Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Super zdjecia Meliska 🙂 Jak Julka tam wlazla? 😁


A, i avatar sliczny 😉

Dziękujemy 🙂 Jak tam wlazła? raczej gdzie ona jeszcze nie wlazła 😁
Ja zaraz do pracy... żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce 🤢
Pammat życzę Wam, żeby bank dał pozytywną odpowiedź 🙂 a może tak zadzwonić tam z zapytaniem jak się sprawy mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej kochane jak się za wami stęsknilam!!!
Wanilia pierwsza ty!!! Jesteś wspaniałą mama i masz prawo do tego typu zachowań przy 2 dzieci kochana każda z nas by tak miała!!! Fajnie że udało ci się znaleść tego specjalistę we Wrocławiu ekstra czyli na wrzesień wizyta!!!
Marika mówisz że Misio do kościoła lubi uczęszczać do super i że grzeczny jest!!Fajnie macie że możecie liczyć na rodziców na 2 mamy do pilnowania no u nas tylko teście i to tylko jak w pracy jesteśmy!!1
Meliska Julki zdj superowe a trampolina jak napisałaś dla każdego ja też lubię skakać!!! Czy twój mąż to ten w szarej bluzie na trampolinie???
Przystojniak!!!!
Basia witamy fajnie że Florek na zabawie spędził ten weekend i że na polku
Coq hej mówisz że u was ciutka lepiej jakoś się toczy!!!
Pammm hejka!!!
Agami współczuje zwichnięcia ręki a z depresja nie martw się przejdzie!!!
Aniqa mówisz że u ciebie też leci to luksior!!!
Ja byłam na chrzcinach i było super!!!
Prezent dałam chyba najlepszy ze wszystkich nikt się nie spodziewał takiego prezentu zadowoleni rodzice!!!
Jedzenie super i wszystko super!!!
Dzis do roboty i rutynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
piekne fotki 😎 😘 🤪

i jakie cudne awatarki 🤪 🤪 🤪 Meliska, Coq

faktycznie czas odświeżyć awatarki więc do dzieła laski 😜 😎

Holi jak napisałas o męzu Meliski to aż musiałam zjechac na dół 😜 ☺️rzucić jeszcze okiem że też ja nie zauważyłam przystojniaka..... 🤔 😮ale przecież na tym zdjęciu niestety nie wiele widać 🙃 😁 😜 😜 😜 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Wiecie co, chyba mnie jakaś depresja łapie przez Małego. On naprawdę ciągle płacze....To nie są raczej kolki tylko takie marudzenie, wezmę na ręce to się uspokaja. teraz go noga w wózku bujam ale jak tu coś w domu zrobić? Juz zapomniałam co to jest obiad, udaje mi się tylko dla Werki ugotować. Szczerze mówiąc zniknęła gdzieś radośc z zajmowania się Hubertem i mam do siebie o to pretensje bo co ze mnie za matka? Do tego rączkę trzeba jak najwięcej masować, rozciągać itd a ja się pytam kiedy? 😞 Normalnie ryczeć mi się chce, czuję że sytuacja mnie przerosła...Do tego M ciągle nie ma a ja już nie chcę tego domu, chcę żeby mi ktoś chociaż trochę pomógł 😞 Bosh, ile można słuchać tego płaczu???

wanilia spoko, za 5 miesiecy dolacze do Ciebie i bedziemy razem narzekac 😉
a apropo marudzenia to nasz julek tez musial byc i zreszta do tej pory tak jest, w centrum uwagi bo inaczej marudzil tak jak piszesz.. widocznie faceci tak maja! 😉 no i w efekcie obiady mam od babci, a sprzata Pani sprzatajaca, haha

a zeby bylo ciekawiej to zaczynamy budowe w tym roku jednak!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
wanilia napisał(a):
Wiecie co, chyba mnie jakaś depresja łapie przez Małego. On naprawdę ciągle płacze....To nie są raczej kolki tylko takie marudzenie, wezmę na ręce to się uspokaja. teraz go noga w wózku bujam ale jak tu coś w domu zrobić? Juz zapomniałam co to jest obiad, udaje mi się tylko dla Werki ugotować. Szczerze mówiąc zniknęła gdzieś radośc z zajmowania się Hubertem i mam do siebie o to pretensje bo co ze mnie za matka? Do tego rączkę trzeba jak najwięcej masować, rozciągać itd a ja się pytam kiedy? 😞 Normalnie ryczeć mi się chce, czuję że sytuacja mnie przerosła...Do tego M ciągle nie ma a ja już nie chcę tego domu, chcę żeby mi ktoś chociaż trochę pomógł 😞 Bosh, ile można słuchać tego płaczu???

wanilia spoko, za 5 miesiecy dolacze do Ciebie i bedziemy razem narzekac 😉
a apropo marudzenia to nasz julek tez musial byc i zreszta do tej pory tak jest, w centrum uwagi bo inaczej marudzil tak jak piszesz.. widocznie faceci tak maja! 😉 no i w efekcie obiady mam od babci, a sprzata Pani sprzatajaca, haha

a zeby bylo ciekawiej to zaczynamy budowe w tym roku jednak!!!! 🤪 🤪 🤪

Spoko, ja wczoraj skończyłam sprzatanie przed połnocą 😮 A na obiad robie dziś zupę śmieciową czyli przegląd lodówki i zamrażarki 😎 dzieci śpią już trzecią godziną a mąż już w pociągu zmierza ku nam więc dzis lajcik 🙂
Chloe ja Ci życze żeby z Jagienki grzeczny aniołeczek był 🙂 I dawaj nam tu fotę jej lokum bo nawet ja częściej brzucha wrzucałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
chloe napisał(a):
wanilia napisał(a):
Wiecie co, chyba mnie jakaś depresja łapie przez Małego. On naprawdę ciągle płacze....To nie są raczej kolki tylko takie marudzenie, wezmę na ręce to się uspokaja. teraz go noga w wózku bujam ale jak tu coś w domu zrobić? Juz zapomniałam co to jest obiad, udaje mi się tylko dla Werki ugotować. Szczerze mówiąc zniknęła gdzieś radośc z zajmowania się Hubertem i mam do siebie o to pretensje bo co ze mnie za matka? Do tego rączkę trzeba jak najwięcej masować, rozciągać itd a ja się pytam kiedy? 😞 Normalnie ryczeć mi się chce, czuję że sytuacja mnie przerosła...Do tego M ciągle nie ma a ja już nie chcę tego domu, chcę żeby mi ktoś chociaż trochę pomógł 😞 Bosh, ile można słuchać tego płaczu???

wanilia spoko, za 5 miesiecy dolacze do Ciebie i bedziemy razem narzekac 😉
a apropo marudzenia to nasz julek tez musial byc i zreszta do tej pory tak jest, w centrum uwagi bo inaczej marudzil tak jak piszesz.. widocznie faceci tak maja! 😉 no i w efekcie obiady mam od babci, a sprzata Pani sprzatajaca, haha

a zeby bylo ciekawiej to zaczynamy budowe w tym roku jednak!!!! 🤪 🤪 🤪

Spoko, ja wczoraj skończyłam sprzatanie przed połnocą 😮 A na obiad robie dziś zupę śmieciową czyli przegląd lodówki i zamrażarki 😎 dzieci śpią już trzecią godziną a mąż już w pociągu zmierza ku nam więc dzis lajcik 🙂
Chloe ja Ci życze żeby z Jagienki grzeczny aniołeczek był 🙂 I dawaj nam tu fotę jej lokum bo nawet ja częściej brzucha wrzucałam

wsytd sie przyznac ale ostanie foto brzucha jakie mialam to wam wrzucilam i byloto ze 2 miesiace temu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa też się nad tym zastanawiamy.....tylko że znajomi chcą jechać w sierpniu a ja bym wolała wrzesień bo i tak tam wtedy gorąco a trochę lepiej dla Misia by było......i tańsze noclegi wtedy.... 😉 ale jak samo paliwo policzylam to mi się odechciało.... 😜 wcześniej byliśmy już ale wtedy paliwo było na pół 😉 a teraz to sami w aucie....bo nas już 3....a to kawał drogi....od Ciebie to już wogóle masakra.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczęta moje kochane, jeśli chodzi o tv to na ekranie widać uderzenie i jak się włączy telewizor to od tego miejsca na prawie całym ekranie rozprzestrzenia się wielkaaaa plama i nie widać nic. na gwarancji tego nie wezmą na pewno, wiem z autopsji znajomej. a co do naprawienia, to koszt wymiany matrycy led to z tego co się dowiedziałam koszt ok 700zł.

a poza tym jutro już będziemy mieć nowy tv 😁 skarbonka rozbita, więc udało się bez pożyczki 🙂

już jakoś przywykłam do tej myśli. i w sumie uważam, że dobrze zrobiliśmy. bo rodzice moi znowu coś tam planują nam kupić, zrobić.. i tak głupio by z tym tv wypalić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
.
Aaagaaa a Maciuś ma chorą stopę dużo mniejszą? Tzn będzie miał problem z doborem butów w przyszłości? Z rączką całe szczęście nie ma takiego problemu..


myślę, że o jakiś rozmiar jest mniejsza od drugiej. zobaczymy czy tak zostanie czy różnica się delikatnie powiększy...
co do doboru butów na pewno odpadają buty wkładane, bez zapięcia, sznurowania, rzepów, paska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas dzisiaj po południu była wielka burza... i jak zaczęła się ok 18 to skończyła dopiero ok 21

Meliska zdjęcia świetne 😁 a Julcia to widzę, że taki mały ancymonek 😁

Marika Michałek w avatarku w ślicznym letnik wydaniu 🙂

Rita oj czas szybko zleci i już niedługo znowu się z mamą zobaczysz 🙂 chociaż wiem, że przykro tak teraz 😘

widzę, że tu dyskusja na temat męża-nie męża Meliski 😁

Aniqa oj też bym pojechała do Chorwacji.... ale może w przyszłym roku, bo w tym i tak M. urlopu w wakacje nie dostanie, poza tym kasy brak w tym roku. ale do przyszłego może coś się uzbiera 🙂 no i Maciek może trochę bardziej spokojniejszy będzie. bo z tym naszym małym diabełkiem teraz jechać to masakra chyba... on robi ostatnio wszystko na przekór, i cieszy się z tego 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Aniqa też się nad tym zastanawiamy.....tylko że znajomi chcą jechać w sierpniu a ja bym wolała wrzesień bo i tak tam wtedy gorąco a trochę lepiej dla Misia by było......i tańsze noclegi wtedy.... 😉 ale jak samo paliwo policzylam to mi się odechciało.... 😜 wcześniej byliśmy już ale wtedy paliwo było na pół 😉 a teraz to sami w aucie....bo nas już 3....a to kawał drogi....od Ciebie to już wogóle masakra.... 😜

ale u nas auto wogóle nie wchodzi w gre 😉 jedynie samolot. jeszcze Bułgarie mamy na oku.
a we wrzesniu jedziemy autem do nemiec na slub mojej siostry, wiec urlop musimy jakos latem wykombinowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
heja,
wrócilam z roboty. ciezki dzien 🥴
jutro jedziemy z kalina zrobic sobie zdjecia do paszportu, bo nie mamy, a chcemy do Chorwacji pojechac na tydzien latem

A na dowód nie chcecie jechać??? My byliśmy na dowód osobisty....

ale jak to na dowód??? przeciez Chorwacja nie jest w Unii. przeciez tam z paszportem tylko, nie???

juz znalazła. honoruja tam dowody osobiste nasze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
marika321 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
heja,
wrócilam z roboty. ciezki dzien 🥴jutro jedziemy z kalina zrobic sobie zdjecia do paszportu, bo nie mamy, a chcemy do Chorwacji pojechac na tydzien latem

A na dowód nie chcecie jechać??? My byliśmy na dowód osobisty....

ale jak to na dowód??? przeciez Chorwacja nie jest w Unii. przeciez tam z paszportem tylko, nie???

juz znalazła. honoruja tam dowody osobiste nasze.


Obywateli Uni wpuszczają na dowód byłam widziałam 😉 a dowód za darmo wyrabiasz i jest ważny 5 lat ja w tamtym roku robiłam......bo jak jeździmy do szczawnicy to na spacer na słowację chodzimy w pieninach.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...