Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Rita napisał(a):
Wanilia a Ty w jakim mieście mieszkasz? zobacz może do Was jedzie nasz autokar
EST lub LOREK, to może Tobie bym naszym autokarem wysłała
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

Widzę że jedzie do mojej wichury autokar ale......wybacz nie czuję się na siłach maszerować na dworzec i czekać czy punktualnie przyjedzie ☺️


nie no jasne 🙂 tak jak Marika pisze, jakoś nie pomyślałam ze Ty na ostatnich nogach ☺️
a co do sab simplex to ja właśnie kupiłam ten który masz w linku- podróbki są ze słonikiem na opakowaniu o ile sie nie myle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fotki wspaniałe 🤪 i ile 🤪 wraz z wiosenną pogodą mamusie aparaty powyciągały 😉
Dziewczyny jak któraś chętna to ja sab simplex mogę załatwić... koleżanki szwagier co tydzień zjeżdża do Polski... co piątek dostawa 😉 świeżutki i z pewnego źródła 😉... sama korzystałam jak Jula malutka była 😉
Sis moja najprawdopodobniej przyleci, ale tylko z dzieckiem... a bilety mieli dla całej trójki wykupione 😞 więc Wanilia jak siły Cię nie opuszczą to może w przyszły weekend ZOO?
Rita super, że tatko już w domu 🙂 oby się teraz oszczędzał 🙂
Agami za dziadka też kciuki trzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 🙂

Podczytuje,ale jakos nie moge sie zebrac na pisanie ☺️
Dzis u nas tez slonecznie bylo ale jutro juz ma byc deszcz.
Rita a moze poczta w bablowej kopercie poslac? To sprawdzony sposob,bo z Pl do Nl juz tak slala Mama syropy i wiele innych teraz tez czekam na paczke.Stad tez bablowa koperta slalam do Pl krople.
Zdjecia suuper az szok,ze czas tak ucieka. Jutro postaram sie czesciej wyswietlac.
A u nas generalnie remonty,przemeblowania,zabkowanie i proby ucieczek. Bylismy na zakupach,bo otworYli tu taki niemiecki sklep Tedi i Sarka "puscila"sie biegiem miedzy polki i do wyjscia :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny, na allegro pełno jest Sab simplex

Rzeczywiście 🙂 http://allegro.pl/sab-simplex-orginalny-prosto-z-niemeic-i3174542625.html

Marika masz taki sam? bo częśc podobno nieoryginalna jest 🤔


Wanilia ja mam z austrii i jest troszkę inne opakowanie ale na 100% 😉pewny bo mój tata osobiście mi go kupił w aptece 🙂 jak był na nartach w tamtym roku i co najlepsze sprzedawali tylko po dwa dziennie jednej osobie 😉 chyba wiedzieli o co chodzi i mój tata poszedł z kolegami i wtedy chyba z 6 mi przywiózł 😉 bo w polsce to po 50 zł musiałam kupować a tam 5 euro czyli wtedy chyba po 20zl mnie wychodziło.....i zostało mi 3 ale 2 jeszcze w tamtym roku koleżankom dałam bo na necie strasznie zdzierają 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dzień dobry 🙂
W takim razie kończymy sprawę sab simplex : Meliska oficjalnie Cię prosze o zakup jednego opakowania coby stało w razie W 😜 Marika wysyła Basience a Rita dostaje oklaska za dobre chęci 😁


...i zostaje z kropelkami na kolkę żeby mi bobasa wywróżyły??????? kropelki mam kupione tak ze i tak Wam wyśle z PL bo co ja z nimi zrobie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie się rozpadało, rzęsisty deszczyk...a miałam wyjść z Małą po sól, bo już wczoraj mieliśmy kolację bez soli 😜

Agami Marika chłopcy widać zadowoleni z rowerkowych spacerów 🙂
Wanilia dla syna mojej siostry rower też nie zrobił furory, dlatego odradzała mi kupować jakiś drogi. Teraz mają biegowy i też nie za bardzo, ale może się jeszcze chłopak rozkręci.
A Tobie życzę wiele sił na finiszu!!!!!
Aniqa kto tak ladnie Ci Kalinkę nakarmił? 🤔
Rita na szczęście włoski odrosną i to szybko....no i męża już do nożyczek nie dopuszczaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dzień dobry 🙂
W takim razie kończymy sprawę sab simplex : Meliska oficjalnie Cię prosze o zakup jednego opakowania coby stało w razie W 😜 Marika wysyła Basience a Rita dostaje oklaska za dobre chęci 😁


...i zostaje z kropelkami na kolkę żeby mi bobasa wywróżyły??????? kropelki mam kupione tak ze i tak Wam wyśle z PL bo co ja z nimi zrobie 😜

Skoro masz już kupione to ja poczekam do maja na przesyłkę a zwalniam Meliskę 😜 Podeślij mi proszę na prv nr konta to sie rozliczę z Tobą od razu, ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chyba wszystkie ruszyły na spacery a Weronika właśnie zasnęła.
Hubert wali mnie dziś po kroczu więc chyba juz jest nisko? Nie mogę się doczekać wizyty a to jeszcze całe 7 dni 😜 Odgrzebałam koszule do karmienia, wieczorem może skocze do apteki po majty, podkłady itd bo chyba czas na pakowanie torby - dziś połowa kwietnia, leci mi 37 tydzień a ja nadal w lesie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry

U nas dzis brzydko,deszczowo. Moznaby caly dzień w łóżku przeleżeć.
Któraś z Was pytała o fotelik na rower. Ja mam firmy Bobike montowany na tył roweru. O taki Do niego są jeszcze podpórki na nogi, żeby nie wisiały między kołami 😜
Wanilia ale zleciało szybko, aż szok. Teraz będziemy czekały na gorące wiadomości. Przypomniało mi się jak Nova informowała na NovaFm 🤪
Teraz Chloe następna i ciekawe która jeszcze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
my po spacerze, i wymeczone dziecko moje poszlo spac 🙂

minal 12tc a mi nadal niedobrze...czy to kiedys minie ???


Ja mogę powiedzieć z własnego doświadczenia,że u mnie gdzieś do +- 5 mca codziennie męczyły nudności i wymioty(bez względu na porę dnia czy nocy) a później sporadycznie. Bądź dzielna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wyszłyśmy po 12.3 na "spacer", głównie po sól, bo już nie padało...potem na moment na pac zabaw, ale tam dostałam telefon z pretensjami, że do jedzenia nic nie ma (!)... egzaminy pewnie mu dziś nie poszły...
Myślałam, że się ochłodziło, a na placu zabaw, w słońcu do koszulki na ramkach się rozbierałam 😉
Teraz zastanawiam się czy Jaśmina pójdzie spać czy lepiej iść z nią na spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
chloe napisał(a):
my po spacerze, i wymeczone dziecko moje poszlo spac 🙂

minal 12tc a mi nadal niedobrze...czy to kiedys minie ???


Ja mogę powiedzieć z własnego doświadczenia,że u mnie gdzieś do +- 5 mca codziennie męczyły nudności i wymioty(bez względu na porę dnia czy nocy) a później sporadycznie. Bądź dzielna 🙂


to pewnie i ja sie pomecze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...