie to samo zanim zasnie kreci glowa ogolnie sie wierci zawsze pod skosem lezy jak sie obudzi 😮
ja mam 22 i ubieramy body z krotkim rekawem i pajac lub body z dlugim/bluzka i spiochy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tak z innej beczki,w tym roku pod to nasze nowe mieszkanko kupujemy pierwsza naszą własną choinkę-białą 🙂 pewnie niektórym moze sie taka nie podobac ale zawsze to bylo moim marzeniem,biała na złoto ubrana 🙂
http://allegro.pl/show_item.php?item=1956871732
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
agata82 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
pisałyście wczoraj o ubieraniu dziecka,to ile wy macie stopni w domu? my 21,5


my podobnie, rano czasami 20 tylko wieczorem więcej bo jest napalone

🙂

22-wieczoreem troche cieplej ale nie wiele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
pisałyście wczoraj o ubieraniu dziecka,to ile wy macie stopni w domu? my 21,5

my mamy koło 22-23, Mała do niedawna chodziła w samych bodziakach z dł rękawem i gołych nóżkach, a teraz w pajacyku, albo bodziaku i cienkich porteczkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
a tak z innej beczki,w tym roku pod to nasze nowe mieszkanko kupujemy pierwsza naszą własną choinkę-białą 🙂 pewnie niektórym moze sie taka nie podobac ale zawsze to bylo moim marzeniem,biała na złoto ubrana 🙂
http://allegro.pl/show_item.php?item=1956871732


wszyscy szaleja z choinkami 🙂 my mamy z zeszłego roku, taka "puchatą" 🙂
najfajniej bedzie za rok jak Bobiki będą juz kumć(choć nie wiadomo ile z choinki zostanie 😁 😁 😁 😁 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
a tak z innej beczki,w tym roku pod to nasze nowe mieszkanko kupujemy pierwsza naszą własną choinkę-białą 🙂 pewnie niektórym moze sie taka nie podobac ale zawsze to bylo moim marzeniem,biała na złoto ubrana 🙂
http://allegro.pl/show_item.php?item=1956871732


wszyscy szaleja z choinkami 🙂 my mamy z zeszłego roku, taka "puchatą" 🙂
najfajniej bedzie za rok jak Bobiki będą juz kumć(choć nie wiadomo ile z choinki zostanie 😁 😁 😁 😁 😁)

My mamy żywą zawsze 🙂 ubraną w drewniane i słomiane bombki. Już nie mogę się jej doczekać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
czadowa
http://allegro.pl/choinka-stozek-195-200cm-dekoracja-lampki-organza-i1956564106.html


bradzo fajna i malo miejsca jak toś ma wdomu to idealna, niemoge sie doczekać kiedy my bedziemy juz na swoim ubierać choinke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...