Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej mamuski. Dopiero teraz znalazłam troche czasu zeby wejsc na pc,pisze jedna reka a druga lulam Hanie w wózku. Wczorajszy wieczor wygladal nastepujaco o 20 mała dostala mleko do 22:30 kimała nam na rekach,jak ja odłożylismy do spania to po chwili pobudka zaczeła sie prezyc i płacz,o 23 miała dostac mleko mąz ja troche polulał żeby do tego czasu troche pokimała i ja odłozylismy do naszego łózka,mleko było naszykowane bo wiedziałam ze zaraz sie zbliża pora karmienia a ta na dobre usnela i tak przekimała do 4 !! 😲 Potem spała do 8 i od 8 do 10. I znowu nie mialam szansy odłozyc jej do łóżeczka bo jak ona zasnela to ja padnięta razem z nia.
Zrobiła mi dzisiaj zielonkawa kupe,czy to może być od herbatki rumiankowej albo sabu? Bede jej teraz dawała wode przegotowaną i ja troche poobserwuje,jeśli nadal bedzie robiła takie kupy to dzwonie do pediatry 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry, raczej Was nie nadgonię 😞 Mały odreagowuje chyba ostatnie dwa tygodnie w rozjazdach 😞
Ja mam nawilżacz taki: http://allegro.pl/duzy-nawilzacz-powietrza-4l-38w-50m2-zaba-nowosc-i1884090382.html Jest tani i dobry, jak na razie jestem zadowolona.
A matę upatrzyłam sobie taką: http://allegro.pl/mamtu-mata-edukacyjna-ocean-gra-swieci-poduszka-i1948180851.html
Moi rodzice chcą Tadziowi kupić, nie wiem czy jest dobra, ale ze zdjęć mi się podoba któraś z Was ma taką, żeby się wypowiedzieć???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
oo matko ae miaam roboty 😮 😮Mati ufajdał sie po szyje 😁 😁


moj maly tez ostatnio tak robi. Kupa raz na dwa dni, ale za to taka, ze nie wiadomo w co rece wlozyc, . Wczoraj robil a przed chwila znowu. Malo tego przewinelam umylam i mowie ze niech sobie znowu polezy na golym dupsku, zeby odparzenie zeszlo. Juz zrobil wszystko co mial to niech lezy. No i lezy, lezy i nagle leje... w gore! lezal kolo grzejnika w poblizu okna balkonowego. Olal lezaczek, grzejnik i jeszcze firane ktora siega do podlogi!!! A matka zastanawiala sie kiedy okna umyc i firany poprac przed switami!!! Chyba juz na nie czas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry, raczej Was nie nadgonię 😞 Mały odreagowuje chyba ostatnie dwa tygodnie w rozjazdach 😞
Ja mam nawilżacz taki: http://allegro.pl/duzy-nawilzacz-powietrza-4l-38w-50m2-zaba-nowosc-i1884090382.html Jest tani i dobry, jak na razie jestem zadowolona.
A matę upatrzyłam sobie taką: http://allegro.pl/mamtu-mata-edukacyjna-ocean-gra-swieci-poduszka-i1948180851.html
Moi rodzice chcą Tadziowi kupić, nie wiem czy jest dobra, ale ze zdjęć mi się podoba któraś z Was ma taką, żeby się wypowiedzieć???

DZIEKI- JA BEDE MUSIALA CHYBA WYBRAC SIE DO JAKIEGOS SATURNA I ZOBACZYC TE NAWILZACZE W REALU 🙂
MATA BARDZO LADNA 😉 FAJNY POMYSL!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
oo matko ae miaam roboty 😮 😮Mati ufajdał sie po szyje 😁 😁


moj maly tez ostatnio tak robi. Kupa raz na dwa dni, ale za to taka, ze nie wiadomo w co rece wlozyc, . Wczoraj robil a przed chwila znowu. Malo tego przewinelam umylam i mowie ze niech sobie znowu polezy na golym dupsku, zeby odparzenie zeszlo. Juz zrobil wszystko co mial to niech lezy. No i lezy, lezy i nagle leje... w gore! lezal kolo grzejnika w poblizu okna balkonowego. Olal lezaczek, grzejnik i jeszcze firane ktora siega do podlogi!!! A matka zastanawiala sie kiedy okna umyc i firany poprac przed switami!!! Chyba juz na nie czas!

no ja zdazylam pojsc wyrzucic pampka po kupsztalu wracam a tu powodz na lozku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
oo matko ae miaam roboty 😮 😮Mati ufajdał sie po szyje 😁 😁


moj maly tez ostatnio tak robi. Kupa raz na dwa dni, ale za to taka, ze nie wiadomo w co rece wlozyc, . Wczoraj robil a przed chwila znowu. Malo tego przewinelam umylam i mowie ze niech sobie znowu polezy na golym dupsku, zeby odparzenie zeszlo. Juz zrobil wszystko co mial to niech lezy. No i lezy, lezy i nagle leje... w gore! lezal kolo grzejnika w poblizu okna balkonowego. Olal lezaczek, grzejnik i jeszcze firane ktora siega do podlogi!!! A matka zastanawiala sie kiedy okna umyc i firany poprac przed switami!!! Chyba juz na nie czas!

no ja zdazylam pojsc wyrzucic pampka po kupsztalu wracam a tu powodz na lozku



he he to sa uroki bycia mama chłopca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Młody na tarasie się hartuje a ja mam chwilę dla siebie ... znów walczyliśmy z gazami 😞 muszę dzwonić do lekarki żeby coś poradziła , tak się darł że szok 😲 dopiero ciepłe pieluchy pomogły na brzuszek ...ehhh

Ja mam matę o taką :
http://allegro.pl/mata-edukacyjna-rainforest-fisher-price-k4562-nowa-i1925120875.html
na szczęście dostałam po chrześniaku 🙂 mój jest nią zachwycony a najbardziej małpką 🙂 na pewno przypomina mu tatę 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
mphz napisał(a):
LENISTWO MNIE DOPADLO- WERANDUJE (BALKONOWO) ZUZANNE:P


ja to samo 🙂

Też bym chętnie tak zrobiła, ale Maja musi iść....więc chcąc nie chcąc musimy iść na spacer jednak 🤢 Nie chce mi się, ale z drugiej strony przynajmniej mam mobilizację 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Młody na tarasie się hartuje a ja mam chwilę dla siebie ... znów walczyliśmy z gazami 😞 muszę dzwonić do lekarki żeby coś poradziła , tak się darł że szok 😲 dopiero ciepłe pieluchy pomogły na brzuszek ...ehhh

Ja mam matę o taką :
http://allegro.pl/mata-edukacyjna-rainforest-fisher-price-k4562-nowa-i1925120875.html
na szczęście dostałam po chrześniaku 🙂 mój jest nią zachwycony a najbardziej małpką 🙂 na pewno przypomina mu tatę 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁 😁


Asia spróbuj może z tym boboticiem-nam ładnie bączki po nim idą 🙂 tzn nie nam ☺️ tylko Gabrysi eehehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mphz napisał(a):
LENISTWO MNIE DOPADLO- WERANDUJE (BALKONOWO) ZUZANNE:P


ja to samo 🙂

HIHIHIHI 😁

KURDE- MOJ WOZEK NIE MIESCI SIE W OKNIE BALKONOWYM I W POLOWIE USTAWILAM GO NA BALKONIE W POLOWIE W MIESZKANIU I...ZAMARZAM! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mphz napisał(a):
LENISTWO MNIE DOPADLO- WERANDUJE (BALKONOWO) ZUZANNE:P


ja to samo 🙂

Też bym chętnie tak zrobiła, ale Maja musi iść....więc chcąc nie chcąc musimy iść na spacer jednak 🤢 Nie chce mi się, ale z drugiej strony przynajmniej mam mobilizację 🙂 🤪

HEHE JA BYM NAWET Z CHECIA I WYSZLA, ALE KURCZE 3 PIETRO BEZ WINDY -KAPA :/ CZEKAM NA MEZA A MALA NIECH SIE BALKONOWO DOTLENIA POKI CO:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mphz napisał(a):
LENISTWO MNIE DOPADLO- WERANDUJE (BALKONOWO) ZUZANNE:P


ja to samo 🙂

Też bym chętnie tak zrobiła, ale Maja musi iść....więc chcąc nie chcąc musimy iść na spacer jednak 🤢 Nie chce mi się, ale z drugiej strony przynajmniej mam mobilizację 🙂 🤪

HEHE JA BYM NAWET Z CHECIA I WYSZLA, ALE KURCZE 3 PIETRO BEZ WINDY -KAPA :/ CZEKAM NA MEZA A MALA NIECH SIE BALKONOWO DOTLENIA POKI CO:p

ojej no fakty lipnie masz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Młody na tarasie się hartuje a ja mam chwilę dla siebie ... znów walczyliśmy z gazami 😞 muszę dzwonić do lekarki żeby coś poradziła , tak się darł że szok 😲 dopiero ciepłe pieluchy pomogły na brzuszek ...ehhh

Ja mam matę o taką :
http://allegro.pl/mata-edukacyjna-rainforest-fisher-price-k4562-nowa-i1925120875.html
na szczęście dostałam po chrześniaku 🙂 mój jest nią zachwycony a najbardziej małpką 🙂 na pewno przypomina mu tatę 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁 😁


Asia spróbuj może z tym boboticiem-nam ładnie bączki po nim idą 🙂 tzn nie nam ☺️ tylko Gabrysi eehehee


właśnie miałam pytać o ten bobotic i sab 🤔
wrzućcie linka ...
skonsultuje to z lekarką i jak coś to zakupię bo nie mam już siły walczyć z bąkami Tymona , a on się tak przy tym męczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...