Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
mphz napisał(a):
asia19874 napisał(a):
nie wiedziałam że ciemiączka się robi USG 🤨 🤔 to wszyscy tak mają ? a i na brzuszek też ?

NIE. MY MIELISMY TYLKO USG BIODEREK. CIEMIACZKO MAMY BADANE RECZNIE PODCZAS SZCZEPIEN


no to jak i u nas , przy wizycie macanko główki i brzuszka ...


u nas tyż tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
mphz napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mphz napisał(a):
LENISTWO MNIE DOPADLO- WERANDUJE (BALKONOWO) ZUZANNE:P


ja to samo 🙂

Też bym chętnie tak zrobiła, ale Maja musi iść....więc chcąc nie chcąc musimy iść na spacer jednak 🤢 Nie chce mi się, ale z drugiej strony przynajmniej mam mobilizację 🙂 🤪

HEHE JA BYM NAWET Z CHECIA I WYSZLA, ALE KURCZE 3 PIETRO BEZ WINDY -KAPA :/ CZEKAM NA MEZA A MALA NIECH SIE BALKONOWO DOTLENIA POKI CO:p

ojej no fakty lipnie masz 😞


Ja mam to samo, ale wozek trzymam na dole i jakos daje rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
izarybka napisał(a):
mphz napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mphz napisał(a):
LENISTWO MNIE DOPADLO- WERANDUJE (BALKONOWO) ZUZANNE:P


ja to samo 🙂

Też bym chętnie tak zrobiła, ale Maja musi iść....więc chcąc nie chcąc musimy iść na spacer jednak 🤢 Nie chce mi się, ale z drugiej strony przynajmniej mam mobilizację 🙂 🤪

HEHE JA BYM NAWET Z CHECIA I WYSZLA, ALE KURCZE 3 PIETRO BEZ WINDY -KAPA :/ CZEKAM NA MEZA A MALA NIECH SIE BALKONOWO DOTLENIA POKI CO:p

ojej no fakty lipnie masz 😞


Ja mam to samo, ale wozek trzymam na dole i jakos daje rade 🙂

a ja mam 4 pietro znoszenie nadii w nosidełku i niose ja az do garazu 400metrów dalej gdzie mamy wozek spacer i znow przekladama ja w garazu do nosidełka 400m musze isc za bloki do naszego i na 4 pietro ja wnosze 😮 kuzwa kregoslup to juz chyba ma doc tak jak ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
co do zdjec to łacznie z tymi w szpitau amy pponad 200 zgrywam zaraz na pendriva i daje do wywoanai do fotojokera bo tam taniej 🙂myślałam ze przesle online ale za duzo roboty
no ja bym tez wolala przeslac online...cholera...nie wiecie jak wywoluja w Rossmanie fotki???Jaka jakosc zdjec jest..bo kiedys bylo w miare ok..a teraz niewiem ...no ale ja tam wywolywalam dawno jeszcze fotki z kliszy...a teraz jak ?pendriva zaniesc trzeba czy jak???bo do fotografa albo z aparatem ,albo z penem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mphz napisał(a):
asia19874 napisał(a):
nie wiedziałam że ciemiączka się robi USG 🤨 🤔 to wszyscy tak mają ? a i na brzuszek też ?

NIE. MY MIELISMY TYLKO USG BIODEREK. CIEMIACZKO MAMY BADANE RECZNIE PODCZAS SZCZEPIEN


no to jak i u nas , przy wizycie macanko główki i brzuszka ...


u nas tyż tak samo
u nas tez tez ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
izarybka napisał(a):
mphz napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mphz napisał(a):
LENISTWO MNIE DOPADLO- WERANDUJE (BALKONOWO) ZUZANNE:P


ja to samo 🙂

Też bym chętnie tak zrobiła, ale Maja musi iść....więc chcąc nie chcąc musimy iść na spacer jednak 🤢 Nie chce mi się, ale z drugiej strony przynajmniej mam mobilizację 🙂 🤪

HEHE JA BYM NAWET Z CHECIA I WYSZLA, ALE KURCZE 3 PIETRO BEZ WINDY -KAPA :/ CZEKAM NA MEZA A MALA NIECH SIE BALKONOWO DOTLENIA POKI CO:p

ojej no fakty lipnie masz 😞


Ja mam to samo, ale wozek trzymam na dole i jakos daje rade 🙂
ja u mojej eks tesciowej mialam 4pietro bez windy tyzi caly wozek z dzieckiem tachalam do gory..alez mialam powera 🤪 jak juz podrosla Kamila to wozek z zakupami na dole ,dziecko na gore -do łozeczka i biegiem na dol po wozek i zakupy..a figurelle mialam ze hoho 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
Laski, założyłam sobie gg 🙂
gdyby któraś chciała podzielić sie swoim numerkiem to piszcie: 39359206 🙂

mykam przewinąć Michała, papa
pare dni temu tez zalozylam sobie 🙂kiedys zlikwidowalam i skype i gg ,a teraz na nowo mnie wzielo hihi jeszcze znajomych numerow nie mam nawet 🙂moj nr to 39160886 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
izarybka napisał(a):
mphz napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mphz napisał(a):
LENISTWO MNIE DOPADLO- WERANDUJE (BALKONOWO) ZUZANNE:P


ja to samo 🙂

Też bym chętnie tak zrobiła, ale Maja musi iść....więc chcąc nie chcąc musimy iść na spacer jednak 🤢 Nie chce mi się, ale z drugiej strony przynajmniej mam mobilizację 🙂 🤪

HEHE JA BYM NAWET Z CHECIA I WYSZLA, ALE KURCZE 3 PIETRO BEZ WINDY -KAPA :/ CZEKAM NA MEZA A MALA NIECH SIE BALKONOWO DOTLENIA POKI CO:p

ojej no fakty lipnie masz 😞


Ja mam to samo, ale wozek trzymam na dole i jakos daje rade 🙂


TEZ MIALABYM NA DOLE ALE BOJE SIE ZE UKRADNA 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
DZIEWCZYNY MACIE JAKIEGOS FAJNEGO POMYSLA co tu kupic NA Mikolajki dla bąbli naszych???Szakirce juz kupilam,a dla Oli myslę co tu by....


co zakupiłaś 🙂 ?
mój już dostał Grzybka z biedry 😉
heheheh wlasnie mysle czy nie zakupie tego projektora poki jeszcze jest 🙂 A Kamili kupilam Hipopotama z Biedry te maskote ,a do tego ze 20zl dostanie i sdlodycz jaki 🙂a Oli tez tak do 50zl bym chciala bez rozpusty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
agamu napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mama jedzie z boboticiem 🥴 szlag by jasny z tymi bąkami 🤢


u nas się sprawdza, jak 2 dni nie dawałam, to brzuch miała twardy jak skała, a po tym ładnie bączki idą 🙂


oby Agatko i u nas pomogło 🤨 może i kupy coś ruszy 🤔

trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...