Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

właśnie nadrobiłam wczorajsze popołudnie 🙂

NovaM też miałam wczoraj schabowe na obiad, i też zostałam okradziona z niego 😜

Marika no ja też nie mogę się doczekać jasnych wieczorów 🙂 🙂 🙂 ale już widać zdecydowaną różnicę w jasności w ciągu dnia 🙂

Holi bardzo fajny Twój domek! 🙂

Marika na facebooku to akcja z rakiem piersi,
To gdzie jedziesz to miesiąc, w którym się urodziłaś a dzień miesiąca, w którym się urodziłaś oznacza liczbę miesięcy jak długo Cię nie będzie. Np. jeśli urodziłaś się 21 stycznia to
wpisujesz: "Jadę do Meksyku, na 21 miesięcy."
Wyślij tę wiadomość tylko do kobiet i zobaczymy ile szumu wywoła to w tym roku. Nasze biustonosze w ubiegłym roku poszły na cały świat
Styczeń - Meksyk
Luty - Londyn
Marzec - Miami
Kwiecień - Dominikana
Maj - Francja
Czerwiec - Petersburg
Lipiec - Austria
Sierpnia - Niemcy
Wrzesień - Nowy Jork
Październik - Amsterdam
Listopad - Las Vegas
Grudzień - Kolumbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka kochane!!!
Dzięki że wam się podoba mój domek hehehe myślę że będzie fajny a taki chciałam mały i przytulny!!!
Chloe oj biedna jak cię tak męczą mdłości!!! Mówisz że macie podobny projekt prześlij zobaczę!!!
Aniqa a skąd ty dokładnie jesteś ??? Mówisz że brat ma taki sam domek super a ma na internecie albo jakimś forum zamieszczone zdjęcia??? Zobaczyła bym!!! Mówisz że łazienka mała!!! Kochana ja mieszkam w bloku i mam łazienkę taką małą jak na dole ma twój brat heheh ale pomieszczenia i tak małe wszystkie!!!
Agaaaa mi twój dom też się podoba ale kosztował zdecydowanie więcej !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Holi domek super 🙂
Chloe mdlosci to tylko trzy miesiace. Dasz rade
Wanilia tylko zadnego sepuku... pomysl o Huberciku 🙂
Aga trzymam kciuki za dziadka. Oby mu sie szybko poprawilo 😘

Wiecej nie pamietam przepraszam.

Dzisiejszy dzien jest bardzo dziwny 😞 Wczoraj oddalam moj sluzbowy samochod do naprawy, bo kolezanka zachaczyla mi i niestety trzeba wylakierowac. Dzis robili ogledziny jego i sie okazalo ze sa jeszcze jakies ryski na przednim zderzaku tak jakby ktos mi przetarl papierem sciernym albo wozkiem sklepowym 😞 musialam to tez zglosic na szkode. Zalezy mi bardzo na tym zeby to jak najszybciej zalatwic bo na sobote potrzebuje moj sluzbowy, a tu takie akcje 😞 mam nadzieje ze sie uda to naprawic 🙂
Florek dobrze wczoraj znowu sobie guza nabil 😞 wiec jego czolo juz na pewno bedzie tytanowe. Moje dni sam na sam z Florkiem zblizaja sie nieublagalnie. Jeszcze poltorej tygodnia. Mam nadzieje ze sobie poradze 🙂 Musze sobie to dobrze rozpisac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry, niedobrze mi wiem nudze ale poprzednio takich akcji nie bylo 😮

Holi to nie ja pisalalm o lazience tylko Aniqa, a nasz domek juz wstawialam kiedys:
domek

wanilia nie popelniaj zadnych harakiri ani innych!! 🙂

basienka - dasz rade, ja non stop jestem sama:PPP

a w ogole dodam ze moje dziecko dzis wstalo o 6.30, po o zeby do 10 po nas skakac a o 10usnac znowu na 2 godziny, az zdretwialam, bo lezal oczywiscie na mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zauwazylam w ogole ze teraz ludzie mniejsze domki buduja niz kiedys. Nasz ma 100 metrow a rodzina zaskoczona ze taki maly chcemy i ze sie nie pomiescimy. Troche mnie to smieszy bo wiekszosc ludzi ( w tym i komentujaca rodzina) mieszka w mieszkaniach nieprzekraczajacych 50mkw i jakos sie mieszcza....
Z tego co pamietam wanilia tez ten domek ma niecale 100mkw, holi tez, tylko aga wille postawila 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
basienka - dasz rade, ja non stop jestem sama:PPP

Dzieki bardzo 🙂 musze dac rade ale sie boje... musze sie poprostu ze wszystkim wyrobic. Ja nie lubie wstawac za wczesnie. A z moim M zawsze sie dzielismy Mlody wstawal to jedno szlo do kuchni po mleko drugie na gore po mlodego. Florek wypijal mleko w tym momencie moj M robil sniadanie a ja zajmowalam sie mlodym i sie ubieralam, potem mlodego. Jedlismy sniadanie ja wychodze nagrzac samochod w tym czasie moj M ubiera mlodego do wyjscia i go wyprowadza. Teraz to wszystko bede musiala sama robic i to mnie troche przeraza 🙂 W szczegolnosci ze do roboty musze zdazyc na 9:00 i wyjsc z niej o 14:00 zeby mlodego odebrac ze zlobka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
chloe napisał(a):
basienka - dasz rade, ja non stop jestem sama:PPP

Dzieki bardzo 🙂 musze dac rade ale sie boje... musze sie poprostu ze wszystkim wyrobic. Ja nie lubie wstawac za wczesnie. A z moim M zawsze sie dzielismy Mlody wstawal to jedno szlo do kuchni po mleko drugie na gore po mlodego. Florek wypijal mleko w tym momencie moj M robil sniadanie a ja zajmowalam sie mlodym i sie ubieralam, potem mlodego. Jedlismy sniadanie ja wychodze nagrzac samochod w tym czasie moj M ubiera mlodego do wyjscia i go wyprowadza. Teraz to wszystko bede musiala sama robic i to mnie troche przeraza 🙂 W szczegolnosci ze do roboty musze zdazyc na 9:00 i wyjsc z niej o 14:00 zeby mlodego odebrac ze zlobka...


Dobra to ja sie nie odzywam bo nadal laze w pizamie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):

Z tego co pamietam wanilia tez ten domek ma niecale 100mkw, holi tez, tylko aga wille postawila 🙂))


może dlatego że ja znowu całe życie mieszkałam w dużym domu 😉 i po prostu jestem do tego przyzwyczajona 🙂 dom moich rodziców ma ze 200metrów 🙂 to tak co najmniej i bez piwnicy i strychu liczone

no i lubię przestrzeń 🙂 a do nas do domu wchodzą ludzie i wszyscy po kolei "ile przestrzeniiii" i "z zewnątrz się wydaje malutki w środku ile miejsca". no bo prosty jest, dach prościutki, bez żadnych jaskółek nie jaskółek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):

Werka spędza dzien u mamy na rękach/kolanach.... 🙃


zęby czy inny powód???

u nas zęby ostro atakują... i humor niezbyt dobry 🤨

U nas tez zęby - gorzej że jeszcze ich nie widać a już dają popalić...Werce humor poprawiły bańki mydlane a mnie telefon od M że za godzinę powinien już być 🙃

Cherry wspominała ostatnio że we Wro w prywatnym przedszkolu otwierają grupę dla dzieci od roku z zajęciami z angielskiego. Strasznie się napaliłam bo to w formie zabawy i kontakt z dziećmi by nam sie przydał ale tak racjonalnie na sprawe patrząc to chyba nie dam rady 40 km jeżdzić... 🤨 No może jeszcze miesiąc, dwa ale jak się Hubert urodzi to po ptakach....Więc chyba zostanie nam zaczepiać dzieci w piaskownicy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze mała mi nie daje poczytać,mam nadz że zaraz zaśnie
ja już chyba zdrowa-jeszcze momentami mnie troche gardło pobolewa ale lekko,antybiotyk mam do jutra więc można powiedziec że już zdrowa jestem 🙂
Majcia tez ok,tylko dostała jakiejś manii liczenia i wszystko liczy od 2 dni chodzi i liczy : dedem, da.. dedem,da i tak w kółko hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Późno się dziś witam,ale same wiecie jak to jest ze smarkatymi 😉
W porównaniu do ostatnich nocy Jaśmina dobrze spała, gorzej ja, bo usnąć nie mogłam jak słyszałam jak przez ten nosek zapchany powietrze się przedzierać musi. Cała noc przespana u nas w łóżku, dopiero o 7 rano na godzinę tylko u siebie wylądowała.
Generalnie ma huśtawki nastroju 😎 Rano na podłodze nie mogłam jej postawić 🤢 więc, żeby wziąć prysznic i się obudzić, musiałam zastosować starą metodę - mleko plus wózek.
Sama już nie wiem czy to zęby czy przeziębiona. Mnie też się zdarzy kichnąć, może coś niewielkiego złapałyśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...