Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
A wlasnie slyszalyscie, ze w Sosnowcu porwano 6 miesieczna dziewczynke? Kobieta zostala ogluszona i mala zabrano z wozka. Tyle powiedzieli w wiadomosciach na Polsacie...

no ja oglądałam o tym w tv... masakra jakas 😮 u nas w galerii też był podobny przypadek... do dziś pamiętam ten dzień bo pracuję w galerii... a więc 2 mężczyzn porwała 2 letniego chłopca, żeby sprzedać jego organy..... porwali chłopca, jak jego mama była zajęta zakupami... przyłożyli mu coś do noska, ze stracił przytomność, potem przytulili, żeby wyglądało, ze dziecko śpi.... zanieśli je do toalety zgoili włosy i ubrali, w inne rzeczy, tak by matka go nie rozpoznała.... potem próbowali opuścić galerię, ale na szczęście ochroniarze nie pozwolili nikomu jej opuścić i złapali przestępców.... nie wiem skąd biorą się tacy ludzie... 😠 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka wszystkim mamusiom 😘

Ja tylko na sekund pięć teraz...
Jakby któraś była zainteresowana to w Rossmanie są chusteczki Pampers 6paczek x 56szt w promocji za 32.99 czyli jakieś ok 5 zł za szt. więc stwierdziłam, że cena dobra i kupiłam Pampers Sensitive 🙂
I w Biedronce zaryzykowałam pieluchy Huggies w Jumbo Pack już rozmiar 3 🤪!!!!!
99szt za 39,90 więc też fajna cena bo za jedną pieluszkę wychodzi ok 0,40 zł 🙂
Aaa i jedną już na próbę założyłam i jestem w szoku bo już na jego tłuściutki kuperek 3-ki pasują 🤪 🤪 🤪

Do później laseczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
a ja byłam wczoraj po recepte na ta szczepionke i sie okazało ze ta pediatra ma swoje poglądy na temat szczepionek i ze wypisuje tylko 5 w 1 i tylko infanrix.. podpytywalam o 6 w 1 itd to tylko mowila, a po co , a na co , pytałam o ten engerix? co chloe pisała i powiedziala ze mi nie da recepty bo to ten sam skład co refundowane..wiec na nic moje miesieczne zastanawianie sie co wybrac czym szczepic itd bo dr i tak ma swoje przyzwyczajenia i wypisuje recepty tylko takie jakie ona uważa, a innych nie 😮

Ulka nie daj sie, jak chcesz Engerix to idz do innego lekarza po recepte. Sklad nie jest taki sam bo Euvax ma rtec a Engerix nie!!!! mi wmawiaja zemusze szczepic tym co w szpitalu czyli euvaxem ale to bulshit i nie dam sie 😉
nie wiem co w tym jest bo nasza pediatra tez poleca tylko 5w1 a nie 6w1 ale to akurat jest lepsze rozwiazanie bo 6w1 ma rtec a 5w1 nie ma. poza tym przy 6w1 musisz dziecko szczepic na wzw b o 2 razy wiecej bo taki jest jej sklad...
NovaM - tez kupilam te pieluszki huggies w biedronce ale narazie leza w szafie 😉
Basienka odkad weszla nowa ustawa to nie moge juz karac za nieszczepienie ale nadal strasza...
jesli bedziemy szczepic to na pewno nie tak szybko i nie wszystko naraz. pewnie dokonczymy wzwb bo szkoda zeby przepadla szpitalna dawka, a pozniej moze dtap...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂 mała właśnie zasypia więc wpadłam jak Bóg przykazał na forum 😎 😁 byłyśmy na spacerku i mama Pamela kupiła sobie sexi bieliznę na specjalną okazję po ginekologu 😁 mój M chyba zdziczeje jak mnie w tym zobaczy a ja będę biedna ale to jeszcze trochę bo idę na wizytę 8 lutego 🙂
dorianna super że się odezwałaś do nas! Wszystkiego dobrego dla was!! 😘
katja26 normalnie masakra w tym Sosnowcu jakaś z tym porwaniem ale ponoć ona to dziecko zostawiła przed sklepem 😮 nie oglądałam jeszcze wiadomości więc nie wiem 😜 ale ładny gnój..
novaM Konstancja nadal nosi moja pampersy rozmiar 1 😮 a twój mały już dzisiaj rozmiar 3 😆 o kurczak!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
Dzień dobry 🙂 mała właśnie zasypia więc wpadłam jak Bóg przykazał na forum 😎 😁 byłyśmy na spacerku i mama Pamela kupiła sobie sexi bieliznę na specjalną okazję po ginekologu 😁 mój M chyba zdziczeje jak mnie w tym zobaczy a ja będę biedna ale to jeszcze trochę bo idę na wizytę 8 lutego 🙂
dorianna super że się odezwałaś do nas! Wszystkiego dobrego dla was!! 😘
katja26 normalnie masakra w tym Sosnowcu jakaś z tym porwaniem ale ponoć ona to dziecko zostawiła przed sklepem 😮 nie oglądałam jeszcze wiadomości więc nie wiem 😜 ale ładny gnój..
novaM Konstancja nadal nosi moja pampersy rozmiar 1 😮 a twój mały już dzisiaj rozmiar 3 😆 o kurczak!!
7

Hahaha Pamela szalejesz 🙃
Aja tez mialam czekac do PO ginegolog - a mam wizyte jutro... no ale stalo sie wczoraj 😁 😎 tak jakos przypadkiem 😁
Ze spaceru wrocilysmyi widze, ze na drzewach zaczynaja sie robic paczki 🤪 niedlugo listki puszcza! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pam no bo Twoja Konsti to lachon musi być i dupencję dlatego ma szczuplutką 🙂
A z mojego to może jakiś zapaśnik będzie czy co 😜
A tak na serio to przelewał mi strasznie pieluchy bo na górze nad nóżkami już trochę materiału brakowało w dwójkach 😜

A Wy tak piszecie o swoich zbliżeniach...a ja sobie tak myślę, że gdyby nie poród naturalny to już bym chyba zarosła hahahahah 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
coq ty niegrzeczna jesteś!! 😎 😆 nie chciało ci się czekać na wizytę swędziało cię 😁
NovaM dobrze że na łóżku siedziałam łahahahahaha


Nooo nasz kogucik nie wytrzymał 😉
A Ty się nie śmiej bo ja na serio sama bym sobie uwierzyła co do takich możliwości 😜
A teraz też to możliwe bo przecież i tak nie mam z kim 😜
Oooo ja biedna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
coq ty niegrzeczna jesteś!! 😎 😆 nie chciało ci się czekać na wizytę swędziało cię 😁
NovaM dobrze że na łóżku siedziałam łahahahahaha


Oj dziewczyny!! wlasnie, ze niczego nie planowalam 🤔 A nawet tak sobie rozmyslalam, ze nie chce mi sie i ze po ginekologu nie bede niczego inaugurowala 😁 Chyba sie obawialam tego "pierszego razu" 😎 wiec chyba dobrzee ze tak wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A skoro temat już poruszony to ja się pytam tych co mają już to za sobą - JAK BYŁO 🤪 ???

Jakieś środki ostrożności zachowane typu chociażby spowolnienie lub jakaś specjalna pozycja, jakieś plamienie później 🤔 ??? Sorki za takie pytania ale ja po wizycie gin. nie czułam się zbyt fajnie, a co dopiero po stosunku 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc mamusie kawał czasu mnie nie było ale przy trójce dzieci nie mam czasu ( brakuje mi go na wszystko) u mnie ok mała ma tylko katarek walcze z nim ale narazie bez większych efektów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
novaM no przepraszam ten tekst że byś zarosła dobił mnie 😁
coq nie tłumacz się już świntucho 😘 😆 🤪


No jeszcze mnie od swintuch wyzwac 😎
Nova moge smialo powiedziec, ze bylo dobrze 😆 tymbardziej, ze nie wyobrazalam sobie przytulania po porodzie - nawet zanim jeszcze w ciaze zaszlam. Mialam wyobrazenia, ze bedzie tam albo pobojowisko rozciamciane, albo na odwrot, tak, ze sie mrowka nie przeslizgnie 😮 Ale spoko, poszlo bez problemu 😎 Male plamienie po owszem, ale zadnego dyskomfortu nie czulam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...