Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej...

Marika dzięki za pamięć - Prezes niby lepiej ale nadal kaszle i produkcja gilów ciągle w toku 🥴 Widzę, że u Was też smarki nie odpuszczają 🤨

Coq - mam nadzieję, że kryzys minie z kolejnym słonecznym dniem w Klementowie 🙂
Pisałaś, że Jasmina Was zaskoczyła pobudką bez płaczu...mój też wczoraj z drzemki wstał bezszelestnie i ku mojemu i Oli zdziwieniu przyszedł do salonu gdzie oglądałyśmy tv i usiadł na środku dywanu bez słowa...i oglądał z nami 🙂

Agami - buziak dla Kubusia 😘 Mój też posiniaczony chodzi ostatnio 🤢 Jak sobie coś upatrzy to pędzi nie zważając na nic, jak czołg...no i niestety albo się potyka o swoje własne nogi albo źle zakręt wymierzy heh 🙃

Aniqa - mnie też młody nie słucha 🤨 Ale spokojnie ja poczekam...teraz za bardzo ciekawi go wszystko dookoła żeby na matkę uwagę zwracać 🙃
A na złość robi jak typowe dziecko i krzykiem i płaczem próbuje coś wskórać ... ale na mnie to nie działa 😎

Zmieniło się u nas spanko w dzień...od dwóch tygodni bez zmian więc uważam, że to już na poważnie 🙂 Śpi tylko raz w dzień ale za to ok. 3 h ...wczoraj miał melodię do spania i spał 4 h 😮 !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super, ze ktoś napisał. Szkoda tylko, że Ty Agami takie nowości przyniosłaś 🥴 ?Mam nadzieję, że tylko strachu Wam Mały narobił.
Marika ja też dziś sobie spacer podarowałam, bo rano coś z noska poleciało i wczoraj na spacerze. Jutro ma być trochę cieplej.
Nova Kajtek dorósł do jednej drzemki - to gratki dla niego 😉 Chciałbym go zobaczyć jak przychodzi i dołącza do telewidzów 😁

A ja pospałam z Jaśminą do 17.20 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i w końcu dziś młodego zaważyłam w ciuchach i oczywiście z pampersem 10,8 kg i jakieś 79-80cm o ile tatuś dobrze miarkę przykleił na drzwiach 😉

My zostajemy jeszcze przy dwóch drzemkach sporadycznie się zdarzy że na jednej wytrzyma 😉 w końcu najmłodszy......więc jeszcze nie dorósł.... 😉

Muszę pazury pociągnąć lakierem...... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq ja już monotonią co wieczór browara piję hehehhe 😉 ...Żart afkors ale tak się czuję 😜
A co do młodego to moja mina była bezcenna bo przyszedł w samych bodziakach i skarpetkach...widok nieziemsko domowy heheh 😎

Marika ciesz się z dwóch drzemek Misia 😉 ...mi już tej jednej brakuje 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień długiii i pełen gości 🙂 teraz chwilę jesteśmy sami, zaraz idziemy kąpać Maćka. a po 21 ma przyjechać kolega M.

NovaM nie łam się 😘 a co do drzemki 3-godzinnej, a nawet 4-godzinnej to zazdroszczę 🙂
u nas Maciek śpi 2 razy po godzince około. chociaż dzisiaj druga drzemka z powodu gości była później bo o 16.30. no i przed 17 już wstał 🤔

Agami buziaki dla Kubulka 😘

Aniqa u nas Maciek też ostatnio nie bardzo mnie słucha... bywa nawet że rzuca się na podłogę i macha i kopie nogami jak czegoś mu nie chcę dać. ale ja wtedy go omijam. i w sumie już powoli się uczy, że nic nie wymusi krzykiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja,
jednak bylismy dzisiaj dzidzie zobaczyc, łoooo Matko, jakie Maleństwo!!!!ja za grosz nie pamietam, zeby kalina taka mala byla 😮
dziewczyny, a co do tego ze nie slucha, to raczej chodzilo mi o to ze jest poprostu niegrzeczna i robi na zlość, np. zakazuje jej wyrzucac smieci z wiaderka, a ona na zlosc je wyrzyca, albo otwiera szafki, ja zamykam, ona otwiera i tak 20 razy dopoki nie skapituluje 😮 albo wczoraj rozmrazalam lodowke i m ialam drzwi otwarte od lodowki, a ona co chwila podbiegala i je zamykala, w koncu krzyknelam, ze nie ma tego robic i nic,dalej zamykala, w koncu dalam po łapkach ito tez nic nie dalo 🤢 a juz nie mam na nia czasami sil, cos mi sie zdaje, ze charakter to bedzie miala nieznosny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane my dziś u koleżanki na kawie fajnie było i byliśmy jeszcze oglądać domek taki sam jak nasz takie młode małżeństwo się wybudowało fajnie było pooglądać co nas czeka!!!!
Kochane nasz mały też wymusza i jak mu nie damy to tupie nogami albo po podłodze!!!
Agami powiem ci masakra trzeba uważać na te dzieciaki!!!! Biedny Kubulek oby mu to szybko zeszło i żeby nie miał żadnych poważniejszych objawów!!!
Aniqa no tak jest z tymi dzieciakami trzeba przetrwać ten wiek!!! Fajnie że byliście oglądać maluszka musiał być kochany!!!
Marika mówisz że już tylko kaszel pozostał spoko że wraca wszystko do normy!!!
Pozdrawiam was papapap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo
AGAMI oby się tylko na strachu skończyło 🙂
U nas ząbki pełna parą idą... darcie non stop dzień i noc
Moje dziecko w kościele dziś brodę rozwaliła... anioleczek... a jak spadł komuś pieniążek powiedziała jeb ☺️
Nadaję z telefonu... tak mi źle bez laptopa 🤢
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa mój też taki wredny...a jak wie, że mu czegoś nie wolno to jeszcze specjalnie będzie prosto w oczy patrzeć i robić swoje 😠
Wtedy tak jak u Agi odkładam go w amoku na podłogę (bo już jest taka masakra, że nawet nie usiądzie tylko się wije jak jakiś gad) i po prostu go ignoruję...

Meliska niezła ta Twoja Julka 🤪 Wie jak nazwać rzeczy po imieniu hihih 🙃
A z ząbkowaniem u mnie chyba na razie cisza przed burzą...młody strasznie źle ten okres przechodzi 🤢 Teraz cieszę się, że "przez chwilę" nic nowego w dziąsłach mu się nie szykuje 😉
Ostatnio ząbek wyłaził mu ponad 6 tygodni 😮 !!!!!!!!!!! Licząc już od pierwszego kawałka przebicia skórki na dziąśle 🤢

Holi to Wy też się budujecie 🙂 ??? Super 🤪

Ja już spadam spać bo jutro córcia do szkoły po feriach wraca i trzeba być rano ogarniętą mamuśką 😉 Chociaż codziennie wstaję między 6 a 7 dzięki uprzejmości Prezesa no ale jutro trza będzie rano wyjść z domu i dziecko do szkoły odwieźć 🙂

Dobrej nocki mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor,
W czwartek bylam na targach w Amsterdamie,planowalam kupic cos sobie a wrocilam z zakupami dla domu i Sary.Potezna pietrowa hala wystawowa, na ktorej rowniez byly targi dla ciezarnych i rodzicow.Kupialm Sarze miare na sciane-drewniana z motywem korony.W sklepie ogladalam takie i kosztowaly sporo a na tych targach po 3euro,wygralam maskotke pingwinka. Bylo tez wojsko holenderskie ze stoiskiem strzelnicy. Po 5 godzinach zakupow padlysmy.
Sarczini zabkuje, bo rano goraczka,raczki w buzi i gryzienie paluszkow,nie wspomne o markotnosci i placzu 🤢
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

My weekend aktywny dosc. Wczoraj na nartkach i mam potezne zakwasy 😞
Pojechalismy na taka osla laczke "Bialy Krzyz" moj tata z M jak zawsze na Tourach a ja z mama na zjazdowkach wzielismy tez sanka dla Florka. Byla zrobiona przeciwgorka wiec mama jezdzila sobie na nartkach a ja Florka spuszczalam z Gorki na przeciwgorke i bieglam za sanakami (oczywiscie w butach narciarskich) 😉 Masakra jakie to jest meczace 🙂 Florek w pewnym momencie zglodnial i to bardzo i wygladal tak:
[IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/853/imag0483h.jpg[/IMG]
Ogolnie bylo bardzo fajnie.
Podsylam pare widoczkow:
[IMG]http://imageshack.us/a/img96/3690/imag0485y.jpg[/IMG]
Florek z tatusiem:
[IMG]http://imageshack.us/a/img197/1619/imag0486z.jpg[/IMG]
Florek i widoczek:
[IMG]http://imageshack.us/a/img201/6287/imag0487k.jpg[/IMG]

Co do sluchania sie to... Florek tez jest niezle ziolko. Jak mu pokazuje ze nie wolno to tez czesto jeszcze raz to robi i czasem potrafi nawet i 20 razy. Jak dostanie po lapach tez to mu nic nie mowi, wiec sie w koncu bardzo denerwuje biore go na bok on sie wtedy wije a ja mu tlumacze ze nie wolno tak robic i takie wijacego sie zostawiam na podlodze. Jak po raz kolejny robi to samo to znowu go biore a on placze. On jest uparty i ja tez ma niezly charakterek. W tej chwili bardziej slucha moich rodzicow i obcych niz mnie czy mojego M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Hej 🙂

My weekend aktywny dosc. Wczoraj na nartkach i mam potezne zakwasy 😞
Pojechalismy na taka osla laczke "Bialy Krzyz" moj tata z M jak zawsze na Tourach a ja z mama na zjazdowkach wzielismy tez sanka dla Florka. Byla zrobiona przeciwgorka wiec mama jezdzila sobie na nartkach a ja Florka spuszczalam z Gorki na przeciwgorke i bieglam za sanakami (oczywiscie w butach narciarskich) 😉 Masakra jakie to jest meczace 🙂 Florek w pewnym momencie zglodnial i to bardzo i wygladal tak:
[IMG]http://imageshack.us/a/img853/9813/imag0483h.jpg[/IMG]
Ogolnie bylo bardzo fajnie.
Podsylam pare widoczkow:
[IMG]http://imageshack.us/a/img96/3690/imag0485y.jpg[/IMG]
Florek z tatusiem:
[IMG]http://imageshack.us/a/img197/1619/imag0486z.jpg[/IMG]
Florek i widoczek:
[IMG]http://imageshack.us/a/img201/6287/imag0487k.jpg[/IMG]

Co do sluchania sie to... Florek tez jest niezle ziolko. Jak mu pokazuje ze nie wolno to tez czesto jeszcze raz to robi i czasem potrafi nawet i 20 razy. Jak dostanie po lapach tez to mu nic nie mowi, wiec sie w koncu bardzo denerwuje biore go na bok on sie wtedy wije a ja mu tlumacze ze nie wolno tak robic i takie wijacego sie zostawiam na podlodze. Jak po raz kolejny robi to samo to znowu go biore a on placze. On jest uparty i ja tez ma niezly charakterek. W tej chwili bardziej slucha moich rodzicow i obcych niz mnie czy mojego M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...