Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka kochane!!!! widzę że dziś spacerki niedzielnie i słonecznie!!! u nas też spacerki były i kawka u mamy potem u koleżanki i u teściów miło !!!
Rowerek też muszę kupić małemu i jakiś jeżdzik bo jak dziś zobaczył u takiego chłopczyka to był ryk jak go zabrałam od niego!!!
Agamii pierw tobie odpisuje fajnie spędziliście dzień jak dasz rady zdjęcia wrzucić czekam!!!
Powodzenia dla dziadka żeby dobrze zniósł pierwszą chemię biedaczek!!!!
Wanilia witamy jak tam idzie odpoczywanie???
coq hejka fajnie że u was pogoda!!!
Rita mega droga ta przesyłka z Niemiec do PL masakra a jakaa u was pogoda przestało wreszcie padać !!!
Ja jutro na rano mam i idę na 2 zabieg skleroterapi ten pierwszy ok i narazie miejsce zasiniaczone ale widać poprawę !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agami super Kubuś na tym rowerku wygląda no i powodzenia w środe już teraz zyczę a dla dziadka dużo zdrówka i żeby dobrze znosił chemie 🙂
Holi no ja w szoku byłam jak Adamowi kolega ten cennik wysłal-my nigdy nic nie przesyłaliśmy do PL bo i tak co miesiąc,dwa jeździmy ale normalnie szok!! no i powodzenia jutro na skleroterapii 🙂 a u nas popadało może z pół godzinki tak że później przed domkiem Maja z tata pochodziła trochę a jutro ma być 20 stopni tak że ruszamy z wózeczkiem w miasto-mój ulubiony sklep za 1e odwiedzić 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
.
Kalina dopiero zasnela...ale dala koncert na wieczor, szok, uspokoic nie moglam, tak jeszcze nie ryczala


uj 😞 ząbki?

raczej brzuszek 😞 bylam w pracy dzisiaj, a jak sie dowiedzialam, jakie kalina "zdrowe" jedzenie jadla przez caly dzien to rece mi opadły. masakra, czekoladki, cukiereczki...no i sa rezultaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny u nas wszystko.dobrze 🙂 niestety nie mam czasu na internet w środę mam wolne i wpadnę na forum do.was dzisiaj super pogoda i wstawiam zdjęcie z.dzisiejszego spacerku konsti 🙂 czy któraś będzie tak uprzejma żeby napisać co się u której mamusi teraz dzieje tak w skrócie byłabym bardzo wdzięczna i jak tam ciążowe brzuszki 🙂) buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siara co? hehehe tam gdzie na czole widac łysy plac to tam na szczęście włoski są tylko spinką spiete do góry, tak mu sie złapały tak że grzywa w miare prosto ale nad uszami masakra hahahaha jeszcze mógł jej tam maszynką jakis zygzak zrobić to by chociaż modnie było 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Wanilia a Ty w jakim mieście mieszkasz? zobacz może do Was jedzie nasz autokar
EST lub LOREK, to może Tobie bym naszym autokarem wysłała
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

Widzę że jedzie do mojej wichury autokar ale......wybacz nie czuję się na siłach maszerować na dworzec i czekać czy punktualnie przyjedzie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak Marika z kom dałam upload wskazalam miejsce później zaladowo dałam pełen.wymiar i skopiowałam link.z paska przeglądarki 😉
Holi powodzenia jutro
Hahaha foto urocze 😉 jak mąż ma takie.zdolności to lepiej.trawniki i krzaczki niech tnie a corcie odda.w ręce fachowca mamy 😉)) 😉)))
A co z niemiec chcecie bo ja nie w temacie.... Może mi się uda pomóc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia ponarzekaj sobie co Cię boli,gdzie Cię ciągnie.....jak się ciężko ogolić 🙂 my poprostu pozapomniałyśmy....... ale bardzo Cie wspieramy.... 🙂 i będziemy bardzo czekać na wieści od Ciebie i ryczec ze wzruszenia jak nam maleńkiego Hubcia wkleisz..... 😉 więc się nic tu nie łam że siły opuszcZają że Ty basen odpuszczasz....trzeba znaleść złoty środek a Tobie napewno należy się chwila wytchnienia 🙂 dzielna mamciu 🙂!!!!

Agami to M mamusia foto robiła ...rano dziś było zimno aż musiałam wrócić po rękawiczki dla Misia ....które po placu zabaw wyglądały tragicznie....to już szczegół....ale po południu się rozpogodziło i było już ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...