Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
heja 🙂
Marika pulmex zakrapla sie w kropelkach i ja dwie krople na ubranie daje.jedna z jednej strony ,druga z drugiej.żeby sprawdzić działanie to sobie kiedyś też zakropiłam na piżame jak miałam katar i powiem Ci że faktycznie pomaga oddychać 🙂 a do tego fajnie pachnie 🤪no ja uwielbiam ten zapach 🙃 pod nosek majerankową też kiedyś używałam.ale jak dla mnie to ona tylko chroni nos przed otarciem...oprócz zapachu i tego że jest tłusta to nic nie wnosi jak dla mnie...no ale fakt że tłusta to nawilża nosek z wierzchu więc skórka się regeneruje 🙂
Aniqa ja to sobie wczoraj tak ustaliłam ze mam cały dzień na to żeby zdjecia wstawić i tak zrobiłam.w międzyczasie robiłam obiad,zawiozłam i przywiozłam Jule z przedszkola no i oczywiście cały czas miałam Milenkę.jak się ma cel to się uda 🙂 tylko nie można od siebie za dużo wymagać 🙃 Mila mi jeszcze śpi,czaicie?? Jula odprowadzona do sąsiadów(zawiozą ją dziś),ja po kawie i śniadaniu i jeszcze chwila na net 🙂 no szał!ale zaplanowałam dzisiaj szarlotkę po mojemu więc zaraz spadam stąd 🙂 biszkopt,jabłka i bita śmietana 🤪 ah uwielbiam a dawno nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Wanilia no, że też ktoś Wam mieszkanie sprzed nosa sprzątnąć musiał 😠 Ale może znajdziecie coś lepszego, głowa do góry!!!!

Aniqa a Ty się ciesz, ze dopiro teraz ceny mleka odkrywasz 😜 Ja to jak byłam w ciąży to sobie tak mówiłam, że mleka nie trzeba będzie kupować, bo przecież ja karmić będę, no i się przeliczyłam 🤢 I tak teraz jest lepiej bo 1 u mnie kosztowała około 17 euro, a Nidal 3 około 11-12 euro więc spoko.

Marika co też naszego Michałka złapało? 😲 😲 urodziny się zbliżają, a on chory. Może mu przejdzie szybciorem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja w pracy. Dzien jak co dzien.
Cos mnie zaczelo lapac. Florek w nocy sie rozdarl tak ze nie dalo sie go uspac przez 3 godziny wiec dzis jestem cos zmeczona. Mam nadzieje ze dzisiejsza nocka bedzie lepsza 🙂
Wanilia glowa do gory znajdzie sie lepsze mieszkanie 🙂 Brzuszek sliczny 😁
Asia zdjecia super 🙂
Coq jak mowilas ostatnio o tym usypianiu to pisalas o sasiadach i tak sie zaczelam zastanwiac co by zrobila Twoja sasiadka z gory gdyby w srodku nocy nagle Yasminka sie wytarla i biedna nie moglaby spac tak jak to wy nie mogliscie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
Wanilia szkoda 😞 😞 znajdziecie coś innego...teraz już wiecie ile jesteście w stanie zapłacić więc może będzie troszkę łatwiej... 🙂

Ech, szczerze mówiąc mam dziś doła przez to mieszkanie bo juz się zaczęłam przyzwyczajać do myśli że zaczniemy mieszkać jak ludzie.... 😞 A wcale nie jest tak że w ofertach można przebierać..I zła jestem na siebie bo przez głupie 50 zł przeszło nam koło nosa 🥴 Z drugiej strony naprawde nie było tanie więc może to i lepiej. Ale ryczeć mi się chce na mysl że mozemy nie znaleźć nic lepszego i zostaniemy w tej kawalerce z dwójką dzieci 😞 Zaskakujące jak szybko człowiek przywiązuje się do wizji lepszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie kochane mamusie!!!

przede wszystkim zdrowka dla Sary i Michalka, i jesli kots jeszcze chory to oczywiscie tez zdrowka zyczymy!!

Aga - jak sie mieszka w nowym domku?!?! 🙂))
wanilia - szybciej zbudujecie dom przynajmniej jak bedziecie miec presje 🙂
a w ogole to moj maz juz co chwile chwile sie pyta kiedy drugiego bobasa robimy 🙂) Mile to, i sama zaczynam sie lamac ale chyba zaczekam jeszcze , szczegolnie ze zaczelam teraz placic wyzsze skladki zus, wiec i zasilek bedzie odpowiednio wiekszy na przyszly rok 🙂))

no i info tygodnia, przynajmniej dla nas 😉 - Julek chodzi!!!!!!!!!!! normalnie lata sobie po mieszkaniu jak chce, zbiera zakrety, kuca, wstaje!! 🙂) i nie zaliczyl jeszcze ani jednego wypadku! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ulka-to co zacytowalas z tej ksiazki to wydaje mi sie naturalne i chyba wszystkie tutaj nie pozwalamy dzieciom plakac az sie zamecza... a co do spania z dziecmi, to chyba same dzieci potrafia zadecydowac czego potrzebuja, jesli spia same (jak nasz Julek jak byl noworodkiem) to widocznie jest im tak dobrze, a jesli placza i przychodza do lozka rodzicow no to chyba jasne ze potrzebuja bliskosci (jak np Julek ktory przyjdzie po to zeby pocoagnac 2 razy cycusia i zasypia 😉 🙂
martwia mnie tylko pobudki rowno co 2 godziny, pomimo ze lezy z nami... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
chloe napisał(a):
wanilia - szybciej zbudujecie dom przynajmniej jak bedziecie miec presje 🙂

Pewnie tak, tylko ciekawe kto by chciał taką presję mieć....
Julkowi gratuluję 🙂

Dziekujemy 🙂

do dobrego szybko czlowiek sie przyzwyczaja...nawet do mysli o lepszym 🙂
znam rodzine z dwojka duzych (13i 18 lat) dzieci i z pieskiem, mieszkajaca w kawalerce i oni nie chca mieszkania wiekszego. A wiesz jacy sa zzyci? maz z zona zawsze za reke spaceruja, dzieci za siebie by nerki oddaly! 🙂 takze zawsze mozna znalezc pozytywne strony 🙂))) a jak juz przeniesicie sie do czegos wiekszego to bedziecie szalec i uprawiac sex 3 razy dziennie, za kazdym razem w innym pokoju 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe Gratulacje dla Juliuszka!!! i ja dalej na polu bitwy zostaje z raczkującym bąkiem 😉 to które dzieci jeszcze nie chodzą?? Wercia jeszcze i co tyle?? moja to nawet 2 kroków nie zrobi... kiedyś raz zrobiła na wymuszonego i o.kuniec. Chloe Ty tak o tym seksie a mi się ciągle chce ☺️ ☺️ 😎 w morde jeża ☺️ w ciąży jestem czy kiego... 😮 dopiero co okres miałam więc nie.ale ten mój mąż teraz jak trzeźwy to taki pociągający 😁 😁 😁 ale ja gupia... 😜 ostatnio mi powiedział (wczoraj) że zachowuje się jak napalona 17 😎 😁 🤪 on troche się broni ale po mału ulega 🙃 😁
podłogi umyte,ciasto się chłodzi i tylko śmietankę na świeżo ubiję i będę się jarać ciachem 😁 😁 🤪 bo mąż późno wraca... hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Julka 🙂!!!

Ja torta zrobiłam jutro muszę go ubrać 🙂 chyba ze masą cukrowa się pokruszy lub coś.. 🤢..to mam upatrzone na szybko oplatki ozdobne w cukierni na osiedlu 😉 więc plan awaryjny jest 😉

Biorę się za sałatki 😉 a Misio bez zmian gile do pasa.....biedulek... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane ja w pracy!!! Zdrówka dla Michałka mojego kochanego i dla Saruni kochanej!!!!
Jeśli ktoś jeszcze chory to zdrówka!!!
wiecie co do ochoty na barararraraa rikitiki to ja też nie mam nie wiem co się ze mną dzieje normalnie mega RUTYNA wstąpiła w nasze małżeństwo szoooookkkk co radzicie!!!
MARIKA UDANEJ IMPREZKI nawet jak mały solenizant ma katarek biedulek!!!!!
Na katar ja mojemu małemu często wodą morską kropiłam i w nocy w łóżeczku jak spał to dawał podwyższenie np ręcznik zwinięty albo 2 poduszki!!!!
Hehehe
Chloe mówisz że twój mąż nalega na 2 bobo ale świetny jest naprawdę dziwne bo z reguły mężczyźni nie chcą!!!!
Asiaaaaa mój mały postawił parę kroczków ale nie jest zainteresowany chodzeniem zdecydowanie woli modlitwę na KOLANACH jejeje
ja w pracy jeszcze troche do 21 zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...