Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
......................
moja prawdziwa córa wygląda tak:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/dsc7843.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/8971/dsc7843.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
I to jest prawdziwe oblicze Weronisi, nawet gil z nosa wystaje 🤪


😁 😁 😁 czasami też tak mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia cóż za ujęcie:P hehe u nas zawsze tak wygląda jak mały się obudzi i jest super głodny 😮
marika ja miałam już 2 razy okres i to taki porządny 🤢
coq co do kupek to ciężko mi Tobie w tym pomóc, bo każda kupka prawie inna, ale ogólnie zawsze rzadka, jak jest częsta, to kolor musztardowy jak opóźniona to zielonkawy, a Awad dostaje w większości mleko modyfikowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny jak pisałyście wnioski o 4 dodatkowe tygodnie??



W n i o s e k

W związku z wykorzystaniem w okresie od 29.11.2011r. do 16.04.2012 r. podstawowej części urlopu macierzyńskiego w wymiarze 20 tygodni na dziecko Jakub Marcin ..... urodzone w dniu 30.11.2011r., na podstawie art. 180 § 1 pkt. 1 oraz art. 1821 Kodeksu pracy, uprzejmie proszę o udzielenie mi dodatkowego urlopu macierzyńskiego w wymiarze czterech tygodni, który zamierzam wykorzystać od 17.04.2012r., to jest bezpośrednio po podstawowym urlopie macierzyńskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia ale się uśmiałam -zarąbista fotka 🤪
Dorianna super avatarek, tak miło się patrzy na szczęśliwą buźkę Waszego synusia..nic a nic nie widać że to maleństwo tyle juz przeszło-zuch chłopak 😘
a co do okresu to ja karmie małą od początku w sumie modyfikowanym i miałam już 2 razy okres,zaraz bedzie 3 i wiecie co-miała zwężoną szyjke macicy i miesiączki takie że po ścianach chodziłam ,zastrzyki przeciwbulowe itd do tego strasznie nieregularny a teraz luz-blus zero bólu i okres jak w zegarku 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa to u mnie odwrotnie, teraz sa rzadkie. Zgadza sie smrod niemilosierny 🤢
Kasia Ty mnie troche upewnilas, bo sie zastanawialam czy to po tej chorobie cos jest nie tak z kupa, czy to wina modyfikowanego.
Wanilia Weronika bylaby dziwna bez TEGO oblicza 😜 Musiala miec powazny problem w tamtym momencie.

A my juz po 2 godzinach spaceru, z malym powrotem do domu na 10 min na karmienie.Pogoda jest boska 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia, twoja córka to widać bardzo ekspresyjna dziewczyna, jej mina zdradza wszystko 😉
no nic, musze zejsc na dol, bo obiecalam babcia mojego M. ze wypiore, wyprasuje i powiesdze jej firany, a tak mi sie nie chce 🤢 a potem jeszcze pizze musze zrobic. kurde zima sie skonczyla i moj M. znowu zawalony robota, wstaje o 6 rano, o 18 przyjezdza do domu, szybko obiad i dalej w biurze pracuje do 22-23 🤢 masakra jakas, kasa co prawda bardzo potrzebna, bo w tym roku chce my kupic dzialke (te miejscowy co mi sie podobaja to ok.100-130tyś zł), ale kalina to zacznie do niego chyba mowic "Pan" tak malo go ostatnio widzi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa kasa potrzebna ale znam niejedno małżeństwo co nie przetrwało etapu "dorabiania się". U nas niestety jest podobnie, M w tygodniu wraca wieczorami, całe szczęście weekendy spędzamy razem ale jeśli uda się kupić mieszkanie to trzeba będzie jeszcze czas na jedgo remont wygospodarować, masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dziewczyny a jakich kremów do buźki używacie teraz na wyjście? J akupiłam nivea z filtrem 30 bo w sobotę Weronika sobie buźkę opaliła mimo że leżała w cieniu parasolki to wiatr zrobił swoje

a ja teraz zadnego ;/ bo myslalam ze tylko przed mrozem i wiatrem, a zawsze ide tak, by slonko na buzie nie padalo... i chyba widze blad robie ze nie smaruje....;/ bo jak wy smarujecie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dziewczyny a jakich kremów do buźki używacie teraz na wyjście? J akupiłam nivea z filtrem 30 bo w sobotę Weronika sobie buźkę opaliła mimo że leżała w cieniu parasolki to wiatr zrobił swoje

a ja teraz zadnego ;/ bo myslalam ze tylko przed mrozem i wiatrem, a zawsze ide tak, by slonko na buzie nie padalo... i chyba widze blad robie ze nie smaruje....;/ bo jak wy smarujecie....

Ja tez nie smaruje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
agami napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dziewczyny a jakich kremów do buźki używacie teraz na wyjście? J akupiłam nivea z filtrem 30 bo w sobotę Weronika sobie buźkę opaliła mimo że leżała w cieniu parasolki to wiatr zrobił swoje

a ja teraz zadnego ;/ bo myslalam ze tylko przed mrozem i wiatrem, a zawsze ide tak, by slonko na buzie nie padalo... i chyba widze blad robie ze nie smaruje....;/ bo jak wy smarujecie....

Ja tez nie smaruje...

no ja też nie smaruje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja jestem przeziębiona.. 🤢
Rita a o której godz Majeczka twoja się urodziła? bo mi odeszły wody o 8 a o 13:30 Konsti się urodziła
wanilia Wercia ale śmieszna 😁 te miny złości są najlepsze 🙃 Co do kremu na buźkę ja używam NIVEA na każdą pogodę 🙂
mrika123 a ja karmię też i już miałam 2 razy okres
kasiunia1603 mały wyszedł na zdjęciu jak taki lizusek grzeczny 🤪
moja Konsti robi róźne kupy raz bardziej wodniste raz w ogóle śmierdzące kwasem raz żółte raz zielonkawe.. i dostaje jedną flachę modyfikowanego po spacerze a tak jest cycem karmiona 😉 teraz już śpi 🙂
idę na kolacyjkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia Weronika super na tym zdjęciu 🙂 a ja bym ją i taką wykrzywioną i nawet z tym gilem wycałowała 😁

Dzięki dziewczyny za komplementa 😘 no niedawno jeszcze jak wieloryb wyglądałam 😜

A ja dziś spotkałam się z moją bratową i bratanicą, brat dopiero na Święta dojedzie i Jula dostała full zestaw różowych ciuszków, no normalnie jak w cukierni się zrobiło 😁 ale ja tam z różem problemu nie mam... lubię, mam nawet różową sypialnię 🤪
A pojutrze przylatuje sis... jak rodzinnie się zrobi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej

my byliśmy dzisiaj w szpitalu i znowu mamy gips... no i za tydzień mamy się rano zgłosić w poniedziałek, we wtorek operacja a w środę prawdopodobnie wyjdziemy do domu... już coraz bliżej i coraz bardziej się boję. pan doktor dzisiaj powiedział, że całość łącznie z przygotowaniami ale już na bloku operacyjnym będzie trwala 1,5 - 2 godziny... Potem byliśmy jeszcze w drugim szpitalu, żeby zrobić badania: grupę krwi oraz morfologia. potrzebne do operacji. Maciek strasznie płakał jak wkłuwali mu się w żyłkę... 😞 😞 😞

a teraz zabieram się za nadrabianie stron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
hej hej

my byliśmy dzisiaj w szpitalu i znowu mamy gips... no i za tydzień mamy się rano zgłosić w poniedziałek, we wtorek operacja a w środę prawdopodobnie wyjdziemy do domu... już coraz bliżej i coraz bardziej się boję. pan doktor dzisiaj powiedział, że całość łącznie z przygotowaniami ale już na bloku operacyjnym będzie trwala 1,5 - 2 godziny... Potem byliśmy jeszcze w drugim szpitalu, żeby zrobić badania: grupę krwi oraz morfologia. potrzebne do operacji. Maciek strasznie płakał jak wkłuwali mu się w żyłkę... 😞 😞 😞

a teraz zabieram się za nadrabianie stron

bidoczek kochany 😘
to operacja jeszcze przed świętami... a Wy chyba też macie chrzest w Święta jak my? będzie Maciuś w formie?

Dori a jak Twój synuś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammat, Dorianna, Asia, Wanilia - dzięki za wsparcie 😘

Kasiunia piękne zdjęcie Awada w avatarze 🙂 🙂 🙂

Dorianna Dorianek śliczny 🙂

Asia mam nadzieję, że wklepałaś temu swojemu do głowy trochę rozumu i że w końcu się poprawi

Marika ja okres już miałam

Coq tak to z tymi facetami bywa, trzeba im kawa na ławę, i trzymam mocno kciuki, żeby mąż spędzał z Wami każdą wolną chwilę 🙂 🙂 🙂

Wanilia zdjęcie świetne 😁 😁 😁 mój Maciek też tak umieee 😁

Aniqa co do kupek to u nas jedna dziennie albo jedna na dwa dni, mega śmierdząceeeee i takie mniej rzadsze niż po tylko moim mleku

Meliska no mamy chrzciny w Poniedziałek Wielkanocny. mam nadzieję, że z Maćkiem będzie wszystko dobrze. Gips będzie miał, no ale gips ma cały czas od 6 dnia życia... więc nic nowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
a ja jestem przeziębiona.. 🤢
Rita a o której godz Majeczka twoja się urodziła? bo mi odeszły wody o 8 a o 13:30 Konsti się urodziła
wanilia Wercia ale śmieszna 😁 te miny złości są najlepsze 🙃 Co do kremu na buźkę ja używam NIVEA na każdą pogodę 🙂
mrika123 a ja karmię też i już miałam 2 razy okres
kasiunia1603 mały wyszedł na zdjęciu jak taki lizusek grzeczny 🤪
moja Konsti robi róźne kupy raz bardziej wodniste raz w ogóle śmierdzące kwasem raz żółte raz zielonkawe.. i dostaje jedną flachę modyfikowanego po spacerze a tak jest cycem karmiona 😉 teraz już śpi 🙂
idę na kolacyjkę 😉

Pamcia to dzisiaj się do swojego M przyklej i się wygrzej dobrze 😘 e to Ty się z tą swoją Konsti szybko uwinęłaś... mi wody odeszły przed 11, urodziłam 20.00... 2 godziny partych 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):


Meliska no mamy chrzciny w Poniedziałek Wielkanocny. mam nadzieję, że z Maćkiem będzie wszystko dobrze. Gips będzie miał, no ale gips ma cały czas od 6 dnia życia... więc nic nowego 🙂

no my też w poniedziałek 🙂 i już 2 tygodnie czekam na ubranko do chrztu... chyba zaraz muszę jakiegoś "miłego" maila napisać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...