Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Laski z tego co widze to chyba mój najdluzej bedzie bezbożnikiem bo dopiero mozemy w styczniu chrzcić 😞
Rany jak mi smutno mąż do pracy pojechal gdzieś dopiero koło srody wpadnie 😞 🥴 🤨
Dobrej nocy 😘

no co ty
skad ja wezme kase na to eh
moze kwiecien...... marzec.....oby zanim wroce do pracy
ale kasowo.. luka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
DZIENDOBRY 🙂
myslałam z e poklaszcze a tu dupa Agata mnie ubiegła 😜 🙂
co do chrzcin to my planujemy w kwietniu ,lale czy nam to wyjdzie to sie okaze wiec bezbożników przybywa ☺️

no właśnie tez jestem ciekawa co z Zocha?????

ANIA Tobie należy sie jakis oskar czy coś w ten deseń za przygotowanie takiej dżamprezy jestem w szoku ze dałaś rade BRAWO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej , u nas noc pięknie przespana 🙂 o 20 jedzonko a potem o 5 🙂 pewnie pospalibyśmy dłużej ale o 7 obudziły nas gazy 🥴 a raczej ich brak 🥴 dopiero masaż brzuszka , uciskanie i leżenie na brzuszku ulżyły brzuszkowi Tymonka ... za tydzień mamy szczepienia więc zapytam pediatry co z tym fantem zrobić 🤢. Teraz wyprukany grzecznie leży .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witamy sie!!
moje dziecie dziś pobilo rekord! spal od 20 do 7 15 rano!!! 😮po prostu szok!!! ale sie wyspalam. 😜
chodzilam co chwile do niego, bo balam sie ze mu cos jest,a on tylko sobie kimal 🤪

teraz grzecznie lezy w lozeczku. Moze jeszcze zasnie..a moze limit na dzis juz sie wyczerpal 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
witajacie 🙂
padam...moje dziecko co 2 h dzis w nocy cycka chcialo 😮 i wiem chyba czemu- w domu mega zaduch, sucho. mnie suszlo a co dopiero ja. nie moglismy okna otworzyc bo wrocilismy pozno, praktycznie na kapiel
jestem wykonczona


Kochana mokre ręczniki na kaloryfery i zawsze coś pomogą dopóki nawilżacza nie masz . Ja kładę i jest o niebo lepiej 🙂 ale też mam zamiar zakupić bo przy tym ogrzewaniu sucho jak na pustyni 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
mariola-s napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej 🙂 u nas też noc rewelacja 🙂 Młody zjadł na noc o 21 a potem o 5 🙂 Wczoraj w rozjazdach i dziś po obiedzie znów mykamy prosić ...trochę osób mamy więc i jazdy dużo .
My wynajmujemy Dom Kultury niedaleko kościoła gdzie będziemy chrzcić a gotujemy sami ... tylko menu dalej nie ustalone 😮 doradżcie co by tu zrobić dobrego ???

no to byl dla mnie tez szok, bo maz wziol te dni wolne od pracy zeby malego przypilnowac, ja mialam tylko karmic, a maly te dwa dni cale przespal, normlnie jak nigdy 😲, maz myslal ze wode leje ze on cale dni nie spi 😮ale przypuszczam, ze maly wiedzial ze mamusia ma duzo pracy 😁 a meza zatrudnilam do krojenia salatki 😁 to byl jego debiut ☺️

Miłego dnia 😘 pewnie zaglądnę z wieczorka 😘



moge ci podpowiedziec co ja mialam : rosół, zurek, kotlety schabowe z ananasem i bez, kurczaki zapiekane w piekarniku, roladki schabowe w sosie serowym ( pomysl na ), ziemniaki w sosie tzatziki, de volaile, krokiety, brokół w piersi z kurczaka i cieście nalesnikowym z sosem czosnkowym, salatke zwykla, z parowki, gyros, chlebek z ziolami prowansalskimi, klopsiki w sosie porowym, galareta z kurczaka, salatka z selera i pora, jajka w sosie koperkowym, , klopsiki nadziewane pieczarkami, reszty nie pamietam... ☺️ no i dwa torty i ciasta, ale to zamowilam z piekarni, bo nie umiem piec ☺️ ☺️

to się napracowałaś kobito... tyle żarełka...


no! padalam na ryj!!! ale 45 ludzi trza bylo nafutrowac!!! 😮

o matko... ja nie dałabym rady...

ja bym musiala 2tyg przed zaczac 🤪 😁


dobre!!! zaczelam w czwartek,pod wieczor, a chrzest byl w sobote, ale za to na pelnych obrotach!

no naprawde ja bym nie dała rady z tym wisielcem przy cycku 😮 szacun Kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słuchajcie odnośnie tych nawilżaczy to czytałam, że jak jest w domu ciepło (np u mnie, kaloryfery zakręcone a są 23 stopnie ) to nawilżacz nie zda egzaminu, bo zamiast nawilżyć trochę to zrobi się jak w tropikach-gorąco i wilgotno...i to będzie jeszcze gorsze 🤢
Więc ja na razie nawilżacz odpuściłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej 🙂 u nas też noc rewelacja 🙂 Młody zjadł na noc o 21 a potem o 5 🙂 Wczoraj w rozjazdach i dziś po obiedzie znów mykamy prosić ...trochę osób mamy więc i jazdy dużo .
My wynajmujemy Dom Kultury niedaleko kościoła gdzie będziemy chrzcić a gotujemy sami ... tylko menu dalej nie ustalone 😮 doradżcie co by tu zrobić dobrego ???

Miłego dnia 😘 pewnie zaglądnę z wieczorka 😘



moge ci podpowiedziec co ja mialam : rosół, zurek, kotlety schabowe z ananasem i bez, kurczaki zapiekane w piekarniku, roladki schabowe w sosie serowym ( pomysl na ), ziemniaki w sosie tzatziki, de volaile, krokiety, brokół w piersi z kurczaka i cieście nalesnikowym z sosem czosnkowym, salatke zwykla, z parowki, gyros, chlebek z ziolami prowansalskimi, klopsiki w sosie porowym, galareta z kurczaka, salatka z selera i pora, jajka w sosie koperkowym, , klopsiki nadziewane pieczarkami, reszty nie pamietam... ☺️ no i dwa torty i ciasta, ale to zamowilam z piekarni, bo nie umiem piec ☺️ ☺️

to się napracowałaś kobito... tyle żarełka...


no! padalam na ryj!!! ale 45 ludzi trza bylo nafutrowac!!! 😮


Aneczka szacun!!!!!!!!!!! jestes przegigant dla mnie
lubie gotowac i sporo ale tyle i dla 45 os toż to szokkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
jesteś zdolniacha nie ma co!


dzieki dziewczyny! Izka i inne tez. To bardzo mile co piszecie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
izarybka napisał(a):
Laski z tego co widze to chyba mój najdluzej bedzie bezbożnikiem bo dopiero mozemy w styczniu chrzcić 😞
Rany jak mi smutno mąż do pracy pojechal gdzieś dopiero koło srody wpadnie 😞 🥴 🤨
Dobrej nocy 😘

no co ty
skad ja wezme kase na to eh
moze kwiecien...... marzec.....oby zanim wroce do pracy
ale kasowo.. luka


u nas bylo duzo ludzi, sala wynajeta a kasy wcale duzo nie peklo. Z naszymi ciuchami ( ok 500 zl, malego 100 , swieca i szatka ok 80 , ksiadz 150, ekoracja stolu ok 100 zmiescilismy sie w 2000. Spodziewalismy sie przynajmiej 3 tysiakow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
DZIENDOBRY 🙂
myslałam z e poklaszcze a tu dupa Agata mnie ubiegła 😜 🙂
co do chrzcin to my planujemy w kwietniu ,lale czy nam to wyjdzie to sie okaze wiec bezbożników przybywa ☺️

no właśnie tez jestem ciekawa co z Zocha?????

ANIA Tobie należy sie jakis oskar czy coś w ten deseń za przygotowanie takiej dżamprezy jestem w szoku ze dałaś rade BRAWO


dzieki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy

Nocka pięknie, teraz mała sobie kima, zaraz ogarnę chatkę, stres się nasila że jutro mała zostaje pod opieką innych, a i w związku z moim expose też mam nerwa, wierzę że wszystko będzie ok i moja 7 letnia praca zostanie godziwie opłacona.

Ania podziw za chrzciny,my z mężem jesteśmy dość sprytni w kuchni swojego czasu prowadziliśmy knajpy i ja nie odważyłabym się przy mojej małej robić impry na tyle osób. Raz zrobiliśmy wigilię dla 27 osób i nie było małej, kilka dni wcześniej non stop w kuchni, ja dziękuję nie polecam,zamiast się cieszyć świętami to chcieliśmy spać.

Moja też czeka na termin chrzcin, zresztą w każdym rejonie Polski jest inna tradycja, W Szczecinie w różnym wieku dzieci są chrzczone nie ma tradycji że kilkudniowe dzieci, no ale tu ludność napływowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
witajacie 🙂
padam...moje dziecko co 2 h dzis w nocy cycka chcialo 😮 i wiem chyba czemu- w domu mega zaduch, sucho. mnie suszlo a co dopiero ja. nie moglismy okna otworzyc bo wrocilismy pozno, praktycznie na kapiel
jestem wykonczona


dzieci nie moga spac jak jest tak sucho. Ja jeszcze nie kupilam nawilzacza ale wieszam malemu mokra pieluszke na baldachim. Pomaga. Nie ma zatkanego noska i juz nie budzi sie tak czesto jak kiedys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
hej , u nas noc pięknie przespana 🙂 o 20 jedzonko a potem o 5 🙂 pewnie pospalibyśmy dłużej ale o 7 obudziły nas gazy 🥴 a raczej ich brak 🥴 dopiero masaż brzuszka , uciskanie i leżenie na brzuszku ulżyły brzuszkowi Tymonka ... za tydzień mamy szczepienia więc zapytam pediatry co z tym fantem zrobić 🤢. Teraz wyprukany grzecznie leży .

juz macie kolejne szczepienia? Jej my ledwo jestesmy po 1!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Witamy

Nocka pięknie, teraz mała sobie kima, zaraz ogarnę chatkę, stres się nasila że jutro mała zostaje pod opieką innych, a i w związku z moim expose też mam nerwa, wierzę że wszystko będzie ok i moja 7 letnia praca zostanie godziwie opłacona.

Ania podziw za chrzciny,my z mężem jesteśmy dość sprytni w kuchni swojego czasu prowadziliśmy knajpy i ja nie odważyłabym się przy mojej małej robić impry na tyle osób. Raz zrobiliśmy wigilię dla 27 osób i nie było małej, kilka dni wcześniej non stop w kuchni, ja dziękuję nie polecam,zamiast się cieszyć świętami to chcieliśmy spać.

Moja też czeka na termin chrzcin, zresztą w każdym rejonie Polski jest inna tradycja, W Szczecinie w różnym wieku dzieci są chrzczone nie ma tradycji że kilkudniowe dzieci, no ale tu ludność napływowa.


tez kiedys juz robilam takie swieta! i tez na kolacji zasypialam a zaraz po niej musialam sie polozyc zeby isc na Pasterke. Rowniez nie polecam!! Co do Chrzcin -ja nie mialam wyjscia, rodzina duza, a to sami najblizsi, a od osoby w restauracji kasuja ok 100 zl, nie licze dzieciaczkow ktorych jest od groma u nas, nie byloby mnie na to stac!!

wow! mieliscie restauracje? teraz juz wiem skad znasz tyle przepisow i ciagle cos pichcisz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej , u nas noc pięknie przespana 🙂 o 20 jedzonko a potem o 5 🙂 pewnie pospalibyśmy dłużej ale o 7 obudziły nas gazy 🥴 a raczej ich brak 🥴 dopiero masaż brzuszka , uciskanie i leżenie na brzuszku ulżyły brzuszkowi Tymonka ... za tydzień mamy szczepienia więc zapytam pediatry co z tym fantem zrobić 🤢. Teraz wyprukany grzecznie leży .

juz macie kolejne szczepienia? Jej my ledwo jestesmy po 1!!


my mieliśmy przełożone ze względu na gips , a że ściągają Tymonowi w czwartek 😁 🙃 😁 to zaczynamy dopiero szczepić . Wcześniej dostał tylko na żółtaczkę przed zabiegiem i rota do picia , teraz czeka nas 5in1 , rota druga dawka i pneumo. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny
u nas wsio ok,
maly jak zasnoł z wrazenia wczoraj o 16.30 to o 21 musisalam go budzic na kapiel dostal cyca i dalej spac az do 4 😁 i pozniej o ok 7 teraz lezy w lozu i slucha melodyjek 🙂
jestem zadowolona z chrzcin bylo bardzoi milo nasze rodziny sie poznaly 🙂
domis byl nbardzo grzeczny w kosciele 🙂 tylko tak mu polał łepek ze szok mam nadzieje ze nie bedzie chory pozniej wstawie zdjecia bo dzis jade na randke z moim Ł 😁 bo mam urodziny i mnie zabiera do kina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...