Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Holi rikitiki.....??? Dobre 😜

Sałatki zrobiłam 🙂 więc nie jest źle bo ciasteczka kupiłam w ulubionej cuikierni 😉tylko tort i suche ciasteczka żadnych innych placków... 😉 koniec obzarstwa....bo jak już ktoś pisał..... 🙂 przecież my nie krowy żeby tyle żreć... 😜

Masakra syn robi porządki w szufladach.... 🤢

Dzięki za życzenia zdrowka.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Misiek przegina z tymi porzadkami przed jutrem.... 🤢 😮

Holi aptekarka poleciła mi dziś olbas oil ale tam pisze od 3 roku i nie jestem przekonana.....używała któraś???

Ja używam i dziś pytałam lekarza i powiedział że jak dziecka nie drażni i kaszlu nie nasila to 2-3 krople do nawilzacza na kaloryfer mogę dawać jak daje to samo mowil o pulmex że to eteryczne i niektórych drażni ale jak dziecko nie protestuje i pomaga to można 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
Ja zajś wieczorową porą... kiedy już większość w łóżkach 😉 ech no Jasminy nie liczę 😜

Wanilia szkoda, że tak wyszło z tym mieszkaniem 😞 kciuki będą mocno zaciskać, żeby się jakieś lepsze i tańsze szybciorem znalazło 🙂 Julka ma taki kubek, ale z Aventu... szybko go rozpracowała, ale do samodzielnego z niego picia jeszcze daleka droga... zakładam jej pieluchę pod szyję i śliniak z kieszonką, a i tak zawsze pozalewana i kieszonka pełna wody, a jak fascynacja przy piciu... robi aaaminiam 😁 Kubka ze słomką jakoś zatrybić nie może 🤔

Asiu chciałoby się rzec, ale ogier z Ciebie... no ale niech będzie... jak to było... 17 letnia... klacz 😁 U mnie temperament równy zero ☺️

Marika wierzę, że dasz radę z tym tortem 🙂 tak, tak...obżerać się nie można jak krowa... to grzech 😜 Misia przytulam coby się biedaczek nie męczył... zdrówka 😘

KAROLA jak buźka roześmiana 🙂
KUBUŚ mały narcyz... szlafroczek fajowy... i zdrówka 🙂
JULEK gratulacje... to się teraz mama nagania za Tobą 🙂

I gdzie się Pam podziała? po sylwestrowej rozpuście 😜 Konsti zdrowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaagaa jak napisałas o kolędzie to mi się przypomniało 😁 : http://www.youtube.com/watch?v=oozwOd0E-T8
No i Werka idzie łeb w łeb z Maćkiem - dziś i u nas pierwsze kroki były 🙃
Meliska Weronika też trochę się oblewa chociaż w dużej mierze zalezy to od tego co ma w kubku : z sokiem obchodzi się ostroznie a wodą chlapie 🤔 No a bidon i u nas szału nie robi - umie z niego pić ale ciągle go przechyla i jak nie jest pełen to słomka dotyka pustego dna 😉
Agami Kubus słodko w szlafroczku wygląda i widzę że z niego taki sam Narcyzek jak z Weronisi 😁
Holi co by tu doradzić w kwestii rikitiki 😁 Czy Aniqa nie miała przypadkeim stroju pielęgniarki? Może pożyczy? 😉
Pamm tez już miałam przywoływać, nieładnie tak znikać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!! dziś rano nasz mały obudził się z katarem musiałam co przywlec z apteki szokkkk!!!! mojego M też boli gardło hmmm co tu zrobić taki urok zimowy i to jeszcze nima mrozu!!!
Kochane spokojnie można używać OIL OLBAS kropelek ja nawet robię inhalację na pokój jak ktoś ma kominek ja nawet kupuję inhalol krople a tam pisze że od 7 roku życia można także bez wahania można uzywać!!!! Zapomniałam kupić małemu a i Marika podaj Michałkowi LIPOMAL jest od 1 roku życia na przeziębienie rewelacja
Co jeszcze mogę wam polecić OSCILOCOCINUM homeopatia ale na niektóre dzieciaki dziala
pół fiolki dziennie ja mojemu podam dziś bo kupiłam!!!!
OJ te nasze dzieciaki
Agami Kubuś ma słodki szlafroczek aż by się go zjadło!!! życzę mu zdrówka
Wanilka super że mogłaś się tak długo wyspać dziś
AGAAAAA mówisz że nie ma problemu w sprzątaniu tak dużego domku to super ja mam też posprzątane ale 40 metrowe mieszkanie hehehehehehehehehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 no i ja jestem.dobrze że Wam humor zaprawiłam wczoraj 😁 no a mój małżonek nie wzruszony wczoraj jak GŁAZ. 😮 😮 poszedł spać.a byłam taka miła dla Niego...słaby ze mnie Ogier :P sory Klacz :P zmieniając temat to ; pytałam które dziecię jeszcze nie łazi?? na nogach?? nawet Werka już zaczyna a moja za jedną rączkę dopiero zaczęła chodzić.samodzielnych kroków ZERO.jak Michałek peleton urodzinowy zamknie to my chodzeniowy :P nie to żebym się martwiła...
Kubalek fajny buzi buzi :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a Coq słabo czytałaś kochaniutka bo ze 2 razy+*- pisałam jakie ciasto ale proszę Cię bardzo napiszę jeszcze raz 😁 (dobrze ze pytasz to jestem barzdiej zadowolona z siebie 😜 😁
biszkopt na to jabłka duszone z cukrem i budyniem waniliowym a na to bita śmietana 🙂 pychota!!! no można na wierzch jeszcze jakieś świętokradztwo urządzić i zetrzeć czekoladę 😉
Wanilia wieczorami to ja sie staram poświęcić rodzinie ostatnio i to samo tak wyszło ze mało zagladam bo i czasu nie mam.zobaczysz jak mały się urodzi ile to z dwójką roboty 🙃 Jula starsza to i tak jestem do przodu ale jak czasami mi urządzi manifest z tytułu ; NIE CHCE MI SIĘ SPRZĄTAĆ POKOJU to mi włosy wyłażą garściami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
dzień dobry 🙂 pytałam które dziecię jeszcze nie łazi?? na nogach?? nawet Werka już zaczyna a moja za jedną rączkę dopiero zaczęła chodzić.samodzielnych kroków ZERO.jak Michałek peleton urodzinowy zamknie to my chodzeniowy :P nie to żebym się martwiła...
Kubalek fajny buzi buzi :*

Asiu Werka nie chodzi za rączki, szczerze mówiąc nie próbowalam jej nawet tak prowadzic bo boję się że jej się spodoba i będziemy się tak prowadzać - ona zadowolona i bez motywacji do samodzielnych prób a ja wiecznie zgieta w pół 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
chloe tez mi sie wydawalo ze kazda matka nie dopusci zeby dziecko jej plakalo do wyczerpania, i dla nas to naturalne ale takie wlasnie ksiazki powstają bo niektorzy rodzice tego nie wiedzą ,
jak bylamz młoda w szpitalu wtedy co miala zapalenie to obok byl 7 miesieczny chlopczyk ktory tak byl wlasnie usypiany, kładł go ojciec w lozeczko i siadal obok i czytal gazete lub w laptopie a ten chlopczyk sie darł az mu zabraklo lez, pozniej dostawal czkawki z placzu i po godzinie czkając zasypial zaplakany i czkal przez sen, to nie byla czkawka chyba nawet tylko takie z placzu doslownie koszmar, a ojciec ani razu na rece go nie wzial ani slowem sie nie odezwal nic

Ulka u nas ostatnio z usypianiem coraz gorzej...próbuję wszystkich "humanitarnych" sposobów łącznie z zabraniem do łóżka naszego, śpiewaniem, głaskaniem itd i DUPA. W końcu jak czuję że zaczyna mi brakować cierpliwości to odchodzę od łóżeczka, zaczyna się ryk na ktory ja juz nie reaguję i podchodzę po 5-10 minutach żeby zacząć usypianie od nowa. I po tym ryku zazwyczaj juz ładnie zasypia, lezy w łóżeczku, trochę ją pogłaszcze i odpływa....Chciałabym usypiać bez płaczu ale coś się popsuło i tak to u nas ostatno wygląda 🤨
A chodzenie to bedę musiała przyspieszac na wiosnę jak Młody bedzie na wylocie a Werka się sama nie zdecyduje 😉 Ale myslę że nie bedzie takiej potrzeby, Weronika jest bardzo zachowawcza i do niektórych rzeczy się długo zbiera ale jak już zacznie to na całego 🙂 Myslę że pod tym względem podobna jest do Milenki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...