Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Meliska,Wanilia zdjecia cudowne a Hubercik juz taki fajny bobasek 🤪
Marika brawa dla Ciebie he fajnie znowu prezesa zobaczyć
Basia czas szybko zleci 😉
Wanilia mój M go od pedofili wyzywał bo dla niego do 40 daleeeeeko, mój mąż jest ode mnie o prawie 5 lat młodszy hehe szczawika sobie wziełam 😉
Aniqa słoneczka trochę przesyłam dla lepszego nastroju 😘
Marika u nas po tacie prawie wszystkie mamy najmniejsze paluszki u rąk krzywe 😉

u nas gorąco-już 2 razy bluzkę zmieniałam bo pot dosłownie po jajach cieknie
Majcia właśnie zasnęła w wózku przed domem a my z mamcia kawe zaraz obalimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Świetne zdjęcia dziewczyny powstawiałyście 😆
Huberat faktycznie robi się pucułaowaty 🙂 śliczne ma oczy chłopak!
W ogóle niesamowita rzecz, że przez forum koleżeństwo wzrasta wśród dzieci 🙃

Basia świetny urlop Wam się zapowiada 🙂 Ale Ty ciągle na szóstym biegu to się naaaależy! Mąż zresztą też jako kur na wypoczynek zasługuje. A Florek nawet mniejszy jest od Jasminy, bo ona już 80 cm przekroczyła, a waży pewnie z 11kg.

Rita u mnie też upał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hej!

wczoraj byłam niezdolna do niczego, jak wróciłam po 15 z pracy to czułam się masakrycznie... 😞 i jak usnęłam jak usypiałam Maćka o 20 tak spałam do 8 w dresach i koszulce...
dzisiaj też leje mi się z nosa. trochę też kaszle mi się... 🤢 a jeszcze dzisiaj byłam na drugiej zmianie czyli od 10.15 do 18.15. M. drugi cały dzień w pracy. Na szczęście Maciek już śpi.

mam nadzieję, że zwalczę rozwijające się we mnie choróbsko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do wagi to moje dziecię w sobotę ważyło równe 11kg 😁

Coq Yasminka jak zwykle śliczna 😁

Marika Maciek je mleko do rannej drzemki, z reguły ostatnio ok 10-11 i wypija 120-150ml. a co do mleka przed spaniem to od jakiegoś czasu, już ze 3 tygodnie to nie chce pić, wypija ze 2 łyki i wypluwa. mleko czeka aż się obudzi Maciek ale i tak jest częściej wylewany. niestety widzę istotny związek pomiędzy złym snem Maćka a nie wypiciem mleka... o dziwo dzisiaj wypił ze 100ml...

co do "uszczypnięcia bociana" to Maciek miał taką plamkę 🙂 ale już chyba nie ma 🙂

Wanilia zdjęcia Hubercika śliczne!!! 🙂 oczywiście Werki również 🙂

Meliska rzeczywiście Jula wysoka 🙂 widać to na tym zdjęciu na słoniu chyba 😉

Basieńka a Ty znowu gdzieś wyjeżdżasz? 🙂 oj, jak Ci zazdroszczę 🙂

Rita ile zabawek ma Majcia wokół siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!! teraz mam mniej czasu bo w pracy jak jestem to trzeba układać robić karty zakladać mam dość tej roboty !!!
Jutro mąż wraca z delegacji!!!
Agaaa zdrówka życzę!!!
Rita super zdjęcie Majci fajnie ze masz mamę swoją u siebie!!!
Wanilia spoko zdjęcia Huberta i Weroniki fajne spotkanko musiało być z Meliską!!!
Meliska Jula to faktycznie duża dziewczynka i też 13 z przodu
Marika fajne zdjęcia prezesika śliczny jest ale jak te inne zdj zobaczyłam to naprawdę biedne te dzieciaczki takie naczyniaki są bardzo niebezpiecznie jejku!!!
Coq fajnie że już jesteś!!!
Basia mówisz że w tym roku Hiszpania ekstra ale ci pozytywnie zazdroszcze!!!
POzdrawiam dobrej nocy
Aniqa o tobie na koncu mi sie przypomnialo jehehe!!1
Kalinka nie waży wcale aż tak dużo tak jak pisały dziewczyny to od początku tak ma hhee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Już po pracy... uffff....
Agaa zostało Ci jeszcze coś tych czereśni 😜 oby Cię choróbsko nie dopadło 😘
Rita rany skąd Wy tą pogodę bierzecie 😮 aż pozazdrościłam Mai sandałków 😉
Wanilia jaki ten Twój synuś słitaśny 🙂 i jego siostra też ofkors 😉 a jaki macie rozmiar kaloszy?
Beata to na fotkę Sarki z niecierpliwością oczekujemy 🙂 a wyprawa przyczepką doszła do skutku?
Holi nie rozumiem co tak narzekasz... ja to bym z przyjemnością pudełeczka z lekarstwami układała 😜 nawet nie wiecie ile ja kilogramów dziennie się natacham 🤢 dziś do domu normalnie leciałam tak mi się sikać chciało... czasu w pracy nie było 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieci spią a ja wyklejam album 🙂
Rita Maja śliczna ale proszę nam jeszcze jakieś foto wrzucić bo to jedno z mniej eksponowanych na forum dzieciątek 😉 Więc musisz nadrobić. Też zwrócilam uwagę na sandałki i super prywatny plac zabaw 🤪
Aaagaaa oby te czereśnie leczniczo podziałały 😉 Trochę Ci zazdroszczę bo ja w tym roku nie pojem...
Beata na zdjęcia czekamy 🙂
Co tam jeszcze miałam.....nie pamiętam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry 🤪 ale sie wyspałam -psiaczek nam pierwszy raz całą noc przespał a rano na dwórku były 2 kupy robione i pół godz sikania-mam nadz ze najgorsze juz za nami 🙂
nogi mi puchną od tych spacerów, rety ile km narobiłysmy przez ostatnie 3 dni hehe
dzięki za komenty dla Majci - jeszcze syfu troche jest przed domem bo i złom w rogu leży i sterta drzewa do porabania ale pomału jakos zaczyna wygladać no i Maja ma już gdzie sie bawić 🙂
Holi oj to mężusia wytulisz dzisiaj 🙂
Aniqa gratuluje działki no i życze aby jak najszybciej Wasz domek tam stanął
Coq współczuje tego psa za sąsiada
Aga mmmm ale bym sobie czereśni pojadła
Beatka czekamy na fotki Sary 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

śliczne fotki Hubcia, Majci 🙂 cudności 😘

Fotki Kajtusia wynalazła Meliska 😜 moje drogie 😉 😜 a nie ja

Aga zdrówka....

Holi jak w pracy ??? co z plutonem egzekucyjnym uspokoili się ???

Coq współczucia ......sąsiadka też jeszcze szaleje czy tylko pies ..... 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Jasmina zalala mi mojego netbooka...jeszcze tylko tego brakowalo. 🤨

Szybko kompa wylacz i wyciagnij baterie. Zostaw odwrocony i poczekaj az wyschnie. Miejmy nadzieje ze sie nic nie stalo.
Moj slozbowy laptop jak Floro zalal soczkiem to klawiatura byla do wymiany tylko. W sumie teraz za dobrze tez nie dziala bo jak naciskam prawy shift albo enter to sie wifi wylacza ale da sie do tego przyzwyczaic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Jasmina zalala mi mojego netbooka...jeszcze tylko tego brakowalo. 🤨

Szybko kompa wylacz i wyciagnij baterie. Zostaw odwrocony i poczekaj az wyschnie. Miejmy nadzieje ze sie nic nie stalo.
Moj slozbowy laptop jak Floro zalal soczkiem to klawiatura byla do wymiany tylko. W sumie teraz za dobrze tez nie dziala bo jak naciskam prawy shift albo enter to sie wifi wylacza ale da sie do tego przyzwyczaic 🙂


Dzieki za rade Basia! Niestety nie bylo mnie w pokoju jak to zrobila i nie wiem jak dlugo komp wode wchlanial 🥴 Jak przyszlam to momentami glos trzeszczal, bo Jasmina bajke ogladala....nie chcial sie w ogole wylaczyc, klawiatura nie dzialala, mysz tez nie...wylaczylam po wyciagnieciu baterii. Suszarka posuszylam, zimnym strumieniem, ale jak wkladam baterie to lampka w przycisku wlaczajacym sie pali, tak jakby byl wlaczony, ale nic nie dziala. Chyba mam po netbooku...tego bylo mi wlasnie do szczeszcia jeszcze trzeba!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...