Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
czy wasze dzieci tez takie łobuzy są???? No Kalina to rekordy bije normalnie, wszedzie włązi, szarpie lampe, suszarke, kable, włazi na szafke rtv i telewizor chce przewrocic, wszystkie ma porwane swoje ksiazki, na sekunde jej z oka spuscic nie można

Weronika chyba bardziej zrównoważona 😜 Ospa powiadasz???? No normalnie wysypuje te nasze dzieci wszystkim co możliwe 😮
Kiedy masz wyniki badań swoich? I jak alergolog Kalinki? Na zdjecia czekamy, za zyczenia dziękujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
czy wasze dzieci tez takie łobuzy są???? No Kalina to rekordy bije normalnie, wszedzie włązi, szarpie lampe, suszarke, kable, włazi na szafke rtv i telewizor chce przewrocic, wszystkie ma porwane swoje ksiazki, na sekunde jej z oka spuscic nie można

Weronika chyba bardziej zrównoważona 😜 Ospa powiadasz???? No normalnie wysypuje te nasze dzieci wszystkim co możliwe 😮
Kiedy masz wyniki badań swoich? I jak alergolog Kalinki? Na zdjecia czekamy, za zyczenia dziękujemy 🙂


u nas takich wybryków też nie zanotowano 😜 wogóle ostatnio jakiś grzeczniejszy nawet mamusi nie zdarza się mu ugryżć 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dzisiaj noc koszmar co pół godziny pobudka nawet o drugiej w nocy zmieniałam pampersa bo był przepełniony ta jak widzi termometr że bede wkladac w pupe to krzyczy i wije się jak narazie temperatura ustała dzisiaj rano wymiotowała na 14:30 idziemy do lekarza wstałysmy o 5:30 poszła spać o 9 do 10:30 ale przed tym jaki sajgon.. 😮 chyba brzuch ją bolał bo płakała 10 minut po czym jak zrobiła kupke do nocnika to się uspokoiła i zawołałam jej pieska żeby mu zrobiła aja to było ok poszłam z nią spać bo nie przytomna mleko je normalnie obiadek też także super może to być jednodniówka także mam taką nadzieje bo jak temp nie bedzie wieczorem to jutro wraca do żłobka a w poniedziałek ma pasowanie na żłobkowicza połączone ze świątecznym przedstawieniem z udziałem prawdziwego św. Mikołaja wraz z rodzicami .
dodam ze ona znowu śpi od 12:30 bo bardzo bręczała zjadła obiad i ją położyłam i zasneła bez żadnego ale .. wsio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):

Ja jestem prawie gotowa do wyjazdu ale rozmawiałam przed chwilą z M i on twierdzi że powinnam sie wstrzymać skoro Werka lekko podejrzana dzisiaj 🤔 W sumie od neidzieli ona ma kontakt z innymi dziećmi, w poniedziałek była u nas Cherry listopadowa z Kacperkiem a wczoraj koleżanka z rówiesniczką, o urodzinach nie wspominam. Więc w sumie miała prawo coś złapać mimo że wszystkie dzieci zdrowe to tak jak piszecie wymiana flory bakteryjnej robi swoje a do tego jesczze te zęby. Tak więc mocno się waham czy jechać bo naprawdę bym nie chciała żeby Jula przez nas spędzała urodziny zakatarzona 🤨 Meliska oczywiście zaprasza ale to ja muszę podjąć rozsądną decyzje....


może M ma rację pewnie sama byś bardzo nie chciała by Werka z katarem urodziny obchodziła... 🤨 🤢 ale wizja wspólnego popołudnia pewnie kusząca 😜 trudna decyzja .... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Widzę że dzis dzien pytan bez odpowiedzi - póki co 😉
Więc zadam jeszcze jedno : Florek juz ma tą bostonkę za sobą? Chodzi do złobka cz jeszcze w domu jest?
Ja jestem prawie gotowa do wyjazdu ale rozmawiałam przed chwilą z M i on twierdzi że powinnam sie wstrzymać skoro Werka lekko podejrzana dzisiaj 🤔 W sumie od neidzieli ona ma kontakt z innymi dziećmi, w poniedziałek była u nas Cherry listopadowa z Kacperkiem a wczoraj koleżanka z rówiesniczką, o urodzinach nie wspominam. Więc w sumie miała prawo coś złapać mimo że wszystkie dzieci zdrowe to tak jak piszecie wymiana flory bakteryjnej robi swoje a do tego jesczze te zęby. Tak więc mocno się waham czy jechać bo naprawdę bym nie chciała żeby Jula przez nas spędzała urodziny zakatarzona 🤨 Meliska oczywiście zaprasza ale to ja muszę podjąć rozsądną decyzje....

Juz mu przeszla Bostonska i jutro idzie do zlobka 🙂 Dzis ma ostatni dzien w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
hej dzisiaj noc koszmar co pół godziny pobudka nawet o drugiej w nocy zmieniałam pampersa bo był przepełniony ta jak widzi termometr że bede wkladac w pupe to krzyczy i wije się jak narazie temperatura ustała dzisiaj rano wymiotowała na 14:30 idziemy do lekarza wstałysmy o 5:30 poszła spać o 9 do 10:30 ale przed tym jaki sajgon.. 😮 chyba brzuch ją bolał bo płakała 10 minut po czym jak zrobiła kupke do nocnika to się uspokoiła i zawołałam jej pieska żeby mu zrobiła aja to było ok poszłam z nią spać bo nie przytomna mleko je normalnie obiadek też także super może to być jednodniówka także mam taką nadzieje bo jak temp nie bedzie wieczorem to jutro wraca do żłobka a w poniedziałek ma pasowanie na żłobkowicza połączone ze świątecznym przedstawieniem z udziałem prawdziwego św. Mikołaja wraz z rodzicami .
dodam ze ona znowu śpi od 12:30 bo bardzo bręczała zjadła obiad i ją położyłam i zasneła bez żadnego ale .. wsio 😉


oby jednodniówka..... 😘 😘 😘

przy takiej 3-dniówce nie wyobrażam sobie mierzyć temp w pupce ..... 😮bo przez te 3 dni to mierzyłam ją chyba ze sto razy 🤔 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
nie byłabym tego taka pewna Basiu bo moja koleżanka ma bliźniaki i jeden zachorował i leakrz jej powiedział, że może iść do przedszkola bo nie ma antybiotyku...a ona :" że przecież zarazi pół przedszkola" a on :"że on też się przecież od kogos zaraził" no masakra tak lekarz mówi.... więc mnie to już nic nie dziwi !!! 😜


Moja siostra prowadzi swojego syna do zlobka we Francji i tam jest zasada ze jak dziecko jest chore idzie do lekarza. Moja siostra poszla wiec ze swoim dzieckiem i lekarz dal malemu antybiotyk i kazal zostac mu w domu przez dwa dni. Po dwoch dniach do zlobka. Jak to powiedzial jak ma antybiotyk juz nie zaraza wiec nie ma powodu dla ktorego mialby siedziec w domu. No i maly poszedl z antybiotykiem i nie bylo problemu. Wiem ze to Francja a to Polska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja siostra ma jedno dziecko w przedszkolu drugie w żłobku, więc u niej też co rusz jest choroba. Mają nianię alarmową, bo u niej trzeba zaświadczenie od lekarza przynieść, że dziecko zdrowe inaczej nie wpuszczają. Albo jak przedszkolanki widzą,że dziecko coś niewyraźne to też każą je odebrać i do lekarza iść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedna Konstancja, ona rekordy bije w tych infekcjach 😞 Zdrowia życzę Małej!!!!

Aniqa a do Was ospa się przyplątała? 😮 Co do łobuzowania, to czasami mam wrażenie, że co chwila mówię "nie wolno" 🤔 A książeczki...az mi wstyd, bo siostry dały mi mnóstwo książeczek w stanie idealnym po swoich dzieciach, a Jaśmina je gryzie 🤢

Basia dobrze, że Florek już wyzdrowiał. 🙂

Wanilia jesli masz wątpliwości, to ja bym wizytę przełożyła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
czy wasze dzieci tez takie łobuzy są???? No Kalina to rekordy bije normalnie, wszedzie włązi, szarpie lampe, suszarke, kable, włazi na szafke rtv i telewizor chce przewrocic, wszystkie ma porwane swoje ksiazki, na sekunde jej z oka spuscic nie można

Weronika chyba bardziej zrównoważona 😜 Ospa powiadasz???? No normalnie wysypuje te nasze dzieci wszystkim co możliwe 😮
Kiedy masz wyniki badań swoich? I jak alergolog Kalinki? Na zdjecia czekamy, za zyczenia dziękujemy 🙂


Powodzenia z walka z ospa. Przynajmniej juz nie musi byc szczepiona na to 🙂 Slyszalam ze im wczesniej tym lepiej. Ja mialam w wieku 25 lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka wszystkim i każdemu z osobna 😎 😎 😎

Krótko , zwięźle i na temat...
Samotne macierzyństwo z dwójką dzieci - koszmar to mało powiedziane 😞 😞 😞
Ojciec małego znowu mnie kocha nad życie i chce wszystko naprawiać...ale ja się pytam : co tu naprawiać jak już nawet gruzów nie ma 🤢 ???
Kajtoski daje nieźle czadu, szczególnie w nocy...nie daje rady już...chodzę jak zombie jakiś 😞
Zęby, zęby i jeszcze raz zęby...wyłażą w szalonym tempie...jakieś 3 tygodnie jeden 😠 😠 😠 ...no żyć nie umierać 😠
Olka mi zaczyna wchodzić w okres zakochiwania się i jej pytania mnie rozbrajają...no i jak czytam jej sms'y i wiadomości na NK to mi czasami włosy dęba stają...
Dziewczyny mamusie małych panienek - Was też to czeka 😉 Radzę się zawczasu przygotować 😉


No i najważniejsze !!!!!!!!!!!
Wszystkim grudniaczkom naszym najsłodszym, najśliczniejszym i najmądrzejszym życzę bogatego Mikołaja 😉

A i życzenia z okazji pierwszych najważniejszych urodzin już składam wszem i wobec wszystkim naszym cudeńkom 😘 😘 😘
Tym co już po roczku to spóźnione lecz szczere, a tym co będą dopiero miały to wcześniejsze ale równie gorące 😘 😘 😘
...bo ciocia Nova to na forum czasu niestety nie ma 😞

Wanilko ja cały czas czekam na Twój meldunek na FB 😎

Pozdrawiam Was gorąco kochane mamuśki i dużo zdrówka wszystkim życzę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wchodzę a tu tyle strooooon 🙂 super!!!

my byliśmy na spacerze, wyciągnęłam już wózek duży, ten z zeszłego roku, tylko zamiast gondoli spacerówka, ale ma mega koła więc po śniegu bez problemu się jechało 😁

NovaM miło, że zajrzałaś 🙂
Aniqa to buziaki dla Kalinki, żeby łagodnie przeszła chorobę 😘 😘 😘 a co do łobuzów, to mój Maciek to też mały łobuz jest, za wszystko musi pociągnąć, wszystko otworzyć, i czasami to na złość coś robi 😉 no ale ostatnio w zamian za to, obsypuje mnie buziakami 😁
Pam no trzymam kciuki, żeby Konsti już gorączki nie miała i jutro wróciła do żłobka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My wróciłysmy ze spaceru, zmarzłam jak cholera ale pies pobiegał a potem już tylko z Werką skoczyłysmy do mięsnego i warzywniaka -oczywiście Młoda się wyspała i obudziła się jak tylko do domu dotarłysmy 😉 Pijemy sobie na rozgrzanie herbatkę z lipy z syropem sosnowym 😎
update: już tylko Werka pije : opędzlowała swój niekapek i przykolegowała się do mojej porcji 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
Nie wierzę, wylazła druga czworka na górze ale ewidentnie coś sie zaczyna dziać na dole 😲 będziemy miały kiedyś chwilę przerwy???? 😮


to jakie zęby już macie, że już dwie czwórki? 🙂

wszystkie dwójki i jedynki plus dwie górne czwórki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...